5 способів додати аудіо в ваш блог на WordPress

Використання аудіо на вашому сайті може бути дуже ефективним способом того, як ви можете дістатися до цільових користувачів. Багато розробників веб-сайтів відмовляються від використання аудіо, тільки якщо вони не розробляють веб-сайт для радіореклами. Один із способів залучення користувачів в повній мірі полягає в тому, щоб дати їм трохи багатозадачності, щось, що вважається частиною повсякденного життя. Аудіо відрізняється від текстового контенту, і багатьом користувачам буде набагато легше з'єднатися з вами за коштами аудіо, в той момент, коли вони переглядають контент на вашому сайті. Знову ж, користувачі, у яких немає часу, щоб повністю вивчити весь контент або подивитися вебінар можуть слухати ваші аудіо, навіть якщо вони зайняті чимось ще. Ось чому ви повинні дізнатися, як можна помістити аудіо в свій блог на WordPress.

1. Автоматично 1

За замовчуванням WordPress здатний обробляти будь-які аудіофайли. Це дуже проста річ, яка не зажадає особливих зусиль. Так само просто, як ви можете додавати зображення в свої пости, ви також можете вставити і аудіо. Це стало ще простіше з HTML, до якого раніше не було стандартного способу відтворення аудіофайлів на веб-сайті. Незважаючи на те, що був Flash і був вельми популярний, але він був не дуже приємним. Сьогодні WordPress може використовувати HTML5, щоб вставляти аудіо на веб-сайт. Звук буде відтворюватися на будь-якому браузері і пристрої, в тому числі на мобільних телефонах.

2. Використання WordPress Audio Player 2

Це найпростіший спосіб додати аудіо на ваш сайт WordPress. використовувати аудіоплеєр WordPress легко і тому даний метод може бути прийнятий як єдиний вихід, якщо тільки у вас немає особливих потреб. За допомогою нього ви зможете додати файли mp3, m4a, ogg і wav в медіатеку WordPress, звідки вони можуть бути вставлені в будь-який запис за вашим вибором. Ви також можете додати додатковий напис до своєї завантаженні. Що вам необхідно зробити, так це натиснути кнопку мультимедіа на своєму веб-сайті WordPress, перетягнути аудіофайл в бібліотеку, а потім натиснути «Завантажити файли». Потім натисніть «Вибрати файли», щоб додати аудіоконтент в медіа-бібліотеку. На вашому екрані використовуйте правильний розмір, щоб заповнити відповідні метадані, асоційовані з завантаженому аудіо, включаючи таку інформацію, як назва аудіо, артист, дані альбому, будь-які заголовки і опис, яке ви хочете, щоб ваші користувачі побачили. Завжди не забувайте переконатися, що ви обрали «Включити медіаплеєр», щоб дозволити вашим користувачам відтворювати аудіофайл безпосередньо з цього запису. Коли все буде зроблено, натисніть «Вставити в повідомлення», щоб додати файл в потрібний пост.

3. Створення звукового плейлиста WordPress 3

Це може бути відмінним способом додавання звуку в блог на Word Press, якщо у вас є більше одного аудіофайлу, яким ви хочете поділитися. Хороша річ полягає в тому, що WordPress також підтримує плейлисти . В цьому випадку ви повинні натиснути кнопку «Створити аудіоплеєр» в своїй медіабібліотеки, а потім вибрати все аудіофайли, які ви хотіли б включити в цей плейлист. Як тільки це буде зроблено, ви зможете додати будь-які метадані, пов'язані з Вашим списку, щоб користувачі могли їх бачити. Нарешті, натисніть «Створити новий плейлист». Потім ви можете вибрати необхідні параметри, які будуть використовуватися для відображення ваших аудіофайлів, включаючи список доріжок, ім'я виконавця і т. Д. Натисніть «Вставити аудіо-плейлист», як тільки все буде зроблено, і користувачі вашого сайту зможуть відтворювати всі аудіофайли у вашому плейлисте.

4. Вставка звуку з плеєра SoundCloud 4

SoundCloud - це сервіс, який в наші дні використовується людьми, які хочуть ділитися музикою в Інтернеті. Він працює так само, як і YouTube, тільки в основному для аудіо. SoundCloud можна дуже легко використовувати для розміщення ваших аудіофайлів, які ви плануєте включити на свій сайт. Він також може використовуватися для обміну файлами, які у вас вже є, з користувачами вашого веб-сайту. Послуга була розроблена таким чином, що її можна легко вбудовувати в будь-який контент на будь-якому веб-сайті. Щоб почати роботу, переконайтеся, що всі аудіофайли, якими ви хочете поділитися, мають під ними кнопку загального доступу, так як це єдиний спосіб, яким їх можна вставити. Якщо у всіх з них є кнопка розшарювання, натисніть «Вставити» і виберіть між великим квадратом або меншими прямокутними параметрами, які з'являються. Тепер скопіюйте його і вставте в пост, в якому хочете, щоб ваші файли відображалися.

5. Використання аудіо-плагіна WordPress 5

Це кращий варіант для тих, хто хоче зробити щось більше, оскільки плагіни пропонують розширену функціональність, а також велику конфігурацію в порівнянні з аудіоплеєром WordPress. Добре, що існує так багато варіантів: тому легко знайти плагін, який буде легко відповідати вашим потребам в залежності від того, які функції ви шукаєте. Деякі з доступних опцій включають компактний програвач WP audio.

Це більш компактний варіант, який з'являється як значок відтворення. З його допомогою ви зможете додавати файли MP3 і OGG в свій блог на WordPress. Іншим відмінним варіантом є MP3-jplayer. Це більш гнучкий варіант, який можна використовувати для розширення коротких кодів WordPress з новими можливостями і функціями. Плагін має відмінний стиль, безліч варіантів компоновки і кольору. Ви також можете використовувати інтерфейс перетягування, а ще можливість відтворення звуку безпосередньо з медіа-бібліотеки, URL-адрес і завантажених файлів.

Якщо у вас є аудіо, яким ви хотіли б поділитися з аудиторією свого сайту, ви можете легко це зробити, за допомогою більш ніж одного способу. Еедінственное, що вам потрібно зробити, це вибрати спосіб, який найкращим чином відповідає вашим потребам.

джерело

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: