Що таке форекс насправді? Вся суть валютного дилінгу для успішного трейдингу

  1. Перш ніж зрозуміти, що таке форекс, потрібно зрозуміти, що таке ринок
  2. Хто? Основні види учасників ринку форекс, підемо від більшого до меншого
  3. Коли? Цілодобово, за винятком вихідних і свят
  4. Навіщо потрібен Форекс? Невеликий історичний екскурс
  5. Яким ринок постає перед трейдером?
  6. Про те, що таке форекс насправді, дадуть уявлення торгуються фінансові інструменти
  7. Орфографічна помилка в тексті:

9 листопада 2016, 16:14 Переглядів: 9 листопада 2016, 16:14 Переглядів:   Залишилося зовсім мало людей, які не чули б про форексі, але чи всі до кінця усвідомлюють значення цього терміна

Залишилося зовсім мало людей, які не чули б про форексі, але чи всі до кінця усвідомлюють значення цього терміна? Насправді, дуже малоймовірно, адже навіть не кожен середньостатистичний трейдер дасть грамотну відповідь на питання, що таке форекс насправді, які є види учасників на ринку, які їхні цілі. Найчастіше трейдери "скачуть по верхах", намагаючись зрозуміти стратегії торгівлі, знайти рішення своїх фінансових проблем. Проте, важко переоцінити важливість глибоких знань, тому що без чіткого уявлення роботи ринкового механізму неможливо стати професіоналом, таке і будь-який інший сфери діяльності. Розглянемо, як все насправді.

Можливо декому пощастило, і вони зробили прибутковий день, тиждень, місяць в своїй торгівлі за допомогою технічного або фундаментального аналізу, насправді такий стан можна вважати везінням. Не можна думати, що грааль стабільного прибутку буде вічний в мінливої ​​ринкової середовищі, іншими словами будь-які інвестиції і торгові операції повинні бути логічно обгрунтовані, і не просто графіком ціни, інакше насправді виходить, що це просто азартна гра. Така поведінка на форекс неприйнятно.

Така поведінка на форекс неприйнятно

Зазвичай трейдери починають свій шлях з бінарних опціон, це вид торгівлі вважається більш простим для новачків. Рекомендується починати саме з нього. Таким чином здобуваються знання, і чітке розуміння стратегічного поведінки, необхідного для більш високого рівня. Рекомендуємо перейти по посиланню тут , Що б дізнатися, що таке бінарні опціони, як навчитися на них заробляти.

Перш ніж зрозуміти, що таке форекс, потрібно зрозуміти, що таке ринок

Що таке фундаментальні знання і яка суть? Суть така, що - це сукупність відносин між виробником і споживачем, покупцем і продавцем. Виходить, що форекс виражається в балансі відносин між тими, хто купує, і тими, хто відчужує, ту чи іншу валютної пари. Всім відомо, що абсолютно на будь-якому ринку є попит і пропозиція, це невід'ємний закон ринку, за яким стоять людські бажання, страхи і жадібність. Здається, що все просто, але навіть такі очевидні речі, на жаль, неправильно усвідомлюються більшістю трейдерів.

Чому, на самому ділі все це важливо? Дивує, що в багатьох випадках початківці бачать тільки ціну і графік, який йде в якомусь напрямку, але сумніваються, що за цим стоїть насправді. Деякі "гуру" навіть говорять, що неважливо в чому причина руху ціни, щоб заробити достатньо вивчити технічний аналіз. На жаль, таке ставлення і така позиція - жахлива, яка рано чи пізно призведе до банкрутства, тому що становище змінюється з роками, як змінюються і патерни, застосовувані для торгівлі. Патерн - ніщо інше, як слід, залишений великим учасником ринку або дією натовпу. Як наслідок, багатьом буде нереально пристосуватися до умов, що змінюються без розуміння суті тих чи інших рухів на ринку.

Як наслідок, багатьом буде нереально пристосуватися до умов, що змінюються без розуміння суті тих чи інших рухів на ринку

Ми розібралися, що являє собою поняття, а як все це виглядає на практиці? Як і в якому вигляді укладаються угоди на форекс? Для того, щоб відповісти на це питання, а також сформувати правильне уявлення про валютний ринок, потрібно, як мінімум, зрозуміти, хто, де і коли ці угоди робить. Розглянемо докладніше відповіді на такі очевидні питання.

Хто? Основні види учасників ринку форекс, підемо від більшого до меншого

1) Центральні банки - складові частини державних апаратів різних країн, які здійснюють управління та контроль за станом національної валюти. Найчастіше, їх вхід в роботу супроводжується так званої валютної інтервенцією, тобто великої закупівлею іноземної валюти з метою стабілізувати курс національної. Інтервенція найбільш часто властива для японської ієни через своєрідну грошової політики держави.

2) Приватні (комерційні) і інвестиційні банки - фінансові організації, які, за фактом, є "великими гравцями" і створюють основні рухи.

3) Юридичні особи (міжнародні зовнішньоторговельні компанії, брокерські компанії, хедж-фонди і т.д.) - сумарні заявки компаній, що здійснюють зовнішньоторговельні операції, формують стійкі обсяги на валютному ринку.

5) Фізичні особи - дрібні учасники ринку, що діють через брокерські компанії або банки.

Як можете помітити насправді, рядовий трейдер на форекс, навіть з великим капіталом, знаходиться внизу цієї "харчового ланцюжка", відповідно, для виживання в суворих ринкових умовах необхідно мати відповідну стратегію роботи, орієнтуючись на великих учасників ринку. Нерозуміння цих основних принципів веде до безповоротної втрати депозиту.

Стратегія на форекс - обов'язкова умова для будь-якого трейдера. Валютні ринки нещадно відносяться до новачків, нерозуміючим всю суть торгівлі насправді. Щоб торгувати добре, слід підготуватися. Дізнатися більше про торгівлю і можливі варіанти стратегій можна за посиланням "Стратегії бінарних опціонів"

Коли? Цілодобово, за винятком вихідних і свят

Варто відзначити, важливий момент, що є кілька торгових сесій: тихоокеанська, азіатська, європейська та американська. Як наслідок, під час певної сесії в гру вступає велика частина учасників конкретної частини земної кулі.

Навіщо потрібен Форекс? Невеликий історичний екскурс

Форекс - це, по своїй суті, ціла міжнародна система регулювання економічних відносин. Офіційно встановлена ​​в 1976 році Міжнародним Валютним Фондом замість золотого стандарту, що визначав ціну валюти. Така система дає "вільну" ціну, залежну від дійсного попиту і пропозиції на ту чи іншу валюту в учасників ринку.

Яким ринок постає перед трейдером?

Яким ринок постає перед трейдером

На сьогоднішній день приватний інвестор застає перед собою інтернет торгівлю через спеціалізоване програмне забезпечення. Найбільш поширеною програмою для роботи є термінал MetaTrader4 від компанії MetaQuotes Software Corp.

Таким чином, по всьому світу великими і дрібними учасниками відбувається потік валютно-обмінних операцій самого різного типу, але це далеко не все, що необхідно знати початком роботи на форекс.

Що таке форекс насправді, які його відмінні риси?

Форекс (дослівно з англійської Foreign Exchange, "закордонний обмін") - це позабіржовий міжбанківський, а також міжнародний ринок, на якому здійснюється купівля та продаж валюти. Насправді все просто.

Отже, відмінна риса №1 - вчинення будь-яких валютних операцій проводиться поза будь-якої закріпленої біржі на міжнародному рівні. Про що це говорить?

По-перше, що час для здійснення операцій не обмежена часом роботи біржового апарату, хоча насправді це другорядний фактор.

По-друге, скрутна можливість відстежити справжні обсяги проведених ринкових операцій на форекс. Для трейдера таке упущення часом грає фатальну роль. Проте, валютний дилінг розвивається, і сьогодні вже є аналоги біржового склянки від FxOpen, GKFX у вигляді індикатора Level2 для ECN рахунків, а також склянку Oanda, який показаний нижче.

Подібні інструменти інформують трейдера, але такі дані далеко не вичерпні, тому що на Форекс насправді немає зобов'язання в публікації та реєстрації всіх угод без винятку.

Відмітна риса №2 - висока волатильність і ринковий шум через великої кількості великих гравців по всьому світу з різними мотивами для здійснення операцій, великим діапазоном міжнародної економічної і новинної інформації.

Не можна сказати, що такий стан, це погане явище для трейдера, адже на ринку, за даними на 2016 рік, проходить щоденний оборот більше 5 трлн. доларів США, а це, в свою чергу, дає гарантію високої ліквідності. Як можете здогадатися, заробити на високоліквідному ринку значно простіше.

Відмітна риса №3 - переважна маржинальна торгівля з використанням великих розмірів кредитного плеча. Подібні операції значно зменшують розмір стартового капіталу для торгівлі, що є хорошим шансом для починаючого трейдера. Плече помітно збільшує прибутковість від операцій, проте, насправді пропорційно ростуть і ризики по операціях. Робота з великим кредитним плечем вимагає чималого досвіду від трейдера в області ризик-менеджменту і розробки власної стратегії.

Про те, що таке форекс насправді, дадуть уявлення торгуються фінансові інструменти

Про те, що таке форекс насправді, дадуть уявлення торгуються фінансові інструменти

Що торгується на форекс? Сьогодні на ринку найбільшою популярністю користуються:

Здійснюючи операцію з валютою неможливо купити одну валюту, не давши взамін іншу, тому на форекс прийнято розглядати валютні пари. В першу чергу йдуть пари по відношенню до долара США з групи Major, за якими проводиться більше 70% всіх угод на ринку (EUR / USD, GBP / USD, USDCHF, USD / JPY, USD / CAD). Пари, які торгуються не по відношенню до долара США, називаються "крос-пари" і відносяться до групи Minors, наприклад, EUR / CHF, EUR / GBP, NZD / JPY і т.д. Виділяють також екзотичні валютні пари з групи Exotics - USD / NOK, USD / MXN, EUR / SGD і багато інших.

Спот-ринок теж користується популярністю серед трейдерів, зокрема, торгівля золотом (XAU / USD). Що ж стосується криптовалюта, то Bitcoin і Litecoin з'явилися зовсім недавно, і поки тільки починають завойовувати становище.

Значить, форекс - це, насправді, звичайний ринок, на якому виробляються валютно-обмінні операції. Форексу властиві спільні риси будь-якого ринку, як наприклад, наявність попиту і пропозиції, покупця і продавця, які необхідно завжди враховувати для відсіювання помилкової інформації. Основними особливостями форекс є:

Немає ніякого фінансового ринку без визначення переліку торгованих інструментів. На форекс використовуються валютні пари, як найбільш популярні з них: EUR / USD, GBP / USD, USD / JPY і USD / CAD, а також криптовалюта, золото і срібло.

Всі ці риси формують початкове уявлення про те, що таке форекс насправді. Більш практичний погляд насправді відбивається наявністю різних груп учасників на ринку, і нижчого положення приватного трейдера серед них.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Що таке форекс насправді? Вся суть валютного дилінгу для успішного трейдингу". інші фінансові новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Чому, на самому ділі все це важливо?
Ми розібралися, що являє собою поняття, а як все це виглядає на практиці?
Як і в якому вигляді укладаються угоди на форекс?
Хто?
Навіщо потрібен Форекс?
Яким ринок постає перед трейдером?
Що таке форекс насправді, які його відмінні риси?
Про що це говорить?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: