Як додати сайт в каталог Mail ru

Добрий день шановні читачі Добрий день шановні читачі! Як ви вже напевно знаєте, щоб знайти необхідну інформацію в інтернеті можна скористатися двома способами - за допомогою пошукового запиту і за допомогою тематичного каталогу. Тематичні каталоги є і у Яндекса, Рамблера і Гугла (він же DMOZ), Mail.ru і в них прагне потрапити будь-який поважаючий себе вебмастер практично з перших хвилин життя сайту або блогу. Природно, межа мрій це потрапити в каталог Яндекса, але це поки для мене мрія. А допоможе мені в нього пробиратися каталог сайтів Mail.ru.

Попадання в каталог пошукових систем являємо знаком якості даного ресурсу, так як він зміг пройти модерацію адміністрацією при додаванні. Я вже писала трохи про безкоштовну реєстрацію в таких пошукових каталогах як: Яндекс, Рамблер і DMOZ . І ось минуло два місяці і мій сео блог є в каталозі Рамблер. Так потрапити в нього особливих труднощів не склало. А з рештою ж поки каталогами не виходить.

В Яндекс на безкоштовній основі потрапити дуже складно, хоча є проекти, які зуміли цього домогтися по закінченню трьох років життя. У DMOZ хоч і приймають на безкоштовній основі, але не всіх підряд. Можна по закінченню трьох місяців після реєстраційної заявки подати нову. Але є ще один пошуковий авторитетний каталог - Mail.ru, що виробляє реєстрацію як на платній основі так і безкоштовно.

Почну з того, що в каталог Mail.ru на платній основі (12 000рублей) приймаються тільки комерційні і політичні проекти, а якщо ваш сайт не відноситься ні до однієї з цих тематик, то платити вам за реєстрацію не доведеться. Головне - це пройти модерацію, але для це необхідно пройти процедуру реєстрації сайту.

Тому відкриваємо головну сторінку каталогу Mail.ru і натискаємо на посилання "Додати сайт"

ru   і натискаємо на посилання Додати сайт

На сторінці, вам пропонуються умови додавання проекту в каталог, про які я вже коротко писала вище. Так як мій блог не відноситься не до однієї з платних тематик, то я на жиму ось це ссилочку

Так як мій блог не відноситься не до однієї з платних тематик, то я на жиму ось це ссилочку

На следующе сторінці додаю адресу свого блогу і ввожу капчу

На следующе сторінці додаю адресу свого блогу і ввожу капчу

Натискаю «Далі». Мені пропонується заповнити дані про блоге.Его назва, хто владец, на якому він мовою, короткий його опис та e-mail власника.

Его назва, хто владец, на якому він мовою, короткий його опис та e-mail власника

Описуючи свій проект постарайтеся дати основну його суть, а не писати продається текс, хоч це і корисно для залучення відвідувачів, тим більше, що редактор розділу каталогу, наприклад, переписав моє опис, залишивши основну думку. Натискаємо знову «Далі». Тепер пропонується визначитися з розділом, в який буде занесений каталог.

Тепер пропонується визначитися з розділом, в який буде занесений каталог

Тут, як і в будь-якому іншому пошуковому каталозі, необхідно вибрати розділ максимально близький до змісту вашого проекту. Від цього також буде залежати потрапить ресурс в каталог чи ні.

Визначившись з розділом знову тиснемо «Далі» і в ув'язненні нам пропонується вказати територіальну приналежність додається ресурсу. Вказавши регіон, знову тиснемо «Далі» і перед нами з'являється сторінка з нашою заявкою про додавання сайту в каталог.

Якщо ви згодні з усіма заповненими полями натискаєте «Так, відправити», а якщо бажаєте що - то відредагувати, то можна скористатися кнопками «Назад» або «Скасувати». Мене влаштувало все і тому я натиснула на «Та, відправити», після чого мене подякували за реєстрацію і я натиснула «Ок»

Тепер залишається тільки чекати повідомлення, за умови успішного додавання сайту в каталог Mail ru Вам за вказаною адресою. Скільки чекати сказати складно. У моєму випадку це відбулося протягом 5 робочих днів, тобто заявку я відправила 19 січня, а вже 26 січня було отримано наступний лист

У моєму випадку це відбулося протягом 5 робочих днів, тобто заявку я відправила 19 січня, а вже 26 січня було отримано наступний лист

В якому мені повідомлялося, що мій блог схвалений і буде 27 січня доданий в каталог. Вказувався розділ його розміщення і короткий опис, відредаговане редактором. У разі виникнення питань, пов'язаних з публікацією проекту мені запропонували зв'язатися з редактором і дали його адресу, а також тепер я можу розмістити у себе на блозі банер, який підтверджує наявність блогу в каталозі Mail ru

І тепер мій блог можна спокійно знайти в каталозі Mail ru

Що дає додавання блогу в каталог Mail ru? Існує думка серед досвідчених оптіматізаторов, що даний каталог поважає Google і впливає на видачу проекту з каталогу. Яндекс також любить каталог Mail ru і наявність сайту в його розділах впливає на зростання тИЦ. До того ж наявність блогу в каталозі може залучити подолнітельного читача і дати престижність, чи проекту.

Все це я дізнаюся трохи пізніше, хоча б по закінченню пару місяців. Але наявність блогу в каталозі факт приємний, потрапити в один з авторитетних пошукових каталогів безкоштовно - це здорово!

Якщо ви не хочете пропустити появу нових матеріалів на блозі « Seo записки відчайдушною «, То пропоную підписатися на оновлення блогу в зручній для вас формі.

Успіхів!

Можливо Вам це буде цікаво:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: