Як додати мета теги в WordPress

  1. вступ Як додати мета теги в WordPress? Відповідь на це питання може здатися досить простим. Додати...
  2. Крок 4 - Додавання Keywords
  3. висновки

вступ

Як додати мета теги в WordPress? Відповідь на це питання може здатися досить простим. Додати мета опис (meta description) і мета ключові слова (meta keywords) в ваш блог на WordPress дійсно не так вже й складно, але користь від цього може бути незрівнянно велика, коли мова піде про SEO. В цьому керівництві по WordPress ми покажемо вам, як правильно використовувати мета заголовок, ключові слова і мета опису в блозі WordPress і значно поліпшити ваші позиції в SEO.

що потрібно

Перед початком цього керівництва перевірте наявність:

  • доступ в адміністративну область WordPress сайту.

Якість контенту сайту важливо, але тільки його недостатньо. У доступі у користувачів зараз тисячі тисяч сайтів, і переглядати всі сайти немає можливості, тому в основному обмежуються 3-ма найпопулярнішими результатами з пошукової видачі. Ось чому SEO вважається святим граалем веб-маркетингу. Правильні і якісні SEO-заходи можуть направити велику кількістю трафіку на ваш сайт.

Мета назву (meta title) блогу як частина його опису, розповідає читачеві про тему блогу. Зайве говорити, що це найважливіший пункт в цьому списку, оскільки погано сформульований заголовок може надзвичайно зіпсувати SEO вашого сайту.

Мета опис (meta description) допомагає вашому блогу подвійно: полегшує роботу пошукової системи, коротко описує зміст запису і приваблює користувачів стисненим і ємним резюме записи.

Використання ключових слів (keywords), з іншого боку, набагато більш спірне питання. У той час, як багато експертів SEO вірять, що це дуже важливий чинник в SEO, інші вважають, що ключові слова не так вже й багато значать, включаючи Google (Англ.).

У підсумку, через те, що пошукові системи відмовляються вказувати вагу різних факторів в ранжируванні сайтів, ми точно не знаємо, наскільки значну роль відіграють meta description і keywords в поліпшенні SEO вашого сайту. Однак ми знаємо, що вони відіграють певну роль, чого повинно бути достатньо, щоб привернути вашу увагу до них.

Існує безліч плагінів, які ви можете використовувати для додавання мета опису і ключових слів в ваш блог WordPress. У цьому керівництві ми будемо використовувати популярний плагін Yoast SEO . Щоб дізнатися, як встановити плагін Yoast SEO на своєму сайті WordPress, дотримуйтесь нашому спеціальному керівництву (Англ.), Присвяченому цій темі.

Плагін Yoast SEO розроблений Joost de Valk, визнаним гуру в SEO в WordPress. Хоча WordPress спочатку сама по собі є досить пристойною платформою CMS з точки зору SEO, Yoast SEO можна використовувати для оснащення вашого сайту додаткової міццю, яка може позначитися на великій різниці в рейтингу сайтів. Популярна функція аналізу сторінок Yoast виділяє деталі, пов'язані з SEO, які могли бути втрачені, наприклад, теги alt на зображеннях, довжина повідомлення і структура пропозиції. Ми будемо використовувати плагін для додавання title, description і keywords в блог WordPress.

За замовчуванням в вашому розпорядженні буде безліч інструментів Yoast SEO. Проте, щоб отримати вигоду з цього плагіна, ми настійно рекомендуємо включити деякі з додаткових налаштувань вручну. І мета заголовок, і мета опис вже включені, але мета ключові слова повинні бути активовані з використанням вищезазначених розширених налаштувань (як показано далі в цьому керівництві).

Щоб включити додаткові настройки, перейдіть в SEO -> Консоль. Тут виберіть вкладку Можливості і знайдіть заголовок Додаткові настройки сторінки. Наведіть положення кнопки в Увімкнути. під заголовком. Це змусить перезавантажитися сторінці і після цього ви побачите додаткові налаштування. У деяких версіях плагіна додаткові настройки спочатку включені, серед яких ви теж можете включати або відключати окремі з них. Приклад частині сторінки можливостей на англ .:

:

Щоб додати Meta Title або SEO title до запису, перейдіть в Записи -> Все записи і виберіть ту запис, для якої ви ходите додати мета заголовок.

Як тільки запис відкриється в редакторі, перейдіть до заголовка Yoast SEO. У цьому розділі ви побачите Перегляд сниппета, то як він буде показаний в пошуковій системі. Це створюється автоматично для кожного запису. Натисніть на Змінити сниппет. Перед вами з'являться додаткові поля. Перше поле, називається SEO-заголовок, це і є мета заголовок сторінки. Введіть відповідний заголовок в це поле. Yoast допоможе вам його створити правильно, індикацією кольоровий смуги нижче - зелений означає, що довжина оптимальна.

Мета опису в WordPress можна додати в тому ж розділі, що і SEO-заголовок. Відразу під полем SEO-заголовок знаходиться два додаткових поля - Ярлик і Мета-опис. Просто напишіть короткий і зрозумілий опис вашої запису.

І знову Yoast повідомить вам про оптимальну довжину опису через кольорову смугу. Обов'язково додайте відповідні слова, які також використовуються в запису в мета описі. По завершенні натисніть Закрито редактор сниппета і збережіть зміни, натиснувши кнопку Оновити.

По завершенні натисніть Закрито редактор сниппета і збережіть зміни, натиснувши кнопку Оновити

Крок 4 - Додавання Keywords

На відміну від мета заголовка і мета опису, ключові слова можуть бути відключені в настройках Yoast SEO і тоді їх потрібно включити вручну. Для цього перейдіть на сторінку SEO -> Titles & Meta і виберіть вкладку Інші. Тут ви побачите настройку Використовувати мета теги ключові слова? - включіть її. Збережіть налаштування. Звертаємо вашу увагу, що назви і набір налаштувань може відрізнятися в різних версіях плагіна. Нижче показаний приклад цієї настройки на англ. мовою:

Щоб додати ключові слова до запису, знову перейдіть в Записи -> Все записи. Прокрутіть сторінку до розділу Yoast SEO і відразу під Переглядом сниппета ви знайдете поле Фокусна ключове слово або Meta keywords.

У випадку з варіантом Фокусна ключове слово, вам буде надана можливість додати всього одне слово:

У випадку з варіантом Фокусна ключове слово, вам буде надана можливість додати всього одне слово:

Або, якщо поле розраховане на кілька значень keywords, то додайте кілька ключових слів (не більше 10), розділених комами. Тут теж постарайтеся підібрати найбільш підходящі для вашої статті ключові слова, які описують вашу статтю і представлені в самій статті.

Тут теж постарайтеся підібрати найбільш підходящі для вашої статті ключові слова, які описують вашу статтю і представлені в самій статті

Як вже говорилося раніше, Google оголосив, що ключові слова не враховуються в алгоритмі ранжирування сторінки. Інші пошукові системи надають менше пояснень з цього питання, а це означає, що ваша вигода в прирості рейтингу може відрізнятися в залежності від використовуваного читачем пошукача.

висновки

Існує кілька способів поліпшити SEO вашого сайту на WordPress (Англ.). У цьому керівництві ми розглянули один з них, обговоривши, як додати мета теги в WordPress, а саме: ключові слова, мета заголовки і мета опису, використовуючи плагін Yoast SEO.

Вступ Як додати мета теги в WordPress?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: