15+ сервісів для пошуку іконок: безкоштовні і платні іконки для логотипу

  1. Чому пошук іконок на сторонніх сервісах - не завжди найкраща ідея?
  2. Сервіси з безкоштовними іконками
  3. Огляд сервісів з платними іконками

Створюєте новий логотип для своєї компанії або особистого бренду, і шукаєте свіжі оригінальні іконки, які могли б стати його основою? Тоді дозвольте нам полегшити ваші пошуки, адже в цій статті ми представляємо підбірку найбільш відомих і затребуваних сервісів для пошуку іконок - як безкоштовних, так і платних. Однак варто пам'ятати, що ...

Чому пошук іконок на сторонніх сервісах - не завжди найкраща ідея?

Використання готових іконок для оформлення свого лого часто призводить до ризиків, ось найбільш значимі з них, на які варто звернути увагу:

Як правило, іконки на таких сервісах (включаючи платні) можуть бути завантажені всіма бажаючими необмежену кількість разів. Взявши таку символіку за основу, ви отримаєте неунікальний логотип і не зможете використовувати його для своєї торгової марки;

Певні іконки захищені авторськими правами, які не дозволяють застосовувати їх для комерційних проектів (а, наприклад, тільки для неприбуткових організацій). Задіявши їх в своєму лого, ви можете зіткнутися з судовими позовами;

Це лише частина можливих неприємностей, нерідко підстерігають тих, хто вирішує скористатися іконками зі сторонніх сайтів при розробці логотипу для свого бізнесу. Однак ви завжди можете підшукати оригінальну іконку в каталозі Логастер і потім створити на її основі свою унікальну символіку. Сервіс передає користувачам авторські права на всі частини логотипу, що позбавить вас від будь-яких можливих ризиків.

Сервіси з безкоштовними іконками

В даному розділі ми розглянемо популярні сервіси, що дозволяють безкоштовно скачати різноманітні іконки для свого логотипу, сайту або додатки. Отже, до них відносяться:

1. Streamlineicons

Streamlineicons

Великий каталог з 5000 різноманітних векторних іконок для сайтів, iOS і Android додатків. Вони розподілені по 97 тематичним категоріям, пакет на 100 іконок можна скачати безкоштовно, а за 2000 і 5000 іконок доведеться заплатити 67 $ і 97 $. StreamLine дозволяє в один клік імпортувати всі доступні вам об'єкти в популярний органайзер IconJar для більш зручного застосування. Іконки пропонуються в двох стилях: зі стандартним і жирним шрифтом, також вам вдасться самостійно регулювати товщину їх ліній.

2. Iconstore
На сайті опубліковано більше 220 паків кольорових, контурних і символічних ікон, скачати які безкоштовно і без реєстрації може будь-хто. Кожен з них присвячений певній тематиці, можливо вибрати тему, що цікавить зі списку категорій. Також паки забезпечуються даними про кількість іконок і доступних форматах - більшість в SVG, але також зустрічаються EPS, AI, PSD, PNG. Система пошуку дозволить знайти іконки за ключовими словами, а підписка допоможе не пропустити свіжі оновлення.

3. Pixelicons
Доступно більше 6500 іконок в трьох стилях: кольоровому, контурном і виділеному жирним шрифтом. Всі іконки можна скачати в найрізноманітніших форматах, включаючи SVG, PNG, PSD, CSH, EPS, AI, PDF, WEB, SKETCH, а також миттєво імпортувати їх в популярне тематичне додаток IconJar. 300 іконок пропонуються безкоштовно, а за розширений доступ доведеться заплатити 67 $ або 97 $. Всі зображення розроблені із застосуванням 16-піксельної гратчастої системи, ще користувач може змінювати їх кольору, розміри, орієнтацію, тіні і штрихи.

4. Flaticon

Сервіс пропонує клієнтам широку базу з 865 500 іконок, згрупованих по 16 722 пакам. Тут можна знайти як безкоштовні, так і преміум паки, все зображення завантажені на сайт в найбільш актуальних форматах: SVG, PNG, PSD, Iconfont, EPS і BASE64. На головній сторінці FlatIcon розміщуються популярні іконочние паки, наприклад, за останній місяць або ж за весь час. Є можливість завантажити іконки у векторному або растровому форматі, в розмірі від 16px до 512px, а також надавати їм різні кольори.

5. Iconfinder
Майже 2.5 мільйона іконок в форматі SVG, як безкоштовні, так і платні паки з певною кількістю зображень - кожен з них має свою ціну, яка призначається розробником. Всі об'єкти розподілені по десяткам тематичних категорій (всього їх понад 50), а також 12 стилям (від пиксельного і намальованого від руки до мультиплікаційного і фотореалістичного). Платна підписка (за 19 $ або 49 $) дає доступ до всіх іконка в різних форматах (SVG, IconJar, PNG) і дозволяє використовувати їх в комерційних цілях.

6. Freepik
На цьому сайті ви зможете безкоштовно скачати не тільки іконки, але також вектори, ілюстрації, PSD файли і стокові фотографії, вибираючи їх серед десятків тематичних розділів. Зараз FreePik пропонує відвідувачам майже 100 000 безкоштовних іконок, які підходять для особистого або комерційного застосування і розсортованих більш ніж по 30 категоріям. Їх можна завантажувати в актуальних форматах PNG, SVG і EPS. Є можливість відсортувати як найпопулярніші, так і тільки нові іконки.

7. Icons8

Icons8

В каталозі вас чекає 69 900 іконок, доступних у всіх популярних форматах (PNG, SVG, EPS, PDF) і різних розмірах (48px, 96px, 480px і т.д.). Безкоштовно пропонуються тільки іконки в PNG з граничним розміром в 100х100px, за повний доступ до функціоналу сайту доведеться платити 19.90 $ в місяць. Всі об'єкти ретельно розподілені по тематиках, вони відповідають стандартам iOS, Android і Windows. Є можливість перефарбувати іконку в необхідний вам колір, а також регулювати товщину її ліній.

8. Glyphish
Більше 1600 іконок, розроблених в стилі Glyphish (версії 3, 4, 5, 6, 7, 8) і оптимально підходять для будь-яких iOS додатків. Користувачі можуть завантажити їх в PNG (готових до переміщення в Xcode), SVG, PDF, AI і PSD. 50 тестових іконок доступні кожному бажаючому абсолютно безкоштовно, а повний комплект зображень вдасться придбати за 99 $. Іконки мають широкі можливості для редагування, повністю відповідають офіційним стандартам Apple і прекрасно відображаються на новітніх дисплеях Retina.

9. Thenounproject
Адміністрація проекту обіцяє, що тут ви знайдете більше мільйона оригінальних іконок, створених дизайнерами з усього світу. Використовуючи безкоштовний аккаунт, ви будете змушені платити комісію розробнику завантаженої вами іконки. Платний аккаунт дає можливість використовувати всю базу сайту за 9.99 $ в місяць необмежено без додаткових витрат. Іконки доступні в форматах PNG і SVG, вони підходять для цілого ряду додатків від Apple, Google, Adobe, Microsoft, є широкий вибір колірних налаштувань.

10. Iconmonstr

У базі сервісу розміщено понад 4200 безкоштовних іконок, розсортовані по 296 колекціям. Користувачам доступні іконки в різних стилях: з жирними або тонкими лініями, порожніми або заповненими колами і рядом інших дизайнерських варіацій. На сайті представлені різні формати зображень, включаючи SVG, PNG, PSD і EPS, всі вони мають невелику вагу, оптимально підходять для веб-сайтів і мобільних додатків. А вбудований генератор допоможе вам з легкістю редагувати розміри, колір і фон кожної іконки.

11. Futuramo
Тут ви отримаєте доступ до більш ніж 3000 векторних іконок, розроблених в 16 різних стилях. Кожен об'єкт можна скачати в тому чи іншому форматі, включаючи PNG, SVG, SVG Icon Sheets для AI, SVG Sprites і Icon Webfonts. Всі іконки ідеально відповідають 16-піксельної гратчастої системі, є безліч функцій для зміни їх забарвлення, товщини ліній і ступеня заокруглення кутів. Також ви можете вибрати найбільш підходящу рамку з 24 доступних для кожного зображення.

Отже, ми розглянули найбільш популярні з безкоштовних іконочние сервісів, тепер пора перейти до огляду їх платних аналогів.

Огляд сервісів з платними іконками

В даному розділі ми представляємо вам кілька сайтів, на яких ви зможете знайти більш якісні іконки, скачати їх за певну плату і вільно використовувати для своїх комерційних проектів.

1. Creativemarket

Creativemarket

Користувачам пропонується понад 58 000 іконок в форматах SVG, PNG, JPG, PDF, PSD, EPS і AI, оптимально підходять для оформлення сайтів , соцмереж , Інфографіки та логотипів. На сайті можна знайти іконки в різних стилях, (векторні, плоскі, намальовані від руки і т.д.) на ті чи інші тематики - від технологій до освіти. Є зручна система пошуку за ключовими словами, формату, ціною та іншими параметрами (найсвіжіші або популярні іконки і т.д.).

2. Iconsmind
На сайті розміщено 2080 унікальних ікон, розподілених по 53 тематичним категоріям в цілому ряді форматів: SVG, EPS, AI, PSD, CSH, PNG і т.д. Об'єкти мають найвищу якість, версія для iOS розроблена із застосуванням 30-піксельної гратчастої системи, а для Android - з 24-піксельної. Повний доступ до бази з усіма можливими форматами обійдеться в 79 $, а за 59 $ ви зможете завантажувати іконки в EPS і AI. Є широкі можливості для редагування об'єктів, а ліцензія IM дозволяє без обмежень застосовувати їх в комерційних цілях.

3. Graphicriver
Відвідувачам цього онлайн супермаркету графіки пропонується 17 500 іконок за ціною від 2 $ до 75 $ за пак певного обсягу. Наприклад, за 75 доларів вдасться придбати комплект з 6150 об'єктами в 38 категоріях. Ви зможете шукати необхідні іконки по ряду критеріїв: тематиці, ціною, ключовими словами, рейтингу, новизні, кількості продажів і т.д. Кожен пак забезпечений докладним описом, превью іконок і переліком доступних форматів (PSD, PNG, EPS, AI і т.д.), також можна вибрати тип ліцензії.

4. Smashicons

На сторінках сервісу є понад 122 тисяч платних і безкоштовних іконок, щомісяця поповнюються новими найменуваннями. Ви легко зможете знайти Вас пак з іконками певного стилю або тематики і завантажити його за 19 $ або ж окрему іконку всього за 1 $. Вибравши платну підписку (за 50 $ / рік або 149 $ назавжди), ви отримаєте повний доступ до можливостей сайту, включаючи всі існуючі формати (JAR, SVG, AI, Sketch).

5. Pixellove
5000 високоякісних векторних іконок, що ідеально підходять для різних iOS додатків. Об'єкти пропонуються в різних форматах: PDF, PNG, EOT, TTF, WOFF, а також AI, PSD і SKETCH (останні три, разом з розширеною ліцензією, доступні тільки для пакета iOS Infinity за 79 $). Стандартний пакет, що включає всі розміщені іконки, обійдеться вам в 59 $. Також є можливість оплатити демо-доступ (+1058 іконок) за 19 доларів.

Вчора ми розповіли про найпопулярніші сайтах, що пропонують скачати іконки для створення логотипу безкоштовно або за певну плату. Сподіваємося, що дана інформація допоможе вам з легкістю знайти оптимальну заготовку для свого майбутнього логотипу. Також нагадуємо про широкі можливості сервісу Логастер , Де ви зможете легко і швидко створити унікальний і відповідний для вашого бізнесу логотип, а потім отримати його з усіма правами всього за $ 9.99.

Статті по темі:

Чому пошук іконок на сторонніх сервісах - не завжди найкраща ідея?
Чому пошук іконок на сторонніх сервісах - не завжди найкраща ідея?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: