5 порад по відкриттю інтернет-магазину

Інтернет зменшив прірву між продавцями і споживачами. Для споживачів цей світ стиснувся до одного кліка. Для підприємців це відмінна можливість збільшити продажі.

"Споживачі переходять в електронну комерцію, щоб заощадити гроші і отримати доступ до цілого ряду товарів, які не представлені в їх регіоні", - переконані експерти платіжній системі PayPal.

В PayPal прогнозують, що в 2013 році обсяг онлайн-продажів на шести найбільших ринках перевищить $ 105 млрд (США, Великобританія, Німеччина, Австралія, Китай і Бразилія). За їх підрахунками, 94 млн. Споживачів зроблять покупки в закордонних інтернет-магазинах. При цьому вже третій рік поспіль інтернет-торгівля показує щорічне зростання 18% (в той час як темпи зростання інших роздрібних каналів складають 1,3%), говориться в звіті найбільшої в світі приватної консалтингової компанії Cushman & Wakefield.

Глобальні тенденції не обійшли стороною і вітчизняний ринок. За даними Укрдержреєстру, з початку нинішнього року в Україні зареєстровано майже в 1,5 рази більше інтернет-підприємців, ніж за весь минулий рік. "Це свідчить про розвиток цього виду діяльності серед підприємців. І не дивно, адже зараз люди цінують свій час і багато покупок здійснюють, не виходячи з дому", - говорить директор Департаменту державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Олександр Барбелюк.

Читайте також:

Впевнене зростання ринку - це добре, але перед початківцям бізнесменом виникає закономірне питання - з чого почати, як стати частиною глобальної системи онлайн-продажів?

Потрібна готівка на відкриття свого бізнесу? Альфа-Банк - заявки на кредитну карту

Пропонуємо вам 5 рад по відкриттю інтернет-магазину в Україні з урахуванням останніх тенденцій.

1. Реєстрація СПД

Якщо ви вирішили відкрити інтернет-магазин, вам необхідно пройти процедуру державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності (СПД). Робота інтернет-магазину без реєстрації буде коштувати 8500 грн штрафу. "Що стосується санкцій податкової, то можна припустити, що податкова нарахує 15 відсотків на суму прибутку, яку вона зможе у Вас виявити. Плюс 25% штрафу від цієї суми", - пояснює адвокат юридичної компанії "Дешунін, Юфест і партнери" Володимир Єніч.

Для того щоб отримати свідоцтво про державну реєстрацію підприємця, необхідно звернутися в районну адміністрацію з пакетом документів: заповненої реєстраційної картки ( форма № 10 ) На проведення держреєстрації ФОП; копією довідки про присвоєння ідентифікаційного коду; копією квитанції, яка підтверджує оплату реєстраційного збору за проведення державної реєстрації ФОП; паспортом громадянина України. Потім необхідно подати до податкової адміністрації за місцем проживання заяву за формою № 5-ОПП, копію свідоцтва про держреєстрацію ФОП і копії паспортних даних та ідентифікаційного коду. І останній крок, після якого можна законно відкривати інтернет-магазин, це постановка на облік в пенсійний фонд.

Відзначимо, що в тестовому режимі працює портал, що дозволяє зареєструвати бізнес в онлайн-режимі. Через "Реєстраційний портал" можна сформувати і подати пакет документів в електронному вигляді для держреєстрації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. Для особливо ледачих приватні компанії надають послуги з реєстрації ПП "під ключ". Через тиждень очікування і 1000-1500 грн у вас на руках будуть усі документи, що підтверджують держреєстрацію фізичної особи-підприємця.

У 2013 році в Україні вже зареєстровані 1508 суб'єктів господарювання в сфері роздрібної торгівлі по інтернету і поштою. З них 94 юридичних та 1414 фізичних осіб-підприємців.


2. Робота над контентом

До наповнення сайту необхідно підійти з розумінням, що на цьому не можна економити. Сучасному інтернет-користувачеві вже недостатньо бачити фотографію і стандартні три-чотири фрази про пропонований товар / послугу. Необхідно виділитися з натовпу. Крім цього унікальні тексти важливі для пошукових систем і пошукових рейтингів. Як каже експерт в області запуску стартапів, маркетингу та управління в сфері інтернет-магазинів Олексій Давидов, "краще зараз написати унікальні описи товарів, ніж потім переплачувати за SEO-оптимізацію вашого інтернет-магазину". Тому на старті головне напрацювати базу унікальних описів товару, які б відповідали правилам пошукової оптимізації. Описи складаються копирайтерами для людей, тому важливо створити чіткі та невеликі опису, а не розтікатися мислію по древу.

Увага на деталі: описуючи продукти необхідно врахувати всі дрібниці (від реальних розмірів до комплектації батарейками або відсутності інструкції російською мовою). У хід також йдуть відеоопісанія і 3D-огляди. Завдяки відео-роликів товар можна показати з того боку, якої не покаже фотографія - товар можна майже відчути руками.

3. Мобільна торгівля

Інтернет-магазини поступово відкривають для себе доступний канал продажу - мобільний. Сьогодні кожен сьомий тримає в руках смартфон, або, як його ще називають, "другий екран". До кінця 2013 року їх кількість в світі зросте з 1 млрд до 1,4 млрд. За прогнозами компанії SLI Systems, в поточному році 20% онлайн-магазинів планують запустити мобільний додаток. Для інтернет-підприємців присутність у "другому екрані" - must-have.

Просувати свій бізнес в інтернеті! All.biz - замовлення пакету просування

Перевага мобільного пропозиції в тому, що можна здійснювати покупки на ходу по дорозі додому, тобто не прив'язуючись до робочого комп'ютера або домашнього ноутбука. Тому мобільний додаток краще створювати магазинах з регулярними замовленнями (наприклад, продуктів харчування, готових обідів, товарів для дітей, зоотоварів). У той же час магазинам разової покупки (наприклад, інтернет-магазин меблів) можна не поспішати вкладати гроші в розробку мобільного додатку, досить мати мобільну версію сайту.

У той же час магазинам разової покупки (наприклад, інтернет-магазин меблів) можна не поспішати вкладати гроші в розробку мобільного додатку, досить мати мобільну версію сайту

4. соцмедіа

В SLI Systems підрахували, що 57% інтернет-підприємців використовує для взаємодії з покупцями Twitter, трохи більше половини інформують покупців через блоги. В онлайн-торгівлі є неписане правило просування в соціальних медіа - це присутність у всіх соцетях.

Знайди професіоналів для свого бізнесу. Rabota.ua - реєстрація роботодавця

"Інтернет дозволяє" дублювати себе "багато разів, глобально, по-розумному, за допомогою веб-спільнот. Іншими словами, люди можуть" взаємодіяти "з вами через ваше інтернет-спільнота, веб-сайт, блог, соціальні медіа платформи, подкасти та інші засоби масової інформації ", - розповідають Чад Бар і Алан Вейс, автори книги" Million Dollar Web Presence ".

Офіційна сторінка в соцмедіа повинна бути своєрідною інтернет-вітриною магазину. При грамотному підході соцмережі, такі як Facebook, Вконтакте, Twitter і Однокласники, можуть допомогти побудувати міст через прірву між продавцем і покупцем. Тобто крім продажів, консультувати, виконувати технічну підтримку і отримувати зворотний зв'язок. Способів, як з випадкових відвідувачів зробити реальних покупців безліч. Недешево і не швидко - ось мінуси продажів в соціальних мережах. Але натомість ви отримуєте зростання соціального капіталу бренду.

Але натомість ви отримуєте зростання соціального капіталу бренду

5. Безпека покупок

Загальновідомо, що у наших співгромадян геть відсутня довіра до електронних платежів. Адже онлайн-магазини відштовхують покупців тим, що при інтернет-оплати існує небезпека крадіжки даних з банківських карт. За даними "Лабораторії Касперського", кожен четвертий інтернет-користувач під час онлайн-шопінгу ставав жертвою фішингу: переходив на сумнівні сайти, де пропонувалося залишити дані своєї кредитки. А 16% і зовсім самі вводили особисті або фінансові дані на фальшивих веб-сторінках.

Щоб убезпечити себе і не втратити обличчя перед клієнтами необхідно впровадити надійний механізм захисту з'єднання. Наприклад, захистити персональну інформацію від незаконного перехоплення можна за допомогою безпечного протоколу HTTPS, який зашифровує дані між браузером відвідувача і Web-сервером. Найчастіше HTTPS використовується для забезпечення безпеки з'єднання в платіжних системах. Таке шифрування виключає використання особистої інформації клієнта зловмисниками в корисливих цілях.

Потрібна готівка на відкриття свого бізнесу?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: