- HTML, CSS, PHP і т.д.

Даний розділ присвячений верстці сайту та програмування. Розглядаються питання про HTML розмітці, CSS стилях, мовами PHP, JavaScript і подібні речі.

Вітаю, шановні читачі BiznesSystem.ru. Мова HTML розмітки є основою всіх сайтів інтернету. Найчастіше, незнання цієї мови зупиняє багатьох талановитих людей на шляху до створення свого веб проекту - адже не кожен має схильність до програмування. І не кожен знає, що створювати HTML код можна не тільки написанням тегів в блокноті, а й за допомогою простих візуальних редакторів, що нагадують Word.

(Далі ...)

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(17 голосів, в середньому: 4.9 out of 5)

У певні моменти розвитку будь-якого інтернет проекту з'являються недоброзичливці, які його успіхам зовсім не раді. І починають ці недоброзичливці робити різні капості, починаючи зі спаму в коментарях і закінчуючи масштабними DDoS атаками, наглухо вбивають сайт. Сьогодні ми розберемо, що таке DDoS атака і як від неї захистити сайт безкоштовно самостійно, без покупки дорогих тарифів хостингу і дорогих послуг спеціалізованих компаній.

Сьогодні ми розберемо, що таке DDoS атака і як від неї захистити сайт безкоштовно самостійно, без покупки дорогих тарифів хостингу і дорогих послуг спеціалізованих компаній

(Далі ...)

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(16 голосів, в середньому: 5 з 5)

Сьогодні я розповім, як самому зробити клікабельно посилання в різних редакторах і програмах - у Вконтакте, в документах Word і Excel, в PowerPoint презентаціях і, звичайно ж, за допомогою HTML тегів.

Сьогодні я розповім, як самому зробити клікабельно посилання в різних редакторах і програмах - у Вконтакте, в документах Word і Excel, в PowerPoint презентаціях і, звичайно ж, за допомогою HTML тегів

(Далі ...)

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(13 голосів, в середньому: 4.7 out of 5)

Мова CSS є досить простим в освоєнні інструментом, але, як і будь-який інший мову, для професійної роботи з ним необхідно дотримуватися певних правил, тоді з кодом і працювати буде легше і розміри файлів вийдуть менше. Сьогодні я приведу поради, які дозволять оптимізувати CSS код вашого сайту і поліпшити його сприйняття для подальшої роботи.

Сьогодні я приведу поради, які дозволять оптимізувати CSS код вашого сайту і поліпшити його сприйняття для подальшої роботи

(Далі ...)

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(10 голосів, в середньому: 5 з 5)

Клієнтам хостингу Spaceweb (sweb.ru) нерідко приходять листи з попередженням про те, що перевищена навантаження на сервер , При тому, що ніяких особливих перевантажень сам сайт не створює і відвідуваність може бути зовсім невеликий. Що робити в цій ситуації?

Що робити в цій ситуації

(Далі ...)

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(13 голосів, в середньому: 5 з 5)

Вітаю вас, друзі і колеги. Нещодавно я розповідав про банківські карти Яндекс Грошей (Хороша штука), сьогодні мова знову піде про сервіс від Яндекса і знову про карти, тільки не про пластикові і не про гральні, а про карти місцевості.

Нещодавно я розповідав про  банківські карти Яндекс Грошей  (Хороша штука), сьогодні мова знову піде про сервіс від Яндекса і знову про карти, тільки не про пластикові і не про гральні, а про карти місцевості

(Далі ...)

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(20 голосів, в середньому: 5 з 5)

Вітаю друзі. Сьогодні я розповім, як вставляти відео з Youtube на сайт. Чесного кажучи, я вважав, що вставляти відео на свій сайт вміє кожен початківець веб-майстер, адже складного в цьому нічого немає. Але, на декількох форумах я зустрів таке питання, а потім згадав, що, на початку, своєї вебмастерской кар'єри забив все 2 гігабайти свого хостингу відео файлами, замість того, щоб викладати їх в Ютуб і вставляти на блог вже звідти (не знав я, що так можна).

Але, на декількох форумах я зустрів таке питання, а потім згадав, що, на початку, своєї вебмастерской кар'єри забив все 2 гігабайти свого хостингу відео файлами, замість того, щоб викладати їх в Ютуб і вставляти на блог вже звідти (не знав я, що так можна)

(Далі ...)

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(17 голосів, в середньому: 4.8 out of 5)

Що робити в цій ситуації?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: