Заробіток на перекладах в інтернеті в 2018: огляд бірж перекладів

  1. Заробіток на перекладах в інтернеті: кому підійде така робота?
  2. Скільки можна заробити на перекладах в інтернеті?
  3. Плюси і мінуси заробітку на перекладах через інтернет
  4. Заробіток на перекладах: популярні біржі перекладачів
  5. Як працювати на біржах фріланса ?

Отримувати гроші в мережі сьогодні можна на чому: написанні статей та відгуків , соціальних мережах і серфінгу , Форексі і ставках, інтернет-магазинах і багато іншого. Однак, саме заробіток на перекладах в інтернеті може забезпечити більш ніж пристойний дохід, якщо ви володієте потрібними знаніямі.Узнайте, як заробити гроші на перекладі текстів, де шукати вигідні замовлення, і що вам для цього буде потрібно.

У цьому матеріалі

Заробіток на перекладах в інтернеті: кому підійде така робота?

На відміну від багатьох інших видів заробітку в інтернеті переклад текстів вимагає від виконавця певних базових навичок. Тому, перший і основний критерій людини, якій така робота підійде, - знання мови. При цьому, необов'язково володіти «великої шкільної трійкою» мов - німецькою, французькою та англійською.

Звичайно, замовлень на переклади з ним в загальній масі буде більше, але з кожним днем ​​потрібно все більше перекладів на китайську, арабську, іспанську, італійську, українську, турецьку мови. У пошані і «рідкі» мови: норвезький, румунський, польський, чеський, японський. Завдяки такій різноманітності, роботу знайти зможе безліч людей, як носіїв мов, так і перекладачів.

Цей вид зайнятості підійде всім, хто мріє про вільний графік і віддалену роботу, адже займатися перекладами можна з будь-якого місця, де є інтернет, при цьому графік ви зможете планувати самостійно.

Підходить така робота мамам в декреті, пенсіонерам, мандрівникам, школярам і студентам, та й, взагалі, всім, хто мріє працювати на себе. Крім того, переклад текстом за гроші в інтернеті може стати прекрасною підробітком для вчителів, так і просто всіх тих, хто добре знає іноземну мову, оскільки займатися їй можна буде в будь-який зручний час, беручи оптимальний обсяг робіт.

Скільки можна заробити на перекладах в інтернеті?

Праця перекладачів завжди оцінювався високо, тому скажемо відразу - в цій сфері водяться пристойні гроші, одні з найвищих в середовищі фрілансу. Так, один з видів роботи в інтернеті - написання статей, де 1 000 знаків тексту в середньому оцінюється від 30 до 100 рублів. У перекладачів ж ці цифри в рази вище: від 2 до 20 доларів за ту ж саме 1 000 знаків тексту.

Найменше платять за легкі, неспеціалізовані, тексти англійською та німецькою мовами. Заробіток на перекладах з англійської на російську становить близько 2-3 доларів за 1000 знаків. Однак, якщо текст технічно складний або спеціалізований, то за цей же обсяг вартість становитиме близько 5-7 доларів.

Добре оплачуються замовлення на переклад з арабської, китайської, японської, італійської, іспанської, ще краще, з рідкісних у використанні мов - аж до 10-15 доларів на 1 000 знаків.

Як заробити на перекладах: шукайте замовників на біржах перекладів і фрілансу

Плюси і мінуси заробітку на перекладах через інтернет

Основним плюсом цього виду зайнятості можна назвати повну свободу: перекладач фрілансер сам планує графік, вибирає з ким працювати і за яку вартість. Ви можете переводити в будь-який зручний час звідки завгодно: сидячи вдома в затишному кріслі, перебуваючи в гостях або подорожуючи. У вас немає начальників і командирів, вас ніхто не позбавляє премій і відпусток, а заробити ви зможете стільки, скільки самі захочете - ніяких обмежень тут немає.

Що стосується мінусів, варто пам'ятати, що заробіток грошей через інтернет може бути пов'язаний з ризиками: оскільки ви не бачите замовника лицем до лиця, можна нарватися на шахраїв, які не оплачують роботу. Щоб цього уникнути, рекомендуємо працювати на біржах перекладачів, детальний огляд яких читайте нижче.

Заробіток на перекладах: популярні біржі перекладачів

Робота перекладачем на дому через інтернет на увазі самостійний пошук роботи. Звичайно, для кожного, хто пускається у вільне плавання, постає питання: де шукати надійних замовників? Спеціально для того, щоб приватні перекладачі і замовники знаходили один одного, створені сайти - біржі, де можна знаходити і виконувати замовлення на переклад.

Їх величезний плюс полягає в тому, що тут ви захищені від шахрайства, оскільки можете користуватися сервісами безпечних угод, які гарантують вам оплату за виконану роботу.

Крім того, тут щодня з'являються десятки замовлень, на яких ви можете добре заробити.

Крім того, тут щодня з'являються десятки замовлень, на яких ви можете добре заробити

Як заробити гроші на перекладі текстів? Все просто: шукайте замовників на біржах і виконуйте найвигідніші замовлення!

Як працювати на біржах фріланса ?

Вам треба зареєструватися, заповнити свій профіль, в якому розповісти про навичках і, якщо є, розмістити портфоліо, після чого можна приступати до вибору з розміщених на сайті замовлень. Якщо такі знайдені - ви подаєте заявку на їх виконання. У разі, якщо ваша кандидатура влаштує замовника, замовлення віддають вам, і ви приступаєте до перекладу. Після закінчення роботи і схвалення з боку роботодавця, ви отримуєте гроші на свій рахунок. Все просто!

Щоб вам легше було орієнтуватися, ми підготували для вас огляд найкращих бірж для перекладачів. Почнемо з тих, що мають вітчизняне походження (це більше плюс, оскільки саме тут найбільше замовлень з частиною пари «російський»:

Fl.ru - найбільша в рунеті біржа фрілансерів всіх спеціалізацій, де розміщуються найбільш високооплачувані замовлення у великій кількості. Саме тут можна зустріти надійних і постійних замовників, а також створити відмінне портфоліо, яке буде мати авторитет. Причина того, що саме тут збирається більшість вигідних замовників проста: щоб почати роботу на біржі, необхідно придбати PRO-аккаунт (до речі, коштує він менше 1000 рублів).

Це відсіває з біржі новачків і всіх тих, хто несерйозно ставиться до справи, тому розкрученим профілів виконавців тут довіряють - це підтверджує відповідальність і високий професіоналізм. Завдяки тому, що замовлення на переклади тут розміщуються вигідні, вартість підписки зазвичай окупається вже після першого замовлення. А якщо оцінити загальну вигоду від роботи на цій біржі, то за неї заплатити варто, однозначно.

Kwork і Moguza - а ось на цих біржах ви можете почати працювати безкоштовно. Замовлень тут менше, проте кожен день можна знайти щось новеньке, також тут передбачена можливість вашої продажу своїх послуг за фіксовану вартість, що зручно.

Work-zilla - це одна з найбільш динамічно розвиваються бірж фріланса, де розміщуються досить вигідні замовлення. Вона теж платна, але вартість майже в 2 рази нижче - 440 рублів на момент написання статті.

2polyglot - спеціалізована російськомовна біржа для перекладачів. Замовлень тут, звичайно, розміщується не так багато, але зате часто трапляються цікаві і вигідні.

Etxt.ru - ця біржа більше призначена для копірайтерів, однак і завдання на переклад текстів тут теж зустрічаються. Це ідеальний варіант для новачків і тих, хто не володіє мовою досконало: вимоги до перекладів тут в рази нижче, ніж на інших сайтах, оскільки поставлені на потік і створюються, в основному, для пошукових машин (це означає, що в переклад вам потрібно буде вписувати слова і фрази, які надасть замовник). Оскільки робота ця легка і не займає багато часу і сил, оплачується вона нижче, ніж на інших ресурсах. Рекомендуємо тут тренуватися школярам і тим, хто до кінця не впевнений в своїх знаннях.

Tranzilla.ru і Perevod01.ru - спеціалізовані перекладацькі біржі. Принцип роботи схожий на попередні, в день, в середньому, з'являється не більше 10 нових замовлень на обидві площадки.

Тим, хто розглядає заробіток на перекладах сайти варто відвідати і іноземні. Ось найбільш популярні міжнародні біржі перекладачів:

ProZ.com - одна з найбільших в мережі спеціалізованих бірж для перекладачів. Її плюси: безліч замовлень, надійні іноземні роботодавці, можливість проходити безкоштовні і платні курси, велике професійне ком'юніті перекладачів. Мінуси - необхідність підтверджувати свої знання документами, а також можливість отримувати кращі замовлення тільки після придбання платного аккаунта.

TranslatorsCafe - зменшена копія попередньої біржі. Тут все, немов під копірку, включаючи функції придбання платних аккаунтів для доступу до найвигідніших замовленнями.

Freelancer.com - строго кажучи, це сайт іноземній біржі фрілансу, де розміщуються не тільки проекти для перекладачів, а й інші типи завдань. Заробіток за допомогою перекладів на цьому майданчику привабливий тим, що оплата за тексти тут в доларах. З урахуванням сьогоднішнього курсу це вигідно, та й середній чек виходить вище, ніж на біржах рунета.

Заробіток на перекладах в інтернеті: кому підійде така робота?
Скільки можна заробити на перекладах в інтернеті?
Скільки можна заробити на перекладах в інтернеті?
Звичайно, для кожного, хто пускається у вільне плавання, постає питання: де шукати надійних замовників?
Як заробити гроші на перекладі текстів?
Як працювати на біржах фріланса ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: