21+ Кращі безкоштовні теми WordPress за 2019 рік (блог, бізнес, журнал)

 1. Яка безкоштовна тема WordPress найкраща?
 2. 2 Злегка
 3. 3 Activello
 4. 4 Пальмас
 5. 5 Двадцять шістнадцять
 6. 6 Sauron
 7. 7 Добре
 8. 8 Паралакс один
 9. 9 Навчальний центр
 10. 10 Хуман
 11. 11 eStore
 12. 12 SuperMag
 13. 13 Ігристе
 14. 14 OnePress
 15. 15 Сідней
 16. 16 Olsen Light
 17. 17 Еммет
 18. 18 Елегантний
 19. 19 WP Premium
 20. 20 Захід
 21. 21 Дяд
 22. 22 Джейн Морріс
 23. Заключні думки

WordPress, досить сприятлива платформа, за останні десять років зростала в розвитку і популярності. Те, що було колись запуском сценарію блогу блоку, сьогодні є повноцінною системою управління контентом (CMS), яку можна використовувати для створення будь-якого сайту, який можна собі уявити.

Тепер WordPress є улюбленою людиною мільйонів власників сайтів, оскільки її легко вивчити і використовувати. Створення веб-сайту це питання пошуку великого хоста, ідеальної теми WordPress і декількох плагінів. До цих пір WordPress створив величезний ринок для розробників тем і плагінів, а також спеціалізовану групу веб-хостів, відомих як керованими хостами WordPress .

Том Евер вже керував нами через пошук найкращий хост WordPress , так що ми не будемо вдаватися до цього сьогодні. Так само ми не будемо дивитися на необхідні плагіни WordPress Вам потрібно як ви запустіть свій веб-сайт . Ні, ми зарезервуємо це на інший день.

Сьогодні, хоча, ми покриваємо 20 з кращих безкоштовних тем WordPress там. Будь-яка з цих тем стане в нагоді, якщо ви будуєте або будуєте веб-сайт. Ми зробили все від нас залежне, щоб зібрати найкрасивіших з точки зору дизайну і найбагатших з точки зору можливостей.

Якщо ви знаєте про безкоштовну тему WordPress, яку ви хотіли б розмістити в цьому списку, будь ласка, поділіться коментарями в кінці. Крім цього, готуйтеся до гуркоту. Насолоджуйтесь!

Яка безкоштовна тема WordPress найкраща?

1 Меридіан

Меридіан One - це стильна бізнес-тема на одну сторінку, яку легко зробити за допомогою свого розумного використання WordPress Customizer.

Він має плавну прокрутку на одній сторінці дизайну з липким заголовком, що дозволяє відвідувачам граціозно ковзати до будь-якого розділу, який захоплює їхні очі.

Одним з унікальних речей у програмі «Меридіан-1» є те, як він повністю працює на WordPress Customizer. Це робить тему дуже легко налаштувати, навіть якщо ви нічого не знаєте про код.

Ви можете редагувати або вмикати / вимикати кожен розділ на домашній сторінці прямо з налаштування в режимі реального часу. Ви також можете переглядати перегляд у прямому ефірі кожної зміни, як ви робите.

Крім того, «Меридіан» має всі необхідні розділи будь-яких бізнес-потреб. Я кажу про функції, послуги, відгуки, членів команди, форми контактів, Карти Google і багато іншого. Загалом, ви отримуєте 11 різних розділів домашньої сторінки.

Крім того, незважаючи на те, що це тема однієї сторінки, ви все одно отримуєте стильну сторінку блогу, щоб поділитися останніми новинами.

Ключові риси:

 • Сучасний односторінковий дизайн з липким заголовком і плавним ефектом прокрутки
 • Редагуйте кожну частину домашньої сторінки за допомогою налаштування WordPress
 • Включає 11 попередньо побудованих розділів, які можна увімкнути або вимкнути за потреби
 • Виділена сторінка блогу

Демо | Докладніше & Завантажити | Отримати хостинг

2 Злегка

Легко це безкоштовна відповідна тема на FancyThemes. Це візуально стимулююча, стильна, але проста тема блогу, яка додасть легкості до розробки сайту WordPress.

Зберігайте вміст на передньому плані з мінімалістським розташуванням і досягайте своїх читачів на декількох пристроях завдяки повністю адаптивній сітці.

Злегка є оптимізовані для швидкості . Я перевірив його з GTMetrix і записав оцінку PageSpeed ​​у 88%. Це крутий B для блискуче швидкого . Тема записувала час завантаження сторінки 1,4 з 40 серверними запитами.

Що вбік, ця безкоштовна тема WordPress легко налаштувати за допомогою власних логотипів і кольорів. Крім того, ви отримуєте химерний слайдер, віджети домашню сторінку, повну підтримку локалізації та регулярні оновлення.

Ключові риси:

 • Дизайн преміум-класу
 • Кнопки соціальних медіа
 • Розділ посилань
 • 100% чуйний дизайн

Демо | Докладніше & Завантажити | Отримати хостинг

3 Activello

Одна з найкращих і найбільш популярних безкоштовних тем на WordPress.org - Activello від Colorlib - це мінімальна тема для WordPress, ідеально підходить для блогерів, дизайнерів та інших професіоналів у творчих сферах. Так, що включає вас.

Дизайн досить простий і зрозумілий, що стримує відволікання. Activello підтримує WooCommerce , що означає, що ви можете побудувати eStore на своєму сайті в найкоротші терміни.

Крім того, ця безкоштовна тема WordPress поставляється з великою кількістю варіантів налаштування, які дозволяють створювати веб-сайт із ваших мрій. Activello є SEO-дружнім і повністю чуйним, тобто ви не зламаєте піт, щоб отримати кращі рейтинги в Google. Це також означає, що ваші відвідувачі матимуть приємний досвід на робочому столі або смартфоні.

Інші функції включають в себе нескінченну прокрутку, підтримку WPML, слайди, значки шрифту Awesome, необмежену кількість кольорів, тему документації та чудову підтримку серед інших.

Демо | Більше інформації | Завантажити

4 Пальмас

Пальмас - це проста, мінімалістська та елегантна тема, яку нам принесла Дева Шарма WPKube. Він цілком приємний хлопець, і ви можете бачити його характер, закарбований у всьому цьому темі.

Макет є чистим, дозволяючи сконцентруватися на важливих питаннях; вміст. Це ідеальна тема для блогерів, письменників, поетів, мандрівників, фотографів , креативні агентства , і набагато більше. Він має велику головну мачту та чудову бічну панель з декількома областями віджетів для всіх пов'язаних з вами повідомлень, архівів, соціальних кнопок та багато іншого.

Якщо у вас є красивий і інтерактивний поштовий слайдер у верхній частині, популярний розділ статей і дійсно прохолодна решітка. Як і слід було очікувати, ця безкоштовна тема WordPress на 100% реагує. Шаблон однієї публікації є приголомшливим і містить типові функції, які роблять блог-розваги такими, як біографія автора, розділ відповідних посад і гарний вікно коментарів.

Ви можете додати додаткові меню і навіть кнопку виклику до дії в розділі нижнього колонтитула. Простіше кажучи, Palmas - для барвистих творців, які цінують багато білого простору. Це, напевно, всі, кого я знаю. Чорт, це, напевно, всі ви знаєте.

Демо | Більше інформації | Завантажити

5 Двадцять шістнадцять

Я знаю, я знаю… Ви, напевно, думаєте, що я божевільний, щоб включити в цей список двадцять шістнадцять, але ви будете здивовані тим, що ви можете зняти з цієї теми. По-перше, ця тема побудована на мобільному підході і таким чином виглядає дивно на екранах будь-яких розмірів.

За допомогою декількох колірних схем, областей віджетів і багатьох параметрів налаштування, які можна легко налаштувати за допомогою Live Customizer, двадцять шістнадцять пропонують вам міцний фундамент створювати будь-який тип блогу або веб-сайту. А оскільки ця дитина була випечена прямо на WordPress, можна очікувати лише найкращих веб-стандартів, регулярних оновлень і дивовижної підтримки.

WordPress 4.5 "Coleman" дозволяє побачити, як ваш сайт виглядає на декількох пристроях, а Twenty Sixteen - прекрасна пристосування до різних розмірів екрану, але ми вже сказали це вже. Те, що ми не згадали, тепер можна додати свій власний логотип до теми за замовчуванням WordPress (у нашому випадку двадцять шістнадцять), на відміну від попередніх версій WordPress.

Пов'язані: Як оволодіти двадцять шістнадцять (або будь-яку тему WordPress)

Іншими словами, ви можете налаштувати двадцять шістнадцять, щоб виглядати саме так, як ви хочете, просто натиснувши кілька кнопок тут і там.

Демо | Більше інформації | Завантажити

6 Sauron

В середньому близько 600 завантажень на день, Sauron є відносно новою і інтригуючою багатоцільовою темою за допомогою Web-dorado. Для вільної теми WordPress, Sauron доставляє досить удар з точки зору можливостей. Назва Саурона повинна викликати спогади про володаря кілець, але залишитися зі мною на хвилину.

Ви можете розраховувати на легкий для налаштування функцій, таких як будівельник передньої сторінки, редактор макетів, сітки з повною шириною, соціальний обмін і повноекранні слайд-шоу. Ця SEO-дружня тема використовує технологію паралакса, одну сторінку прокрутки і липкі меню, щоб створити чудовий досвід для ваших читачів.

Крім того, Sauron сумісний з найкращими плагінами WordPress, такими як Jetpack, bbPress , Фотогалерея, WPML, Контактна форма 7, BuddyPress, і кілька плагінів електронної комерції.

Sauron є 100% чуйним, готовим до сітківки та рівномірним дизайном. Це тема, від якої ви залежатимете, коли будуєте корпоративні, комерційні, портфоліо, блог, фотографії, здоров'я та інші веб-сайти.

Демо | Більше інформації | Завантажити

7 Добре

Створений для того, щоб запропонувати найкращий досвід користування, Good допомагає продемонструвати ваші роботи в стилі. Будь ви фотограф, графічний дизайнер, ескіз або будь-який інший професіонал у творчій індустрії, вам сподобаються можливості портфоліо Good.

Легко додайте свій логотип і значок для позначення свого бізнесу одним клацанням миші. Крім того, ви можете скористатися налаштуванням тематичної тематики в реальному часі для редагування кожної деталі теми.

Крім того, ви отримуєте необмежену меню бічної панелі, готовий до використання сітківку та чуйний дизайн, високу продуктивність, виняткову типографію, постійне оновлення та підтримку локалізації.

Демо | Більше інформації | Підпишіться безкоштовно для завантаження

8 Паралакс один

Parallax ThemeIsle One є одним з абсолютних кращих, сучасних еск реактивних тем для сайтів WordPress, які відповідають останнім тенденціям веб-дизайну. Це не тільки надає вашому глядачеві оптимальний досвід перегляду, але й гарантує, що ваш сайт виглядає приголомшливим на пристроях з різними розмірами екрану.

Тема побудована поверх твердої основи кодування з чистим, перевіреним кодом. Панель параметрів теми дозволяє веб-майстрам змінювати вигляд свого сайту без коду.

Видатна функція з Parallax One - це, звичайно, ефект гладкого прокручування паралакса, який динамічно завантажує зображення з тонкими анімаціями на основі легких технологій. Кращий дизайн однієї сторінки надзвичайно легкий, що дає вам швидкий час завантаження сторінок.

Ключові риси:

 • Дизайн паралакса на одній сторінці.
 • Вбудована остання функція новин.
 • Інтеграція Google Maps для простого навігаційного посібника.
 • 100% чуйний дизайн.

Демо | Більше інформації | Завантажити

9 Навчальний центр

Освіта - це галузь з оцінкою в $ 1,3 трильйони доларів. Це дуже багато соусу - ви запитуєте мене. Але це не найкраща частина. Найкраще, що ви можете потрапити на всі дії з власного навчального сайту.

Але створити навчальний сайт, не кажучи вже про курси, варто дорого і складно. Ви можете сперечатися.

Ні, це не так, особливо з вільною та багатофункціональною темою, такою як навчальний центр WEN Themes. Education Hub - це чиста та сучасна тема WordPress, яка ідеально підходить для онлайн-курсів, коледжів, університетів та інших навчальних закладів.

Завдяки безлічі функцій, з якими поставляється тема, ви можете додатково налаштувати навчальний центр відповідно до ваших інших потреб, будь то особистий або комерційний. Іншими словами, ця тема багатоцільова.

Центр підтримки освіти поставляється з такими функціями, як налаштовувані макети, розширені параметри теми, чуйний дизайн, спеціальний CSS, показуються повзунки, власні віджети та користувацькі зображення заголовка. Освіта Hub Pro постачається з більшою кількістю функцій. Очевидно.

Демо | Більше інформації | Завантажити

10 Хуман

Друг використовує цю тему для запуску свого сайту плагіна. Перед тим, як він поїхав живий хоч, він попросив ваш справді дати тему одного разу нагорі. Я зобов'язаний тому, що він великий друг і тому, що Хуман виглядав обіцяючим від слова.

Ну, я був здивований, коли дав тему тестовий запуск, який тепер є частиною мого професійного інструментарію. Хуман більше, ніж просто обіцяє. Це неймовірна безкоштовна тема WordPress, яка використовується більш ніж 70 000 активних веб-сайтів по всьому світу. Whoa.

Hueman має вражаючу оцінку 4,9 / 5,0 з користувачами, які все про тему. Ця безкоштовна тема WordPress поставляється з деякими помітними функціями, такими як гнучкі параметри макета, кілька областей віджетів, великі параметри стилю, перемикання бічних панелей, значки шрифту Awesome, кнопки спільного доступу, шорткоди, колонтитули та заголовки оголошень, ознаки слайдера / історії та інших.

Демо | Більше інформації | Завантажити

11 eStore

Вам не доведеться боротися, щоб продавати свої фізичні продукти або цифрові завантаження, що з eStore, безкоштовною темою WordPress, створеною спеціально для платформи WooCommerce.

Організація вашого магазину електронної комерції з eStore легка, як пиріг, завдяки унікальному набору користувальницьких віджетів і додаткових функцій, які ви навряд чи отримаєте з іншою темою цього калібру.

eStore повністю сумісна з додатками WooCommerce і YITH WooCommerce, що означає продаж онлайн просто набагато простіше. Ви маєте свій інтернет-магазин і працюєте в цей час завтра

eStore від ThemeGrill поставляється з іншими функціями, такими як адаптивний дизайн, заголовки 728 x 90, багатокольорові категорії, декілька бічних панелей і чотири віджети нижнього колонтитула, технологія AJAX і користувальницький CSS. Тема має середній рейтинг 5.0 / 5.0 з більш ніж 7k активних установок.

Демо | Більше інформації | Завантажити

12 SuperMag

Ви з нетерпінням чекаєте запуску інтернет-журналу? Можливо, ви вже запустили один і шукаєте ребрендинг. Добре, відпочинок легкий, ми представляємо вам SuperMag безкоштовну тему WordPress від здатних хлопців на Acme Themes. Цей поганий хлопчик потужний зсередини, даючи вам інструменти і макети, які потрібно створити професійний сайт журналу в лічені хвилини, а не місяці.

Я маю на увазі, просто подивіться на скріншот вище. Якщо ви не можете зрозуміти, який розділ є, що дозволить нам простягнути руку. Ми маємо складну інформаційну стрічку на самому верху, приємне настроюване меню під логотипом, інтуїтивно зрозумілий слайдер, розміщені поруч коробки з вмістом, області об'яв надалі, а також набагато більше пакується в одній темі. до ядра.

Інші функції включають розширені віджети, сухарі, необмежені кольори, інтеграцію соціальних медіа, шрифти Google і багато іншого.

Демо | Більше інформації | Завантажити

13 Ігристе

Один погляд на Sparkling, і ви отримаєте відчуття Colorlib означає бізнес, наскільки WordPress тема розвитку йде. З чітким і чистим виглядом, вам не доведеться кланятися на вашій робочій станції протягом декількох годин, щоб побудувати професійний сайт, який отримає ваш зміст помітили.

Блискуча безкоштовна тема WordPress містить кілька цікавих функцій, включаючи (але не обмежуючись ними) бездоганний плоский дизайн, заснований на Bootstrap 3, чуйний дизайн, SEO-дружній код, чудові віджети, повне повзунок, розширені опції теми, нескінченну прокрутку та чудову підтримку .

Ця тема добре грає з більшістю, якщо не всіма безкоштовними і преміум плагінами, такими як W3 Total Cache, Gravity Forms і Yoast SEO серед інших. Для завантаження цю тему легко налаштувати, ви просто не перестанете створювати дивовижні проекти.

Тема проста і проста у використанні, налаштування та очищення!
Дякую вам за чудову тему. Престиж до команди розробників! - Віньєндж Віньєндран

Демо | Більше інформації | Завантажити

14 OnePress

Хто б міг подумати, що один пейджер зробить цей список? Ну, якщо це дійсно добре, ви обов'язково побачите його тут. OnePress - це неймовірна і творча тематика WordPress на одній сторінці, яка підходить для фрілансерів, портфельних сайтів, цифрового агентства та бізнесу в цілому. Він пропонує вам всі інструменти, необхідні для створення надзвичайно гладкий сайт за лічені хвилини.

Завдяки вбудованій налаштування тематики ви можете змінити будь-які деталі вашого сайту за бажанням і без зайвих зусиль. Просто клацніть і клацніть. Одні пейджери відомі своїм сумнозвісним використанням ефекту паралакса, але OnePress використовує цю технологію на свою користь. Вони вдосконалили ефект паралакса, щоб створити ненав'язливий і плавний досвід, який чудово підходить для багатьох пристроїв, оскільки, знову ж таки, тема повністю реагує.

Інші особливості включають сумісність з усіма сучасними браузерами, SEO-готовий код, повну локалізацію, дивовижну швидкість сторінки, HTML5, CSS3 і підтримку з вищої якості від FameThemes.

PRO версія OnePress поставляється з більшою кількістю смаколиків.

Демо | Більше інформації | Завантажити

15 Сідней

Приєднання до гонки під номером 15 - не що інше, як Сідней, класичний приклад (і нагадування) про веб-дизайн у кращому випадку. Цей симпатичний малюк був створений на темах, тих же хлопців, які принесли нам багато інших трилерів у минуле.

Але якщо відхилити гіперболу, як порівнюють Сідні з іншими претендентами на цей список? За словами розробника:

Sydney надає безліч можливостей налаштування, таких як доступ до всіх шрифтів Google, повний контроль кольорів, контроль розташування, завантаження логотипу, повне повзунок, зображення заголовка, липкі навігації та багато іншого.

Не могло сказати це краще. Тема також поставляється з гладкими фонами паралакса для цього ефекту wow , блоками першої сторінки для створення дивовижних сторінок у вашому сні, слайдера / заголовків зображень, соціальних іконок, файлів перекладу, адаптивного дизайну та багато іншого.

Демо | Більше інформації | Завантажити

16 Olsen Light

Більшість, якщо не весь час, все, що вам потрібно, щоб виграти великий з вашими читачами - це простий дизайн, який легко орієнтувати. Дійсно, чистий дизайн виводить ваш контент, дозволяючи вам видатний з натовпу. Такий «Олсен Світло» - це найвідоміша безкоштовна тема WordPress Анастіса Сургутсідіса, одного з фантастичних героїв CSSIgniter.

Випущений на 28 грудня 2015 року, Olsen Light є відносно новою темою для блогів, яка набирає чималу тягу, що з більш ніж 8 тис. Активних встановлюється менш ніж за три місяці. Але що робить цю тему вибором для такої армії?

По-перше, чистий чуйний дизайн гарантує всім відвідувачам час на будь-якому пристрої, який вони використовують. Завдяки більшій кількості користувацьких віджетів, які вам знадобляться, ви можете перевантажити свій сайт фрагментами вмісту, спливаючими вікнами, соціальними мережами, віджетами Flickr тощо.

Тема поставляється з гнучким налаштуванням, повним набором опцій. Крім того, Olsen Light оптимізований SEO, і з потужним слайдер Instagram, ви можете майже відчути віральність ваших гарячих зображень. Ця тема ідеально підходить для краси, моди і всіх видів блогерів. Пам'ятайте, що ви також отримуєте постійне оновлення та підтримку фанатиків. Будь ласка, ознайомтеся з демо-версією

Демо | Більше інформації | Завантажити

17 Еммет

Я люблю мене хорошу безкоштовну тему. Ви знаєте, яка тема надихає вас зробити щось велике. Тема, яка закликає вас вийти за межі коробки, і, можливо, отримати творчі соки тече.

Добре, Emmet не може бути весь thaaat легкий пристосувати особливо якщо ви є початківець, але одного разу ви приїжджаєте зависання це, дизайнерські ідеї ви отримаєте з цією темою буде родити діри через ваш череп. Ви отримаєте численні "лампочки" моменти, якщо ви отримаєте мій дрейф.

Як-небудь, як ця дитина stack у термінах особливостей? Вона повністю реагує з очевидних причин, і викидає налаштування передньої сторінки в мікс, так що ви можете легко змінити всі розділи першої сторінки.

Ви отримуєте візуальний будівельник сторінок, так що ви можете перетягувати елементи на місце, не порушуючи поту. Кілька макетів блоків і необмежені кольори - все це у вашому розпорядженні, тому що, хто отримує достатньо цих елементів?

Emmet повністю сумісний з BuddyPress, bbPress і WooCommerce. Він відзначає великий рейтинг 5.0 / 5.0 і 1k + активних установок.

Демо | Більше інформації | Завантажити

18 Елегантний

Я використовував цю дивовижну тему на моєму блозі вже кілька років, і я не можу поскаржитися. Це як з преміум-темою, тому що на додаток до багатьох преміум-функцій, у мене ніколи не було проблем з налаштуванням і налаштуванням елегантної безкоштовної теми WordPress від славних хлопців WPExplorer.

Якщо ви ще не чули про WPExplorer, то вони є експертами Загальна багатоцільова тема WordPress це дуже добре працює на Themeforest.

Елегантна ідеальна безкоштовна тема для фрілансерів (так само, як і ваш справжній), малих підприємств, розробників (Привіт, мій друг), малого бізнесу та багато іншого!

Тема має вбудовані типи поштових повідомлень, тому додавання функцій домашньої сторінки, портфоліо та сторінок персоналу є питанням і натисніть. Додавання слайдів так само легко, як A, B, C.

Зміна логотипів, фонів, тексту нижнього колонтитула, вибору домашньої сторінки та багато іншого від налаштування теми WordPress. Крім того, тема легко приймає користувацькі CSS3, тому немає жодних обмежень на досягнення. Вони мають преміум версію також, так yeah, утіха ніколи не зупиняється з цими guys.

Демо | Більше інформації | Приєднуйтесь до WPExplorer вільно для завантаження

19 WP Premium

WP Premium by Templatic - це тематика WordPress, яка не намагається вразити. Ох, і не дозволяйте "преміум" в назві викинути вас, ця тема 100% безкоштовно.

Працює на фундаментній основі, WP Premium побудований, щоб витримати все, що ви кидаєте на нього, будь то корпоративний блог, сайт подорожей, особистий журнал або що-небудь ще, що ви можете собі уявити.

По-перше, на домашній сторінці використовується підхід на основі вмісту, щоб зробити ваші публікації поп. Домашня сторінка подається з додатковими областями віджетів для вашого задоволення. Крім цього, ви отримуєте ще більше областей віджетів в інших областях теми!

WP Premium повністю відповідає і сумісний з кращими плагінами WordPress, такими як WPML, плагіни SEO і форми контактів. Інші функції включають кнопки обміну, вбудовані відео, кілька шаблонів сторінок, користувальницький редактор CSS і багато іншого.

Демо | Більше інформації | Завантажити

20 Захід

Час, щоб діти, і, як прощальний постріл, я залишу вас із Заходом, найсучаснішою і безкоштовною темою WordPress, яка допоможе вам побудувати красивий сайт компанії, портфоліо або веб-сайт цифрового агентства без проблем.

Не витрачаючи секунди, давайте зануримося і побачимо, що робить Захід відрізняється від усіх інших. По-перше, ви отримуєте безліч готових макетів, які можна встановити одним клацанням миші. Це економить багато часу. У відділі функцій Захід теж не розчарує.

Ви отримуєте зображення заголовка, розширені параметри теми, інтеграцію Live Composer, HTML5 / CSS3, чуйний дизайн, багатомовну підтримку та багато іншого. Захід має середній рейтинг 5.0 / 5.0 і більше 4к активних установок.

Демо | Більше інформації | Завантажити

21 Дяд

Ми повинні похвалити Automattic для роботи добре зробленої тут. Дяда, мій друг, є матеріалом казок, або науково-фантастичних фільмів, і, враховуючи, що це безкоштовно, у вас є тема, для якої важко вмерти . Мені довелося Брюс-Вілліс-вдарити цей термін у вищезазначене твердження просто для римування з Dyad. Добре, я зупинюся.

Ця тема ефективно поєднує два елементи, які, можливо, пояснюють назву Dyad. Він поєднує зображення та текст для створення привабливої ​​та візуально привабливої ​​домашньої сторінки, як показано на зображенні вище.

Рухаючись швидко, Dyad поставляється з деякими витонченими можливостями та макетами, які вказують на проникливі роботи з боку Automattic. Дяда може похвалитися дивовижними функціями, такими як налаштовувані області віджетів, особливості зображень, соціальні медіа та спеціальні меню.

Інші функції включають в себе нескінченну прокрутку, користувальницькі логотипи, липкі повідомлення, необмежену кількість кольорів, чуйний дизайн і підтримку мови RTL серед інших.

Демо | Більше інформації | Завантажити

22 Джейн Морріс

Джейн Морріс від TemplateMonster - це безкоштовна і повністю реагує тема для портфоліо для WordPress. Тема використовує великі образи та чистий, мінімалістський дизайн, щоб доставити художній стиль, приголомшливі зображення до аудиторії вашого сайту.

Тема поставляється в комплекті з усім, що вам може знадобитися, щоб створити захоплюючий портфель для вашого фотографічного бізнесу або щось інше, що є інтенсивним зображенням.

Побудована на Cherry Framework, Джейн Морріс пропонує тонну варіантів налаштування веб-майстрам, які хотіли б пожвавити дизайн свого сайту яскравими кольорами та сміливою типографікою. Будучи захоплюючою темою, Джейн Морріс характеризується ефектом завантаження зображень для поліпшення перегляду.

На додаток до всіх цих чудових можливостей, безкоштовна тема Джейн Морріс є перекладом, готовим з самого початку і дозволяє веб-майстрам легко охопити глобальну аудиторію. У поєднанні з прокруткою паралакса ця тематика є прекрасною альтернативою тематикам преміальної фотографії.

Ключові риси:

 • Прокрутка паралакса.
 • Функція "модного навантаження".
 • Розкладка в стилі портфоліо.
 • 100% чуйний дизайн.

Демо | Більше інформації | Завантажити

Заключні думки

Ми сподіваємося, що цей список безкоштовних тем WordPress вкаже вам у правильному напрямку, коли ви шукаєте чудову тему для вашого наступного проекту. Візьміть один зі списку і запустіть його, або просто покажіть свою вдячність розробникам, завантаживши та подавши найкращу тему (-а) тест-драйвом. Зрештою, це не буде коштувати вам нічого

Що б осторонь, я хотів би згадати, що є ще багато безкоштовних тем WordPress там. Таким чином, ми могли б пропустити вашу улюблену тему. Просто поділіться своєю найкращою безкоштовною темою WordPress в коментарях і давайте просунемо цю посаду (і WordPress взагалі) однією темою за раз.

Привітання!

Яка безкоштовна тема WordPress найкраща?
Яка безкоштовна тема WordPress найкраща?
Але якщо відхилити гіперболу, як порівнюють Сідні з іншими претендентами на цей список?
Але що робить цю тему вибором для такої армії?
Як-небудь, як ця дитина stack у термінах особливостей?
Кілька макетів блоків і необмежені кольори - все це у вашому розпорядженні, тому що, хто отримує достатньо цих елементів?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: