Ідеї ​​для малого бізнесу в Україні з нуля | 1Fin.Biz

 1. Ідеї ​​для малого бізнесу в Україні з нуля Кому б не хотілося відкрити свою справу? Іноді сумніви...
 2. Екскурсії по рідному місту
 3. магазини самообслуговування
 4. Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах
 5. Навчальні курси
 6. Доставка за допомогою квадрокоптера
 7. Сяючі квіти
 8. Стійки для зарядки
 9. Магазин випадкових подарунків
 10. Магазин «все за однією ціною»
 11. Франчайзинг Envybox
 12. Торгівля онлайн
 13. Сільське господарство
 14. перепродаж товару
 15. швейне виробництво
 16. Організація свят
 17. Шлюбне агенство
 18. Доставка їжі
 19. Ремонт побутової техніки
 20. Теплиці на дахах
 21. Висновки
 22. Всі ідеї для бізнесу на порталі
 23. З чого слід почати?
 24. Екскурсії по рідному місту
 25. магазини самообслуговування
 26. Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах
 27. Навчальні курси
 28. Доставка за допомогою квадрокоптера
 29. Сяючі квіти
 30. Стійки для зарядки
 31. Магазин випадкових подарунків
 32. Магазин «все за однією ціною»
 33. Франчайзинг Envybox
 34. Торгівля онлайн
 35. Сільське господарство
 36. перепродаж товару
 37. швацьке виробництво
 38. Організація свят
 39. Шлюбне агенство
 40. Доставка їжі
 41. Ідеї ​​для малого бізнесу в Україні з нуля
 42. З чого слід почати?
 43. Екскурсії по рідному місту
 44. магазини самообслуговування
 45. Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах
 46. Навчальні курси
 47. Доставка за допомогою квадрокоптера
 48. Сяючі квіти
 49. Стійки для зарядки
 50. Магазин випадкових подарунків
 51. Магазин «все за однією ціною»
 52. Франчайзинг Envybox
 53. Торгівля онлайн
 54. Сільське господарство
 55. перепродаж товару
 56. швацьке виробництво
 57. Організація свят
 58. Шлюбне агенство
 59. Доставка їжі
 60. Ідеї ​​для малого бізнесу в Україні з нуля
 61. З чого слід почати?
 62. Екскурсії по рідному місту
 63. магазини самообслуговування
 64. Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах
 65. Навчальні курси
 66. Доставка за допомогою квадрокоптера
 67. Сяючі квіти
 68. Стійки для зарядки
 69. Магазин випадкових подарунків
 70. Магазин «все за однією ціною»
 71. Франчайзинг Envybox
 72. Торгівля онлайн
 73. Сільське господарство
 74. перепродаж товару
 75. швацьке виробництво
 76. Організація свят
 77. Шлюбне агенство
 78. Доставка їжі
 79. Ремонт побутової техніки
 80. Теплиці на дахах
 81. Висновки
 82. Всі ідеї для бізнесу на порталі
 83. З чого слід почати?
 84. Екскурсії по рідному місту
 85. магазини самообслуговування
 86. Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах
 87. Навчальні курси
 88. Доставка за допомогою квадрокоптера
 89. Сяючі квіти
 90. Стійки для зарядки
 91. Магазин випадкових подарунків
 92. Магазин «все за однією ціною»
 93. Франчайзинг Envybox
 94. Торгівля онлайн
 95. Сільське господарство
 96. перепродаж товару
 97. швацьке виробництво
 98. Організація свят
 99. Шлюбне агенство
 100. Доставка їжі
 101. Ремонт побутової техніки
 102. Теплиці на дахах
 103. висновки

Ідеї ​​для малого бізнесу в Україні з нуля

Кому б не хотілося відкрити свою справу? Іноді сумніви беруть гору, і всі спроби відкладаються на невизначений термін, а мрії так і залишаються мріями. Якщо ви дійсно хочете щось змінити, почніть діяти і удача вам посміхнеться!

У наш час існує безліч різних напрямків підприємницької діяльності. Експерти рекомендують новачкам вибирати таку сферу, яка не потребуватиме якихось спеціальних знань і грошей , Особливих навичок і серйозних стартових вкладень. Найпростіші ідеї для бізнесу з нуля в Україні 2018 роки ми обговоримо в даній публікації.

З чого слід почати?

Справа повинна приносити задоволення і викликати інтерес, так як без цього успіху не домогтися. Перед тим як почати організацію своєї справи, уважно вивчіть ринок і конкурентів. Чим менше їх буде, тим краще, так як це дасть можливість не тільки реалізувати ідею, але отримати істотний прибуток. Краще почати з вивчення бізнесів, що набирають обертів за кордоном. Скоріш за все в нашу країну вони ще не прийшли, але в якості ідеї цілком згодяться.

Звичайно, жодна справа не може початися без бізнес-плану. Витратьте час на те, щоб розрахувати майбутні витрати, прописати майбутні доходи і часовий період, за який всі вкладення імовірно окупляться. Подумайте, чи буде достатньо капіталу для втілення ідеї, або будуть потрібні додаткові інвестиції, врахуйте всі можливі ризики.

Далі варто зареєструвати себе в якості індивідуального підприємця і приступати до роботи. Щоб вам було простіше визначитися, ми підготували невеликий список актуальних бізнес ідей в 2018 році.

Екскурсії по рідному місту

Екскурсії по рідному місту

Ця ідея належить до внутрішнього туризму. І начебто нового нічого немає, і такого більш ніж достатньо, але повірте, про місто можна багато чого розповісти. Вивчіть історію, знайдіть цікаві факти про вулицях і маршрути, найміть балакучого гіда, і ось бізнес готовий. Вкладення мінімальні, але дохід можна заробити на рівному місці.

Багато популярні блогери проводять подібні екскурсії в своїх містах і за їх межами. Головне, знайти цікаве місце і унікальну, а головне, корисну інформацію, розробити свій підхід, а все інше зробить «сарафанне радіо».

магазини самообслуговування

магазини самообслуговування

Цю ідею можна віднести до роздрібної торгівлі. Мова не йде про гіпермаркетах. Тут пропонується організувати все гранично зрозуміло і просто, а саме позбавити відвідувачів від касирів та продавців. Такі магазинчики дуже популярні в Скандинавії і бувають наступних видів:

 • Маленька торгова точка в глухих селах і селах. В цьому випадку, раз в тиждень в подібні населені пункти може приїхати автолавка і продати все необхідне для життя і господарства. Також можна просто відкрити точку, в яку буде приходити покупець, набирати товари і в спеціальному ящику залишати за них гроші;
 • Звичайний супермаркет з безготівковою оплатою. Все що потрібно - вчасно поповнювати товар.

Формат дуже незвичайний і цікавий, але мінус все ж є - несумлінність покупців може призвести до збитків.

Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах

Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах

Ідея належить до сфери IT-технології. Тут потрібно невеликий стартовий капітал, але насправді все просто і зрозуміло. Купується сайт, розкручується і ось вже перша прибуток. Також можна купити і розкручений сайт або спільнота, яка має спеціалізовану тематику і продовжити збір прибутку, за прикладом колишніх власників. Ще одним варіантом можна вважати придбання занедбаної інтернет-майданчики, сайту або групи, правда, для цього потрібно мати задатки маркетолога, так як доведеться попрацювати, щоб зацікавити користувачів.

Навчальні курси

Навчальні курси

Ця ідея належить до ИнфоБизнес. Звичайно, в мережі більш ніж достатньо навчальних курсів, але все це досить популярний напрям. А якщо ви володієте унікальним досвідом або умінням, то все в ваших руках! Тематика курсів може бути будь-який, головне добре розбиратися в темі. Можна проводити навчання в режимі онлайн, можна орендувати приміщення, в загальному, варіанти є. Ціна починається самостійно, правда, для цього потрібно витратити час і проаналізувати ринок, вивчивши пропозиції конкурентів.

Сьогодні великою популярністю користується відеомаркетінга, і повірте, цей напрям ще багато років буде затребуваним. Створюйте свій унікальний контент, і діліться з миром своїм досвідом і знаннями. Найміть фрілансера для монтажу відео (якщо самі не володієте подібними навичками) або написання тексту і сміливо скоряйте інтернет. Пам'ятайте, люди люблять оригінальність, змістовність та інформативність, тому намагайтеся зробити своє відео максимально корисним і якісним.

Не бійтеся аудиторії, говорите з нею, взаємодійте, і буде вам щастя.

Немає людини, якій би не хотілося навчитися чомусь новому, тому ця бізнес ідея принесе прибуток.

Доставка за допомогою квадрокоптера

Доставка за допомогою квадрокоптера

Ідея належить до роздрібної торгівлі. Досить купити дрона або квадрокоптер і ви станете щасливіше, так як за допомогою цих девайсів можна непогано заробити. Наприклад, організувати доставку їжі, використовуючи одноразові парашути. Насправді доставляти можна все що завгодно, головне мати бажання і клієнтів. Найцікавіше, що на рекламу витрачатися не доведеться, тому що люди зроблять все за вас.

Сяючі квіти

Сяючі квіти

Ідея також відноситься до роздрібної торгівлі. Квітів багато не буває і це факт. В інтернеті можна знайти більш ніж достатньо варіацій букетів на будь-який смак і колір. Їстівні букети, букети з квітів, іграшок і т.д., це вже не цікаво, а ось світяться квіти зовсім інший варіант. Це може стати доповненням асортименту або самостійної бізнес-ідеєю. Квіти зробити світяться легко - достатньо нанести на них люмінофор і такий букет точно приверне увагу! Важливо пам'ятати, що така фарба абсолютно безпечна і нешкідлива, тому такий подарунок зможе порадувати дітей.

Стійки для зарядки

Стійки для зарядки

І знову ми говоримо про IT-технології. Ця геніальна ідея, дозволить не тільки заробити, а й стати незамінною для більшої частини населення. Не всі носять зарядний пристрій з собою, тому автономна зграйка стане справжньою знахідкою. Краще подібні апарати встановлювати у великих ТЦ, на вокзалах, метро та аеропортах, кафе з великою прохідністю, також популярна ідея буде в школах і інститутах. За можливість користуватися пристроєм призначається певна ціна. Звичайно, без вкладень не обійтися, але вони швидко окупляться, оскільки гаджети постійно розряджаються.

Магазин випадкових подарунків

Магазин випадкових подарунків

Ідея належить до роздрібної торгівлі. В підношення подарунків завжди важлива креативність. Дуже хочеться, щоб дорогою і близька людина здивувався і зрадів чергового сюрпризу. За допомогою магазина випадкових подарунків можна буде дарувати радість на всі приводи і випадки. Припустимо, клієнт приходить в магазин, озвучує інформацію про людину, якій належить презент, вносить суму (ту, яку він може виділити) і все. Іншим займаєтеся ви або ваш співробітник. Звичайно, потрібно мати певні психологічні знання, щоб скласти відповідний варіант, який непросто сподобається незнайомій людині, але і змусить його до вас повернутися і дати позитивну рекомендацію.

Магазин «все за однією ціною»

Магазин «все за однією ціною»

Йдеться про роздрібну торгівлю. Досить цікава ідея, що дозволяє не тільки привернути увагу до бізнесу, але і розбагатіти. Для цього потрібно зняти приміщення, зареєструватися як ІП, налагодити контакти з постачальниками, закупити обладнання, товари та встановити фіксовану ціну.

Тут можна зіграти на любові людей до економії. Ставте дійсно низьку ціну, але продавайте по ній і більш дешеві товари, що дозволить окупити вкладення в ідею.

Франчайзинг Envybox

Франчайзинг Envybox

За допомогою цієї ідеї може заробити кожен. Для цього достатньо мати комп'ютер, телефон і бажання заробляти. У Envybox Familу є сім видів винагород для партнерів.

Тут можна заробити різними способами: продаж продуктів іншими підприємцям, отримання свого відсотка і прибутку. Ви можете вибудовувати партнерську мережу в різних містах і користуватися привілеями співпраці.

Торгівля онлайн

В Україні кількість активних користувачів інтернету досягає 15 млн чоловік. Велика частина цих людей регулярно робить покупки в мережі. Тому останнім часом багато підприємців віддають перевагу торгівлі в інтернеті. На тлі загального падіння економіки, така ідея для бізнесу з нуля в Україні виглядає досить вигідною і перспективною.

Якщо ви хочете, щоб ваша справа приносило гарний прибуток, не варто створювати інтернет-магазин, в якому можна купити будь-який товар. Таке прагнення може закінчитися для вас банкрутством. У цьому бізнесі потрібно орієнтуватися на окремі ніші. Можна почати з 5-6 категорій товару і в міру зростання продажів розширювати асортимент. Про те, яку нішу вибрати для інтернет магазину, читайте тут .

На розробку сайту в інтернеті ви витратите 6-8 тис. Гривень. Вартість першої партії товару залежить від обсягу закупівлі. Щомісячні витрати на послуги інтернет-маркетингу складуть приблизно 6 тис. Гривень. Така ідея дрібного бізнесу в Україні окупається за 5-6 місяців. Місячна виручка середнього інтернет-магазину досягає 100 тис. Гривень.

Сільське господарство

Якщо ви не знаєте, як заробити в 2018 році в Україні, спробуйте відкрити бізнес з нуля в сільському господарстві. Людина, яка не боїться фізичної праці, буде із задоволенням працювати на власній земельній ділянці і отримувати з цього непоганий дохід. При правильній організації таку справу можна перетворити в перспективний високоприбутковий бізнес.

Найпопулярнішими вважаються наступні ідеї малого бізнесу в Україні:

 • Вирощування овочів і фруктів;
 • Розведення домашньої птиці;
 • Тваринництво;
 • Розведення риби;
 • Виробництво молока і молочних продуктів;
 • Бджільництво;
 • Фермерство.

Якщо ви шукаєте перспективні напрямки малого бізнесу в 2018 році, зверніть особливу увагу на сільське господарство. Ця галузь має величезний потенціал розвитку, тому прекрасно підходить для підприємців-початківців.

перепродаж товару

У наш час багато підприємців заробляють непогані гроші на перепродажу товару. Смаки споживачів постійно змінюються, але, незважаючи на це продукція, без якої неможливо обходитися в побутовому житті, завжди користується великим попитом, тому перепродаж товару як бізнес приносить непоганий дохід.

У наш час не існує такого поняття, як «дефіцит», оскільки ринок переповнений товарами вітчизняного та імпортного виробництва. Якщо ви хочете реалізувати таку бізнес ідею в Україні з малими вкладеннями, потрібно вибирати для перепродажу продукцію, на яку спостерігається підвищений попит:

 • Продукти харчування;
 • Одяг;
 • Засоби особистої гігієни;
 • Побутова техніка;
 • Товари для дому.

Бажано вибрати таку продукцію, з якої ви добре знайомі. В такому випадку вам буде набагато легше розвивати свій бізнес.

Читайте також: Бізнес-ідея: відкриття комп'ютерного сервісу

Найпростіший і доступний варіант для новачків - це перепродаж товарів з Китаю в інтернеті. Знайдіть на сайтах з оголошеннями недорогу продукцію, створіть власний сайт і розмістіть на ньому весь асортимент. Націнка, яку ви поставите на товар, і є ваш заробіток. Щоб продукція продавалася швидше, зверніться за допомогою до фахівців, які виведуть ваш інтернет-магазин в ТОП-10 пошукових систем і розмістять на різних сайтах посилання на ваш ресурс. Перепродаж товарів в мережі - це найвигідніша ідея малого бізнесу для маленького міста , Оскільки вона не вимагає ніяких спеціальних знань і істотних фінансових вкладень.

швейне виробництво

Якщо ви розбираєтеся в швейному справі і шукаєте прибуткові ідеї малого бізнесу з нуля в Україні, чому б не вкласти свої знання і кошти у відкриття невеликого швейного виробництва.

Розглянемо простий приклад, який допоможе нам зрозуміти, чи варто займатися такою справою. Відріз тканини на блузку коштує приблизно 3-4 долари. За готові вироби на ринку просять 50-60 доларів. За день одна швачка може пошити 8-10 спідниць. Якщо продати їх за оптовою ціною приблизно по 15-20 доларів і відняти всі витрати, вийде пристойна прибуток. Але ж можна найняти кілька швачок і істотно збільшити дохід.

Читайте також: Вибираємо ніші для інтернет магазину

Новачки часто задають питання, з чого почати швейне виробництво? Найголовніше в цьому бізнесі - знайти постійних покупців, яким ви будете продавати готові вироби. Найчастіше такий товар закуповують оптом ринкові торговці і магазини одягу. Щоб залучити клієнтів до свого бізнесу, пропонуйте якісні ексклюзивні вироби та хороші знижки. У такому випадку підприємство буде процвітати. Фахівці вважають, що домашнє швейне виробництво - це найкраща ідея для бізнесу в маленькому місті в Україні.

Організація свят

Агентство з організації свят - оригінальна і досить вигідна ідея малого бізнесу в Україні в 2018 році. Такою послугою часто користуються приватні особи і компанії, які не мають часу на те, щоб займатися самостійно організацією і проведенням різних урочистих заходів.

Перед тим як відкрити агентство з організації свят, ретельно досліджуйте ринок в вашому регіоні, щоб оцінити рівень конкуренції. Якщо у вашому місті є діючі агентства, доведеться докласти чимало зусиль, щоб знайти постійних клієнтів. Оскільки ви пропонуєте послуги, які неможливо помацати руками, потрібно забезпечити особливий підхід роботі. Розробляйте цікаві сценарії, залучайте фахівців і постійно рекламуйте свій бізнес.

Читайте також: Ідеї для бізнесу з мінімальним вкладенням грошей

Аби збільшити прибутковість підприємства, можна паралельно пропонувати клієнтам прокат карнавальних костюмів, весільних і вечірніх суконь, аксесуарів та іншого. Непоганий дохід приносить оформлення святкових заходів повітряними кулями або квітами. Організація свят - це найпростіша бізнес ідея в Україні для початківців з малими вкладеннями, яка ідеально підходить для людей з творчими здібностями.

Шлюбне агенство

Розглядаючи різні бізнес ідеї з невеликими вкладеннями в Україні, хотілося б виділити окремо таке просте і досить прибуткова справа, як шлюбне агентство. На думку фахівців, ця галузь є найпривабливішою для підприємців-початківців. Щоб відкрити такий бізнес, вам знадобитися офісне приміщення, комп'ютер з доступом в інтернет, принтер і сканер. На перших порах в якості офісу можна використовувати власну квартиру.

Крім того, потрібно створити власну базу даних, в яку будуть занесені люди, які хочуть знайти свою другу половинку. Ліцензія для ведення такого бізнесу вам не знадобиться, тому досить просто зареєструвати ПП і створити власний сайт в інтернеті. Якщо ви ніколи не стикалися з такою справою, перед тим як відкрити шлюбне агентство, відвідайте кілька семінарів, на яких ви ознайомитеся з усіма премудростями цього бізнесу. Вартість навчання обійдеться вам в 100-150 доларів.

Читайте також: Хороша бізнес ідея - відкриття хостелу

Шлюбне агентство - це нова ідея для бізнесу в Україні. Якщо ви хочете досягти успіху в даній сфері, потрібно поспішити, поки ваше місце на ринку не зайняв хтось інший.

Доставка їжі

Якщо ви розглядаєте різні ідеї домашнього бізнесу в Україні, приділіть особливу увагу доставці їжі. У розвинених країнах такий напрямок діяльності користується величезною популярністю. У нашій країні ця ніша поки що вільна, тому новачки без праці можуть зайняти тут своє місце. У великих містах є певний рівень конкуренції, тому для початку краще спробувати працювати в якомусь окремому сегменті - доставка суші, дитячого харчування або піци. В такому випадку перед підприємцями-початківцями відкриваються широкі перспективи розвитку.

Саме затребуване напрям діяльності в даній сфері - це доставка їжі з ресторанів і гарячі обіди в офіс. Замовлення від клієнтів можна приймати по телефону або в інтернеті через власний сайт. Перед тим як організувати бізнес з доставки їжі, домовтеся про співпрацю з рестораном або будь-яким іншим закладом громадського харчування. Коли справа почне приносити хороший прибуток, можна орендувати невелике приміщення під кухню, найняти кілька кухарів і виконувати замовлення самостійно. Для реалізації такої ідеї малого бізнесу з нуля в Україні, знадобитися приблизно 10 тис. Гривень. Гроші потрібні на розробку сайту і оплату роботи кур'єрів.

Ремонт побутової техніки

Це одна з найактуальнішіх бізнес Ідей з нуля в Україні. Падіння курсу национальной валюти и СКОРОЧЕННЯ обсягів СПОЖИВЧОГО кредитування виробляти до того, что много громадян НЕ могут прідбаті нову побутову техніку, тому смороду змушені віддаваті в ремонт старі пристрої. Ремонтна майстерня приносити непоганий дохід, як во время кризиса, так и в период економічної стабільності. Крім того, у важкі для економіки часи піднімається попит на стару техніку, яка теж періодично ламається і, відповідно, призводить до майстерні нових клієнтів.

Для того щоб відкрити такий бізнес, знадобитися 2-3 тис. Доларів на закупівлю обладнання, деталей для ремонту і зарплату майстрам. Крім того, потрібно орендувати невелике приміщення під майстерню. Терміни окупності такого підприємства багато в чому залежать від кількості клієнтів і ваших маркетингових зусиль. Як правило, всі початкові інвестиції повертаються через 5-6 місяців.

Теплиці на дахах

Якщо подивитися в інтернеті відео бізнес ідей з нуля в Україні, можна знайти безліч цікавих варіантів, для реалізації яких не знадобляться великі капіталовкладення. Останнім часом в нашій країні стали активно впроваджувати нові технології, розроблені в США і європейських країнах. Одна з таких ідей - парникові теплиці на дахах будинків.

Цей бізнес відрізняється високою рентабельністю, оскільки при будівництві теплиць не доведеться проводити комунікації для обігріву та освітлення приміщення. Електрика і воду можна поставляти на дах з будинку.

Реалізувати таку ідею можна в будь-якому місті України. Деякі бізнесмени вже займаються розробкою проектів парникових теплиць і планують запустити їх найближчим часом. На даний момент цей ринок повністю порожній. Тому, якщо ви ставите питанням, який бізнес зараз актуальний в 2018 році, спробуйте реалізувати себе в цій сфері. Найбільш вигідні напрямки діяльності - вирощування зелені, квітів і декоративної рослинності.

Висновки

Багато ідей для малого бізнесу в Україні 2018 роки не вимагають особливих знань або кваліфікованого персоналу, тому їх може реалізувати будь-яка людина, яка хоче зайнятися підприємницькою діяльністю. Якщо ви не маєте стартового капіталу, не варто відмовлятися від започаткування власної справи, тим більше є досить варіантів взяти гроші в борг, навіть з поганою кредитною історією . Почніть з нуля і поступово розвивайте свій бізнес. При грамотному підході згодом він перетвориться в перспективне високоприбуткове підприємство.

Всі ідеї для бізнесу на порталі

Ідеї ​​для малого бізнесу в Україні з нуля

Кому б не хотілося відкрити свою справу? Іноді сумніви беруть гору, і всі спроби відкладаються на невизначений термін, а мрії так і залишаються мріями. Якщо ви дійсно хочете щось змінити, почніть діяти і удача вам посміхнеться!

У наш час існує безліч різних напрямків підприємницької діяльності. Експерти рекомендують новачкам вибирати таку сферу, яка не потребуватиме якихось спеціальних знань і грошей , Особливих навичок і серйозних стартових вкладень. Найпростіші ідеї для бізнесу з нуля в Україні 2018 року ми обговоримо в даній публікації.

З чого слід почати?

Справа повинна приносити задоволення і викликати інтерес, так як без цього успіху не домогтися. Перед тим як почати організацію своєї справи, уважно вивчіть ринок і конкурентів. Чим менше їх буде, тим краще, так як це дасть можливість не тільки реалізувати ідею, але отримати істотний прибуток. Краще почати з вивчення бізнесів, що набирають обертів за кордоном. Скоріш за все в нашу країну вони ще не прийшли, але в якості ідеї цілком згодяться.

Звичайно, жодна справа не може початися без бізнес-плану. Витратьте час на те, щоб розрахувати майбутні витрати, прописати майбутні доходи і часовий період, за який всі вкладення імовірно окупляться. Подумайте, чи буде достатньо капіталу для втілення ідеї, або будуть потрібні додаткові інвестиції, врахуйте всі можливі ризики.

Далі варто зареєструвати себе в якості індивідуального підприємця і приступати до роботи. Щоб вам було простіше визначитися, ми підготували невеликий список актуальних бізнес ідей в 2018 році.

Екскурсії по рідному місту

Екскурсії по рідному місту

Ця ідея належить до внутрішнього туризму. І начебто нового нічого немає, і такого більш ніж достатньо, але повірте, про місто можна багато чого розповісти. Вивчіть історію, знайдіть цікаві факти про вулицях і маршрути, найміть балакучого гіда, і ось бізнес готовий. Вкладення мінімальні, але дохід можна заробити на рівному місці.

Багато популярні блогери проводять подібні екскурсії в своїх містах і за їх межами. Головне, знайти цікаве місце і унікальну, а головне, корисну інформацію, розробити свій підхід, а все інше зробить «сарафанне радіо».

магазини самообслуговування

магазини самообслуговування

Цю ідею можна віднести до роздрібної торгівлі. Мова не йде про гіпермаркетах. Тут пропонується організувати все гранично зрозуміло і просто, а саме позбавити відвідувачів від касирів та продавців. Такі магазинчики дуже популярні в Скандинавії і бувають наступних видів:

 • Маленька торгова точка в глухих селах і селах. В цьому випадку, раз в тиждень в подібні населені пункти може приїхати автолавка і продати все необхідне для життя і господарства. Також можна просто відкрити точку, в яку буде приходити покупець, набирати товари і в спеціальному ящику залишати за них гроші;
 • Звичайний супермаркет з безготівковою оплатою. Все що потрібно - вчасно поповнювати товар.

Формат дуже незвичайний і цікавий, але мінус все ж є - несумлінність покупців може призвести до збитків.

Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах

Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах

Ідея належить до сфери IT-технології. Тут потрібно невеликий стартовий капітал, але насправді все просто і зрозуміло. Купується сайт, розкручується і ось вже перша прибуток. Також можна купити і розкручений сайт або спільнота, яка має спеціалізовану тематику і продовжити збір прибутку, за прикладом колишніх власників. Ще одним варіантом можна вважати придбання занедбаної інтернет-майданчики, сайту або групи, правда, для цього потрібно мати задатки маркетолога, так як доведеться попрацювати, щоб зацікавити користувачів.

Навчальні курси

Навчальні курси

Ця ідея належить до ИнфоБизнес. Звичайно, в мережі більш ніж достатньо навчальних курсів, але все це досить популярний напрям. А якщо ви володієте унікальним досвідом або умінням, то все в ваших руках! Тематика курсів може бути будь-який, головне добре розбиратися в темі. Можна проводити навчання в режимі онлайн, можна орендувати приміщення, в загальному, варіанти є. Ціна починається самостійно, правда, для цього потрібно витратити час і проаналізувати ринок, вивчивши пропозиції конкурентів.

Сьогодні великою популярністю користується відеомаркетінга, і повірте, цей напрям ще багато років буде затребуваним. Створюйте свій унікальний контент, і діліться з миром своїм досвідом і знаннями. Найміть фрілансера для монтажу відео (якщо самі не володієте подібними навичками) або написання тексту і сміливо скоряйте інтернет. Пам'ятайте, люди люблять оригінальність, змістовність та інформативність, тому намагайтеся зробити своє відео максимально корисним і якісним.

Не бійтеся аудиторії, говорите з нею, взаємодійте, і буде вам щастя.

Немає людини, якій би не хотілося навчитися чомусь новому, тому ця бізнес ідея принесе прибуток.

Доставка за допомогою квадрокоптера

Доставка за допомогою квадрокоптера

Ідея належить до роздрібної торгівлі. Досить купити дрона або квадрокоптер і ви станете щасливіше, так як за допомогою цих девайсів можна непогано заробити. Наприклад, організувати доставку їжі, використовуючи одноразові парашути. Насправді доставляти можна все що завгодно, головне мати бажання і клієнтів. Найцікавіше, що на рекламу витрачатися не доведеться, тому що люди зроблять все за вас.

Сяючі квіти

Сяючі квіти

Ідея також відноситься до роздрібної торгівлі. Квітів багато не буває і це факт. В інтернеті можна знайти більш ніж достатньо варіацій букетів на будь-який смак і колір. Їстівні букети, букети з квітів, іграшок і т.д., це вже не цікаво, а ось світяться квіти зовсім інший варіант. Це може стати доповненням асортименту або самостійної бізнес-ідеєю. Квіти зробити світяться легко - достатньо нанести на них люмінофор і такий букет точно приверне увагу! Важливо пам'ятати, що така фарба абсолютно безпечна і нешкідлива, тому такий подарунок зможе порадувати дітей.

Стійки для зарядки

Стійки для зарядки

І знову ми говоримо про IT-технології. Ця геніальна ідея, дозволить не тільки заробити, а й стати незамінною для більшої частини населення. Не всі носять зарядний пристрій з собою, тому автономна зграйка стане справжньою знахідкою. Краще подібні апарати встановлювати у великих ТЦ, на вокзалах, метро та аеропортах, кафе з великою прохідністю, також популярна ідея буде в школах і інститутах. За можливість користуватися пристроєм призначається певна ціна. Звичайно, без вкладень не обійтися, але вони швидко окупляться, оскільки гаджети постійно розряджаються.

Магазин випадкових подарунків

Магазин випадкових подарунків

Ідея належить до роздрібної торгівлі. В підношення подарунків завжди важлива креативність. Дуже хочеться, щоб дорогою і близька людина здивувався і зрадів чергового сюрпризу. За допомогою магазина випадкових подарунків можна буде дарувати радість на всі приводи і випадки. Припустимо, клієнт приходить в магазин, озвучує інформацію про людину, якій належить презент, вносить суму (ту, яку він може виділити) і все. Іншим займаєтеся ви або ваш співробітник. Звичайно, потрібно мати певні психологічні знання, щоб скласти відповідний варіант, який непросто сподобається незнайомій людині, але і змусить його до вас повернутися і дати позитивну рекомендацію.

Магазин «все за однією ціною»

Магазин «все за однією ціною»

Йдеться про роздрібну торгівлю. Досить цікава ідея, що дозволяє не тільки привернути увагу до бізнесу, але і розбагатіти. Для цього потрібно зняти приміщення, зареєструватися як ІП, налагодити контакти з постачальниками, закупити обладнання, товари та встановити фіксовану ціну.

Тут можна зіграти на любові людей до економії. Ставте дійсно низьку ціну, але продавайте по ній і більш дешеві товари, що дозволить окупити вкладення в ідею.

Франчайзинг Envybox

Франчайзинг Envybox

За допомогою цієї ідеї може заробити кожен. Для цього достатньо мати комп'ютер, телефон і бажання заробляти. У Envybox Familу є сім видів винагород для партнерів.

Тут можна заробити різними способами: продаж продуктів іншими підприємцям, отримання свого відсотка і прибутку. Ви можете вибудовувати партнерську мережу в різних містах і користуватися привілеями співпраці.

Торгівля онлайн

В Україні кількість активних користувачів інтернету досягає 15 млн чоловік. Велика частина цих людей регулярно робить покупки в мережі. Тому останнім часом багато підприємців віддають перевагу торгівлі в інтернеті. На тлі загального падіння економіки, така ідея для бізнесу з нуля в Україні виглядає досить вигідною і перспективною.

Якщо ви хочете, щоб ваша справа приносило гарний прибуток, не варто створювати інтернет-магазин, в якому можна купити будь-який товар. Таке прагнення може закінчитися для вас банкрутством. У цьому бізнесі потрібно орієнтуватися на окремі ніші. Можна почати з 5-6 категорій товару і в міру зростання продажів розширювати асортимент. Про те, яку нішу вибрати для інтернет магазину, читайте тут .

На розробку сайту в інтернеті ви витратите 6-8 тис. Гривень. Вартість першої партії товару залежить від обсягу закупівлі. Щомісячні витрати на послуги інтернет-маркетингу складуть приблизно 6 тис. Гривень. Така ідея дрібного бізнесу в Україні окупається за 5-6 місяців. Місячна виручка середнього інтернет-магазину досягає 100 тис. Гривень.

Сільське господарство

Якщо ви не знаєте, як заробити в 2018 році в Україні, спробуйте відкрити бізнес з нуля в сільському господарстві. Людина, яка не боїться фізичної праці, буде із задоволенням працювати на власній земельній ділянці і отримувати з цього непоганий дохід. При правильній організації таку справу можна перетворити в перспективний високоприбутковий бізнес.

Найпопулярнішими вважаються наступні ідеї малого бізнесу в Україні:

 • Вирощування овочів і фруктів;
 • Розведення домашньої птиці;
 • Тваринництво;
 • Розведення риби;
 • Виробництво молока і молочних продуктів;
 • Бджільництво;
 • Фермерство.

Якщо ви шукаєте перспективні напрямки малого бізнесу в 2018 році, зверніть особливу увагу на сільське господарство. Ця галузь має величезний потенціал розвитку, тому прекрасно підходить для підприємців-початківців.

перепродаж товару

У наш час багато підприємців заробляють непогані гроші на перепродажу товару. Смаки споживачів постійно змінюються, але, незважаючи на це продукція, без якої неможливо обходитися в побутовому житті, завжди користується великим попитом, тому перепродаж товару як бізнес приносить непоганий дохід.

У наш час не існує такого поняття, як «дефіцит», оскільки ринок переповнений товарами вітчизняного та імпортного виробництва. Якщо ви хочете реалізувати таку бізнес ідею в Україні з малими вкладеннями, потрібно вибирати для перепродажу продукцію, на яку спостерігається підвищений попит:

 • Продукти харчування;
 • Одяг;
 • Засоби особистої гігієни;
 • Побутова техніка;
 • Товари для дому.

Бажано вибрати таку продукцію, з якої ви добре знайомі. В такому випадку вам буде набагато легше розвивати свій бізнес.

Читайте також: Бізнес-ідея: відкриття комп'ютерного сервісу

Найпростіший і доступний варіант для новачків - це перепродаж товарів з Китаю в інтернеті. Знайдіть на сайтах з оголошеннями недорогу продукцію, створіть власний сайт і розмістіть на ньому весь асортимент. Націнка, яку ви поставите на товар, і є ваш заробіток. Щоб продукція продавалася швидше, зверніться за допомогою до фахівців, які виведуть ваш інтернет-магазин в ТОП-10 пошукових систем і розмістять на різних сайтах посилання на ваш ресурс. Перепродаж товарів в мережі - це найвигідніша ідея малого бізнесу для маленького міста , Оскільки вона не вимагає ніяких спеціальних знань і істотних фінансових вкладень.

швацьке виробництво

Якщо ви розбираєтеся в швейному справі і шукаєте прибуткові ідеї малого бізнесу з нуля в Україні, чому б не вкласти свої знання і кошти у відкриття невеликого швейного виробництва.

Розглянемо простий приклад, який допоможе нам зрозуміти, чи варто займатися такою справою. Відріз тканини на блузку коштує приблизно 3-4 долари. За готові вироби на ринку просять 50-60 доларів. За день одна швачка може пошити 8-10 спідниць. Якщо продати їх за оптовою ціною приблизно по 15-20 доларів і відняти всі витрати, вийде пристойна прибуток. Але ж можна найняти кілька швачок і істотно збільшити дохід.

Читайте також: Вибираємо ніші для інтернет магазину

Новачки часто задають питання, з чого почати швейне виробництво? Найголовніше в цьому бізнесі - знайти постійних покупців, яким ви будете продавати готові вироби. Найчастіше такий товар закуповують оптом ринкові торговці і магазини одягу. Щоб залучити клієнтів до свого бізнесу, пропонуйте якісні ексклюзивні вироби та хороші знижки. У такому випадку підприємство буде процвітати. Фахівці вважають, що домашнє швейне виробництво - це найкраща ідея для бізнесу в маленькому місті в Україні.

Організація свят

Агентство з організації свят - оригінальна і досить вигідна ідея малого бізнесу в Україні в 2018 році. Такою послугою часто користуються приватні особи і компанії, які не мають часу на те, щоб займатися самостійно організацією і проведенням різних урочистих заходів.

Перед тим як відкрити агентство з організації свят, ретельно досліджуйте ринок в вашому регіоні, щоб оцінити рівень конкуренції. Якщо у вашому місті є діючі агентства, доведеться докласти чимало зусиль, щоб знайти постійних клієнтів. Оскільки ви пропонуєте послуги, які неможливо помацати руками, потрібно забезпечити особливий підхід роботі. Розробляйте цікаві сценарії, залучайте фахівців і постійно рекламуйте свій бізнес.

Читайте також: Ідеї для бізнесу з мінімальним вкладенням грошей

Аби збільшити прибутковість підприємства, можна паралельно пропонувати клієнтам прокат карнавальних костюмів, весільних і вечірніх суконь, аксесуарів та іншого. Непоганий дохід приносить оформлення святкових заходів повітряними кулями або квітами. Організація свят - це найпростіша бізнес ідея в Україні для початківців з малими вкладеннями, яка ідеально підходить для людей з творчими здібностями.

Шлюбне агенство

Розглядаючи різні бізнес ідеї з невеликими вкладеннями в Україні, хотілося б виділити окремо таке просте і досить прибуткова справа, як шлюбне агентство. На думку фахівців, ця галузь є найпривабливішою для підприємців-початківців. Щоб відкрити такий бізнес, вам знадобитися офісне приміщення, комп'ютер з доступом в інтернет, принтер і сканер. На перших порах в якості офісу можна використовувати власну квартиру.

Крім того, потрібно створити власну базу даних, в яку будуть занесені люди, які хочуть знайти свою другу половинку. Ліцензія для ведення такого бізнесу вам не знадобиться, тому досить просто зареєструвати ПП і створити власний сайт в інтернеті. Якщо ви ніколи не стикалися з такою справою, перед тим як відкрити шлюбне агентство, відвідайте кілька семінарів, на яких ви ознайомитеся з усіма премудростями цього бізнесу. Вартість навчання обійдеться вам в 100-150 доларів.

Читайте також: Хороша бізнес ідея - відкриття хостелу

Шлюбне агентство - це нова ідея для бізнесу в Україні. Якщо ви хочете досягти успіху в даній сфері, потрібно поспішити, поки ваше місце на ринку не зайняв хтось інший.

Доставка їжі

Якщо ви розглядаєте різні ідеї домашнього бізнесу в Україні, приділіть особливу увагу доставці їжі. У розвинених країнах такий напрямок діяльності користується величезною популярністю. У нашій країні ця ніша поки що вільна, тому новачки без праці можуть зайняти тут своє місце. У великих містах є певний рівень конкуренції, тому для початку краще спробувати працювати в якомусь окремому сегменті - доставка суші, дитячого харчування або піци. В такому випадку перед підприємцями-початківцями відкриваються широкі перспективи розвитку.

Саме затребуване напрям діяльності в даній сфері - це доставка їжі з ресторанів і гарячі обіди в офіс. Замовлення від клієнтів можна приймати по телефону або в інтернеті через власний сайт. Перед тим як організувати бізнес з доставки їжі, домовтеся про співпрацю з рестораном або будь-яким іншим закладом громадського харчування. Коли справа почне приносити хороший прибуток, можна орендувати невелике приміщення під кухню, найняти кілька кухарів і виконувати замовлення самостійно. Для реалізації такої ідеї малого бізнесу з нуля в Україні, знадобитися приблизно 10 тис. Гривень. Гроші потрібні на розробку сайту і оплату роботи кур'єрів.

Ідеї ​​для малого бізнесу в Україні з нуля

Кому б не хотілося відкрити свою справу? Іноді сумніви беруть гору, і всі спроби відкладаються на невизначений термін, а мрії так і залишаються мріями. Якщо ви дійсно хочете щось змінити, почніть діяти і удача вам посміхнеться!

У наш час існує безліч різних напрямків підприємницької діяльності. Експерти рекомендують новачкам вибирати таку сферу, яка не потребуватиме якихось спеціальних знань і грошей , Особливих навичок і серйозних стартових вкладень. Найпростіші ідеї для бізнесу з нуля в Україні 2018 роки ми обговоримо в даній публікації.

З чого слід почати?

Справа повинна приносити задоволення і викликати інтерес, так як без цього успіху не домогтися. Перед тим як почати організацію своєї справи, уважно вивчіть ринок і конкурентів. Чим менше їх буде, тим краще, так як це дасть можливість не тільки реалізувати ідею, але отримати істотний прибуток. Краще почати з вивчення бізнесів, що набирають обертів за кордоном. Скоріш за все в нашу країну вони ще не прийшли, але в якості ідеї цілком згодяться.

Звичайно, жодна справа не може початися без бізнес-плану. Витратьте час на те, щоб розрахувати майбутні витрати, прописати майбутні доходи і часовий період, за який всі вкладення імовірно окупляться. Подумайте, чи буде достатньо капіталу для втілення ідеї, або будуть потрібні додаткові інвестиції, врахуйте всі можливі ризики.

Далі варто зареєструвати себе в якості індивідуального підприємця і приступати до роботи. Щоб вам було простіше визначитися, ми підготували невеликий список актуальних бізнес ідей в 2018 році.

Екскурсії по рідному місту

Екскурсії по рідному місту

Ця ідея належить до внутрішнього туризму. І начебто нового нічого немає, і такого більш ніж достатньо, але повірте, про місто можна багато чого розповісти. Вивчіть історію, знайдіть цікаві факти про вулицях і маршрути, найміть балакучого гіда, і ось бізнес готовий. Вкладення мінімальні, але дохід можна заробити на рівному місці.

Багато популярні блогери проводять подібні екскурсії в своїх містах і за їх межами. Головне, знайти цікаве місце і унікальну, а головне, корисну інформацію, розробити свій підхід, а все інше зробить «сарафанне радіо».

магазини самообслуговування

магазини самообслуговування

Цю ідею можна віднести до роздрібної торгівлі. Мова не йде про гіпермаркетах. Тут пропонується організувати все гранично зрозуміло і просто, а саме позбавити відвідувачів від касирів та продавців. Такі магазинчики дуже популярні в Скандинавії і бувають наступних видів:

 • Маленька торгова точка в глухих селах і селах. В цьому випадку, раз в тиждень в подібні населені пункти може приїхати автолавка і продати все необхідне для життя і господарства. Також можна просто відкрити точку, в яку буде приходити покупець, набирати товари і в спеціальному ящику залишати за них гроші;
 • Звичайний супермаркет з безготівковою оплатою. Все що потрібно - вчасно поповнювати товар.

Формат дуже незвичайний і цікавий, але мінус все ж є - несумлінність покупців може призвести до збитків.

Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах

Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах

Ідея належить до сфери IT-технології. Тут потрібно невеликий стартовий капітал, але насправді все просто і зрозуміло. Купується сайт, розкручується і ось вже перша прибуток. Також можна купити і розкручений сайт або спільнота, яка має спеціалізовану тематику і продовжити збір прибутку, за прикладом колишніх власників. Ще одним варіантом можна вважати придбання занедбаної інтернет-майданчики, сайту або групи, правда, для цього потрібно мати задатки маркетолога, так як доведеться попрацювати, щоб зацікавити користувачів.

Навчальні курси

Навчальні курси

Ця ідея належить до ИнфоБизнес. Звичайно, в мережі більш ніж достатньо навчальних курсів, але все це досить популярний напрям. А якщо ви володієте унікальним досвідом або умінням, то все в ваших руках! Тематика курсів може бути будь-який, головне добре розбиратися в темі. Можна проводити навчання в режимі онлайн, можна орендувати приміщення, в загальному, варіанти є. Ціна починається самостійно, правда, для цього потрібно витратити час і проаналізувати ринок, вивчивши пропозиції конкурентів.

Сьогодні великою популярністю користується відеомаркетінга, і повірте, цей напрям ще багато років буде затребуваним. Створюйте свій унікальний контент, і діліться з миром своїм досвідом і знаннями. Найміть фрілансера для монтажу відео (якщо самі не володієте подібними навичками) або написання тексту і сміливо скоряйте інтернет. Пам'ятайте, люди люблять оригінальність, змістовність та інформативність, тому намагайтеся зробити своє відео максимально корисним і якісним.

Не бійтеся аудиторії, говорите з нею, взаємодійте, і буде вам щастя.

Немає людини, якій би не хотілося навчитися чомусь новому, тому ця бізнес ідея принесе прибуток.

Доставка за допомогою квадрокоптера

Доставка за допомогою квадрокоптера

Ідея належить до роздрібної торгівлі. Досить купити дрона або квадрокоптер і ви станете щасливіше, так як за допомогою цих девайсів можна непогано заробити. Наприклад, організувати доставку їжі, використовуючи одноразові парашути. Насправді доставляти можна все що завгодно, головне мати бажання і клієнтів. Найцікавіше, що на рекламу витрачатися не доведеться, тому що люди зроблять все за вас.

Сяючі квіти

Сяючі квіти

Ідея також відноситься до роздрібної торгівлі. Квітів багато не буває і це факт. В інтернеті можна знайти більш ніж достатньо варіацій букетів на будь-який смак і колір. Їстівні букети, букети з квітів, іграшок і т.д., це вже не цікаво, а ось світяться квіти зовсім інший варіант. Це може стати доповненням асортименту або самостійної бізнес-ідеєю. Квіти зробити світяться легко - достатньо нанести на них люмінофор і такий букет точно приверне увагу! Важливо пам'ятати, що така фарба абсолютно безпечна і нешкідлива, тому такий подарунок зможе порадувати дітей.

Стійки для зарядки

Стійки для зарядки

І знову ми говоримо про IT-технології. Ця геніальна ідея, дозволить не тільки заробити, а й стати незамінною для більшої частини населення. Не всі носять зарядний пристрій з собою, тому автономна зграйка стане справжньою знахідкою. Краще подібні апарати встановлювати у великих ТЦ, на вокзалах, метро та аеропортах, кафе з великою прохідністю, також популярна ідея буде в школах і інститутах. За можливість користуватися пристроєм призначається певна ціна. Звичайно, без вкладень не обійтися, але вони швидко окупляться, оскільки гаджети постійно розряджаються.

Магазин випадкових подарунків

Магазин випадкових подарунків

Ідея належить до роздрібної торгівлі. В підношення подарунків завжди важлива креативність. Дуже хочеться, щоб дорогою і близька людина здивувався і зрадів чергового сюрпризу. За допомогою магазина випадкових подарунків можна буде дарувати радість на всі приводи і випадки. Припустимо, клієнт приходить в магазин, озвучує інформацію про людину, якій належить презент, вносить суму (ту, яку він може виділити) і все. Іншим займаєтеся ви або ваш співробітник. Звичайно, потрібно мати певні психологічні знання, щоб скласти відповідний варіант, який непросто сподобається незнайомій людині, але і змусить його до вас повернутися і дати позитивну рекомендацію.

Магазин «все за однією ціною»

Магазин «все за однією ціною»

Йдеться про роздрібну торгівлю. Досить цікава ідея, що дозволяє не тільки привернути увагу до бізнесу, але і розбагатіти. Для цього потрібно зняти приміщення, зареєструватися як ІП, налагодити контакти з постачальниками, закупити обладнання, товари та встановити фіксовану ціну.

Тут можна зіграти на любові людей до економії. Ставте дійсно низьку ціну, але продавайте по ній і більш дешеві товари, що дозволить окупити вкладення в ідею.

Франчайзинг Envybox

Франчайзинг Envybox

За допомогою цієї ідеї може заробити кожен. Для цього достатньо мати комп'ютер, телефон і бажання заробляти. У Envybox Familу є сім видів винагород для партнерів.

Тут можна заробити різними способами: продаж продуктів іншими підприємцям, отримання свого відсотка і прибутку. Ви можете вибудовувати партнерську мережу в різних містах і користуватися привілеями співпраці.

Торгівля онлайн

В Україні кількість активних користувачів інтернету досягає 15 млн чоловік. Велика частина цих людей регулярно робить покупки в мережі. Тому останнім часом багато підприємців віддають перевагу торгівлі в інтернеті. На тлі загального падіння економіки, така ідея для бізнесу з нуля в Україні виглядає досить вигідною і перспективною.

Якщо ви хочете, щоб ваша справа приносило гарний прибуток, не варто створювати інтернет-магазин, в якому можна купити будь-який товар. Таке прагнення може закінчитися для вас банкрутством. У цьому бізнесі потрібно орієнтуватися на окремі ніші. Можна почати з 5-6 категорій товару і в міру зростання продажів розширювати асортимент. Про те, яку нішу вибрати для інтернет магазину, читайте тут .

На розробку сайту в інтернеті ви витратите 6-8 тис. Гривень. Вартість першої партії товару залежить від обсягу закупівлі. Щомісячні витрати на послуги інтернет-маркетингу складуть приблизно 6 тис. Гривень. Така ідея дрібного бізнесу в Україні окупається за 5-6 місяців. Місячна виручка середнього інтернет-магазину досягає 100 тис. Гривень.

Сільське господарство

Якщо ви не знаєте, як заробити в 2018 році в Україні, спробуйте відкрити бізнес з нуля в сільському господарстві. Людина, яка не боїться фізичної праці, буде із задоволенням працювати на власній земельній ділянці і отримувати з цього непоганий дохід. При правильній організації таку справу можна перетворити в перспективний високоприбутковий бізнес.

Найпопулярнішими вважаються наступні ідеї малого бізнесу в Україні:

 • Вирощування овочів і фруктів;
 • Розведення домашньої птиці;
 • Тваринництво;
 • Розведення риби;
 • Виробництво молока і молочних продуктів;
 • Бджільництво;
 • Фермерство.

Якщо ви шукаєте перспективні напрямки малого бізнесу в 2018 році, зверніть особливу увагу на сільське господарство. Ця галузь має величезний потенціал розвитку, тому прекрасно підходить для підприємців-початківців.

перепродаж товару

У наш час багато підприємців заробляють непогані гроші на перепродажу товару. Смаки споживачів постійно змінюються, але, незважаючи на це продукція, без якої неможливо обходитися в побутовому житті, завжди користується великим попитом, тому перепродаж товару як бізнес приносить непоганий дохід.

У наш час не існує такого поняття, як «дефіцит», оскільки ринок переповнений товарами вітчизняного та імпортного виробництва. Якщо ви хочете реалізувати таку бізнес ідею в Україні з малими вкладеннями, потрібно вибирати для перепродажу продукцію, на яку спостерігається підвищений попит:

 • Продукти харчування;
 • Одяг;
 • Засоби особистої гігієни;
 • Побутова техніка;
 • Товари для дому.

Бажано вибрати таку продукцію, з якої ви добре знайомі. В такому випадку вам буде набагато легше розвивати свій бізнес.

Читайте також: Бізнес-ідея: відкриття комп'ютерного сервісу

Найпростіший і доступний варіант для новачків - це перепродаж товарів з Китаю в інтернеті. Знайдіть на сайтах з оголошеннями недорогу продукцію, створіть власний сайт і розмістіть на ньому весь асортимент. Націнка, яку ви поставите на товар, і є ваш заробіток. Щоб продукція продавалася швидше, зверніться за допомогою до фахівців, які виведуть ваш інтернет-магазин в ТОП-10 пошукових систем і розмістять на різних сайтах посилання на ваш ресурс. Перепродаж товарів в мережі - це найвигідніша ідея малого бізнесу для маленького міста , Оскільки вона не вимагає ніяких спеціальних знань і істотних фінансових вкладень.

швацьке виробництво

Якщо ви розбираєтеся в швейному справі і шукаєте прибуткові ідеї малого бізнесу з нуля в Україні, чому б не вкласти свої знання і кошти у відкриття невеликого швейного виробництва.

Розглянемо простий приклад, який допоможе нам зрозуміти, чи варто займатися такою справою. Відріз тканини на блузку коштує приблизно 3-4 долари. За готові вироби на ринку просять 50-60 доларів. За день одна швачка може пошити 8-10 спідниць. Якщо продати їх за оптовою ціною приблизно по 15-20 доларів і відняти всі витрати, вийде пристойна прибуток. Але ж можна найняти кілька швачок і істотно збільшити дохід.

Читайте також: Вибираємо ніші для інтернет магазину

Новачки часто задають питання, з чого почати швейне виробництво? Найголовніше в цьому бізнесі - знайти постійних покупців, яким ви будете продавати готові вироби. Найчастіше такий товар закуповують оптом ринкові торговці і магазини одягу. Щоб залучити клієнтів до свого бізнесу, пропонуйте якісні ексклюзивні вироби та хороші знижки. У такому випадку підприємство буде процвітати. Фахівці вважають, що домашнє швейне виробництво - це найкраща ідея для бізнесу в маленькому місті в Україні.

Організація свят

Агентство з організації свят - оригінальна і досить вигідна ідея малого бізнесу в Україні в 2018 році. Такою послугою часто користуються приватні особи і компанії, які не мають часу на те, щоб займатися самостійно організацією і проведенням різних урочистих заходів.

Перед тим як відкрити агентство з організації свят, ретельно досліджуйте ринок в вашому регіоні, щоб оцінити рівень конкуренції. Якщо у вашому місті є діючі агентства, доведеться докласти чимало зусиль, щоб знайти постійних клієнтів. Оскільки ви пропонуєте послуги, які неможливо помацати руками, потрібно забезпечити особливий підхід роботі. Розробляйте цікаві сценарії, залучайте фахівців і постійно рекламуйте свій бізнес.

Читайте також: Ідеї для бізнесу з мінімальним вкладенням грошей

Аби збільшити прибутковість підприємства, можна паралельно пропонувати клієнтам прокат карнавальних костюмів, весільних і вечірніх суконь, аксесуарів та іншого. Непоганий дохід приносить оформлення святкових заходів повітряними кулями або квітами. Організація свят - це найпростіша бізнес ідея в Україні для початківців з малими вкладеннями, яка ідеально підходить для людей з творчими здібностями.

Шлюбне агенство

Розглядаючи різні бізнес ідеї з невеликими вкладеннями в Україні, хотілося б виділити окремо таке просте і досить прибуткова справа, як шлюбне агентство. На думку фахівців, ця галузь є найпривабливішою для підприємців-початківців. Щоб відкрити такий бізнес, вам знадобитися офісне приміщення, комп'ютер з доступом в інтернет, принтер і сканер. На перших порах в якості офісу можна використовувати власну квартиру.

Крім того, потрібно створити власну базу даних, в яку будуть занесені люди, які хочуть знайти свою другу половинку. Ліцензія для ведення такого бізнесу вам не знадобиться, тому досить просто зареєструвати ПП і створити власний сайт в інтернеті. Якщо ви ніколи не стикалися з такою справою, перед тим як відкрити шлюбне агентство, відвідайте кілька семінарів, на яких ви ознайомитеся з усіма премудростями цього бізнесу. Вартість навчання обійдеться вам в 100-150 доларів.

Читайте також: Хороша бізнес ідея - відкриття хостелу

Шлюбне агентство - це нова ідея для бізнесу в Україні. Якщо ви хочете досягти успіху в даній сфері, потрібно поспішити, поки ваше місце на ринку не зайняв хтось інший.

Доставка їжі

Якщо ви розглядаєте різні ідеї домашнього бізнесу в Україні, приділіть особливу увагу доставці їжі. У розвинених країнах такий напрямок діяльності користується величезною популярністю. У нашій країні ця ніша поки що вільна, тому новачки без праці можуть зайняти тут своє місце. У великих містах є певний рівень конкуренції, тому для початку краще спробувати працювати в якомусь окремому сегменті - доставка суші, дитячого харчування або піци. В такому випадку перед підприємцями-початківцями відкриваються широкі перспективи розвитку.

Саме затребуване напрям діяльності в даній сфері - це доставка їжі з ресторанів і гарячі обіди в офіс. Замовлення від клієнтів можна приймати по телефону або в інтернеті через власний сайт. Перед тим як організувати бізнес з доставки їжі, домовтеся про співпрацю з рестораном або будь-яким іншим закладом громадського харчування. Коли справа почне приносити хороший прибуток, можна орендувати невелике приміщення під кухню, найняти кілька кухарів і виконувати замовлення самостійно. Для реалізації такої ідеї малого бізнесу з нуля в Україні, знадобитися приблизно 10 тис. Гривень. Гроші потрібні на розробку сайту і оплату роботи кур'єрів.

Ідеї ​​для малого бізнесу в Україні з нуля

Кому б не хотілося відкрити свою справу? Іноді сумніви беруть гору, і всі спроби відкладаються на невизначений термін, а мрії так і залишаються мріями. Якщо ви дійсно хочете щось змінити, почніть діяти і удача вам посміхнеться!

У наш час існує безліч різних напрямків підприємницької діяльності. Експерти рекомендують новачкам вибирати таку сферу, яка не потребуватиме якихось спеціальних знань і грошей , Особливих навичок і серйозних стартових вкладень. Найпростіші ідеї для бізнесу з нуля в Україні 2018 роки ми обговоримо в даній публікації.

З чого слід почати?

Справа повинна приносити задоволення і викликати інтерес, так як без цього успіху не домогтися. Перед тим як почати організацію своєї справи, уважно вивчіть ринок і конкурентів. Чим менше їх буде, тим краще, так як це дасть можливість не тільки реалізувати ідею, але отримати істотний прибуток. Краще почати з вивчення бізнесів, що набирають обертів за кордоном. Скоріш за все в нашу країну вони ще не прийшли, але в якості ідеї цілком згодяться.

Звичайно, жодна справа не може початися без бізнес-плану. Витратьте час на те, щоб розрахувати майбутні витрати, прописати майбутні доходи і часовий період, за який всі вкладення імовірно окупляться. Подумайте, чи буде достатньо капіталу для втілення ідеї, або будуть потрібні додаткові інвестиції, врахуйте всі можливі ризики.

Далі варто зареєструвати себе в якості індивідуального підприємця і приступати до роботи. Щоб вам було простіше визначитися, ми підготували невеликий список актуальних бізнес ідей в 2018 році.

Екскурсії по рідному місту

Екскурсії по рідному місту

Ця ідея належить до внутрішнього туризму. І начебто нового нічого немає, і такого більш ніж достатньо, але повірте, про місто можна багато чого розповісти. Вивчіть історію, знайдіть цікаві факти про вулицях і маршрути, найміть балакучого гіда, і ось бізнес готовий. Вкладення мінімальні, але дохід можна заробити на рівному місці.

Багато популярні блогери проводять подібні екскурсії в своїх містах і за їх межами. Головне, знайти цікаве місце і унікальну, а головне, корисну інформацію, розробити свій підхід, а все інше зробить «сарафанне радіо».

магазини самообслуговування

магазини самообслуговування

Цю ідею можна віднести до роздрібної торгівлі. Мова не йде про гіпермаркетах. Тут пропонується організувати все гранично зрозуміло і просто, а саме позбавити відвідувачів від касирів та продавців. Такі магазинчики дуже популярні в Скандинавії і бувають наступних видів:

 • Маленька торгова точка в глухих селах і селах. В цьому випадку, раз в тиждень в подібні населені пункти може приїхати автолавка і продати все необхідне для життя і господарства. Також можна просто відкрити точку, в яку буде приходити покупець, набирати товари і в спеціальному ящику залишати за них гроші;
 • Звичайний супермаркет з безготівковою оплатою. Все що потрібно - вчасно поповнювати товар.

Формат дуже незвичайний і цікавий, але мінус все ж є - несумлінність покупців може призвести до збитків.

Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах

Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах

Ідея належить до сфери IT-технології. Тут потрібно невеликий стартовий капітал, але насправді все просто і зрозуміло. Купується сайт, розкручується і ось вже перша прибуток. Також можна купити і розкручений сайт або спільнота, яка має спеціалізовану тематику і продовжити збір прибутку, за прикладом колишніх власників. Ще одним варіантом можна вважати придбання занедбаної інтернет-майданчики, сайту або групи, правда, для цього потрібно мати задатки маркетолога, так як доведеться попрацювати, щоб зацікавити користувачів.

Навчальні курси

Навчальні курси

Ця ідея належить до ИнфоБизнес. Звичайно, в мережі більш ніж достатньо навчальних курсів, але все це досить популярний напрям. А якщо ви володієте унікальним досвідом або умінням, то все в ваших руках! Тематика курсів може бути будь-який, головне добре розбиратися в темі. Можна проводити навчання в режимі онлайн, можна орендувати приміщення, в загальному, варіанти є. Ціна починається самостійно, правда, для цього потрібно витратити час і проаналізувати ринок, вивчивши пропозиції конкурентів.

Сьогодні великою популярністю користується відеомаркетінга, і повірте, цей напрям ще багато років буде затребуваним. Створюйте свій унікальний контент, і діліться з миром своїм досвідом і знаннями. Найміть фрілансера для монтажу відео (якщо самі не володієте подібними навичками) або написання тексту і сміливо скоряйте інтернет. Пам'ятайте, люди люблять оригінальність, змістовність та інформативність, тому намагайтеся зробити своє відео максимально корисним і якісним.

Не бійтеся аудиторії, говорите з нею, взаємодійте, і буде вам щастя.

Немає людини, якій би не хотілося навчитися чомусь новому, тому ця бізнес ідея принесе прибуток.

Доставка за допомогою квадрокоптера

Доставка за допомогою квадрокоптера

Ідея належить до роздрібної торгівлі. Досить купити дрона або квадрокоптер і ви станете щасливіше, так як за допомогою цих девайсів можна непогано заробити. Наприклад, організувати доставку їжі, використовуючи одноразові парашути. Насправді доставляти можна все що завгодно, головне мати бажання і клієнтів. Найцікавіше, що на рекламу витрачатися не доведеться, тому що люди зроблять все за вас.

Сяючі квіти

Сяючі квіти

Ідея також відноситься до роздрібної торгівлі. Квітів багато не буває і це факт. В інтернеті можна знайти більш ніж достатньо варіацій букетів на будь-який смак і колір. Їстівні букети, букети з квітів, іграшок і т.д., це вже не цікаво, а ось світяться квіти зовсім інший варіант. Це може стати доповненням асортименту або самостійної бізнес-ідеєю. Квіти зробити світяться легко - достатньо нанести на них люмінофор і такий букет точно приверне увагу! Важливо пам'ятати, що така фарба абсолютно безпечна і нешкідлива, тому такий подарунок зможе порадувати дітей.

Стійки для зарядки

Стійки для зарядки

І знову ми говоримо про IT-технології. Ця геніальна ідея, дозволить не тільки заробити, а й стати незамінною для більшої частини населення. Не всі носять зарядний пристрій з собою, тому автономна зграйка стане справжньою знахідкою. Краще подібні апарати встановлювати у великих ТЦ, на вокзалах, метро та аеропортах, кафе з великою прохідністю, також популярна ідея буде в школах і інститутах. За можливість користуватися пристроєм призначається певна ціна. Звичайно, без вкладень не обійтися, але вони швидко окупляться, оскільки гаджети постійно розряджаються.

Магазин випадкових подарунків

Магазин випадкових подарунків

Ідея належить до роздрібної торгівлі. В підношення подарунків завжди важлива креативність. Дуже хочеться, щоб дорогою і близька людина здивувався і зрадів чергового сюрпризу. За допомогою магазина випадкових подарунків можна буде дарувати радість на всі приводи і випадки. Припустимо, клієнт приходить в магазин, озвучує інформацію про людину, якій належить презент, вносить суму (ту, яку він може виділити) і все. Іншим займаєтеся ви або ваш співробітник. Звичайно, потрібно мати певні психологічні знання, щоб скласти відповідний варіант, який непросто сподобається незнайомій людині, але і змусить його до вас повернутися і дати позитивну рекомендацію.

Магазин «все за однією ціною»

Магазин «все за однією ціною»

Йдеться про роздрібну торгівлю. Досить цікава ідея, що дозволяє не тільки привернути увагу до бізнесу, але і розбагатіти. Для цього потрібно зняти приміщення, зареєструватися як ІП, налагодити контакти з постачальниками, закупити обладнання, товари та встановити фіксовану ціну.

Тут можна зіграти на любові людей до економії. Ставте дійсно низьку ціну, але продавайте по ній і більш дешеві товари, що дозволить окупити вкладення в ідею.

Франчайзинг Envybox

Франчайзинг Envybox

За допомогою цієї ідеї може заробити кожен. Для цього достатньо мати комп'ютер, телефон і бажання заробляти. У Envybox Familу є сім видів винагород для партнерів.

Тут можна заробити різними способами: продаж продуктів іншими підприємцям, отримання свого відсотка і прибутку. Ви можете вибудовувати партнерську мережу в різних містах і користуватися привілеями співпраці.

Торгівля онлайн

В Україні кількість активних користувачів інтернету досягає 15 млн чоловік. Велика частина цих людей регулярно робить покупки в мережі. Тому останнім часом багато підприємців віддають перевагу торгівлі в інтернеті. На тлі загального падіння економіки, така ідея для бізнесу з нуля в Україні виглядає досить вигідною і перспективною.

Якщо ви хочете, щоб ваша справа приносило гарний прибуток, не варто створювати інтернет-магазин, в якому можна купити будь-який товар. Таке прагнення може закінчитися для вас банкрутством. У цьому бізнесі потрібно орієнтуватися на окремі ніші. Можна почати з 5-6 категорій товару і в міру зростання продажів розширювати асортимент. Про те, яку нішу вибрати для інтернет магазину, читайте тут .

На розробку сайту в інтернеті ви витратите 6-8 тис. Гривень. Вартість першої партії товару залежить від обсягу закупівлі. Щомісячні витрати на послуги інтернет-маркетингу складуть приблизно 6 тис. Гривень. Така ідея дрібного бізнесу в Україні окупається за 5-6 місяців. Місячна виручка середнього інтернет-магазину досягає 100 тис. Гривень.

Сільське господарство

Якщо ви не знаєте, як заробити в 2018 році в Україні, спробуйте відкрити бізнес з нуля в сільському господарстві. Людина, яка не боїться фізичної праці, буде із задоволенням працювати на власній земельній ділянці і отримувати з цього непоганий дохід. При правильній організації таку справу можна перетворити в перспективний високоприбутковий бізнес.

Найпопулярнішими вважаються наступні ідеї малого бізнесу в Україні:

 • Вирощування овочів і фруктів;
 • Розведення домашньої птиці;
 • Тваринництво;
 • Розведення риби;
 • Виробництво молока і молочних продуктів;
 • Бджільництво;
 • Фермерство.

Якщо ви шукаєте перспективні напрямки малого бізнесу в 2018 році, зверніть особливу увагу на сільське господарство. Ця галузь має величезний потенціал розвитку, тому прекрасно підходить для підприємців-початківців.

перепродаж товару

У наш час багато підприємців заробляють непогані гроші на перепродажу товару. Смаки споживачів постійно змінюються, але, незважаючи на це продукція, без якої неможливо обходитися в побутовому житті, завжди користується великим попитом, тому перепродаж товару як бізнес приносить непоганий дохід.

У наш час не існує такого поняття, як «дефіцит», оскільки ринок переповнений товарами вітчизняного та імпортного виробництва. Якщо ви хочете реалізувати таку бізнес ідею в Україні з малими вкладеннями, потрібно вибирати для перепродажу продукцію, на яку спостерігається підвищений попит:

 • Продукти харчування;
 • Одяг;
 • Засоби особистої гігієни;
 • Побутова техніка;
 • Товари для дому.

Бажано вибрати таку продукцію, з якої ви добре знайомі. В такому випадку вам буде набагато легше розвивати свій бізнес.

Читайте також: Бізнес-ідея: відкриття комп'ютерного сервісу

Найпростіший і доступний варіант для новачків - це перепродаж товарів з Китаю в інтернеті. Знайдіть на сайтах з оголошеннями недорогу продукцію, створіть власний сайт і розмістіть на ньому весь асортимент. Націнка, яку ви поставите на товар, і є ваш заробіток. Щоб продукція продавалася швидше, зверніться за допомогою до фахівців, які виведуть ваш інтернет-магазин в ТОП-10 пошукових систем і розмістять на різних сайтах посилання на ваш ресурс. Перепродаж товарів в мережі - це найвигідніша ідея малого бізнесу для маленького міста , Оскільки вона не вимагає ніяких спеціальних знань і істотних фінансових вкладень.

швацьке виробництво

Якщо ви розбираєтеся в швейному справі і шукаєте прибуткові ідеї малого бізнесу з нуля в Україні, чому б не вкласти свої знання і кошти у відкриття невеликого швейного виробництва.

Розглянемо простий приклад, який допоможе нам зрозуміти, чи варто займатися такою справою. Відріз тканини на блузку коштує приблизно 3-4 долари. За готові вироби на ринку просять 50-60 доларів. За день одна швачка може пошити 8-10 спідниць. Якщо продати їх за оптовою ціною приблизно по 15-20 доларів і відняти всі витрати, вийде пристойна прибуток. Але ж можна найняти кілька швачок і істотно збільшити дохід.

Читайте також: Вибираємо ніші для інтернет магазину

Новачки часто задають питання, з чого почати швейне виробництво? Найголовніше в цьому бізнесі - знайти постійних покупців, яким ви будете продавати готові вироби. Найчастіше такий товар закуповують оптом ринкові торговці і магазини одягу. Щоб залучити клієнтів до свого бізнесу, пропонуйте якісні ексклюзивні вироби та хороші знижки. У такому випадку підприємство буде процвітати. Фахівці вважають, що домашнє швейне виробництво - це найкраща ідея для бізнесу в маленькому місті в Україні.

Організація свят

Агентство з організації свят - оригінальна і досить вигідна ідея малого бізнесу в Україні в 2018 році. Такою послугою часто користуються приватні особи і компанії, які не мають часу на те, щоб займатися самостійно організацією і проведенням різних урочистих заходів.

Перед тим як відкрити агентство з організації свят, ретельно досліджуйте ринок в вашому регіоні, щоб оцінити рівень конкуренції. Якщо у вашому місті є діючі агентства, доведеться докласти чимало зусиль, щоб знайти постійних клієнтів. Оскільки ви пропонуєте послуги, які неможливо помацати руками, потрібно забезпечити особливий підхід роботі. Розробляйте цікаві сценарії, залучайте фахівців і постійно рекламуйте свій бізнес.

Читайте також: Ідеї для бізнесу з мінімальним вкладенням грошей

Аби збільшити прибутковість підприємства, можна паралельно пропонувати клієнтам прокат карнавальних костюмів, весільних і вечірніх суконь, аксесуарів та іншого. Непоганий дохід приносить оформлення святкових заходів повітряними кулями або квітами. Організація свят - це найпростіша бізнес ідея в Україні для початківців з малими вкладеннями, яка ідеально підходить для людей з творчими здібностями.

Шлюбне агенство

Розглядаючи різні бізнес ідеї з невеликими вкладеннями в Україні, хотілося б виділити окремо таке просте і досить прибуткова справа, як шлюбне агентство. На думку фахівців, ця галузь є найпривабливішою для підприємців-початківців. Щоб відкрити такий бізнес, вам знадобитися офісне приміщення, комп'ютер з доступом в інтернет, принтер і сканер. На перших порах в якості офісу можна використовувати власну квартиру.

Крім того, потрібно створити власну базу даних, в яку будуть занесені люди, які хочуть знайти свою другу половинку. Ліцензія для ведення такого бізнесу вам не знадобиться, тому досить просто зареєструвати ПП і створити власний сайт в інтернеті. Якщо ви ніколи не стикалися з такою справою, перед тим як відкрити шлюбне агентство, відвідайте кілька семінарів, на яких ви ознайомитеся з усіма премудростями цього бізнесу. Вартість навчання обійдеться вам в 100-150 доларів.

Читайте також: Хороша бізнес ідея - відкриття хостелу

Шлюбне агентство - це нова ідея для бізнесу в Україні. Якщо ви хочете досягти успіху в даній сфері, потрібно поспішити, поки ваше місце на ринку не зайняв хтось інший.

Доставка їжі

Якщо ви розглядаєте різні ідеї домашнього бізнесу в Україні, приділіть особливу увагу доставці їжі. У розвинених країнах такий напрямок діяльності користується величезною популярністю. У нашій країні ця ніша поки що вільна, тому новачки без праці можуть зайняти тут своє місце. У великих містах є певний рівень конкуренції, тому для початку краще спробувати працювати в якомусь окремому сегменті - доставка суші, дитячого харчування або піци. В такому випадку перед підприємцями-початківцями відкриваються широкі перспективи розвитку.

Саме затребуване напрям діяльності в даній сфері - це доставка їжі з ресторанів і гарячі обіди в офіс. Замовлення від клієнтів можна приймати по телефону або в інтернеті через власний сайт. Перед тим як організувати бізнес з доставки їжі, домовтеся про співпрацю з рестораном або будь-яким іншим закладом громадського харчування. Коли справа почне приносити хороший прибуток, можна орендувати невелике приміщення під кухню, найняти кілька кухарів і виконувати замовлення самостійно. Для реалізації такої ідеї малого бізнесу з нуля в Україні, знадобитися приблизно 10 тис. Гривень. Гроші потрібні на розробку сайту і оплату роботи кур'єрів.

Ремонт побутової техніки

Це одна з найактуальнішіх бізнес Ідей з нуля в Україні. Падіння курсу национальной валюти и СКОРОЧЕННЯ обсягів СПОЖИВЧОГО кредитування виробляти до того, что много громадян НЕ могут прідбаті нову побутову техніку, тому смороду змушені віддаваті в ремонт старі пристрої. Ремонтна майстерня приносить непоганий дохід, як під час кризи, так і в період економічної стабільності. Крім того, у важкі для економіки часи піднімається попит на стару техніку, яка теж періодично ламається і, відповідно, призводить до майстерні нових клієнтів.

Для того щоб відкрити такий бізнес, знадобитися 2-3 тис. Доларів на закупівлю обладнання, деталей для ремонту і зарплату майстрам. Крім того, потрібно орендувати невелике приміщення під майстерню. Терміни окупності такого підприємства багато в чому залежать від кількості клієнтів і ваших маркетингових зусиль. Як правило, всі початкові інвестиції повертаються через 5-6 місяців.

Теплиці на дахах

Якщо подивитися в інтернеті відео бізнес ідей з нуля в Україні, можна знайти безліч цікавих варіантів, для реалізації яких не знадобляться великі капіталовкладення. Останнім часом в нашій країні стали активно впроваджувати нові технології, розроблені в США і європейських країнах. Одна з таких ідей - парникові теплиці на дахах будинків.

Цей бізнес відрізняється високою рентабельністю, оскільки при будівництві теплиць не доведеться проводити комунікації для обігріву та освітлення приміщення. Електрика і воду можна поставляти на дах з будинку.

Реалізувати таку ідею можна в будь-якому місті України. Деякі бізнесмени вже займаються розробкою проектів парникових теплиць і планують запустити їх найближчим часом. На даний момент цей ринок повністю порожній. Тому, якщо ви ставите питанням, який бізнес зараз актуальний в 2018 році, спробуйте реалізувати себе в цій сфері. Найбільш вигідні напрямки діяльності - вирощування зелені, квітів і декоративної рослинності.

Висновки

Багато ідей для малого бізнесу в Україні 2018 роки не вимагають особливих знань або кваліфікованого персоналу, тому їх може реалізувати будь-яка людина, яка хоче зайнятися підприємницькою діяльністю. Якщо ви не маєте стартового капіталу, не варто відмовлятися від започаткування власної справи, тим більше є досить варіантів взяти гроші в борг, навіть з поганою кредитною історією . Почніть з нуля і поступово розвивайте свій бізнес. При грамотному підході згодом він перетвориться в перспективне високоприбуткове підприємство.

Всі ідеї для бізнесу на порталі

Ідеї ​​для малого бізнесу в Україні з нуля

Кому б не хотілося відкрити свою справу? Іноді сумніви беруть гору, і всі спроби відкладаються на невизначений термін, а мрії так і залишаються мріями. Якщо ви дійсно хочете щось змінити, почніть діяти і удача вам посміхнеться!

У наш час існує безліч різних напрямків підприємницької діяльності. Експерти рекомендують новачкам вибирати таку сферу, яка не потребуватиме якихось спеціальних знань і грошей , Особливих навичок і серйозних стартових вкладень. Найпростіші ідеї для бізнесу з нуля в Україні 2018 роки ми обговоримо в даній публікації.

З чого слід почати?

Справа повинна приносити задоволення і викликати інтерес, так як без цього успіху не домогтися. Перед тим як почати організацію своєї справи, уважно вивчіть ринок і конкурентів. Чим менше їх буде, тим краще, так як це дасть можливість не тільки реалізувати ідею, але отримати істотний прибуток. Краще почати з вивчення бізнесів, що набирають обертів за кордоном. Скоріш за все в нашу країну вони ще не прийшли, але в якості ідеї цілком згодяться.

Звичайно, жодна справа не може початися без бізнес-плану. Витратьте час на те, щоб розрахувати майбутні витрати, прописати майбутні доходи і часовий період, за який всі вкладення імовірно окупляться. Подумайте, чи буде достатньо капіталу для втілення ідеї, або будуть потрібні додаткові інвестиції, врахуйте всі можливі ризики.

Далі варто зареєструвати себе в якості індивідуального підприємця і приступати до роботи. Щоб вам було простіше визначитися, ми підготували невеликий список актуальних бізнес ідей в 2018 році.

Екскурсії по рідному місту

Екскурсії по рідному місту

Ця ідея належить до внутрішнього туризму. І начебто нового нічого немає, і такого більш ніж достатньо, але повірте, про місто можна багато чого розповісти. Вивчіть історію, знайдіть цікаві факти про вулицях і маршрути, найміть балакучого гіда, і ось бізнес готовий. Вкладення мінімальні, але дохід можна заробити на рівному місці.

Багато популярні блогери проводять подібні екскурсії в своїх містах і за їх межами. Головне, знайти цікаве місце і унікальну, а головне, корисну інформацію, розробити свій підхід, а все інше зробить «сарафанне радіо».

магазини самообслуговування

магазини самообслуговування

Цю ідею можна віднести до роздрібної торгівлі. Мова не йде про гіпермаркетах. Тут пропонується організувати все гранично зрозуміло і просто, а саме позбавити відвідувачів від касирів та продавців. Такі магазинчики дуже популярні в Скандинавії і бувають наступних видів:

 • Маленька торгова точка в глухих селах і селах. В цьому випадку, раз в тиждень в подібні населені пункти може приїхати автолавка і продати все необхідне для життя і господарства. Також можна просто відкрити точку, в яку буде приходити покупець, набирати товари і в спеціальному ящику залишати за них гроші;
 • Звичайний супермаркет з безготівковою оплатою. Все що потрібно - вчасно поповнювати товар.

Формат дуже незвичайний і цікавий, але мінус все ж є - несумлінність покупців може призвести до збитків.

Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах

Купівля-продаж сайтів і груп у соціальних мережах

Ідея належить до сфери IT-технології. Тут потрібно невеликий стартовий капітал, але насправді все просто і зрозуміло. Купується сайт, розкручується і ось вже перша прибуток. Також можна купити і розкручений сайт або спільнота, яка має спеціалізовану тематику і продовжити збір прибутку, за прикладом колишніх власників. Ще одним варіантом можна вважати придбання занедбаної інтернет-майданчики, сайту або групи, правда, для цього потрібно мати задатки маркетолога, так як доведеться попрацювати, щоб зацікавити користувачів.

Навчальні курси

Навчальні курси

Ця ідея належить до ИнфоБизнес. Звичайно, в мережі більш ніж достатньо навчальних курсів, але все це досить популярний напрям. А якщо ви володієте унікальним досвідом або умінням, то все в ваших руках! Тематика курсів може бути будь-який, головне добре розбиратися в темі. Можна проводити навчання в режимі онлайн, можна орендувати приміщення, в загальному, варіанти є. Ціна починається самостійно, правда, для цього потрібно витратити час і проаналізувати ринок, вивчивши пропозиції конкурентів.

Сьогодні великою популярністю користується відеомаркетінга, і повірте, цей напрям ще багато років буде затребуваним. Створюйте свій унікальний контент, і діліться з миром своїм досвідом і знаннями. Найміть фрілансера для монтажу відео (якщо самі не володієте подібними навичками) або написання тексту і сміливо скоряйте інтернет. Пам'ятайте, люди люблять оригінальність, змістовність та інформативність, тому намагайтеся зробити своє відео максимально корисним і якісним.

Не бійтеся аудиторії, говорите з нею, взаємодійте, і буде вам щастя.

Немає людини, якій би не хотілося навчитися чомусь новому, тому ця бізнес ідея принесе прибуток.

Доставка за допомогою квадрокоптера

Доставка за допомогою квадрокоптера

Ідея належить до роздрібної торгівлі. Досить купити дрона або квадрокоптер і ви станете щасливіше, так як за допомогою цих девайсів можна непогано заробити. Наприклад, організувати доставку їжі, використовуючи одноразові парашути. Насправді доставляти можна все що завгодно, головне мати бажання і клієнтів. Найцікавіше, що на рекламу витрачатися не доведеться, тому що люди зроблять все за вас.

Сяючі квіти

Сяючі квіти

Ідея також відноситься до роздрібної торгівлі. Квітів багато не буває і це факт. В інтернеті можна знайти більш ніж достатньо варіацій букетів на будь-який смак і колір. Їстівні букети, букети з квітів, іграшок і т.д., це вже не цікаво, а ось світяться квіти зовсім інший варіант. Це може стати доповненням асортименту або самостійної бізнес-ідеєю. Квіти зробити світяться легко - достатньо нанести на них люмінофор і такий букет точно приверне увагу! Важливо пам'ятати, що така фарба абсолютно безпечна і нешкідлива, тому такий подарунок зможе порадувати дітей.

Стійки для зарядки

Стійки для зарядки

І знову ми говоримо про IT-технології. Ця геніальна ідея, дозволить не тільки заробити, а й стати незамінною для більшої частини населення. Не всі носять зарядний пристрій з собою, тому автономна зграйка стане справжньою знахідкою. Краще подібні апарати встановлювати у великих ТЦ, на вокзалах, метро та аеропортах, кафе з великою прохідністю, також популярна ідея буде в школах і інститутах. За можливість користуватися пристроєм призначається певна ціна. Звичайно, без вкладень не обійтися, але вони швидко окупляться, оскільки гаджети постійно розряджаються.

Магазин випадкових подарунків

Магазин випадкових подарунків

Ідея належить до роздрібної торгівлі. В підношення подарунків завжди важлива креативність. Дуже хочеться, щоб дорогою і близька людина здивувався і зрадів чергового сюрпризу. За допомогою магазина випадкових подарунків можна буде дарувати радість на всі приводи і випадки. Припустимо, клієнт приходить в магазин, озвучує інформацію про людину, якій належить презент, вносить суму (ту, яку він може виділити) і все. Іншим займаєтеся ви або ваш співробітник. Звичайно, потрібно мати певні психологічні знання, щоб скласти відповідний варіант, який непросто сподобається незнайомій людині, але і змусить його до вас повернутися і дати позитивну рекомендацію.

Магазин «все за однією ціною»

Магазин «все за однією ціною»

Йдеться про роздрібну торгівлю. Досить цікава ідея, що дозволяє не тільки привернути увагу до бізнесу, але і розбагатіти. Для цього потрібно зняти приміщення, зареєструватися як ІП, налагодити контакти з постачальниками, закупити обладнання, товари та встановити фіксовану ціну.

Тут можна зіграти на любові людей до економії. Ставте дійсно низьку ціну, але продавайте по ній і більш дешеві товари, що дозволить окупити вкладення в ідею.

Франчайзинг Envybox

Франчайзинг Envybox

За допомогою цієї ідеї може заробити кожен. Для цього достатньо мати комп'ютер, телефон і бажання заробляти. У Envybox Familу є сім видів винагород для партнерів.

Тут можна заробити різними способами: продаж продуктів іншими підприємцям, отримання свого відсотка і прибутку. Ви можете вибудовувати партнерську мережу в різних містах і користуватися привілеями співпраці.

Торгівля онлайн

В Україні кількість активних користувачів інтернету досягає 15 млн чоловік. Велика частина цих людей регулярно робить покупки в мережі. Тому останнім часом багато підприємців віддають перевагу торгівлі в інтернеті. На тлі загального падіння економіки, така ідея для бізнесу з нуля в Україні виглядає досить вигідною і перспективною.

Якщо ви хочете, щоб ваша справа приносило гарний прибуток, не варто створювати інтернет-магазин, в якому можна купити будь-який товар. Таке прагнення може закінчитися для вас банкрутством. У цьому бізнесі потрібно орієнтуватися на окремі ніші. Можна почати з 5-6 категорій товару і в міру зростання продажів розширювати асортимент. Про те, яку нішу вибрати для інтернет магазину, читайте тут .

На розробку сайту в інтернеті ви витратите 6-8 тис. Гривень. Вартість першої партії товару залежить від обсягу закупівлі. Щомісячні витрати на послуги інтернет-маркетингу складуть приблизно 6 тис. Гривень. Така ідея дрібного бізнесу в Україні окупається за 5-6 місяців. Місячна виручка середнього інтернет-магазину досягає 100 тис. Гривень.

Сільське господарство

Якщо ви не знаєте, як заробити в 2018 році в Україні, спробуйте відкрити бізнес з нуля в сільському господарстві. Людина, яка не боїться фізичної праці, буде із задоволенням працювати на власній земельній ділянці і отримувати з цього непоганий дохід. При правильній організації таку справу можна перетворити в перспективний високоприбутковий бізнес.

Найпопулярнішими вважаються наступні ідеї малого бізнесу в Україні:

 • Вирощування овочів і фруктів;
 • Розведення домашньої птиці;
 • Тваринництво;
 • Розведення риби;
 • Виробництво молока і молочних продуктів;
 • Бджільництво;
 • Фермерство.

Якщо ви шукаєте перспективні напрямки малого бізнесу в 2018 році, зверніть особливу увагу на сільське господарство. Ця галузь має величезний потенціал розвитку, тому прекрасно підходить для підприємців-початківців.

перепродаж товару

У наш час багато підприємців заробляють непогані гроші на перепродажу товару. Смаки споживачів постійно змінюються, але, незважаючи на це продукція, без якої неможливо обходитися в побутовому житті, завжди користується великим попитом, тому перепродаж товару як бізнес приносить непоганий дохід.

У наш час не існує такого поняття, як «дефіцит», оскільки ринок переповнений товарами вітчизняного та імпортного виробництва. Якщо ви хочете реалізувати таку бізнес ідею в Україні з малими вкладеннями, потрібно вибирати для перепродажу продукцію, на яку спостерігається підвищений попит:

 • Продукти харчування;
 • Одяг;
 • Засоби особистої гігієни;
 • Побутова техніка;
 • Товари для дому.

Бажано вибрати таку продукцію, з якої ви добре знайомі. В такому випадку вам буде набагато легше розвивати свій бізнес.

Читайте також: Бізнес-ідея: відкриття комп'ютерного сервісу

Найпростіший і доступний варіант для новачків - це перепродаж товарів з Китаю в інтернеті. Знайдіть на сайтах з оголошеннями недорогу продукцію, створіть власний сайт і розмістіть на ньому весь асортимент. Націнка, яку ви поставите на товар, і є ваш заробіток. Щоб продукція продавалася швидше, зверніться за допомогою до фахівців, які виведуть ваш інтернет-магазин в ТОП-10 пошукових систем і розмістять на різних сайтах посилання на ваш ресурс. Перепродаж товарів в мережі - це найвигідніша ідея малого бізнесу для маленького міста , Оскільки вона не вимагає ніяких спеціальних знань і істотних фінансових вкладень.

швацьке виробництво

Якщо ви розбираєтеся в швейному справі і шукаєте прибуткові ідеї малого бізнесу з нуля в Україні, чому б не вкласти свої знання і кошти у відкриття невеликого швейного виробництва.

Розглянемо простий приклад, який допоможе нам зрозуміти, чи варто займатися такою справою. Відріз тканини на блузку коштує приблизно 3-4 долари. За готові вироби на ринку просять 50-60 доларів. За день одна швачка може пошити 8-10 спідниць. Якщо продати їх за оптовою ціною приблизно по 15-20 доларів і відняти всі витрати, вийде пристойна прибуток. Але ж можна найняти кілька швачок і істотно збільшити дохід.

Читайте також: Вибираємо ніші для інтернет магазину

Новачки часто задають питання, з чого почати швейне виробництво? Найголовніше в цьому бізнесі - знайти постійних покупців, яким ви будете продавати готові вироби. Найчастіше такий товар закуповують оптом ринкові торговці і магазини одягу. Щоб залучити клієнтів до свого бізнесу, пропонуйте якісні ексклюзивні вироби та хороші знижки. У такому випадку підприємство буде процвітати. Фахівці вважають, що домашнє швейне виробництво - це найкраща ідея для бізнесу в маленькому місті в Україні.

Організація свят

Агентство з організації свят - оригінальна і досить вигідна ідея малого бізнесу в Україні в 2018 році. Такою послугою часто користуються приватні особи і компанії, які не мають часу на те, щоб займатися самостійно організацією і проведенням різних урочистих заходів.

Перед тим як відкрити агентство з організації свят, ретельно досліджуйте ринок в вашому регіоні, щоб оцінити рівень конкуренції. Якщо у вашому місті є діючі агентства, доведеться докласти чимало зусиль, щоб знайти постійних клієнтів. Оскільки ви пропонуєте послуги, які неможливо помацати руками, потрібно забезпечити особливий підхід роботі. Розробляйте цікаві сценарії, залучайте фахівців і постійно рекламуйте свій бізнес.

Читайте також: Ідеї для бізнесу з мінімальним вкладенням грошей

Аби збільшити прибутковість підприємства, можна паралельно пропонувати клієнтам прокат карнавальних костюмів, весільних і вечірніх суконь, аксесуарів та іншого. Непоганий дохід приносить оформлення святкових заходів повітряними кулями або квітами. Організація свят - це найпростіша бізнес ідея в Україні для початківців з малими вкладеннями, яка ідеально підходить для людей з творчими здібностями.

Шлюбне агенство

Розглядаючи різні бізнес ідеї з невеликими вкладеннями в Україні, хотілося б виділити окремо таке просте і досить прибуткова справа, як шлюбне агентство. На думку фахівців, ця галузь є найпривабливішою для підприємців-початківців. Щоб відкрити такий бізнес, вам знадобитися офісне приміщення, комп'ютер з доступом в інтернет, принтер і сканер. На перших порах в якості офісу можна використовувати власну квартиру.

Крім того, потрібно створити власну базу даних, в яку будуть занесені люди, які хочуть знайти свою другу половинку. Ліцензія для ведення такого бізнесу вам не знадобиться, тому досить просто зареєструвати ПП і створити власний сайт в інтернеті. Якщо ви ніколи не стикалися з такою справою, перед тим як відкрити шлюбне агентство, відвідайте кілька семінарів, на яких ви ознайомитеся з усіма премудростями цього бізнесу. Вартість навчання обійдеться вам в 100-150 доларів.

Читайте також: Хороша бізнес ідея - відкриття хостелу

Шлюбне агентство - це нова ідея для бізнесу в Україні. Якщо ви хочете досягти успіху в даній сфері, потрібно поспішити, поки ваше місце на ринку не зайняв хтось інший.

Доставка їжі

Якщо ви розглядаєте різні ідеї домашнього бізнесу в Україні, приділіть особливу увагу доставці їжі. У розвинених країнах такий напрямок діяльності користується величезною популярністю. У нашій країні ця ніша поки що вільна, тому новачки без праці можуть зайняти тут своє місце. У великих містах є певний рівень конкуренції, тому для початку краще спробувати працювати в якомусь окремому сегменті - доставка суші, дитячого харчування або піци. В такому випадку перед підприємцями-початківцями відкриваються широкі перспективи розвитку.

Саме затребуване напрям діяльності в даній сфері - це доставка їжі з ресторанів і гарячі обіди в офіс. Замовлення від клієнтів можна приймати по телефону або в інтернеті через власний сайт. Перед тим як організувати бізнес з доставки їжі, домовтеся про співпрацю з рестораном або будь-яким іншим закладом громадського харчування. Коли справа почне приносити хороший прибуток, можна орендувати невелике приміщення під кухню, найняти кілька кухарів і виконувати замовлення самостійно. Для реалізації такої ідеї малого бізнесу з нуля в Україні, знадобитися приблизно 10 тис. Гривень. Гроші потрібні на розробку сайту і оплату роботи кур'єрів.

Ремонт побутової техніки

Це одна з найактуальніших бізнес ідей з нуля в Україні. Падіння курсу національної валюти і скорочення обсягів споживчого кредитування призводить до того, що багато громадян не можуть придбати нову побутову техніку, тому вони змушені віддавати в ремонт старі пристрої. Ремонтна майстерня приносить непоганий дохід, як під час кризи, так і в період економічної стабільності. Крім того, у важкі для економіки часи піднімається попит на стару техніку, яка теж періодично ламається і, відповідно, призводить до майстерні нових клієнтів.

Для того щоб відкрити такий бізнес, знадобитися 2-3 тис. Доларів на закупівлю обладнання, деталей для ремонту і зарплату майстрам. Крім того, потрібно орендувати невелике приміщення під майстерню. Терміни окупності такого підприємства багато в чому залежать від кількості клієнтів і ваших маркетингових зусиль. Як правило, всі початкові інвестиції повертаються через 5-6 місяців.

Теплиці на дахах

Якщо подивитися в інтернеті відео бізнес ідей з нуля в Україні, можна знайти безліч цікавих варіантів, для реалізації яких не знадобляться великі капіталовкладення. Останнім часом в нашій країні стали активно впроваджувати нові технології, розроблені в США і європейських країнах. Одна з таких ідей - парникові теплиці на дахах будинків.

Цей бізнес відрізняється високою рентабельністю, оскільки при будівництві теплиць не доведеться проводити комунікації для обігріву та освітлення приміщення. Електрика і воду можна поставляти на дах з будинку.

Реалізувати таку ідею можна в будь-якому місті України. Деякі бізнесмени вже займаються розробкою проектів парникових теплиць і планують запустити їх найближчим часом. На даний момент цей ринок повністю порожній. Тому, якщо ви ставите питанням, який бізнес зараз актуальний в 2018 році, спробуйте реалізувати себе в цій сфері. Найбільш вигідні напрямки діяльності - вирощування зелені, квітів і декоративної рослинності.

висновки

Багато ідей для малого бізнесу в Україні 2018 роки не вимагають особливих знань або кваліфікованого персоналу, тому їх може реалізувати будь-яка людина, яка хоче зайнятися підприємницькою діяльністю. Якщо ви не маєте стартового капіталу, не варто відмовлятися від започаткування власної справи, тим більше є досить варіантів взяти гроші в борг, навіть з поганою кредитною історією . Почніть з нуля і поступово розвивайте свій бізнес. При грамотному підході згодом він перетвориться в перспективне високоприбуткове підприємство.

Всі ідеї для бізнесу на порталі

Ідеї ​​для малого бізнесу в Україні з нуля Кому б не хотілося відкрити свою справу?
З чого слід почати?
З чого слід почати?
Ідеї ​​для малого бізнесу в Україні з нуля Кому б не хотілося відкрити свою справу?
З чого слід почати?
Ідеї ​​для малого бізнесу в Україні з нуля Кому б не хотілося відкрити свою справу?
З чого слід почати?
З чого слід почати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: