10 яскравих прикладів новорічного редизайну сайту

  1. 2) PayPal
  2. 3) Sephora - косметика
  3. 4) Microsoft
  4. 5) HP
  5. 6) La Colombe - кава
  6. 7) FitBit - годинник для спортсменів
  7. 8) Baudville
  8. 9) J.Crew - інтернет-магазин одягу
  9. 10) Container Store

У найближчі тижні потік відвідувачів на ваш сайт значно зросте. Більше 56% покупців в передсвяткові дні будуть купувати подарунки онлайн. Більш того, майже 80% покупців заходять в інтернет в пошуках подарунків, навіть якщо в результаті вони придбають те, що їм потрібно в оффлайн-магазині.

Більш того, майже 80% покупців заходять в інтернет в пошуках подарунків, навіть якщо в результаті вони придбають те, що їм потрібно в оффлайн-магазині

І ці цифри тільки виростуть. Розумні маркетологи готуються не тільки до збільшеного трафіку і повної оптимізації сайтів до мобільних пристроїв, але і проводять редизайн сайту для додання йому святкового вигляду.

Все починається з головної сторінки - це перше, що бачать більшість відвідувачів вашого сайту. Давайте подивимося на кілька найбільш вдалих прикладів новорічного редизайну зарубіжних сайтів.

1) Free People

Якщо у вашого бізнесу такий же гучний імідж, як і у американського продавця брендового одягу в богемному стилі Free People, дуже важливо створити яскраве враження від головної сторінки сайту. Редизайн головної сторінки Free People включає фото у високій роздільній здатності, що зображує щасливих моделей в трендових святкових вбраннях.

Особливо виграшно виглядає химерний шрифт заголовка «The Gift Shop 2016.» Для певних брендів подібні декоративні шрифти - гармонійний елемент сезонного редизайну сайту.

» Для певних брендів подібні декоративні шрифти - гармонійний елемент сезонного редизайну сайту

2) PayPal

Хто сказав, що сайт всесвітньо відомої платіжної системи не може виглядати веселіше в передноворічний період?

Новорічний дизайн головної сторінки PayPal все одно впізнають і виглядає як сайт PayPal - тільки більш святковий. Навігація по сайту так само проста, але вже з додаванням передноворічного настрою з цитатою з «Jingle Bells» в якості святкового слогана.

Порожній простір переводить увагу відвідувачів сайту на фото щасливих моделей, привносячи людські емоції в бізнес, який за своєю суттю високотехнологічний.

3) Sephora - косметика

Як і в PayPal, в Sephora не стали захоплюватися радикальними змінами зовнішнього вигляду і настрою головної сторінки сайту. Що вони зробили, так це помістили на головну святкові видання найрейтинговіших товарів, вибір редакції, ретельно розподілені по різних цінових категорій і для певних замовників.

Помістивши вибір редакції в самий центр головної сторінки, Sephora нагадує, наскільки для компанії важливий успіх клієнтів. Також на головній використаний святковий прийом поділу блоків на сторінці - за допомогою вкраплень дорогоцінних каменів.

Також на головній використаний святковий прийом поділу блоків на сторінці - за допомогою вкраплень дорогоцінних каменів

4) Microsoft

Нам подобається мінімалістичний дизайн головної сторінки, оскільки витриманий в строгому дусі бренду. На головній використовується багато вільного простору, щоб продемонструвати моделі десктопних комп'ютерів, що просуваються в цьому сезоні. Простий червоний банер привертає увагу до святкового заклику до дії і нагадують відвідувачам сайту про продукти, які можуть стати прекрасними подарунками для їх близьких. На банері ще один заклик до дії «Купити зараз», провідний на сторінку замовлення.

5) HP

Ми не можемо гарантувати, що відео на головній сторінці HP не змусить вас плакати, але це безумовно унікальний, щирий приклад святкового маркетингу. Це ще один приклад сторінки з мінімалістичним дизайном з фокусом на відео-ролику - «Reinvent Giving» - «Чи то Дарування».

У цьому зворушливому відео один з братів, використовуючи технології HP, винаходить ідеальний подарунок для свого глухого брата - гітарну установку з світломузикою - виконання мелодії синхронізовано з миготінням кольорових вогнів. І брат може бачити себе, що грає на гітарі, навіть не чуючи виконувану музику.

Використання емоцій в рекламі дуже ефективно, особливо в святковий сезон - у кожного є друг або член родини, для якого хочеться знайти ідеальний подарунок.

6) La Colombe - кава

Головна сторінка La Colombe виконана в м'яких, зимових відтінках і наповнена святковими вогнями. Відвідувачів сайту зустрічає фото у високій роздільній здатності, що зображує людей за святковим столом, насолоджуються кави La Colombe. Ця сторінка - приклад вірності бренду в поєднанні з легким святковим настроєм.

7) FitBit - годинник для спортсменів

Чорний колір фону головної сторінки гармонійно виділяє золоту колірну схему товарів на першому плані. Стиль фотографії на головній сторінці позиціонує FitBit в одному ряду з брендами ювелірних прикрас, а не тільки спортивного спорядження. Таке позиціонування розраховане не тільки на атлетів, а й на більш широку аудиторію покупців.

Головний заклик до дії - «Shop the Sale» - «Перейти до розпродажу» - веде відвідувачів на сторінку товарів з усіма описами і рекомендаціями, для кого б підійшов даний товар.

Крім того, на сторінці з каталогом підключений функціонал, що дозволяє відвідувачеві відправити кому-небудь натяк про своє бажання отримати в подарунок годинник FitBit.

8) Baudville

Сезонний редизайн веб-сайтів, як правило, характерний для компаній B2C, але і кілька фірм з сектора B2В використовують цей маркетинговий прийом. Один з них - Baudville - заохочувальні сувеніри та подарунки для співробітників. У той час як деякі веб-дизайнери прагнуть до прикрашення і вводять безліч елементів в новорічний дизайн, Baudville своїм прикладом показує, що це необов'язково. Щось настільки просте, як додавання в слайдер на головній сторінці банера з посиланням на магазин подарунків, досить для теплого вітання відвідувачів вашого сайту в цю пору року.

9) J.Crew - інтернет-магазин одягу

Домашня сторінка J.Crew перевершує очікування від сайту магазину одягу. Порожній простір на головній не відволікає увагу потенційних покупців від головного на сторінці - одягу та аксесуарів, при цьому сайт залишається вірним бренду.

Головний заклик до дії «Present-Topia» - «Гід по подарункам», який розділяє асортимент товарів за віковими, гендерними, цінових групах, роблячи процес вибір набагато простіше. Лівий банер на чорному тлі пропонує придбати е-Сard - аналог подарункового сертифіката на певну суму. J.Crew також розміщує колекції готових образів, легкі для навігації і готові для придбання в режимі онлайн. Це робить процес вибору і покупки наочніше, швидше і зручніше.

У пріоритеті даного редизайну сайту - досвід відвідувача при збереженні стилю сайту на рівні і в дусі бренду.

10) Container Store

Ця домашня сторінка - прекрасний приклад новорічного дизайну сайту. У кожному модулі на головній сторінці є що-небудь корисне для покупця - хенд-мейд товари, валізи для новорічних подорожей, сувеніри, ідеї подарунків, креативні упаковки для подарунків.

Різні заклики до дії гранично ясні і дають зрозуміти користувачам, що знаходиться на інших сторінках сайту. Геометричні форми зрозуміло організовують контент, і, не дивлячись на те, що на головній розміщені кілька різних пропозицій, сторінка не виглядає перевантаженою.

Геометричні форми зрозуміло організовують контент, і, не дивлячись на те, що на головній розміщені кілька різних пропозицій, сторінка не виглядає перевантаженою

Ознайомитися з портфоліо наших робіт , А також замовити новий дизайн сайту не тільки з нагоди Нового року ви можете на нашому сайті - www.artismedia.by

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: