Анонім пожертвував на благодійність біткоіни на суму 86 мільйонів доларів

Невідомий мільйонер, який заробив свої статки на криптовалюта, відкрив фонд Pineapple Fund для жертвування благодійним організаціям по всьому світу

Невідомий мільйонер, який заробив свої статки на криптовалюта, відкрив фонд Pineapple Fund для жертвування благодійним організаціям по всьому світу.

Про своє рішення роздати пожертви він оголосив через Reddit, повідомляє TJournal.

"Пам'ятаю, як я починав займатися біткоіни пару років назад. Після того, як його курс став двозначним, я думав, це був момент тріумфу для біткоіни. Я спостерігав і захоплювався стрибками ціни до 15, 20, 30 доларів", - зазначив засновник фонду .

"Сьогодні я бачу, як біткоіни варто вже 17 539 доларів. Я до сих пір іноді не вірю в реальність того, що відбувається. Біткоіни змінив моє життя, і у мене тепер набагато більше грошей, ніж я зможу витратити. Мої цілі і мотивації в житті не мають нічого спільного з тим, щоб мати XX мільйонів або бути супер багатим. Так що я вирішив зробити дещо інше: пожертвувати більшість своїх біткоіни на благодійні цілі. я називаю це "Ананасовий фонд" (Pineapple Fund) ", - додав він.

За три дні фонд перевів декільком некомерційним організаціям (НКО) по мільйону доларів на біткоіни. Зокрема, криптовалюта була спрямована таким організаціям, як Watsi, яка займається краудфандінговой платформою охорони здоров'я, The Water Project, вирішує проблеми нестачі чистої питної води в Африці, Electronic Frontier Foundation (EEF), що захищає права інтернет-користувачів, і іншим.

Ще благодійник направив 500 тисяч доларів фонду BitGive, який використовує блокчейн для філантропічних цілей.

Представники громадських організацій можуть заповнити заявку на отримання коштів від анонімного благодійника.

На сайті Pineapple Fund говориться про те, що проект, який бажає отримати фінансування, повинен бути зареєстрований як некомерційної організації. Однак в деяких випадках допустимі винятки. Якими критеріями керується засновник Pineapple Fund при виборі організацій, не повідомляється.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: