9 кращих плагінів WordPress для міграції | CMS і движки для сайтів

  1. 9 кращих плагінів WordPress для міграції У цій статті ми розглянемо перенесення сайту WordPress на...
  2. 9 кращих плагінів WordPress для міграції

9 кращих плагінів WordPress для міграції

У цій статті ми розглянемо перенесення сайту WordPress на інший хостинг за допомогою спеціалізованих полігонів для міграції. Але перш ознайомимося з деякими основами:

Перенесення сайту вимагає декількох кроків, що здійснюються вручну. Потрібно продублювати дані, скопіювати контент, файли і зображення в коректні дерева каталогів, відновити базу даних, перемістити і повторно розгорнути плагіни і віджети. А також протестувати, щоб переконатися, що весь процес був завершений без помилок.

Для сайту, що містить тисячі публікацій і зображень, цей процес може бути довгим і трудомістким. Існує ризик втрати даних і недоступності сайту, якщо міграція виконана неправильно.

Спеціалізовані плагіни можуть спростити цей процес, забезпечуючи зручність настройки, автоматичне резервне копіювання даних в процесі міграції, а також підтвердження того, що дані не пошкоджені.

Зацікавилися? Тоді перейдемо до огляду спеціалізованих плагінів!

Один з найпопулярніших плагінів для міграції в екосистемі WordPress
Один з найпопулярніших плагінів для міграції в екосистемі WordPress. Має на своєму рахунку понад 500 тисяч активних установок і середню оцінку 4,9 з 5. Хоча сьогодні ми представляємо його як плагін для міграції, він також є в нашому списку « 10 WordPress плагінів для резервного копіювання WordPress, про які необхідно знати »Безкоштовна версія доступна в каталозі плагінів на WordPress.org, але є і преміум версія, вартістю від $ 49.

Duplicator - це потужний інструмент, призначений для того, щоб адміністратор міг дублювати, створювати резервну копію, переміщати і здійснювати процедуру перенесення сайту на інший хостинг.

Трикроковий майстер настройки допоможе встановити пакет, що складається з окремого zip файлу (архіву) і установника, просканувати можливі проблеми з настройками сервера, архівними файлами і таблицями бази даних, а потім зібрати пакет. Можна налаштувати пакет так, щоб виключити певні директорії, типи файлів і таблиці бази даних. Для перегляду доступні докладні звіти на кожній стадії міграції, а також інструмент ведення логів останніх збірок.

Установка нового сайту з раніше створеного пакета здійснюється відкриттям файлу установки через браузер. Інший майстер настройки, що складається з трьох кроків, проведе вилучення всіх файлів з архіву і створення нової бази даних, виконання оновлень бази даних і тестування сайту. Надається звіт з коротким описом будь-яких можливих помилок і попереджень після завершення установки.

Повна документація з відео уроками знаходиться на сайті розробників. Але вони чесно попереджають, що Duplicator не для новачків і вимагає технічних знань вище середнього. Повна підтримка надається покупцям преміум версії плагіна - Duplicator Pro. Перехід на версію Pro відкриває додаткові можливості, такі як плановане резервне копіювання, підтримка копіювання на Dropbox, Google Drive і FTP, ліцензії на кілька сайтів і шаблони пакета.

В даний час не рекомендується використовувати Duplicator в мультісайтового мережах. Але він є надійним інструментом для переносу або резервного копіювання WordPress сайтів, дублювання версії сайту, що знаходиться в експлуатації, на локальний сервер для тестування.

Ще один популярний плагін для міграції WordPress, який має понад 500 тисяч активних установок і середню оцінку користувачів 4,9
Ще один популярний плагін для міграції WordPress, який має понад 500 тисяч активних установок і середню оцінку користувачів 4,9. Цей плагін входить в наш список « 10 WordPress плагінів для резервного копіювання, про які необхідно знати »Безкоштовна версія доступна в каталозі плагінів на WordPress.org, але є і преміум версія, вартістю від $ 70 до $ 145.

UpDraftPlus є потужним плагіном, що підтримує зберігання в хмарі, автоматичне резервне копіювання і поділ великих сайтів на кілька архівів. Для створення резервної копії потрібно вибрати, які файли і каталоги включити в копію. Потім можна відновити дані з резервної копії в існуючий сайт, замінивши теми, плагіни, завантаження і інші каталоги натисненням однієї кнопки.

Преміум-версія включає в себе додаткові місця зберігання, шифрування бази даних, поліпшену технічну підтримка і ліцензії для кількох сайтів. А також клонування сайту за один клік і інструмент перенесення сайту на Вордпресс на інший хостинг, який дозволяє скопіювати сайт і продублювати його в новому місці.

UpDraftPlus - це чудовий варіант для менш підготовлених користувачів, так як він пропонує зрозумілий інтерфейс, клонування в один клік і інструмент міграції. З іншого боку, досвідчені адміністратори по достоїнству оцінять масу варіантів зберігання і шифрування баз даних. І якщо потрібно перенести дуже великий сайт або необхідно працювати з мультісайтового мережею, UpDraftPlus є відмінним вибором.

Потужний плагін з більш ніж 100 000 активними установками і середньою оцінкою користувачів 4,8
Потужний плагін з більш ніж 100 000 активними установками і середньою оцінкою користувачів 4,8. Безкоштовна версія доступна в каталозі плагінів на WordPress.org, преміум версія - від $ 90 за персональну ліцензію.

WP Migrate DB застосовує інший підхід до міграції. Замість того щоб експортувати файли і формувати архів, цей плагін експортує базу даних сайту, яку ви зберігаєте на своєму комп'ютері як SQL файл. Щоб завершити міграцію, потрібно імпортувати цей файл в існуючу базу даних WordPress.

Налаштування міграції проста, з можливістю автоматичної заміни URL сайту всередині бази даних на новий URL, (на який буде перенесений сайт). І можливістю виключити зайві дані: небажані коментарі і тимчасові кешированниє дані. Налаштування міграції можна зберегти.

Ліцензія Personal Pro додає можливість резервного копіювання бази даних перед виконанням міграції, яке працює як система версій. WP Migrate DB Pro дозволяє включити базу даних в установку за допомогою плагіна. Також преміум-версія забезпечує можливість зупинки і відновлення міграції в процесі виконання.

Більш високі преміум рівні (Developer, Studio і Agency) додають ще більше функціональних можливостей перенесення сайту на інший хостинг за допомогою доповнень. Ці ліцензії відкривають доступ до мультісайтового інструментів для експорту Підсайти і їх імпорту як окремих збірок сайту, медіа-засобів для міграції та копіювання медіа бібліотек між сайтами. А також інтеграції WP-CLI для настройки автоматичного виконання міграції в планувальнику.

WP Migrate DB дуже корисний, якщо ви не збираєтеся здійснювати перенесення файлів сайту.

Має більше 100 000 активних установок і оцінку 4,7
Має більше 100 000 активних установок і оцінку 4,7. Безкоштовна версія доступна в каталозі плагінів на WordPress.org. Є преміум розширення, ціна яких варіюється від $ 59 до $ 179.

Це простий плагін міграції з експортом і імпортом. Вікно експорту містить опції для знаходження і заміни тексту. Створений експортний файл може бути збережений на вашому комп'ютері. Вікно імпорту дає можливість завантажити файл експорту, який буде відновлений в існуючій збірці WordPress.

Цікава вбудована функція - фрагментація даних і для експорту, і для імпорту, яка захищає плагін від таймаута і обходить обмеження за розміром файлів, що завантажуються. Може знадобитись для віртуального хостингу, який часто обмежує користувачів в можливості змінити налаштування за замовчуванням.

Для доступу до розширеного функціоналу необхідно придбати преміум доповнення. Це дасть можливість збільшити розмір завантажень (до 5 Гб), надає додаткові можливості зберігання (Dropbox, Google Drive, Amazon S3, OneDrive, FTP), резервне копіювання за розкладом, імпорт з URL і мультісайтового можливості. Все преміум розширення мають безстрокову ліцензію з оновленнями, використанням на будь-якій кількості сайтів і преміум-підтримку.

Купівля преміум розширень може мати сенс, якщо потрібен доступ до кількох сховищ або можливість повної міграції між мережею і окремими Підсайт.

Більше 200 000 активних установок і оцінка 4,2. І це незважаючи на явну проблему, визнану розробниками: плагін не працює в 10-20% випадків. Найчастіше виникає проблема з відновленням даних з резервної копії, а не з клонуванням сайту, тому ми розглядаємо цей плагін як можливий варіант.

У безкоштовної версії WP Clone включає в себе кілька корисних функцій, призначених для перенесення сайту на Вордпресс на інший хостинг. Плагін встановлюється на цільової сайт і не вимагає доступу по FTP до первісного сайту. За замовчуванням WP Clone копіює тільки призначений для користувача контент і базу даних, але не системні файли WordPress. Це робить процес швидким і підвищує безпеку.

Плагін не допускає проблем доступу до резервної копії оригінального сайту через пряме HTTP з'єднання, і використовує вбудовану функцію zip архівації. Тому він сумісний майже з усіма хостингами, що підтримують WordPress.

Плагін корисний при перенесенні WordPress сайту на інший домен або сервер, переміщенні на локальний сервер, створення копій ресурсу для розробки або тестування.

Має тільки преміум версію
Має тільки преміум версію. Безкоштовна версія, представлена ​​в репозиторії WordPress плагінів, забезпечує функції резервного копіювання та синхронізації, а для міграції параметри недоступні без передплати (починаючи від $ 9 в місяць). Репозиторій дає наступну оцінку популярності цього плагіна: більше 20 000 установок і 4,7 зірок.

Цей плагін призначений для створення резервних копій і сканування рівня безпеки. Він синхронізує кожен запис, коментар, мультимедійний, версію і налаштування панелі адміністрування на своїх серверах. Також можна скористатися резервною копією і функцією відновлення, щоб перенести свій захищений VaultPress сайт на новий сервер.

Плагін дозволяє переглядати історію резервних копій і завантажувати архіви баз даних, завантажень, тим і плагінів. Резервні копії можна відновити по FTP або SSH з'єднання.

[IMG = https://cdn.elegantthemes.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/backup-buddy-plugin-image.png]

Підписка починається від $ 80 в рік для управління двома сайтами. BackupBuddy створює повні резервні копії не тільки бази даних WordPress, але і медіа бібліотеки, файлів тим і плагінів. Окремі файли і таблиці можна виключити. Резервні копії створюються з автоматизованого графіком, а файли можна зберігати в різних сховищах, включаючи власне рішення для зберігання призначених для користувача копій (BackupBuddy Stash), Dropbox, Amazon S3, Rackspace Cloud, FTP і електронну пошту.

BackupBuddy пропонує функціонал для легкого перенесення сайту на інший хостинг. Функція Deployment дозволяє встановити допоміжний сайт, який можна легко підключити до існуючого, і передавати зміни між ними.

Панель інструментів BackupBuddy дозволяє переносити сайт на інший сервер або домен, вводячи нові параметри доступу до бази даних.

Плагін є хорошим варіантом для тих розробників, хто створює ресурси на тимчасових доменах або локально і хоче перенести сайт на реальний домен. Також він стане в нагоді власникам сайтів для резервного копіювання.

Це в першу чергу плагін для резервного копіювання
Це в першу чергу плагін для резервного копіювання. На відміну від інших, WP Backitup обмежує відновлення з резервної копії в безкоштовній версії плагіна. Вартість преміум версії починається з $ 79.

WP Backitup дозволяє здійснювати автоматичне резервне копіювання і зберігати дані на своєму сервері. З його допомогою можна створити повну копію, включаючи базу даних, теми, плагіни. Преміум версія WP Backitup забезпечує можливість скопіювати або перенести сайт, грунтуючись на тому ж самому процесі копіювання і відновлення.

WP Backitup - це заслуговує на увагу варіант для власників сайтів, які шукають більш дешеве рішення для розміщення резервних копій і перенесення сайту.

Плагін вимагає платну підписку за функції, подібно VaultPress
Плагін вимагає платну підписку за функції, подібно VaultPress. Вартість платної підписки починається від $ 9 за місяць, що поміщає плагін в той же ціновий діапазон, що і VaultPress. З більш ніж 10 000 установками і оцінкою в 4,3 зірки, BlogVault досить популярний.

Плагін забезпечує планове автоматичне резервне копіювання і просте відновлення з панелі інструментів. Він дозволяє проводити резервне копіювання в режимі реального часу, яке запускається за допомогою стандартних WordPress тригерів, таких як додавання записів або сторінок.

BlogVault дозволяє переносити сайт WordPress на інший хостинг або новий домен за кілька кліків. Можна вибрати будь-яку версію зі списку доступних резервних копій, і з серверів BlogVault виконається міграція.

Плагін підтримують мультісайтового мережі, що робить цей інструмент гідним конкурентом для інших рішень.

Вибір відповідного WordPress-плагіна для міграції є принципово важливим кроком у мінімізації труднощів, пов'язаних з перенесенням сайту. Який плагін підходить для вас, залежить від наявного технічного досвіду, складності переноситься сайту та функціоналу, який вам необхідний.

Якщо ви не підковані технічно і хочете використовувати найпростіший варіант, рішення з керованим резервним копіюванням, яке дозволяє проводити міграцію, буде найкращим варіантом. VaultPress, WP Backitup і BlogVault є відмінними варіантами, причому останній плагін передбачає спеціальне використання, якщо у вас є мультісайтового мережу або великі сайти.

Якщо у вас є технічні навички, і ви хочете мати інструмент, який полегшить вам життя, Duplicator, ймовірно, буде найкращим плагіном для вас. WP Migrate DB є хорошим варіантом, якщо потрібно перемістити тільки дані вашого сайту, а не файли.

Якщо потрібен відмінний інтерфейс з достатніми можливостями для настройки, BackupBuddy допоможе вам в цьому. Ще одним можливим варіантом залишається WP Clone, але будьте готові працювати з розробниками, якщо ваш сайт потрапить в той меншість, для якого цей плагін не працює належним чином.

Мультісайтового мережі залишаються неоднозначною областю застосування WordPress, і більшість плагінів не підтримує міграцію ні всієї мережі, ні окремих Підсайти. Якщо вам потрібно зробити саме це, то варто звернути увагу на Updraft Plus і All in One WP Migration. Updraft може бути корисний, якщо потрібно перенести величезний сайт на інший хостинг.

Завдяки різноманітності плагінів для WordPress міграції залишається мало причин для здійснення переносу сайту вручну. Економія часу і зусиль, робить використання плагінів для міграції простим і вірним рішенням.

Дана публікація є перекладом статті «Get Your Site Moving With 9 of the Best WordPress Migration Plugins», підготовленої дружною командою проекту Інтернет-технологіі.ру

9 кращих плагінів WordPress для міграції

У цій статті ми розглянемо перенесення сайту WordPress на інший хостинг за допомогою спеціалізованих полігонів для міграції. Але перш ознайомимося з деякими основами:

Перенесення сайту вимагає декількох кроків, що здійснюються вручну. Потрібно продублювати дані, скопіювати контент, файли і зображення в коректні дерева каталогів, відновити базу даних, перемістити і повторно розгорнути плагіни і віджети. А також протестувати, щоб переконатися, що весь процес був завершений без помилок.

Для сайту, що містить тисячі публікацій і зображень, цей процес може бути довгим і трудомістким. Існує ризик втрати даних і недоступності сайту, якщо міграція виконана неправильно.

Спеціалізовані плагіни можуть спростити цей процес, забезпечуючи зручність настройки, автоматичне резервне копіювання даних в процесі міграції, а також підтвердження того, що дані не пошкоджені.

Зацікавилися? Тоді перейдемо до огляду спеціалізованих плагінів!

Один з найпопулярніших плагінів для міграції в екосистемі WordPress
Один з найпопулярніших плагінів для міграції в екосистемі WordPress. Має на своєму рахунку понад 500 тисяч активних установок і середню оцінку 4,9 з 5. Хоча сьогодні ми представляємо його як плагін для міграції, він також є в нашому списку « 10 WordPress плагінів для резервного копіювання WordPress, про які необхідно знати »Безкоштовна версія доступна в каталозі плагінів на WordPress.org, але є і преміум версія, вартістю від $ 49.

Duplicator - це потужний інструмент, призначений для того, щоб адміністратор міг дублювати, створювати резервну копію, переміщати і здійснювати процедуру перенесення сайту на інший хостинг.

Трикроковий майстер настройки допоможе встановити пакет, що складається з окремого zip файлу (архіву) і установника, просканувати можливі проблеми з настройками сервера, архівними файлами і таблицями бази даних, а потім зібрати пакет. Можна налаштувати пакет так, щоб виключити певні директорії, типи файлів і таблиці бази даних. Для перегляду доступні докладні звіти на кожній стадії міграції, а також інструмент ведення логів останніх збірок.

Установка нового сайту з раніше створеного пакета здійснюється відкриттям файлу установки через браузер. Інший майстер настройки, що складається з трьох кроків, проведе вилучення всіх файлів з архіву і створення нової бази даних, виконання оновлень бази даних і тестування сайту. Надається звіт з коротким описом будь-яких можливих помилок і попереджень після завершення установки.

Повна документація з відео уроками знаходиться на сайті розробників. Але вони чесно попереджають, що Duplicator не для новачків і вимагає технічних знань вище середнього. Повна підтримка надається покупцям преміум версії плагіна - Duplicator Pro. Перехід на версію Pro відкриває додаткові можливості, такі як плановане резервне копіювання, підтримка копіювання на Dropbox, Google Drive і FTP, ліцензії на кілька сайтів і шаблони пакета.

В даний час не рекомендується використовувати Duplicator в мультісайтового мережах. Але він є надійним інструментом для переносу або резервного копіювання WordPress сайтів, дублювання версії сайту, що знаходиться в експлуатації, на локальний сервер для тестування.

Ще один популярний плагін для міграції WordPress, який має понад 500 тисяч активних установок і середню оцінку користувачів 4,9
Ще один популярний плагін для міграції WordPress, який має понад 500 тисяч активних установок і середню оцінку користувачів 4,9. Цей плагін входить в наш список « 10 WordPress плагінів для резервного копіювання, про які необхідно знати »Безкоштовна версія доступна в каталозі плагінів на WordPress.org, але є і преміум версія, вартістю від $ 70 до $ 145.

UpDraftPlus є потужним плагіном, що підтримує зберігання в хмарі, автоматичне резервне копіювання і поділ великих сайтів на кілька архівів. Для створення резервної копії потрібно вибрати, які файли і каталоги включити в копію. Потім можна відновити дані з резервної копії в існуючий сайт, замінивши теми, плагіни, завантаження і інші каталоги натисненням однієї кнопки.

Преміум-версія включає в себе додаткові місця зберігання, шифрування бази даних, поліпшену технічну підтримка і ліцензії для кількох сайтів. А також клонування сайту за один клік і інструмент перенесення сайту на Вордпресс на інший хостинг, який дозволяє скопіювати сайт і продублювати його в новому місці.

UpDraftPlus - це чудовий варіант для менш підготовлених користувачів, так як він пропонує зрозумілий інтерфейс, клонування в один клік і інструмент міграції. З іншого боку, досвідчені адміністратори по достоїнству оцінять масу варіантів зберігання і шифрування баз даних. І якщо потрібно перенести дуже великий сайт або необхідно працювати з мультісайтового мережею, UpDraftPlus є відмінним вибором.

Потужний плагін з більш ніж 100 000 активними установками і середньою оцінкою користувачів 4,8
Потужний плагін з більш ніж 100 000 активними установками і середньою оцінкою користувачів 4,8. Безкоштовна версія доступна в каталозі плагінів на WordPress.org, преміум версія - від $ 90 за персональну ліцензію.

WP Migrate DB застосовує інший підхід до міграції. Замість того щоб експортувати файли і формувати архів, цей плагін експортує базу даних сайту, яку ви зберігаєте на своєму комп'ютері як SQL файл. Щоб завершити міграцію, потрібно імпортувати цей файл в існуючу базу даних WordPress.

Налаштування міграції проста, з можливістю автоматичної заміни URL сайту всередині бази даних на новий URL, (на який буде перенесений сайт). І можливістю виключити зайві дані: небажані коментарі і тимчасові кешированниє дані. Налаштування міграції можна зберегти.

Ліцензія Personal Pro додає можливість резервного копіювання бази даних перед виконанням міграції, яке працює як система версій. WP Migrate DB Pro дозволяє включити базу даних в установку за допомогою плагіна. Також преміум-версія забезпечує можливість зупинки і відновлення міграції в процесі виконання.

Більш високі преміум рівні (Developer, Studio і Agency) додають ще більше функціональних можливостей перенесення сайту на інший хостинг за допомогою доповнень. Ці ліцензії відкривають доступ до мультісайтового інструментів для експорту Підсайти і їх імпорту як окремих збірок сайту, медіа-засобів для міграції та копіювання медіа бібліотек між сайтами. А також інтеграції WP-CLI для настройки автоматичного виконання міграції в планувальнику.

WP Migrate DB дуже корисний, якщо ви не збираєтеся здійснювати перенесення файлів сайту.

Має більше 100 000 активних установок і оцінку 4,7
Має більше 100 000 активних установок і оцінку 4,7. Безкоштовна версія доступна в каталозі плагінів на WordPress.org. Є преміум розширення, ціна яких варіюється від $ 59 до $ 179.

Це простий плагін міграції з експортом і імпортом. Вікно експорту містить опції для знаходження і заміни тексту. Створений експортний файл може бути збережений на вашому комп'ютері. Вікно імпорту дає можливість завантажити файл експорту, який буде відновлений в існуючій збірці WordPress.

Цікава вбудована функція - фрагментація даних і для експорту, і для імпорту, яка захищає плагін від таймаута і обходить обмеження за розміром файлів, що завантажуються. Може знадобитись для віртуального хостингу, який часто обмежує користувачів в можливості змінити налаштування за замовчуванням.

Для доступу до розширеного функціоналу необхідно придбати преміум доповнення. Це дасть можливість збільшити розмір завантажень (до 5 Гб), надає додаткові можливості зберігання (Dropbox, Google Drive, Amazon S3, OneDrive, FTP), резервне копіювання за розкладом, імпорт з URL і мультісайтового можливості. Все преміум розширення мають безстрокову ліцензію з оновленнями, використанням на будь-якій кількості сайтів і преміум-підтримку.

Купівля преміум розширень може мати сенс, якщо потрібен доступ до кількох сховищ або можливість повної міграції між мережею і окремими Підсайт.

Більше 200 000 активних установок і оцінка 4,2. І це незважаючи на явну проблему, визнану розробниками: плагін не працює в 10-20% випадків. Найчастіше виникає проблема з відновленням даних з резервної копії, а не з клонуванням сайту, тому ми розглядаємо цей плагін як можливий варіант.

У безкоштовної версії WP Clone включає в себе кілька корисних функцій, призначених для перенесення сайту на Вордпресс на інший хостинг. Плагін встановлюється на цільової сайт і не вимагає доступу по FTP до первісного сайту. За замовчуванням WP Clone копіює тільки призначений для користувача контент і базу даних, але не системні файли WordPress. Це робить процес швидким і підвищує безпеку.

Плагін не допускає проблем доступу до резервної копії оригінального сайту через пряме HTTP з'єднання, і використовує вбудовану функцію zip архівації. Тому він сумісний майже з усіма хостингами, що підтримують WordPress.

Плагін корисний при перенесенні WordPress сайту на інший домен або сервер, переміщенні на локальний сервер, створення копій ресурсу для розробки або тестування.

Має тільки преміум версію
Має тільки преміум версію. Безкоштовна версія, представлена ​​в репозиторії WordPress плагінів, забезпечує функції резервного копіювання та синхронізації, а для міграції параметри недоступні без передплати (починаючи від $ 9 в місяць). Репозиторій дає наступну оцінку популярності цього плагіна: більше 20 000 установок і 4,7 зірок.

Цей плагін призначений для створення резервних копій і сканування рівня безпеки. Він синхронізує кожен запис, коментар, мультимедійний, версію і налаштування панелі адміністрування на своїх серверах. Також можна скористатися резервною копією і функцією відновлення, щоб перенести свій захищений VaultPress сайт на новий сервер.

Плагін дозволяє переглядати історію резервних копій і завантажувати архіви баз даних, завантажень, тим і плагінів. Резервні копії можна відновити по FTP або SSH з'єднання.

[IMG = https://cdn.elegantthemes.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/backup-buddy-plugin-image.png]

Підписка починається від $ 80 в рік для управління двома сайтами. BackupBuddy створює повні резервні копії не тільки бази даних WordPress, але і медіа бібліотеки, файлів тим і плагінів. Окремі файли і таблиці можна виключити. Резервні копії створюються з автоматизованого графіком, а файли можна зберігати в різних сховищах, включаючи власне рішення для зберігання призначених для користувача копій (BackupBuddy Stash), Dropbox, Amazon S3, Rackspace Cloud, FTP і електронну пошту.

BackupBuddy пропонує функціонал для легкого перенесення сайту на інший хостинг. Функція Deployment дозволяє встановити допоміжний сайт, який можна легко підключити до існуючого, і передавати зміни між ними.

Панель інструментів BackupBuddy дозволяє переносити сайт на інший сервер або домен, вводячи нові параметри доступу до бази даних.

Плагін є хорошим варіантом для тих розробників, хто створює ресурси на тимчасових доменах або локально і хоче перенести сайт на реальний домен. Також він стане в нагоді власникам сайтів для резервного копіювання.

Це в першу чергу плагін для резервного копіювання
Це в першу чергу плагін для резервного копіювання. На відміну від інших, WP Backitup обмежує відновлення з резервної копії в безкоштовній версії плагіна. Вартість преміум версії починається з $ 79.

WP Backitup дозволяє здійснювати автоматичне резервне копіювання і зберігати дані на своєму сервері. З його допомогою можна створити повну копію, включаючи базу даних, теми, плагіни. Преміум версія WP Backitup забезпечує можливість скопіювати або перенести сайт, грунтуючись на тому ж самому процесі копіювання і відновлення.

WP Backitup - це заслуговує на увагу варіант для власників сайтів, які шукають більш дешеве рішення для розміщення резервних копій і перенесення сайту.

Плагін вимагає платну підписку за функції, подібно VaultPress
Плагін вимагає платну підписку за функції, подібно VaultPress. Вартість платної підписки починається від $ 9 за місяць, що поміщає плагін в той же ціновий діапазон, що і VaultPress. З більш ніж 10 000 установками і оцінкою в 4,3 зірки, BlogVault досить популярний.

Плагін забезпечує планове автоматичне резервне копіювання і просте відновлення з панелі інструментів. Він дозволяє проводити резервне копіювання в режимі реального часу, яке запускається за допомогою стандартних WordPress тригерів, таких як додавання записів або сторінок.

BlogVault дозволяє переносити сайт WordPress на інший хостинг або новий домен за кілька кліків. Можна вибрати будь-яку версію зі списку доступних резервних копій, і з серверів BlogVault виконається міграція.

Плагін підтримують мультісайтового мережі, що робить цей інструмент гідним конкурентом для інших рішень.

Вибір відповідного WordPress-плагіна для міграції є принципово важливим кроком у мінімізації труднощів, пов'язаних з перенесенням сайту. Який плагін підходить для вас, залежить від наявного технічного досвіду, складності переноситься сайту та функціоналу, який вам необхідний.

Якщо ви не підковані технічно і хочете використовувати найпростіший варіант, рішення з керованим резервним копіюванням, яке дозволяє проводити міграцію, буде найкращим варіантом. VaultPress, WP Backitup і BlogVault є відмінними варіантами, причому останній плагін передбачає спеціальне використання, якщо у вас є мультісайтового мережу або великі сайти.

Якщо у вас є технічні навички, і ви хочете мати інструмент, який полегшить вам життя, Duplicator, ймовірно, буде найкращим плагіном для вас. WP Migrate DB є хорошим варіантом, якщо потрібно перемістити тільки дані вашого сайту, а не файли.

Якщо потрібен відмінний інтерфейс з достатніми можливостями для настройки, BackupBuddy допоможе вам в цьому. Ще одним можливим варіантом залишається WP Clone, але будьте готові працювати з розробниками, якщо ваш сайт потрапить в той меншість, для якого цей плагін не працює належним чином.

Мультісайтового мережі залишаються неоднозначною областю застосування WordPress, і більшість плагінів не підтримує міграцію ні всієї мережі, ні окремих Підсайти. Якщо вам потрібно зробити саме це, то варто звернути увагу на Updraft Plus і All in One WP Migration. Updraft може бути корисний, якщо потрібно перенести величезний сайт на інший хостинг.

Завдяки різноманітності плагінів для WordPress міграції залишається мало причин для здійснення переносу сайту вручну. Економія часу і зусиль, робить використання плагінів для міграції простим і вірним рішенням.

Дана публікація є перекладом статті «Get Your Site Moving With 9 of the Best WordPress Migration Plugins», підготовленої дружною командою проекту Інтернет-технологіі.ру

9 кращих плагінів WordPress для міграції

У цій статті ми розглянемо перенесення сайту WordPress на інший хостинг за допомогою спеціалізованих полігонів для міграції. Але перш ознайомимося з деякими основами:

Перенесення сайту вимагає декількох кроків, що здійснюються вручну. Потрібно продублювати дані, скопіювати контент, файли і зображення в коректні дерева каталогів, відновити базу даних, перемістити і повторно розгорнути плагіни і віджети. А також протестувати, щоб переконатися, що весь процес був завершений без помилок.

Для сайту, що містить тисячі публікацій і зображень, цей процес може бути довгим і трудомістким. Існує ризик втрати даних і недоступності сайту, якщо міграція виконана неправильно.

Спеціалізовані плагіни можуть спростити цей процес, забезпечуючи зручність настройки, автоматичне резервне копіювання даних в процесі міграції, а також підтвердження того, що дані не пошкоджені.

Зацікавилися? Тоді перейдемо до огляду спеціалізованих плагінів!

Один з найпопулярніших плагінів для міграції в екосистемі WordPress
Один з найпопулярніших плагінів для міграції в екосистемі WordPress. Має на своєму рахунку понад 500 тисяч активних установок і середню оцінку 4,9 з 5. Хоча сьогодні ми представляємо його як плагін для міграції, він також є в нашому списку « 10 WordPress плагінів для резервного копіювання WordPress, про які необхідно знати »Безкоштовна версія доступна в каталозі плагінів на WordPress.org, але є і преміум версія, вартістю від $ 49.

Duplicator - це потужний інструмент, призначений для того, щоб адміністратор міг дублювати, створювати резервну копію, переміщати і здійснювати процедуру перенесення сайту на інший хостинг.

Трикроковий майстер настройки допоможе встановити пакет, що складається з окремого zip файлу (архіву) і установника, просканувати можливі проблеми з настройками сервера, архівними файлами і таблицями бази даних, а потім зібрати пакет. Можна налаштувати пакет так, щоб виключити певні директорії, типи файлів і таблиці бази даних. Для перегляду доступні докладні звіти на кожній стадії міграції, а також інструмент ведення логів останніх збірок.

Установка нового сайту з раніше створеного пакета здійснюється відкриттям файлу установки через браузер. Інший майстер настройки, що складається з трьох кроків, проведе вилучення всіх файлів з архіву і створення нової бази даних, виконання оновлень бази даних і тестування сайту. Надається звіт з коротким описом будь-яких можливих помилок і попереджень після завершення установки.

Повна документація з відео уроками знаходиться на сайті розробників. Але вони чесно попереджають, що Duplicator не для новачків і вимагає технічних знань вище середнього. Повна підтримка надається покупцям преміум версії плагіна - Duplicator Pro. Перехід на версію Pro відкриває додаткові можливості, такі як плановане резервне копіювання, підтримка копіювання на Dropbox, Google Drive і FTP, ліцензії на кілька сайтів і шаблони пакета.

В даний час не рекомендується використовувати Duplicator в мультісайтового мережах. Але він є надійним інструментом для переносу або резервного копіювання WordPress сайтів, дублювання версії сайту, що знаходиться в експлуатації, на локальний сервер для тестування.

Ще один популярний плагін для міграції WordPress, який має понад 500 тисяч активних установок і середню оцінку користувачів 4,9
Ще один популярний плагін для міграції WordPress, який має понад 500 тисяч активних установок і середню оцінку користувачів 4,9. Цей плагін входить в наш список « 10 WordPress плагінів для резервного копіювання, про які необхідно знати »Безкоштовна версія доступна в каталозі плагінів на WordPress.org, але є і преміум версія, вартістю від $ 70 до $ 145.

UpDraftPlus є потужним плагіном, що підтримує зберігання в хмарі, автоматичне резервне копіювання і поділ великих сайтів на кілька архівів. Для створення резервної копії потрібно вибрати, які файли і каталоги включити в копію. Потім можна відновити дані з резервної копії в існуючий сайт, замінивши теми, плагіни, завантаження і інші каталоги натисненням однієї кнопки.

Преміум-версія включає в себе додаткові місця зберігання, шифрування бази даних, поліпшену технічну підтримка і ліцензії для кількох сайтів. А також клонування сайту за один клік і інструмент перенесення сайту на Вордпресс на інший хостинг, який дозволяє скопіювати сайт і продублювати його в новому місці.

UpDraftPlus - це чудовий варіант для менш підготовлених користувачів, так як він пропонує зрозумілий інтерфейс, клонування в один клік і інструмент міграції. З іншого боку, досвідчені адміністратори по достоїнству оцінять масу варіантів зберігання і шифрування баз даних. І якщо потрібно перенести дуже великий сайт або необхідно працювати з мультісайтового мережею, UpDraftPlus є відмінним вибором.

Потужний плагін з більш ніж 100 000 активними установками і середньою оцінкою користувачів 4,8
Потужний плагін з більш ніж 100 000 активними установками і середньою оцінкою користувачів 4,8. Безкоштовна версія доступна в каталозі плагінів на WordPress.org, преміум версія - від $ 90 за персональну ліцензію.

WP Migrate DB застосовує інший підхід до міграції. Замість того щоб експортувати файли і формувати архів, цей плагін експортує базу даних сайту, яку ви зберігаєте на своєму комп'ютері як SQL файл. Щоб завершити міграцію, потрібно імпортувати цей файл в існуючу базу даних WordPress.

Налаштування міграції проста, з можливістю автоматичної заміни URL сайту всередині бази даних на новий URL, (на який буде перенесений сайт). І можливістю виключити зайві дані: небажані коментарі і тимчасові кешированниє дані. Налаштування міграції можна зберегти.

Ліцензія Personal Pro додає можливість резервного копіювання бази даних перед виконанням міграції, яке працює як система версій. WP Migrate DB Pro дозволяє включити базу даних в установку за допомогою плагіна. Також преміум-версія забезпечує можливість зупинки і відновлення міграції в процесі виконання.

Більш високі преміум рівні (Developer, Studio і Agency) додають ще більше функціональних можливостей перенесення сайту на інший хостинг за допомогою доповнень. Ці ліцензії відкривають доступ до мультісайтового інструментів для експорту Підсайти і їх імпорту як окремих збірок сайту, медіа-засобів для міграції та копіювання медіа бібліотек між сайтами. А також інтеграції WP-CLI для настройки автоматичного виконання міграції в планувальнику.

WP Migrate DB дуже корисний, якщо ви не збираєтеся здійснювати перенесення файлів сайту.

Має більше 100 000 активних установок і оцінку 4,7
Має більше 100 000 активних установок і оцінку 4,7. Безкоштовна версія доступна в каталозі плагінів на WordPress.org. Є преміум розширення, ціна яких варіюється від $ 59 до $ 179.

Це простий плагін міграції з експортом і імпортом. Вікно експорту містить опції для знаходження і заміни тексту. Створений експортний файл може бути збережений на вашому комп'ютері. Вікно імпорту дає можливість завантажити файл експорту, який буде відновлений в існуючій збірці WordPress.

Цікава вбудована функція - фрагментація даних і для експорту, і для імпорту, яка захищає плагін від таймаута і обходить обмеження за розміром файлів, що завантажуються. Може знадобитись для віртуального хостингу, який часто обмежує користувачів в можливості змінити налаштування за замовчуванням.

Для доступу до розширеного функціоналу необхідно придбати преміум доповнення. Це дасть можливість збільшити розмір завантажень (до 5 Гб), надає додаткові можливості зберігання (Dropbox, Google Drive, Amazon S3, OneDrive, FTP), резервне копіювання за розкладом, імпорт з URL і мультісайтового можливості. Все преміум розширення мають безстрокову ліцензію з оновленнями, використанням на будь-якій кількості сайтів і преміум-підтримку.

Купівля преміум розширень може мати сенс, якщо потрібен доступ до кількох сховищ або можливість повної міграції між мережею і окремими Підсайт.

Більше 200 000 активних установок і оцінка 4,2. І це незважаючи на явну проблему, визнану розробниками: плагін не працює в 10-20% випадків. Найчастіше виникає проблема з відновленням даних з резервної копії, а не з клонуванням сайту, тому ми розглядаємо цей плагін як можливий варіант.

У безкоштовної версії WP Clone включає в себе кілька корисних функцій, призначених для перенесення сайту на Вордпресс на інший хостинг. Плагін встановлюється на цільової сайт і не вимагає доступу по FTP до первісного сайту. За замовчуванням WP Clone копіює тільки призначений для користувача контент і базу даних, але не системні файли WordPress. Це робить процес швидким і підвищує безпеку.

Плагін не допускає проблем доступу до резервної копії оригінального сайту через пряме HTTP з'єднання, і використовує вбудовану функцію zip архівації. Тому він сумісний майже з усіма хостингами, що підтримують WordPress.

Плагін корисний при перенесенні WordPress сайту на інший домен або сервер, переміщенні на локальний сервер, створення копій ресурсу для розробки або тестування.

Має тільки преміум версію
Має тільки преміум версію. Безкоштовна версія, представлена ​​в репозиторії WordPress плагінів, забезпечує функції резервного копіювання та синхронізації, а для міграції параметри недоступні без передплати (починаючи від $ 9 в місяць). Репозиторій дає наступну оцінку популярності цього плагіна: більше 20 000 установок і 4,7 зірок.

Цей плагін призначений для створення резервних копій і сканування рівня безпеки. Він синхронізує кожен запис, коментар, мультимедійний, версію і налаштування панелі адміністрування на своїх серверах. Також можна скористатися резервною копією і функцією відновлення, щоб перенести свій захищений VaultPress сайт на новий сервер.

Плагін дозволяє переглядати історію резервних копій і завантажувати архіви баз даних, завантажень, тим і плагінів. Резервні копії можна відновити по FTP або SSH з'єднання.

[IMG = https://cdn.elegantthemes.com/blog/wp-content/uploads/2015/11/backup-buddy-plugin-image.png]

Підписка починається від $ 80 в рік для управління двома сайтами. BackupBuddy створює повні резервні копії не тільки бази даних WordPress, але і медіа бібліотеки, файлів тим і плагінів. Окремі файли і таблиці можна виключити. Резервні копії створюються з автоматизованого графіком, а файли можна зберігати в різних сховищах, включаючи власне рішення для зберігання призначених для користувача копій (BackupBuddy Stash), Dropbox, Amazon S3, Rackspace Cloud, FTP і електронну пошту.

BackupBuddy пропонує функціонал для легкого перенесення сайту на інший хостинг. Функція Deployment дозволяє встановити допоміжний сайт, який можна легко підключити до існуючого, і передавати зміни між ними.

Панель інструментів BackupBuddy дозволяє переносити сайт на інший сервер або домен, вводячи нові параметри доступу до бази даних.

Плагін є хорошим варіантом для тих розробників, хто створює ресурси на тимчасових доменах або локально і хоче перенести сайт на реальний домен. Також він стане в нагоді власникам сайтів для резервного копіювання.

Це в першу чергу плагін для резервного копіювання
Це в першу чергу плагін для резервного копіювання. На відміну від інших, WP Backitup обмежує відновлення з резервної копії в безкоштовній версії плагіна. Вартість преміум версії починається з $ 79.

WP Backitup дозволяє здійснювати автоматичне резервне копіювання і зберігати дані на своєму сервері. З його допомогою можна створити повну копію, включаючи базу даних, теми, плагіни. Преміум версія WP Backitup забезпечує можливість скопіювати або перенести сайт, грунтуючись на тому ж самому процесі копіювання і відновлення.

WP Backitup - це заслуговує на увагу варіант для власників сайтів, які шукають більш дешеве рішення для розміщення резервних копій і перенесення сайту.

Плагін вимагає платну підписку за функції, подібно VaultPress
Плагін вимагає платну підписку за функції, подібно VaultPress. Вартість платної підписки починається від $ 9 за місяць, що поміщає плагін в той же ціновий діапазон, що і VaultPress. З більш ніж 10 000 установками і оцінкою в 4,3 зірки, BlogVault досить популярний.

Плагін забезпечує планове автоматичне резервне копіювання і просте відновлення з панелі інструментів. Він дозволяє проводити резервне копіювання в режимі реального часу, яке запускається за допомогою стандартних WordPress тригерів, таких як додавання записів або сторінок.

BlogVault дозволяє переносити сайт WordPress на інший хостинг або новий домен за кілька кліків. Можна вибрати будь-яку версію зі списку доступних резервних копій, і з серверів BlogVault виконається міграція.

Плагін підтримують мультісайтового мережі, що робить цей інструмент гідним конкурентом для інших рішень.

Вибір відповідного WordPress-плагіна для міграції є принципово важливим кроком у мінімізації труднощів, пов'язаних з перенесенням сайту. Який плагін підходить для вас, залежить від наявного технічного досвіду, складності переноситься сайту та функціоналу, який вам необхідний.

Якщо ви не підковані технічно і хочете використовувати найпростіший варіант, рішення з керованим резервним копіюванням, яке дозволяє проводити міграцію, буде найкращим варіантом. VaultPress, WP Backitup і BlogVault є відмінними варіантами, причому останній плагін передбачає спеціальне використання, якщо у вас є мультісайтового мережу або великі сайти.

Якщо у вас є технічні навички, і ви хочете мати інструмент, який полегшить вам життя, Duplicator, ймовірно, буде найкращим плагіном для вас. WP Migrate DB є хорошим варіантом, якщо потрібно перемістити тільки дані вашого сайту, а не файли.

Якщо потрібен відмінний інтерфейс з достатніми можливостями для настройки, BackupBuddy допоможе вам в цьому. Ще одним можливим варіантом залишається WP Clone, але будьте готові працювати з розробниками, якщо ваш сайт потрапить в той меншість, для якого цей плагін не працює належним чином.

Мультісайтового мережі залишаються неоднозначною областю застосування WordPress, і більшість плагінів не підтримує міграцію ні всієї мережі, ні окремих Підсайти. Якщо вам потрібно зробити саме це, то варто звернути увагу на Updraft Plus і All in One WP Migration. Updraft може бути корисний, якщо потрібно перенести величезний сайт на інший хостинг.

Завдяки різноманітності плагінів для WordPress міграції залишається мало причин для здійснення переносу сайту вручну. Економія часу і зусиль, робить використання плагінів для міграції простим і вірним рішенням.

Дана публікація є перекладом статті «Get Your Site Moving With 9 of the Best WordPress Migration Plugins», підготовленої дружною командою проекту Інтернет-технологіі.ру

Зацікавилися?
Зацікавилися?
Зацікавилися?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: