Фірмовий бланк. Колонтитули в Word.

Для чого потрібні колонтитули в Word? Інформація, розміщена в колонтитулі, автоматично відображається в наступних сторінках документа Word. Як пронумерувати сторінки в Word, створити ф Ірмені бланк в Word все це зробимо за допомогою колонтитулів.
Колонтитули в Word - це частина сторінки в верху або внизу сторінки, в якій поміщають різну інформації (номер сторінки, логотип і реквізити фірми, т.д.). Ця інформація друкується автоматично на всіх сторінках. У колонтитулах текст не друкується. Колонтитули можна налаштовувати по-різному.
Отже, встановлюємо заголовок: закладка «Вставка» -> «Колонтитули» -> натискаємо «Верхній колонтитул», вибираємо із запропонованих варіантів вид колонтитула. Вийшло так. Для чого потрібні колонтитули в Word Сам текст документа став світлішим, а у верхній частині сторінки з'явилося проведене поле - це і є поле колонтитула. Вставляємо інформацію. Вийшло. У колонтитулах, як і в усьому документі можна вибирати шрифт, колір, розмір, вставляти картинки, фото, ін.
Для того щоб зробити колонтитул активним, на нього потрібно натиснути два рази лівою пахвою. У рядку меню з'являється новий розділ «Робота з колонтитулами» -> «Конструктор». За допомогою всіх цих функцій розділу можна налаштовувати, змінювати колонтитули.
І так само (подвійним клацанням лівої миші, але по полю текта) можна вийти з колонтитула, і стане активним сторінка з основним текстом документа Word. Або можна натиснути на кнопку «Закрити вікно колонтитулів».
Тепер встановлений нами колонтитул буде на всіх нових сторінках документа.
Але можна налаштувати різні колонтитули на різних сторінках Word. Для цього заходимо в розділ «Робота з колонтитулами» і вибираємо «Параметри».
Ставимо галочку навпроти «Різні колонтитули для парних і непарних сторінок», якщо нам потрібні різні колонтитули, тощо
Кнопа «Положення» - тут налаштовуємо висоту колонтитула.
Кнопка зліва внизу (малюнок листа зі стрілкою вправо) - це кнопка «Табуляція з вирівнюванням», задаємо параметри вирівнювання заголовка.
Як пронумерувати сторінки в Word.
На закладка «Вставка» в розділі «Колонтитули» натискаємо на кнопку «Номер сторінки». У вікні вибираємо, в якому місці буде стояти номер сторінки. У нас вийшло так.
У Word можна самим намалювати печатку фірми. Як це зробити правильно, як зберегти її для подальшої роботи, дивіться у статті "Як намалювати друк в Word".

Як прибрати колонтитули в Word.
Якщо нам колонтитул не потрібен, він займає багато місця на нашій сторінці, то його можна видалити декількома способами.
Перший спосіб.
Якщо курсор стоїть в тексті документа (колонтитул неактивний), то заходимо - «Вставка» -> «Верхній колонтитул» (або «Нижній колонтитул») -> «Видалити верхній колонтитул» (або «Видалити нижній колонтитул»).
Другий спосіб.
Якщо курсор знаходиться в полі колонтитула (активний), то заходимо - «Робота з колонтитулами» -> "Конструктор" -> «Колонтитули» -> «Верхній колонтитул» -> «Видалити верхній колонтитул». Або вибираємо «Нижній колонтитул».
Поле заголовка стане вузьким, за розміром курсору. Виходимо з поля колонтитула, клацнувши лівою пахвою по сторінці з текстом. Все, колонтитул пішов.
Третій спосіб.
Але, цими способами віддалиться інформація, текст, які перебували в колонтитулі. Саме поле колонтитула залишиться. Це заважає, якщо потрібно зробити бланк, вставити таблицю на початок листа.

Як прибрати поле колонтитула в Word,

читайте в статті "Створення буклету в Word" тут .
В колонтитул Word можна вставити різну інформацію: логотип фірми, дату, назву фірми - в верхньому колонітуле, адреса, телефон фірми, вставити електронну адресу, номер сторінки, підпис - в нижньому колонтитулі. Для цього робимо колонтитул активним. На закладці "Робота з колонтитулами" "Конструктор" в розділі "Вставити" натискаємо кнопку "Експрес - блоки" і вибираємо потрібну функцію в такому вікні.
читайте в статті Створення буклету в Word   тут У фірмового бланка можна зробити красиві кордону, вставити підкладку (картинку на задній план) або зафарбувати сторінку кольором. дивіться статтю "Закладка" Розмітка сторінки "в Word". Наприклад, так. Завантажити готовий шаблон фірмового бланка можна тут .
Як написати в кінці договору реквізити сторін, щоб не зсувалися при коригуванні, дивіться в статті " Оформлення документа в Word ".
Фірмовий бланк можна оформити, додавши в нього кордону, встановити різний фон, який толькл на всю сторінку, а й в будь-який її частини. Про різних кордонах і фонах, читайте у статті "Друк фону в Word".
У Word можна зробити не тільки фірмовий бланк, але і поштовий конверт, вставивши на нього логотип фірми, т.д. Листи з різними іменами на фірмовому бланку в Word можна роздрукувати швидко, автоматично. Як це зробити, читайте в статті "Роздрукувати багато листів з різними іменами в Word" тут .
Як зробити фірмовий бланк в Excel, дивіться в статті "Як створити фірмовий бланк. Колонтитули в Excel" тут .
Як поміняти розмір сторінки, зробити в тексті дві колонки, зробити різні поля на різних сторінках, повернути деякі листи в документі, і багато іншого, дивіться статтю " Параметри сторінки в Word ".

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: