Як дізнатися трафік сайту конкурента - як визначити відвідуваність чужого сайту

Зрозуміло, найочевидніше - подивитися лічильники. Причому часто сама картинка лічильника не виводиться, тому можна глянути на вихідний код сторінки, дізнатися які там стоять лічильники, далі, якщо ці лічильники від рейтингів - зайти на дані рейтинги і подивитися яке місце там займає сайт.

Дуже популярні http://www.liveinternet.ru/rating/ru/ (counter.yadro.ru/values?site=site.ru - замість site.ru ставимо цікавить нас сайт), http: //top1000-ru.hotlog .ru /, http://top.mail.ru/, http://top100.rambler.ru (top100.rambler.ru/?query=site.ru&stat=1 - знову ж замість site.ru ставимо цікавий для нас домен )

Там же можна знайти сайти подібні за тематиками і у тих, де відкрита статистика - подивитися джерела трафіку і знайти для себе багато корисного, що використовувати в просуванні свого ресурсу.

Обов'язково подивіться розділ з інформацією про рекламу на сайті, часто там є дані по трафив, приклад .


Є і спеціальні сервіси, перевірити їх допоможе статистика даного блогу - adne Є і спеціальні сервіси, перевірити їх допоможе статистика даного блогу - adne.info - середній трафік 928 хостів на добу. Подивимося, що покажуть сервіси:

Alexa - можна зіставити з даними по сайтам, які вам знайомі і обчислити приблизний обсяг трафіку.
Alexa   - можна зіставити з даними по сайтам, які вам знайомі і обчислити приблизний обсяг трафіку

SpyWords - сервіс спеціалізується на «викрадення» пошукових запитів конкурентом. Дуже ефективна штука, по мимо іншого є аналіз трафіку на сайті.
SpyWords   - сервіс спеціалізується на «викрадення» пошукових запитів конкурентом
Промах більш ніж в 2 рази, втім, тут це лише допоміжний функціонал.

Similarweb - цей сайт показує крім іншого, перерозподіл потоків непошукового трафіку, в тому числі і вихідного, траф з соц мереж.

Помилився раз в 5-6 в питанні визначення кількості трафіку, але дав іншу корисну інформацію.

Семраш - знову ж сервіс по зняттю пошукових запитів у конкурентів, а так само з аналізу контекстної реклами конкурентів. На подив - дали дані по трафіку дуже точно (помилилися на сотню уникав вниз).

На подив - дали дані по трафіку дуже точно (помилилися на сотню уникав вниз)

Висновки: найкраще показали себе Семраш і Spywords. Однак всі сервіси дають багато цікавої інформації про сайтах конкурентів.

корисно: де купити хороший трафік .

Ru/values?
Ru/?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: