Програма для створення сертифіката - потужний інструмент для створення професійних сертифікатів

 1. Проста програма для створення сертифіката
 2. Системні вимоги
 3. Готові елементи сертифіката:
 4. Особливість кращої програми для створення сертифікатів Edraw:
 5. Сертифікат про успішність студента
 6. Простий шаблон подарункового сертифіката
 7. Шаблон подарункового сертифіката

За допомогою програми для створення сертифіката Edraw ви можете легко створювати професійні сертифікати для освітньої, ділової, спортивної чи соціальної діяльності. Добре продумані готові елементи сертифіката і шаблони допоможуть вам почати роботу миттєво.

Проста програма для створення сертифіката

Чудова програма для створення сертифіката надається, щоб допомогти користувачам зробити красиві сертифікати з індивідуальним дизайном, макетом і контентом. Для початківців дизайнерів Edraw готує простий спосіб, щоб допомогти вам почати роботу з готових шаблонів сертифікатів. Просто відкрийте шаблон, додайте текст і зображення, змініть кольори і експортуйте їх у формат Word, PNG, SVG, PS, EPS або PDF. В іншому випадку ви можете почати з нуля, використовуючи готові елементи сертифіката в зумовленої бібліотеці. Це ідеальний інструмент для створення сертифікатів для шкіл, підприємств, спорту та інших соціальних заходів. Спробуйте і відчуйте, як дивно це спрощує процес проектування.

Завантажте безкоштовну пробну версію і подивіться, як швидко і просто ви зможете створювати чудові сертифікати.

Системні вимоги

Працює на Windows 7, 8, 10, XP, Vista і Citrix

Працює на 32-бітних і 64-бітних Windows

Працює на Mac OS X 10.2 або новіше

Готові елементи сертифіката:

Користувачі можуть вибирати зумовлені елементи з бібліотеки символів сертифіката для створення власного персоналізованого сертифіката. Існують різні елементи сертифіката для голови, кордону, кута і дизайну рамки. Просто перетягніть мишею, щоб використовувати елементи.

Особливість кращої програми для створення сертифікатів Edraw:

 1. Простий в освоєнні і зручний у використанні. Просто перетягніть готові елементи сертифіката з панелі бібліотеки і відпустіть їх на своїй сторінці.
 2. Багаті готові шаблони дозволяють вам швидко і ефективно модифікувати існуючі структури.
 3. Для автоматичного форматування передбачений набір інтелектуальних інструментів. Ви можете легко впорядкувати, повернути, групувати і вирівняти об'єкти за допомогою цих інтелектуальних інструментів.
 4. Набір приємних тим з розширеними ефектами полегшує зміна всієї діаграми, ви зможете змінити активну тему всього за кілька кліків.
 5. Розширені функції експорту включають BMP, JPEG, EMF, WMF, PDF, SVG, HTML, Word, PowerPoint і багато іншого.
 6. Легко додавати фотографії, зображення і редагувати текстові поля.
 7. Всі документи Edraw є векторні графічні файли з високим ступенем ясності і доступні для перегляду і зміни.
 8. Прикріплені плаваючі діалоги і динамічна панель довідки дають вам більш детальну інструкцію, щоб переконатися, що у вас є гладкий процес малювання без будь-яких турбот.

шаблони сертифікатів

Програма для створення сертифіката Edraw включає в себе кілька прикладів і шаблонів, які допоможуть вам почати роботу безпосередньо. Ви можете відкрити ці приклади і змінити їх за вашим бажанням.

Сертифікат про успішність студента

Гарний шаблон сертифіката у векторному форматі для вашого власного використання. Завантажити цей редагований шаблон премії студентського досвіду і перепроектує його відповідно до своїх потреб.

Простий шаблон подарункового сертифіката

Для людей, які не хочуть починати з нуля і економити час, цей настроюється подарунковий шаблон-ваучер - відмінний вибір. Натисніть на картинку, щоб отримати повний доступ до шаблону і завантажити його для власного використання.

Шаблон подарункового сертифіката

Шаблон подарункового сертифіката

Подивіться на цей шаблон, коли ви створюєте свій власний подарунковий сертифікат. Це дозволяє вам швидко завершити ваші проектні роботи і підвищити ефективність вашої роботи.

Особливості фігур / символів

Edraw Max - прекрасна програма створення блок-схеми, діаграми зв'язків, організаційної діаграми, мережевий діаграми, плану поверхів, потоку робіт, сучасного дізайе, UML-діаграми, електричної схеми, наукової ілюстрації і багато іншого!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: