Який бізнес відкрити в 2019 році? Актуальні ідеї в Україні

 1. Курси іноземних мов
 2. Нішевий інтернет-магазин
 3. IT-аутсорсинг
 4. Майстерня по ремонту техніки
 5. Ательє з пошиття та ремонту одягу
 6. Прибирання квартир і приміщень
 7. фермерські продукти
 8. Франшиза в закладах громадського харчування
 9. Вироби ручної роботи (Handmade)
 10. Буде непросто, але перспективи є!

Особисто планувати свій графік, працювати тільки на себе і ні від кого не залежати - навіть думки про це можуть бути оп'яняючими. І ви, напевно, не раз чули історії про людей, які відкрили свій бізнес і досягли приголомшливих успіхів.

Чи можна назвати будь-який час для початку бізнесу поганим або хорошим? Навряд чи. Все залежить від вас, і там, де одні бачать тільки перешкоди, інші - шукають можливості.

Не шукайте гарантій, і не чекайте, що шлях буде легким. Якщо у вас є ідея бізнесу, складений план і цей спосіб заробляння грошей вам подобається - не відволікайтеся на речі, які ви не можете контролювати (податки, політика і економіка країни). Краще сконцентруйтеся на тому, що 100% знаходиться в наших силах.

Ось підбірка актуальних ідей бізнесу в 2019 році, на які варто звернути увагу всім, хто збирається почати свою справу.

Давайте я відразу підкреслю, що мова йде про малий бізнес. Тобто, явно не про організацію конкурента Tesla, або створення стартапу із залученням інвесторів з багатомільярдними бюджетами в умовних одиницях.

Ключовою особливістю, в даному випадку буде те, що вам не буде потрібно інвестувати величезні гроші для старту з нуля, а в деяких випадках досить буде 1000 доларів - ця сума точно ні для кого не буде проблемою. А тепер давайте перейдемо безпосередньо до самих ідей.

Курси іноземних мов

Всього-то три роки тому, на нашому поверсі в офісному центрі, 2/3 кабінетів належали одній IT-компанії Всього-то три роки тому, на нашому поверсі в офісному центрі, 2/3 кабінетів належали одній IT-компанії. Кілька днів тому, я з подивом помітив, що тепер, по крайней мере, в 1/3 кабінетів, знаходяться представництва компанії, яка пропонує курси англійської. І це при тому, що починали вони пару років назад з одного маленького офісу. Висновки можете зробити самі.

Бізнес на навчанні завжди був вигідний, так як підприємець, по суті, не несе будь-якої відповідальності перед клієнтами, продаючи їм свої послуги. Ніякої репетитор не візьметься гарантувати вам вільне володіння мовою після півроку вивчення, або працевлаштування у великій міжнародній компанії. Але, практично кожен учень, готовий платити хоча б за шанс одного разу-таки здійснити свою мрію.

Великий плюс у тому, що відкриваючи школу іноземних мов - в першу чергу я маю на увазі англійський - вам не потрібно винаходити свої методики навчання. Їх і так вже вистачає, і можна вільно використовувати готові. Головною умовою успішної реалізації ідеї, є набір хороших викладачів, робота яких допоможе вам в майбутньому залучати нових клієнтів за допомогою сарафанного радіо.

Почати, однозначно, варто з англійської, а інші напрямки розширювати вже в майбутньому. У вакансіях на більшу частину добре оплачуваних робіт, саме знання англійської є основною умовою для розгляду резюме. Але, при цьому потрібно розуміти, що і конкуренція серед шкіл по цьому напряму - найбільша.

Нішевий інтернет-магазин

Бум інтересу до ніші електронної комерції, за своїми масштабами нагадує нову золоту лихоманку Бум інтересу до ніші електронної комерції, за своїми масштабами нагадує нову золоту лихоманку. Продажами в онлайні цікавляться як абсолютні новачки, так і досвідчені підприємці, особливо ті, хто хотів би диверсифікувати напрямки бізнесу або збільшити обороти. І треба сказати, є ніші, в яких кращого каналу залучення покупців, ніж Інтернет, просто не існує.

Як вибрати товар для інтернет-магазину я вже писав, а також, зверніть увагу на статистику, в якій вказані найбільш затребувані товари в Україні (Онлайн-сегмент), вона теж може стати в нагоді для цих цілей.

А головне - зверніть увагу на одну важливу річ. У заголовку я написав саме «нішевий», а не просто інтернет-магазин. І це дуже важливий момент, тому що намагатися зробити другу «Розетку» зараз просто безглуздо. Вам не вистачить ні грошей, ні навіть життя.

У той же час, спеціалізований нішевий інтернет-магазин цілком може конкурувати навіть з гігантами ринку, за рахунок наступних переваг:

 • грамотний підбір асортименту. Фокус на конкретній тематиці дозволяє представити в каталозі куди більш широкий, а головне, цікавий для потенційної аудиторії вибір товарів, ніж у випадку з онлайн-супермаркетами «все в одному»;
 • зниження бюджету на маркетинг. Погодьтеся, якщо взяти гіпотетичну $ 1000 / місяць і витратити її на просування сотні товарів, то віддача буде на порядок вище, ніж витратити ту ж суму, на просування 10 000 продуктів;
 • експертний рівень розуміння. Фанат Apple, який є власником інтернет-магазину техніки цієї компанії, розбирається в ній на порядок краще, ніж вчорашній студент, якого найняли консультантом конкуренти.

Начебто все три пункту, але, повірте, при грамотному підході, їх можна перетворити в потужну конкурентну перевагу.

IT-аутсорсинг

Суть аутсорсингу послуг в делегуванні виконання ряду завдань стороннім виконавцям Суть аутсорсингу послуг в делегуванні виконання ряду завдань стороннім виконавцям. Наприклад, розробники програмного забезпечення можуть делегувати створення інтерфейсів дизайн-студії, а ті, в свою чергу, делегувати просування свого сайту агентству інтернет-маркетингу. Загалом, схема проста і зрозуміла, а тому і дуже популярна.

Особливо активно в останні роки розвивається саме IT-аутсорсинг, орієнтований на співпрацю з замовниками з розвинених країн Заходу. У тому ж Львові існують компанії з величезними офісами, в штаті яких сотні програмістів, заробітна плата яким, до того ж, виплачується в доларах США.

Але ж все гіганти колись були маленькими, і корпорація, що займає зараз 5-поверхова будівля офісного центру, якихось десять років тому, складалася з трьох осіб, які займали офіс площею 20 квадратних метрів. Попит на послуги IT-аутсорсеров, істотно перевищує існуючу пропозицію, і така тенденція збережеться ще довго. Так що якщо ви володієте відповідними навичками програміста і знаєте англійську мову, можливо, саме час почати свій бізнес в цьому напрямку.

Майстерня по ремонту техніки

Є у будь-якої техніки дещо спільне - неприємну властивість рано чи пізно ламатися Є у будь-якої техніки дещо спільне - неприємну властивість рано чи пізно ламатися. Причому, найчастіше, в самий невідповідний момент. І якщо що-небудь недороге можна просто викинути і замінити новим, то навряд чи у вас виникне бажання зробити подібне з ноутбуком або тим же кухонним комбайном.

У 2017 році це особливо актуально, так як через зростання курсу долара купівельні спроможності у населення сильно впали, тому, люди вважають за краще ремонтувати старе, замість покупки нового. І причина банальна до неможливості - просто немає грошей.

Відкриваючи майстерню по ремонту, можна як спеціалізуватися на конкретному виді техніки - мобільні пристрої або побутові прилади - так і пропонувати широкий спектр послуг. Тут вже потрібно відштовхуватися від своїх фінансових можливостей або компетенції, так як найм великої кількості майстрів може досить-таки дорого обходитися. Зарплату вам доведеться почати платити з самого першого місяця.

Варто відзначити важливий момент: щоб побудувати прибутковий бізнес в цій ніші, дуже бажано, щоб сам власник добре розбирався в темі. Інакше, йому на голову звалиться ціла купа проблем - починаючи від нерозуміння того, які запчастини купувати, і закінчуючи постійними спробами обману з боку майстрів. Далеко не всі люди чесні і сумлінні.

Ательє з пошиття та ремонту одягу

Як і кожен солдат мріє стати генералом, так і кожна швачка замислюється про власний ательє Як і кожен солдат мріє стати генералом, так і кожна швачка замислюється про власний ательє. Але, як ви самі знаєте, навчальні заклади щорічно випускають тисячі швачок, ось тільки місць, де можна відремонтувати або пошити одяг на замовлення, від цього більше не стає.

Проблема лежить в тій площині, що крім навичок виконання роботи, необхідно ще й освоїти навички управління операційними і стратегічними процесами, навчиться планувати бюджет, вкладатися в розкрутку і ще багато всього іншого.

При всіх перерахованих складнощах, все зовсім не так страшно як може здатися на перший погляд. І вже точно я ні в якому разі не відмовляю вас від такої цікавої ідеї - власне ательє з пошиття та ремонту одягу, може статті відмінним бізнесом, який буде годувати вас і вашу родину.

Щоб знизити витрати і не розоритися в перші місяці, бажано стартувати у власній квартирі, а під робоче місце відвести балкон. Перших клієнтів можна отримати, просто розповівши про свій новий занятті друзям, і трохи знизивши ціни. А основними інвестиціями буде закупівля обладнання, тканин, ниток і фурнітури.

Прибирання квартир і приміщень

Послуги з прибирання всього і вся, ніколи не вийдуть з моди Послуги з прибирання всього і вся, ніколи не вийдуть з моди. Правда, актуальна ця ніша, в першу чергу для великих міст, добре розвинених в економічному плані. Наприклад, Київ, Львів, Дніпро та інші мегаполіси. Тут завжди знайдуться люди, у яких немає часу або бажання займатися прибиранням квартири самостійно. Крім того, є ж ще і корпоративні замовлення, які можуть за один раз принести вам прибуток, порівнянну з середньою зарплатою хорошого фахівця.

Якщо не орієнтуватися відразу на корпоративний сегмент і починати з прибирання квартир, вам доведеться вкластися в таке базове необхідне обладнання як:

 • миючий пилосос і фен для килимів;
 • побутовий пилосос для сухого прибирання;
 • компактний парогенератор;
 • різний супутній інвентар;
 • набір засобів для чищення.

Загалом, потенціал для розвитку в клінінгу все ще досить великий, так як ринок з'явився відносно недавно. І до тих пір, поки люди цінують чистоту, це буде актуально.

фермерські продукти

Актуальність такого бізнесу продовжує рости разом з інтересом до здорового способу життя з боку жителів великих міст Актуальність такого бізнесу продовжує рости разом з інтересом до здорового способу життя з боку жителів великих міст. Попит на фермерські продукти є, і багато людей готові платити за це хороші гроші. А з урахуванням зростання продуктивності праці в сільському господарстві, така підприємницька ідея, може бути дуже навіть вигідною.

Але, тут є ряд важливих моментів. Варто розглядати такі варіанти як відкриття оффлайновой торгової точки або співробітництво в якості постачальника з ресторанами / готелями, що дозволить вам вибудувати постійний потік замовлень. А ось про різні інтернет-магазини, сервіси доставки та інші ідеї організації всього через онлайн, краще забудьте. Через проблеми з логістикою і зберіганням продуктів, навіть в США нікому ще не вдалося побудувати прибутковий бізнес в такому форматі.

Франшиза в закладах громадського харчування

Стартапи - це модно, та й звучить красиво, але, люди як їдять, так і їстимуть Стартапи - це модно, та й звучить красиво, але, люди як їдять, так і їстимуть. Тому, заклад в сфері громадського харчування, це актуальна ідея бізнесу на всі часи. Причому, на тлі анемічного стану економіки України, ця сфера залишається однією з небагатьох, які показують стабільне зростання. Якщо грамотно вибудувати всі процеси, а сам заклад знаходиться в місці, яке відрізняється великою прохідністю людей, вважайте, успіх вам забезпечений.

Завжди в тренді фаст-фуди, а крім них, є ще й така класика як піцерії, новомодні бургерной та інші ідеї, які прийшли до нас з-за кордону. Думаєте, для організації такої справи вам знадобляться мільйони? Зовсім ні, адже є така цікава штука як франшиза - це модель організації бізнесу, коли ви є власником компанії, але, при цьому, працюєте під чужим брендом.

Вам надають право вести діяльність під певною торговою маркою, всі необхідні документи, рекомендації з оформлення, маркетингу, організації роботи, і до решти. А ви, в свою чергу, виплачуєте власнику бренду (франчайзі) невеликий відсоток від щомісячного прибутку (роялті). Найвідоміший, і, в той же час, найуспішніший приклад франшизи в сфері громадського харчування - мережа фаст-фудів «Макдональдс».

Вироби ручної роботи (Handmade)

Якими б продуктивними були автоматизовані лінії виробництва, і якими б досконалими були товари, що випускаються різними фабриками, завжди є і будуть цінителі товарів, зроблених майстрами вручну Якими б продуктивними були автоматизовані лінії виробництва, і якими б досконалими були товари, що випускаються різними фабриками, завжди є і будуть цінителі товарів, зроблених майстрами вручну. Тут навіть простежується цікавий тренд - з кожним роком попит на Handmade в самих різних його напрямках, продовжує зростати.

Погляньте на цю чудову сумку для MacBook, з фетру та шкіри:

Погляньте на цю чудову сумку для MacBook, з фетру та шкіри:

Або дерев'яні годинник:

Або дерев'яні годинник:

Всі ці речі були зроблені вручну, і їх творці зовсім не скаржаться на продажу. А шукати покупців можна на дошках оголошень, форумах, спеціальних маркетплейсах, та й просто постити фотографії зроблених своїми руками речей, на власній сторінці в Facebook.

Купити матеріали, фурнітуру та інші складові, які використовуються в роботі, зараз зовсім не проблема. А оптом можна отримати хорошу знижку. Головна проблема, з якою доведеться зіткнутися людині, який прийняв рішення почати бізнес в ніші «хенд-мейд» - масштабування. Рано чи пізно вам доведеться наймати інших людей, а з цим, в творчих сферах, завжди була проблема.

Одяг, прикраси, предмети для будинку, дитячі іграшки та багато іншого - простір для творчості в Handmade безмежний.

Буде непросто, але перспективи є!

Легко не буде. І ви повинні бути готові до цього з самого початку. Прийнявши рішення відкрити свій бізнес, ви зробите крок не тільки в сторону незалежності і перспективи набагато більших доходів, але і повинні будете зрозуміти - тепер відповідальність за все, що відбувається у вашому житті, лежить тільки на вас.

Доходи у населення зараз низькі, купівельний попит на дні, і так буде ще довго. Але, після кожної ночі неодмінно приходить світанок. Якщо ви зможете витерпіти цей складний час, поставити свій бізнес на ноги і вийти на стабільний прибуток, новий день ви вже зустрінете повністю вільним від найманої роботи людиною. А це багато чого варте.

14 листопада 2018

156 971

Чи можна назвати будь-який час для початку бізнесу поганим або хорошим?
Думаєте, для організації такої справи вам знадобляться мільйони?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: