# Mail.ru: пошта, реєстрація, мобільна версія, вхід в «Мій Світ», відновлення доступу

Мейл.ру Груп - російський холдинг інтернет-проектів, що включає в себе соціальні мережі «Мій світ», «Однокласники» , І частку в мережі «Вконтакте» , А також безлічі інших дрібних і середніх IT-компаній як в Росії, так і за кордоном. Основним продуктом є e-mail служба, що дозволяє заводити адреси на доменах bk.ru, list.ru, inbox.ru і безпосередньо на основному, найголовніше:

«Вконтакте»

Вхід в пошту Реєстрація Відновлення паролю Мій світ

мобільний mail.ru Мобільна пошта Мобільний «Мой Мир»

Профіль учасника в «Моєму Світі»

Звичайно, найбільшу популярність у користувачів отримав поштовий сервіс @ mail.ru, який до цих пір тримає пальму першості за поширеністю і впізнаваності в повсякденному житті. Цьому чимало посприяв відмінний знаковий адреса сайту, безпосередньо що позначає пошту в перекладі з англійської.

Згодом сайт став приростати піддоменами, кожен з яких позначає певну тематику і інтереси користувачів, як то «Подорожі», «Робота», «Афіша», «Товари», «Спорт» і т.д.

Потім до успішних функцій стали додаватися можливості ведення блогів, завантаження фотографій, музики, вказівки статусів, пошук знайомих людей за параметрами і т.д. Так утворилася соціальна мережа, яка була дуже популярна у всіх верств користувачів до появи «контакту». Тепер, з огляду на злиття Mail.ru Group з «Однокласниками», власна соцмережа компанії відійшла на другий план.

Пошта залишилася таким же популярним продуктом, як і раніше, додатково стали відомими і інші проекти на порталі: авто, хай-тек, гри , Мода, новини , Карти, погода та ін.

З мінусів можна виділити найчастіше незручну навігацію, велика кількість спам-акаунтів в пошті і «Моєму Світі», сміттєві групи в соціальній мережі, а також надмірно нагромаджений інтерфейс в порівнянні з «ВК».

Нав'язлива реклама укупі з частими пропозиціями дружби від підроблених профілів, іменованих ботами, роблять відвідування порталу не надто привабливим. А часті спам-розсилки на адреси @ mail.ru і зовсім змусили мене налаштувати збирач всіх листів на єдиний ящик на «Яндексі» , Який вже сам відфільтровує практично 100% розсилок завдяки своїй дуже якісної «Спамооборона».

4.73 avg. rating (93% score) - 15 votes

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: