Як відкрити бізнес без вкладень з нуля [30 кращих ідей]

 1. Який бізнес можна відкрити без вкладень і що потрібно для цього знати?
 2. Як відкрити свій бізнес з нуля без вкладень
 3. Бізнес з нуля без вкладень: варіанти
 4. Бізнес на послуги без вкладень
 5. Посередницький бізнес на продажу товарів
 6. агентський бізнес
 7. Інфобізнес, навчання, репетиторство
 8. Бізнес ідеї без вкладень
 9. - 2 - Продаж речей в інтернеті
 10. - 3 - Послуги домашнього майстра
 11. - 4 - Майстер манікюру, візажист, перукар
 12. - 5 - Hand Made бізнес для дівчат і жінок
 13. - 6 - Навчання, послуги репетитора
 14. - 7 - Школа іноземних мов
 15. - 8 - Рекламний бізнес без вкладень
 16. - 9 - Реклама на авто без вкладень
 17. - 10 - Власний сайт або блог
 18. - 11 - Фріланс без вкладень
 19. - 12 - Оптовий бізнес без вкладень
 20. - 13 - Дропшіпінговий інтернет-магазин;
 21. - 14 - Організація спільних покупок
 22. - 15 - Бізнес з Китаєм без вкладень
 23. - 16 - Організація заходів
 24. - 17 - біткоіни консультації та тренінги
 25. - 18 - Виконання робіт для студентів (essay)
 26. - 19 - Послуги копірайтера-перекладача;
 27. - 20 - Послуги флориста або садівника, догляд за рослинами
 28. - 21 - Вигул і дресирування собак
 29. - 22 - Послуги фотографа
 30. - 23 - Аутсорс-компанія без вкладень
 31. - 24 - Клінінговий сервіс
 32. - 25 - Домашня кондитерська
 33. - 26 - Бізнес в гаражі без вкладень (майстерня, ремонт авто)
 34. - 27 - Здача власної нерухомості в оренду
 35. - 28 - Мережевий бізнес без вкладень
 36. - 29 - Заробіток на нерухомості: робота ріелтора
 37. - 30 - Сезонний бізнес без вкладень
 38. Бізнес по франшизі без вкладень - чи можливо це?
 39. Бізнес без вкладень: приклади і історії успіху
 40. Висновок

Напевно, немає людини, яка б не хотіла мати свою справу, працювати на себе і заробляти багато грошей

Напевно, немає людини, яка б не хотіла мати свою справу, працювати на себе і заробляти багато грошей. Ідеальний варіант - займатися улюбленою справою, яка приносить вам задоволення і радість. Свою справу дозволяє вам працювати на дому, в будь-який зручний для вас час, ні від кого не залежати, а головне - постійно розвиватися, рости над собою і отримувати реальний дохід.

Однак у більшості виникає багато питань: яку вибрати нішу, як отримати швидкий, гарантований дохід, як скласти бізнес план, або де черпати нові ідеї. Але головне питання - чи можна побудувати свою компанію з мінімальними вкладеннями? Багато все-таки впевнені, що відкрити бізнес з нуля без вкладень - нездійсненна мрія. Але повірте, це можливо! Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, як це зробити.

Який бізнес можна відкрити без вкладень і що потрібно для цього знати?

Для того, щоб почати прибутковий, високоприбутковий маленький бізнес, вам потрібно правильно вибрати сферу, в якій ви будете працювати, а також прописати ефективну стратегію. Перш за все ви повинні виходити з власних навичок і знань - нерозумно катувати щастя в сфері, в якій ви нічого не тямите. Також вам потрібно брати до уваги те, де ви маєте намір вести свою діяльність, а також детально вивчити попит і пропозицію на ринку. Продукт, який буде затребуваний у величезному мегаполісі, навряд чи буде мати успіх в маленькому місті або в селі. Ну і, звичайно ж, ви повинні бути впевнені в собі і в своїх силах, вірити в результат і не боятися, адже тільки тоді ви зможете побудувати дійсно успішну справу.

Найбільш перспективними сферами для початківців є:

 • сфері послуг;
 • онлайн-бізнес;
 • посередництво;
 • Інфобізнес.

Як відкрити свій бізнес з нуля без вкладень

Перед тим, як почати будувати свій бізнес, ви повинні переконатися, що ви дійсно розумієте, з якими ризиками і можливостями ви будете мати справу, що ви володієте всіма необхідними навичками і знаннями, і розумієте в якому напрямку ви будете рухатися, що ви готові зіткнутися з труднощами і подолати їх.

Коли ви відчуваєте впевненість у власних силах, ви можете приступати безпосередньо до найголовнішого - розробці своєї ідеї. Ваша ідея повинна бути близька і зрозуміла вам. Найкраще, що ви можете зробити, - це займатися тим, що виходить у вас найкраще.

Коли ви вибрали сферу діяльності, вам потрібно провести якісний аналіз обраної вами ніші, вивчити аналогічні успішні проекти, проаналізувати своїх потенційних конкурентів.

Отримана вами інформація повинна вам допомогти зрозуміти, в чому саме полягатиме ваша конкурентна перевага, в чому полягатиме унікальність вашої ідеї і на кого буде орієнтований ваш продукт.

Тепер фінансовий аспект затії. Вам потрібно чітко прорахувати всі свої витрати і доходи, щоб зрозуміти, який прибуток буде приносити вам ваша справа. Якщо ваші витрати не окупляться, то тоді не має сенсу, потрібно терміново переглядати підхід. Проаналізуйте попит, спробуйте спрогнозувати, яка кількість проданої продукції може забезпечити вам бажаний прибуток. Передбачте, скільки грошей вам потрібно буде на розвиток вашої справи (бізнес повинен рости і розвиватися, а не стояти на місці) і подумайте, звідки ви будете брати ці кошти (ідеальний варіант - реінвестувати прибуток (ну або хоча б її частину), отриману на перших порах).

Обов'язково вивчіть юридичну сторону питання. Можливо вам знадобиться консультація юриста, друга або родича, які розбираються в правових питаннях.

Можливо вам знадобиться консультація юриста, друга або родича, які розбираються в правових питаннях

Отже, у вас є готова, робоча ідея. Тепер ви повинні подумати, яким саме чином ви збираєтеся гарантувати успіх своєї ідеї, як ви будете її просувати. Приділіть належну увагу маркетингової стратегії, адже без якісного просування та реклами не може обійтися ні великий, будівельний, ні скромний, домашній бізнес. Вивчіть можливості онлайн реклами, подумайте про використання соціальних мереж в своїй стратегії.

Тільки виконавши всю цю роботу, ви можете взятися за втілення вашої ідеї в життя. Не бійтеся вносити коригування в ваш план, якщо це буде необхідним. Ви повинні постійно контролювати процес і аналізувати успішність вашої справи.

Бізнес з нуля без вкладень: варіанти

Тепер розглянемо основні варіанти, як можна побудувати вигідний бізнес з нуля.

Бізнес на послуги без вкладень

Сфера послуг - неймовірно перспективна і прибуткова сфера. Тут місце знайдеться кожному - головне, надавати якісний сервіс, а якщо ви будете пропонувати споживачеві унікальну послугу, то успіх вам напевно гарантований.

Ви можете надавати абсолютно будь-які послуги, які цікаві споживачеві. Виберіть те, в чому ви сильні і беріться за справу. Приділіть належну увагу якості наданої вами послуги, рекламу, а також постарайтеся виділитися на тлі сірої маси конкурентів. Вам потрібно заздалегідь розуміти, в який бік ви йдете і як ви будете розширюватися в подальшому.

Єдиний недолік - можливо на початковому етапі вам все ж доведеться вкласти певну суму грошей, адже вам може знадобиться закупити витратні матеріали, витратитися на рекламу і т.д.

Посередницький бізнес на продажу товарів

Сфера продажів - висококонкурентне середовище. Якщо ви можете продати навіть дірку від бублика, а також знаєте, як зацікавити клієнта і змусити його купити навіть те, що йому й поготів потрібно не було, то ця сфера точно для вас. Вивчіть попит і пропозицію на ринку, ви повинні мати чітке уявлення про те, де купити товар за максимально низькою ціною і за якою максимальною ціною ви зможете його продати. Це надзвичайно важливо, адже, по суті, різниця між ціною закупівлі і ціною продажу і буде вашим заробітком.

Однак в продажах без вкладень можна обійтися лише виступаючи в якості посередника, а не безпосередньо самого продавця. Ваше завдання буде якраз полягати в тому, щоб знайти продавця з мінімальною ціною і покупця, готового придбати товар за максимально високу ціну. Звичайно ж, успіх подібної витівки не гарантований, тому що посередник - зайва ланка в ланцюзі, відповідно, доведеться потрудитися, щоб зістикувати інтереси продавця, покупця і свої власні. Далі ми поговоримо про те, як правильно організувати такий процес.

агентський бізнес

Агентський бізнес - різновид посередництва. В даному варіанті ви укладаєте агентський договір з компанією-виробником того чи іншого товару і продаєте товар від імені даної компанії. Ваш дохід буде залежати від того, яку кількість товару ви зможете продати, адже ви будете отримувати комісію з кожної проданої одиниці. Відповідно, якщо вам не вдасться продати товар, то ваш прибуток буде дорівнює нулю. Вкладення практично не потрібні. Від вас вимагається лише одне - вміння продавати.

Інфобізнес, навчання, репетиторство

Якщо ви володієте певними навичками і вміннями, а також можете передати ці знання іншим, то ви можете спробувати себе в Інфобізнес. Ваші знання повинні бути дійсно затребуваними, і ваша манера викладу матеріалу повинна бути простою, зрозумілою і унікальною. Наприклад, ви можете розробити свою методику вивчення іноземних мов або вирішення певного виду завдань. Успіх буде залежати від того, чи будуть ваші послуги користуватися попитом у клієнтів.

Бізнес ідеї без вкладень

- 1 - Агентський бізнес без вкладень

Агентський бізнес - привабливий варіант для більшості людей. Ідея досить проста - продавай і продавай багато. Для того, щоб займатися подібним, не потрібні вкладення, особливі навички або знання. Щоб досягти успіху, ви повинні бути презентабельним людиною, вміти спілкуватися з клієнтом, викликати довіру, а головне - вміти втюхати лисому гребінець.

Дана діяльність передбачає укладення агентського договору з компанією-виробником товару. Вашим завданням буде продавати товар від імені компанії-виробника. Працювати ви будете за комісію, відповідно, вам потрібно буде продавати якомога більше. Як правило, компанія-виробник буде встановлювати план продажів на місяць. У разі перевиконання поставленого завдання ви будете отримувати бонуси і винагороди.

- 2 - Продаж речей в інтернеті

Якщо вас цікавить сфера продажів, то вам варто серйозно подумати про створення інтернет-магазину. Ви можете продавати товари в соціальних мережах, на платформах електронної комерції або ж написати якісний веб-сайт. Вивчіть пропозицію аналогічної продукції. У вас не буде клієнтів, якщо ви задерёте ціну вище нікуди.

Головне - знайти відповідальних постачальників якісної продукції, у яких ви зможете купувати товар за прийнятними цінами. Також продумайте можливі варіанти оплати і доставки товару. Приділіть належну увагу маркетингової стратегії. Реклама, програма знижок для постійних клієнтів, сезонні знижки - все це допоможе вам залучити покупців.

- 3 - Послуги домашнього майстра

Звичайно ж, цей варіант підходить скоріше для чоловіків, ніж для жінок. Якщо ви майстер на всі руки і вам подобається майструвати, ремонтувати, то цей варіант ідеально для вас підходить. Суть даної діяльності полягає в тому, що ви будете надавати людям послуги домашнього майстра на платній основі. Ви будете працювати на себе, а не на фірму, а значить весь гонорар буде відходити до вас.

Ви можете надавати послуги сантехніка, електрика, здійснювати дрібний ремонт, реставрувати меблі і т.д. Все залежить виключно від ваших навичок і умінь. Головне - працювати швидко і акуратно, виконувати поставлені завдання якісно, ​​виглядати охайно, бути люб'язним і ввічливим. Приділіть належну увагу рекламі. Рекламуйте свої послуги в соціальних мережах, напишіть сайт, скористайтеся послугами «сарафанного радіо», розклейте оголошення, надрукуйте візитки. Успіх залежить виключно від вас. У майбутньому ви зможете відкрити свою компанію.

- 4 - Майстер манікюру, візажист, перукар

Якщо ви працюєте в б'юті сфері і до вас вибудовуються натовпу клієнтів, то навіщо вам віддавати частину чесно зароблених грошей власнику салону краси? Відкрийте салон на дому або працюйте на виїзді! Так ви можете заробляти набагато більше грошей, а головне - в перспективі відкрити свій салон краси.

Ви можете «відвести» всіх своїх клієнтів, заманити їх трохи нижчими цінами, а також надати послуги на дому (які користуються сьогодні великим попитом). Займіться питанням реклами, створіть сторінку в соціальних мережах, попросіть своїх постійних клієнтів порекомендувати вас своїм знайомим і родичам, домовтеся з фотографами та івент-агентствами і тоді відбою від клієнтів у вас не буде.

- 5 - Hand Made бізнес для дівчат і жінок

Якщо ви творча особистість і вмієте створювати шедеври своїми руками, ви можете побудувати заробляти на продажу своїх виробів. Якщо ви вмієте в'язати, шити, вишивати, займаєтеся бісероплетінням, володієте технікою декупаж, чудово малюєте, робите вироби та ікебани, займаєтеся різьбленням по дереву і т.д., то вам однозначно варто придивитися до цієї ідеї. Готові вироби ручної роботи ви можете продавати на платформах онлайн-торгівлі, в соціальних мережах, а також в спеціалізованих магазинах. Назвати цю ідею на 100% успішної навряд чи можна, але, якщо ваші вироби дійсно унікальні і стильні і ви грамотно продумає маркетингову стратегію, то ви можете отримувати гарний прибуток, займаючись улюбленою справою вдома у зручний для вас час.

- 6 - Навчання, послуги репетитора

Така діяльність ідеально підходить для студента. Якщо ви чудово орієнтуєтеся в якоюсь навчальної дисципліни (наприклад, досконало володієте іноземною мовою, або є експертом в області математики, фізики і т.д.), ви можете стати репетитором. Для цієї роботи підходять відповідальні фахівці, які вміють доступно пояснити складну інформацію, правильно подати інформацію, організувати учнів. Ви повинні вміти правильно себе поставити, мати лідерські якості, бути терплячим і впевненим у собі. Даний варіант дозволить вам заробити достатньо непогану суму грошей.

Також цей варіант відмінно підходить для викладачів шкіл і вузів. Ви можете займатися подібним у вільний від основної роботи час. Головне - залучити достатню кількість клієнтів. Скористайтеся перевагами інтрнет-реклами, втечете до послуг «сарафанного радіо». Успіх залежить виключно від вас.

- 7 - Школа іноземних мов

В даний час без знання іноземних мов не обійтися. Дана послуга користується популярністю як серед дітей різного віку, так і серед дорослих, що відбулися людей. Якщо ви володієте чудовими організаторськими здібностями, ви можете відкрити школу іноземних мов. Звичайно ж, без вкладень відкрити реальну школу неможливо, але ось її віртуальну версію цілком можна.

Для цього вам знадобиться підібрати грамотних фахівців, які буде навчати ваших клієнтів по скайпу, розробити програми навчання для різних вікових категорій, придумати унікальну концепцію. Головне - якість вашого сервісу. Продумайте рекламну стратегію. Продвигайте свою школу в соціальних мережах, напишіть якісний веб-сайт, розклейте оголошення, попросіть знайомих і родичів розповісти про вашу школі тим, кому це може бути цікаво. У майбутньому ви зможете відкрити школу в реальному світі.

- 8 - Рекламний бізнес без вкладень

Якщо ваша квартира знаходиться в центрі міста або недалеко від центру, а вікна виходять не у двір, а на проїжджу частину, то ви можете розміщувати рекламу на вікнах або на балконі. Даний варіант є дуже прибутковим. Головне - вигідно продати рекламне місце і почати отримувати пасивний дохід.

- 9 - Реклама на авто без вкладень

Якщо у вас є персональний автомобіль, то ви також можете розміщувати рекламу на своєму авто. Ваш дохід буде залежати від розміру вашого автомобіля, від районів, де ви буваєте найчастіше. Ще один цікавий варіант пасивного доходу.

- 10 - Власний сайт або блог

Досить перспективний варіант заробітку в інтернеті. Не можна стверджувати, що свій ресурс може гарантувати вам успіх і пристойний прибуток (особливо на перших порах), проте, якщо вам пощастить і ви станете популярні, ви можете вийти на стабільний, пристойний дохід. Суть цієї ідеї полягає в тому, щоб монетизувати трафік вашого сайту за допомогою партнерської програми Google AdSense. Крім того, ви можете заробляти на розміщенні реклами на вашому сайті (мова йде про програму Google AdWords). За кожен клік ви будете отримувати в середньому від декількох центів до 1 долара.

Звичайно вивести сайт в топ не так просто, але в цілому можливо, якщо підійти до цього питання з розумом. Перш за все вам необхідно буде розібратися в умовах роботи партнерських програм Google, написати якісний сайт, підібрати якісний, унікальний контент, вивчити основи SEO і т.д.

Крім того, ви можете стати блогером і займатися розкручуванням свого власного облікового запису в соціальних мережах або особистого блога з наміром отримувати прибуток від реклами. Блогерам зі значною кількістю передплатників за рекламу, як правило, платять великі гроші. Крім того, вам можуть запропонувати співпрацю на бартерній основі - замовники будуть надсилати вам одяг, взуття, продукти, пропонувати безкоштовні обіди в ресторанах, безкоштовне обслуговування в салонах краси і т.д., а ви натомість будете рекламувати їх бренд. Дуже популярні блогери можуть заробляти тисячі доларів на місяць (без урахування доходу від бартерної реклами). Успіх даного підприємства буде залежати виключно від вашої популярності.

- 11 - Фріланс без вкладень

Фріланс - ідеальний варіант для старту без вкладень. Єдине, що від вас вимагається, - володіння будь-яким навиком. Ви можете бути бухгалтером, айтишником, графічним дизайнером або ж перекладачем. Так як в даному випадку ваша діяльність буде розвиватися в сфері послуг, ви повинні надавати дійсно якісні послуги, бути професіоналом у своїй сфері, а також вміти виконувати завдання якісно і в строк, бути відповідальним і дисциплінованим. Крім того, ви можете самостійно визначати свою завантаження. Подібна діяльність принесе вам куди більший дохід, ніж традиційний варіант роботи в офісі. Ви можете працювати вдома, в будь-який зручний для вас час, а головне - ви будете працювати на себе

- 12 - Оптовий бізнес без вкладень

Основна перевага оптового бізнесу - Великі ОБСЯГИ, Аджея чім более ОБСЯГИ продажів, тім вищє ваш дохід. Ви можете прідбаті товар и потім продавати его за ціною вищє за Ціну покупки (если у вас є гроші на Початкові вкладення) або ж брати товар під реалізацію, что набагато краще через Відсутність різіків. На початкових етапі продавати товар ви можете через інтернет. Ви можете скористатися послугами торгових онлайн-майданчиків або ж відкрити свій власний інтернет-магазин. Головне - вивчити пропозицію аналогічної продукції і виставити ціну трохи нижче ціни конкурентів. Також подбайте про рекламу. У перспективі ви зможете відкрити реальний магазин.

- 13 - Дропшіпінговий інтернет-магазин;

Дропшиппінг - це одна з різновидів посередницького бізнесу з продажу товару компанії-виробника без необхідності закуповувати безпосередньо сам товар. Ви будете продавати товар, яким ви по факту не володієте. Товар буде відправлятися покупцеві прямо зі складу компанії-виробника. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче відкрити свою справу без вкладень, адже вам не потрібно буде закуповувати товар заздалегідь, а значить ваші ризики будуть мінімальні. Вам потрібно буде подбати лише про те, де ви будете продавати цей товар і як ви будете рекламувати свій магазин.

- 14 - Організація спільних покупок

Даний варіант підходить як для чоловіків, так і для жінок. Головне, що від вас вимагається, - вміння організувати процес. Суть цієї ідеї полягає в тому, що ви входите на спеціальному сайті, шукаєте постачальників-оптовиків певного товару, спільно з іншими людьми збираєте мінімальне замовлення, оплачуєте його, а після отримання фасує і продаєте покупцям. Ви будете отримувати комісію з кожної проданої одиниці товари.

- 15 - Бізнес з Китаєм без вкладень

Налагодити співпрацю з Китаєм - відмінний варіант. Ціни на китайську продукцію неймовірно низькі, а значить ви можете зробити дуже велику націнку; асортимент вражає, а сам процес оплати і доставки досить простий. Придбати китайську продукцію ви можете в китайських інтернет-магазинах (принцип такий же, як і на амазон). Продавати китайську продукцію ви можете через соціальні мережі, торговельні онлайн-майданчики, свій власний інтернет-магаізн або вендингові автомати. У перспективі ви зможете відкрити реальний магазин. Головне - вивчіть попит і пропозицію на ринку, щоб вибрати найбільш ходовий товар, а також правильно встановити ціну.

- 16 - Організація заходів

Якщо ви людина-свято, любите вечірки і тематичні свята, то дана ідея точно повинна вас зацікавити. Обов'язкова умова - ви повинні володіти чудовими організаторськими здібностями, бути вічним джерелом унікальних ідей, вміти створити атмосферу свята і веселощів, бути дисциплінованим і відповідальним. Для початку ви можете відкрити онлайн-версію івент-агентства, а потім у міру зростання і розвитку вашого маленького справи ви зможете накопичити достатню кількість коштів на відкриття офісу в реальному світі. Подбайте про рекламу. Ви можете рекламувати свої послуги за допомогою соціальних мереж і «сарафанного радіо». Приділіть належну увагу створенню якісного веб-сайту. Головне - знайти надійних партнерів, які буде виконувати поставлене завдання якісно і в строк.

- 17 - біткоіни консультації та тренінги

Якщо ви володієте глибокими знаннями в області криптовалюта , Вмієте доступно викладати ваші думки, пояснювати складне простими словами, а також у вас є досвід кріптовалютного трейдингу або інвестування, який буде корисний іншим, то ви можете проводити консультації, вебінари та тренінги. Дана сфера зараз на піку популярності, відповідно, від клієнтів відбою у вас не буде. Головне - надати дійсно якісну і корисну інформацію, яку не можна почерпнути з будь-яких інших джерел.

- 18 - Виконання робіт для студентів (essay)

В даний час подібні послуги користуються великим попитом. Якщо ви вмієте якісно і швидко писати аналітичні роботи, то ви можете зайнятися подібним бізнесом. Існує безліч онлайн-платформ, де студенти виставляють замовлення. Вам необхідно зареєструватися на даних ресурсах, вибрати замовлення, запропонувати свою ціну і, якщо ваша пропозиція виявиться цікавим для замовника, ви отримаєте роботу. Конкуренція на подібних ресурсах висока, так що вам доведеться виставляти не дуже високу ціну, щоб зацікавити замовника. Головне - виконувати завдання в строк і якісно. Якщо ви досконало володієте іноземними мовами, ви можете спробувати себе на іноземних платформах. Вимоги до виконавця там куди більш жорсткі, але і оплата праці відповідна.

- 19 - Послуги копірайтера-перекладача;

Для цієї роботи необхідні певні навички і вміння. Якщо ви володієте іноземними мовами і маєте навички копірайтингу, а також здатні виконувати поставлене завдання якісно і в строк, то вас точно чекатиме успіх. Ви можете регулювати свою завантаження самостійно, працювати на дому в будь-який зручний для вас час.

- 20 - Послуги флориста або садівника, догляд за рослинами

Якщо ви садівник-любитель, вмієте доглядати за рослинами, навіть за самими примхливими, розумієте щось в ландшафтному дизайні, ви можете стати садівником або флористом. Мова йде про сферу послуг, а значить саме якість вашого сервісу буде відігравати визначальну роль у вашому успіху. Подбайте про рекламу, адже потенційні клієнти повинні якось дізнатися про вас. Єдиний мінус - сезонність, адже взимку навряд чи кому-небудь знадобляться послуги садівника.

- 21 - Вигул і дресирування собак

Звичайно, під час кризи подібний варіант знайти непросто, адже людей готових платити за вигул своїх вихованців буде не так багато. Вашим завданням буде вигулювати чужих собак. Так можна легко заробити гроші, гуляючи в парку з собаками. Цей вид діяльності підійде людям, які люблять собак, не бояться їх і вміють з ними звертатися. Цей варіант підійде навіть для підлітків . Якщо ви кінолог і володієте навичками дресури собак, то ваші шанси на успіх значно підвищуються.

- 22 - Послуги фотографа

Якщо ви дійсно хороший, креативний фотограф, який бачить картинку так, як ніхто інший, у вас є всі шанси побудувати неймовірно прибуткова справа. Фотографів багато, а значить конкуренція в галузі серйозна. У вас повинен бути свій стиль, ваші роботи повинні бути дійсно впізнаваними і унікальними. Тільки в такому випадку ваші послуги будуть коштувати дуже дорого. Також не забувайте про важливість реклами.

- 23 - Аутсорс-компанія без вкладень

Сьогодні велика кількість компаній і підприємців займаються аутсорсингом. Аутсорсинг - це передача будь-яких другорядних функцій стороннім підрядникам на основі договору за певну плату. Якщо ви хороший бухгалтер, айтішник, рекрутер і т.д., то ви можете як раз укласти подібний договір з компанією і надавати свої послуги за вельми привабливу плату. Даний вид діяльності дуже зручний - ви можете працювати на дому, в будь-який зручний для вас час. Головне - мати відповідні навички і знання, значний професійний досвід і бути дійсно цінним фахівцем.

- 24 - Клінінговий сервіс

Популярність клінінгу росте не по днях, а по годинах. Все більша кількість жінок будують кар'єру або власну компанію, а значить часу на прибирання у них практично не залишається або ж вони не хочуть проводити свій вільний час з ганчіркою і шваброю. Для початку ви можете самі надавати клінінгові послуги, а потім заснувати серйозну компанію з численним штатом. Головне - працювати якісно, ​​швидко і акуратно. Забезпечте собі хорошу рекламу, втечете до послуг «сарафанного радіо», просите клієнтів залишати відгук про вашу роботу. Напишіть свій веб-сайт, створіть акаунти в соціальних мережах. Даний варіант принесе вам дуже хороший дохід.

- 25 - Домашня кондитерська

В даний час подібна діяльність є неймовірно перспективним і привабливим. Але перш ніж вибрати саме цю ідею, критично оцініть свої навички і вміння. Тільки людина, яка дійсно досконало володіє кондитерським мистецтвом, може домогтися успіху на цьому терені, адже тільки справжні шедеври користуються попитом на ринку, а також коштують дорого. Штампуючи сметанник і мурашники, великою популярністю серед клієнтів ви користуватися не будете, а продавати торти вам доведеться мало не по собівартості. Завоювати своє місце під сонцем вам допоможуть лише вишукані десерти: муссовие торти, макаронс, профітролі, багатоярусні бісквітні торти і т.д. Відстежуйте останні модні тенденції кондитерського мистецтва, освоюйте нові техніки, шукайте рецепти найбільших шефів-кондитерів, удосконалюйтеся і вас чекає успіх.

Продавати свої вироби ви можете в соціальних мережах, а також вам не завадить створити хороший веб-сайт. Якщо споживач дійсно оцінить ваш сервіс і якість вашої продукції, то ви зможете отримувати стабільний, хороший дохід, а в перспективі відкрити свою кондитерську в реальному світі.

Якщо споживач дійсно оцінить ваш сервіс і якість вашої продукції, то ви зможете отримувати стабільний, хороший дохід, а в перспективі відкрити свою кондитерську в реальному світі

- 26 - Бізнес в гаражі без вкладень (майстерня, ремонт авто)

Якщо у вас є великий, хороший гараж, то ви можете відкрити свою справу з мінімальними витратами прямо в цьому гаражі. Якщо ви розумієте в ремонті автомобілів, то ви можете відкрити власну автомайстерню або шиномонтаж. Якщо ви знаєте, як правильно мити авто, ви можете відкрити автомийку. Крім того, ви можете займатися тюнінгом автомобілів. Головне - виконувати всі якісно і в строк. Приділіть належну увагу питанням реклами. Створіть акаунти в соціальних мережах, напишіть якісний веб-сайт, розклейте оголошення і скористайтеся послугами «сарафанного радіо». Якщо у вас буде багато клієнтів, хороший дохід вам забезпечений.

- 27 - Здача власної нерухомості в оренду

Якщо раптом у вас є квартира або будинок, які простоюють без діла, ви можете здати дану нерухомість в оренду. Для цього не потрібно володіти якимись особливими навичками або знаннями. Все що вам потрібно - це знайти хорошого ріелтора, який допоможе вам знайти надійних і відповідальних орендарів і оформити договір оренди.

- 28 - Мережевий бізнес без вкладень

Данни вид заробітку дуже нагадує агентський, але все ж це не одне і те ж. Тут ключ до успіху - вміння продавати і залучати людей в свою структуру. Ваше завдання - реалізовувати продукцію компанії, на яку ви працюєте, і організувати свою команду. Ви можете працювати з клієнтами по передоплаті, в такому випадку вам не потрібно буде закуповувати продукцію за свій рахунок. Ваш дохід буде формуватися з двох джерел: відсоток від ваших продажів і відсоток від продажів вашої команди. Чим більше людей у ​​вашій команді, тим більше буде ваш дохід. За виконання планів продажів компанія буде вас преміювати приємними бонусами.

В даний час мережевий користується величезною популярністю. Однак не багато хто розуміє, що найчастіше він побудований за принципом «піраміди», а значить заробити можуть лише ті, хто знаходиться не на нижньому її рівні.

- 29 - Заробіток на нерухомості: робота ріелтора

Робота ріелтора може приносити дуже хороший дохід. Але, працюючи на ріелтерські агентство, ви змушені віддавати частину коштів, отриманих від проведення операції, агентству. Якщо ви володієте необхідними організаторськими якостями, знаєте все про ринок нерухомості, орієнтуєтеся в цінах і розбираєтеся в юридичних основах проведення угод з нерухомістю, ви можете працювати самі на себе. Зверніть увагу, що цього вам потрібно оформити ПП. Шукати покупців і продавців ви можете в інтернеті, у кожного агентства нерухомості є свій сайт з оголошеннями, де ви зможете знайти всю необхідну вам інформацію. Вам потрібно буде приділити достатню увагу рекламі. Рекламувати свої послуги ви можете в соціальних мережах, скористатися послугами «сарафанного радіо», а також ви можете розклеїти оголошення. Ваш дохід буде прямо залежати від ефективності вашої роботи.

- 30 - Сезонний бізнес без вкладень

Літні послуги представляють величезну кількість можливостей (зимові, звичайно ж, теж), адже будь-який сезонний бізнес характеризується високими темпами окупності і можливістю зробити дуже гарну націнку. Наприклад, взимку до нового року ви можете продавати сосни і ялини, а влітку - морозиво і холодні коктейлі. Особливо це буде цікаво для сільських жителів, адже влітку на селі ви можете займатися виробництвом і продажем органічних ягід, фруктів і овочів; виготовленням віників для лазні, трав'яних чаїв і т. д. Варіантів безліч. Головне - вибрати товар, який буде розходитися як гарячі пиріжки на вокзалі.

Бізнес по франшизі без вкладень - чи можливо це?

Звичайно ж, купити готовий бізнес під ключ набагато простіше, ніж починати свій з нуля. Вам не потрібно розкручувати бренд, напрацьовувати репутацію і клієнтуру, розробляти маркетингову стратегію і т.д. Франшиза - це передача права користування брендом, унікальних авторських технологій, виробничих і маркетингових нааработок, каналів поставок і т. Д. Тобто по суті ви отримуєте право побудувати організацію від імені компанії, у якій ви і придбали франшизу. Звичайно ж, задоволення це платне і дороге. Вам потрібно за гроші купити саму франшизу, а потім ще платити роялті (процентні платежі, комісію) за право користування брендом. Тобто, на жаль, відкрити бізнес по франшизі без вкладень ви не зможете. Однак не можна заперечувати, що даний варіант є одним з найбільш надійних в контексті успішності вашого підприємства. Почати ви можете з малого, реалізувавши одну з ідей, описаних вище, а потім вже купити франшизу.

Бізнес без вкладень: приклади і історії успіху

Чомусь в нашій країні люди не вірять, що побудувати бізнес без вкладень можна. Ось американці точно з нами б не погодилися. Для них немає перешкод, навіть для бідних. Якщо ви не налаштовані настільки оптимістично як американці і все ж сумніваєтеся, що заснувати високоприбуткове підприємство з нуля можна, то ось вам кілька прикладів мільярдерів і успішних підприємців, у яких дійсно на момент старту було порожньо в кишені.

Люди, про яких ми з вами будемо зараз говорити, входять в рейтинг Forbes і їм дійсно вдалося розбагатіти не маючи зайвої десятки тисяч доларів на рахунку або багатих і впливових родичів.

Ім'я Стан Країна Бізнес Джордж Сорос 24 мільярди доларів США США Розбагатів на грі на валютному ринку, зігравши проти британської національної валюти і обвалив її. Роман Абрамович 9,1, мільярд доларів США Росія Спочатку відомий на весь світ мільярдер торгував іграшками (всі з чогось починали). Свої мільярди він заробив на торгівлі нафтою, в цьому йому допоміг його товариш Борис Березовський, разом з яким вони дешево купили «Сибнефть».

Висновок

Всі перепони ми будуємо у себе в голові. Не потрібно боятися, заздалегідь налаштовувати себе на невдачу, мислити песимістично, адже так ви не зможете домогтися успіху ні в одному зі своїх починань. Головне - вірити в себе і в свій успіх. Тільки в такому випадку вам вдасться побудувати дійсно успішне і прибуткова справа.

У даній статті представлена ​​підбірка дійсно перспективних варіантів, як побудувати бізнес з нуля. Також ми детально розповіли вам про те, на що варто звернути увагу і як правильно потрібно підходити до питання заснування своєї справи. Вам залишилося лише уважно все вивчити, вибрати ідею, яка припадає вам до душі, діяти згідно з інструкцією і працювати на результат!

Який бізнес можна відкрити без вкладень і що потрібно для цього знати?
Але головне питання - чи можна побудувати свою компанію з мінімальними вкладеннями?
Який бізнес можна відкрити без вкладень і що потрібно для цього знати?
Бізнес по франшизі без вкладень - чи можливо це?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: