7 місць, де можна брати тексти для рерайта

  1. Чому рерайт більш затребуваний
  2. Де брати статті-исходники: пошукові запити
  3. Статті для рерайта з тематичних сайтів
  4. Будівельні форуми
  5. Соціальні мережі в допомогу рерайтеру
  6. Тематичні книги і журнали
  7. електронні журнали
  8. Відеожурнал YouTube

З огляду на що рерайт для більшості авторів більш пріоритетним, ніж копірайт, часто виникає питання - де взяти хороший исходник

З огляду на що рерайт для більшості авторів більш пріоритетним, ніж копірайт, часто виникає питання - де взяти хороший исходник? Спочатку багато губляться в пошуках текстів. І в цій статті, я дам кілька рекомендацій де можна знайти і використовувати хороші унікальні статті для рерайта.

Чому рерайт більш затребуваний

Хтось спростує мою думку, але саме рерайт статей користується великим попитом. Автори частіше вдаються до такого виду написання текстів, а замовники, самі того не підозрюючи, купують в більшості випадків рерайт, ніж копірайт.

Говорячи конкретно - більшість копірайтерів просто не в змозі писати унікальні статті. Одна людина може спеціалізуватися в декількох напрямках, та й то не завжди. Навіть завзятий рибалка, не може знати, як вудити вугра, тому що де він живе немає водойм, в яких водиться така риба.

Запишись на безкоштовні курси з копірайтингу

В результаті при написанні тексту рибалка буде шукати тексти для рерайта, хоча сам він професійний рибалка і приводив додому не один кілограм видобутку. Так він знає основну техніку, але конкретні думки доведеться брати з початкових кодів.

Теж можна говорити і про тих, кому потрібні статті для сайту. Замовляючи рерайт тексту, в більшості випадків клієнти отримують добре перероблений текст. Автор знайде кілька статей і напише по ним глибокий рерайт. Але не більше.

Звідси можна стверджувати, що дана техніка виконання вважається прибутковою для всіх. Копірайтер пише на основі початкових кодів якісні статті, а замовник отримує недорогий контент для сайту. Тому актуальність пошуку статей для рерайта - більш ніж позначена.

Де брати статті-исходники: пошукові запити

Пишете ви статтю на продаж або ж вам потрібно замовити рерайт тексту на кожній сторінці , Перше що приходить на розум - пошукові запити. До такого способу пошуку текстів для рерайта вдаюся більшість авторів. Але мало хто знає, як правильно користуватися рядками пошуку.

Клієнт зазвичай рекомендує брати исходник з першої десятки видачі або ж використовувати кілька статей, з першої сторінки, проаналізувавши кожну окремо. Аналогічно надходять і копірайтери, які не заморочуючись на пошуку, беруть перший текст і переписують його своїми словами.

Це хороший варіант, якщо не розглядати якість. Наприклад, просто вводимо в рядок «вибрати хороший шифер» і копіюємо статтю з першого сайту.

Але не завжди текст буває якісним. Можна трохи ускладнити пошук для роботів, щоб вони показали інші статті. Укладіть в лапки слово «шифер» або інше з пошукового запиту, і ви побачите, що місця у видачі займуть інші портали.

Міняйте слова місцями, необов'язково писати точний запит. Пошуковики не бачать приводів, тому при наборі слів для пошуку статей, пишіть «шифер», «вибір», «хороший». У видачі будуть завжди кращі сайти.

Трохи «вбиває» надія на те, що на перших рядках знаходяться сайти з кращими текстами. Більшість замовників просять брати статті-исходники саме з першої десятки. Хоча в більшості випадків, в топі перебувають оптимізовані під запит матеріали, без конкретики.

Тому завжди переглядайте більше текстів вибираючи для рерайта кращий варіант. Особисто зі мною був випадок: мені замовили статтю «Забирка для фундаменту». На першому місці в пошуковій видачі був текст з відомого сайту. Я перечитав статтю, скопійоване з нього п'ять разів, але зрозумів тільки, що це система утеплення столбчатой ​​основи. Технологію будівництва я не розібрав, хоча вся стаття була багата списками з покроковою інструкцією.

Читайте по темі: Що вигідніше, писати самостійно або замовити рерайт?

Тому не поспішаємо брати перший-ліпший текст для рерайта, а переглядаємо кілька початкових кодів і визначаємо який краще. Ви це зрозумієте самі. Хороші статті на будівельну або іншу тему легко запам'ятовуються і читаються.

Статті для рерайта з тематичних сайтів

У мережі купа порталів на будівельну тематику, та й по інших напрямках теж чимало майданчиків. Я раджу при пошуку исходника брати тексти з тематичних ресурсів. Є сайти про все. Тобто статті пишуться в будь-якому напрямку.

Припустимо, вам необхідний исходник на тему прокладки опалення та вибору труб. Шукайте вузькоспрямовані сайти, на яких є інформація тільки по темі. Ніякого будівництва лазень або забору на бути не повинно.

Ніякого будівництва лазень або забору на бути не повинно

У більшості випадків на широкопрофільних майданчиках ви знайдете статті ні про що. Буде великий исходник, але в тексті зачіпаються всі теми, а інформації по ним буде мінімум. Який рерайт ви зможете написати за таким ісходнику? Тільки поверхневий.

Є будівельні портали, на яких ви знайдете унікальні покрокові інструкції, але такі сайти необхідно ретельно відсівати. Якщо працювати тільки на продаж, знайдіть один хороший портал і робіть рерайт статей з нього. Не бігайте по різним майданчикам, не витрачайте свого часу.

Будівельні форуми

Таких майданчиків можна нарахувати в мережі не менше ніж тематичних сайтів. За кожним напрямком є ​​тисячі форумів, і деякі користувачі так захоплюються розповіддю про будівництво фундаменту з власного досвіду, що по їх нотаток можна повні тексти писати.

Знайдіть одну гілку, наприклад, зі зведення лазні і перегорніть всі сторінки. Форумчани запитують один в одного, відповідають на питання. Копіюйте міні-тексти і робіть з них рерайт, але вже нормальних статей.

Варіант відмінний в плані унікальності. Але є одне але. Щоб набрати кілька відрізків на хорошу статтю, доведеться витратити багато часу. Але якщо оплата за рерайт хороша, чому б і ні? Здивуйте замовника індивідуальним текстом, і ви забезпечите собі постійного клієнта.

Соціальні мережі в допомогу рерайтеру

Людей незареєстрованих на який-небудь майданчику сьогодні дуже важко знайти. Все є в соціальних мережах, і ви можете використовувати такі портали з користю. Знаходьте групи по темі, вступайте в них і читайте повідомлення.

Це ті ж форуми, тільки зареєстровані на інших серверах. На них теж можна «поживитися» унікальними кодами для рерайта. Але уважно фільтруйте майданчика. Реєструйтеся тільки в групах з найбільшою кількістю користувачів.

Тематичні книги і журнали

Один з моїх улюблених варіантів для пошуку статей. У мережі є різні електронні бібліотеки, в яких ви знайдете тематичні журнали.

Я часто використовую такий підхід, якщо мені потрібно догодити клієнту і написати хороший текст. У таких журналах покрокові інструкції пишуться досвідченими майстрами. Детальні описи і картинки, дозволять навіть «далекому» від ремонту людині зрозуміти, як стелити паркет?

Крім унікальних початкових кодів для рерайта, з таких журналів можна взяти і картинки, ще не використані на сайтах. Ваш клієнт буде радий такому підходу. Якщо знайти ще й ілюстрації до статті, то варто просити і підвищення оплати.

Шукайте подібні бібліотеки ретельніше. Є майданчики продають книги, але в більшості випадків, в інтернеті ви знайдете і безкоштовні джерела.

електронні журнали

Теж непоганий варіант. В таких джерелах ви знайдете багато унікальних текстів для рерайта. І це буде достовірна інформація від майстрів пера.

У журналах різної тематичної спрямованості, є як покрокові інструкції по ремонту, так і новинні публікації. Якщо ви працюєте в такому напрямку - це найкращий варіант. збережіть в закладках кілька відомих джерел і пишіть по ним рерайт.

Відеожурнал YouTube

Мій найулюбленіший спосіб пошуку статей для рерайта. Це не стаття, а відео, але джерело просто унікальний. На цьому майданчику ви знайдете ролики на будь-яку тему, подивившись які напишете унікальну статтю.

Вибирайте будь-які подивіться відео і все. Можна писати хороший текст. Скажу зі стовідсотковою впевненістю, що після написання статті по відео, її можна навіть не перевіряти на унікальність. Мінімум що покаже будь-який сервіс - 97%.

Тексти, написані з відеороликів можна вважати копірайтом. Звідки замовник знає, що ви робили рерайт відео? Та власне і поняття такого немає. Копірайт чистої води. Тому раджу частіше користуватися кодами з YouTube. Я часто прменяются опису відео, коли замовнику потрібно було збільшити обсяг тексту исходника, знайденого їм самостійно.

Ось і весь мій запал. Всі ці способи випробувані особисто. І пройшовши довгий шлях авторства, я б порадив авторам відходити від пошуку початкових кодів для рерайта з пошукових запитів. Всі статті на сайтах вже стільки разів переписані, що в першій десятці видачі в 95% з 100, тексти будуть схожими. Щоб довести майстерність замовнику, напишіть хороший текст. Якщо ж оплата невелика, можна і «халтурити» копіюючи перший-ліпший і робити рерайт по ньому.

Якщо у кого є свої секрети пошуку початкових кодів для рерайта, буду дуже вдячний коментарів під статтею.

Вам буде цікаво

Який рерайт ви зможете написати за таким ісходнику?
Але якщо оплата за рерайт хороша, чому б і ні?
Детальні описи і картинки, дозволять навіть «далекому» від ремонту людині зрозуміти, як стелити паркет?
Звідки замовник знає, що ви робили рерайт відео?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: