Висловіть подяку ветеранам ВВВ - приєднуйтесь до акції "Велика Перемога" від MegaCom :: MegaCom

Висловіть подяку ветеранам ВВВ - приєднуйтесь до акції "Велика Перемога" від MegaCom

Висловіть подяку ветеранам ВВВ - приєднуйтесь до акції Велика Перемога від MegaCom

Компанія MegaCom запускає традиційну акцію "Велика перемога" , Присвячену 73-й річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні. Взяти участь в ній можуть всі абоненти мега-мережі, щоб віддати данину поваги ветеранам і підтримати всенародне свято.

Для цього достатньо відправити SMS з будь-яким текстом на короткий номер 1945. Вартість одного SMS - 20 сомів з урахуванням всіх податків. Героїв, котрі подарували нам мирне небо над головою і вільне життя, з кожним роком, на превеликий жаль, стає все менше. Надати посильну допомогу тим, хто ще з нами, можна використовуючи можливості свого мобільного телефону.

Благодійний SMS-марафон від MegaCom проводиться вже сьомий рік поспіль. Завдяки чуйності і небайдужості абонентів MegaCom щорічно вдається зібрати значні кошти, які рівномірно розподіляються серед героїв війни згідно зі списком, наданого Державним комітетом у справах оборони Киргизької Республіки і районних управлінь соціального розвитку. В 2017 році на короткий номер 1945 надійшло понад 22 тисяч SMS, в цілому було зібрано 470 400 сомів за вирахуванням податків.

Крім цього, компанія MegaCom в знак глибоко поваги і подяки захисникам Батьківщини традиційно до 9 Травня виділить кожному з патроновану ветерану по всій республіці по 2000 сомів з власних коштів, проведе святковий захід для учасників бойових дій, трудівників тилу і організовує безкоштовні лінії «Дзвінок рідним і близьким »і« Дзвінок однополчан »по всій країні.

Ознайомитися з підсумками акції «Велика Перемога» минулих років можна тут .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: