Як написати статтю, яку дочитаю до кінця

 1. Як написати цікаву статтю: проста формула
 2. Як написати цікаву статтю: корисні поради

Вітаю Вас, шановні читачі! Будь-блогер зацікавлений в тому, щоб його статті, пости прочитали повністю, адже саме для цього і створюється контент. Але чому не всім це вдається? Сьогодні відповімо на одне з головних питань, як написати статтю, яку дочитаю до кінця.

Відразу скажу, що ці рекомендації будуть корисні як блогерам, хто веде свої сайти на движку wordpress, так і тим, хто розвиває свої сторінки в соціальних мережах, будь то Вконтакте, Facebook або Instagramm. Адже принципи скрізь однакові.

Я вже одного разу торкався теми написання статей, прочитати про це ви можете тут . У цьому пості розглянемо питання трохи глибше, плюс складемо невеликий план, за яким вам буде легко створювати класний контент.

Як написати цікаву статтю: проста формула

Я прихильник все спрощувати, і в цій статті не буде незрозумілих фраз, термінів і цитат класиків. Ваше головне завдання - утримати увагу читача. І від цього вже потрібно відштовхуватися.

Перше, з чого необхідно почати - придумати ідею, основну думку. Ніколи не пишіть статті «просто так», будь-який пост повинен бути або відповіддю на конкретне питання, або давати корисну інформацію.

При виборі ідеї орієнтуйтеся на запити користувачів мережі Інтернет. Спостерігайте за колегами, великими виданнями (у багатьох є блоги і там вони часто розбирають дуже затребувані теми), дивіться, що цікаво вам і що викликає відгук у аудиторії.

Після того, як ви визначилися з темою, настає черга підбору ключової фрази. Помилка багатьох новачків в тому, що вони плутають тему і ключовий запит. Під одну тему можна придумати десятки ключових запитів.

Наприклад, для теми створення сайтів на движку wordpress ключові запити будуть наступними: «як створити сайт на wordpress», «швидке створення блогу на wordpress» і т.д.

Відразу перевіряємо ключові запити в Wordstat від Яндекса. Для молодих сайтів краще вибирати ключові запити з кількістю показів до 1000 в місяць, вони ще називаються низькочастотними.

Для молодих сайтів краще вибирати ключові запити з кількістю показів до 1000 в місяць, вони ще називаються низькочастотними

Вибравши ключовий запит, переходимо до заголовку. Заголовок повинен привертати увагу. Але це не означає, що ви повинні бути супер-креативні. У мене у самого частенько буває відсутність натхнення, тому я завжди використовую конструктор ефективних заголовків , Що це таке, де його взяти і завантажити безкоштовно я розповів ось в цієї статті .

Створюємо привабливий заголовок і рухаємося далі. Перш ніж писати саму статтю, складіть її план, коротко по пунктах, що за чим буде йти.

Початок статті: тут ви повинні відразу позначити питання, який будете розбирати, і натякнути, що читач отримає на нього відповідь, якщо прочитає статтю повністю. Також розкажіть про вигоди читача, наприклад, «дізнавшись відповідь на це питання, вам більше не доведеться ламати голову над ...», «застосовуючи ці техніки ви зможете економити 2-3 тисячі рублів щомісяця ...» і т.д. По секрету скажу, що такий же прийом я використав на самому початку своєї статті, помітили? )))

Зміст: розкриваємо питання більш детально, щоб показати всю важливість даної проблеми, можете навести кілька прикладів з життя, необхідно залучити читача, викликати в нього бажання дізнатися ще більше.

Розв'язка: даємо відповідь на головне питання, розповідаємо, як його вирішити, і що саме потрібно робити. Також говоримо, які вигоди людина отримала, вони повинні відповідати заявам, зробленим вами на самому початку статті. Приклад: «тепер ви зможете легко прибрати фон з картинки на будь-якої фотографії всього за пару хвилин» або «з цим сервісом ви зможете опублікувати пости в усі соцмережі всього в один клік».

Підведення підсумків: ще раз нагадуємо про вирішеною проблему, озвучуємо головну думку, тут же закликаємо залишити коментар і поділитися статтею в соціальних мережах.

Як написати цікаву статтю: корисні поради

 • Порадада № 1. Оскільки в інтернеті величезна кількість сайтів, то потрібно якось виділятися. У вашій статті повинно бути щось особливе, то, чого немає у конкурентів. Наведіть приклад зі свого життя, уявіть цікаві факти (особливо круто працюють числа), додайте зображення по темі поста.
 • Рада №2. Використовуйте «петлі уваги». Як це працює? На самому початку статті ви можете сказати: «один мій знайомий зробив всього 1 дію, яке відразу привело йому 5 клієнтів, в кінці статті я обов'язково розповім, що це за дію». Викликаємо цікавість, і говоримо, що людина отримає відповідь на своє питання, але трохи пізніше.
 • Рада №3. Не пишіть дуже довгі статті. Люди ледачі за своєю природою і анекдот «Купив книжку« Як побороти лінь? », А в ній 594 сторінки ...» як не можна краще це доводить. З практики можу сказати, що найоптимальніший обсяг для зручного читання становить 2-3 тисячі символів.
 • Рада №4. Розбивайте статтю на абзаци. Суцільний текст дуже складно читати. Розбивка на абзаци по 3-4 рядки спрощує сприйняття, додавайте нумеровані і маркіровані списки, підзаголовки, вставляйте картинки (наприклад, скріншоти), відео.
 • Рада №5. Дайте ще один «бонус» - незаявлених на самому початку рішення або доповнення. Люди будуть вдячні, адже вони отримали не просто відповідь на своє питання, але і ще додаткові плюшки. Наприклад, ви пишете статтю про те, як поміняти масло в автомобілі, відразу дайте рекомендації, яке масло краще використовувати взимку, а яке влітку.

Ну що ж, в цьому пості ми розглянули питання, як написати цікаву статтю, і тепер у вас є конкретний план дій, давайте повторимо його ще раз:

 1. Вибираємо тему для майбутньої статті
 2. Підбираємо ключовий запит і перевіряємо його в Wordstat
 3. Створюємо чіпляє заголовок
 4. Складаємо план статті
 5. Пишемо саму статтю, додаємо картинки, відео.

Після опублікування статті, запросіть кого-небудь з ваших друзів або знайомих прочитати пост і дати зворотний зв'язок і оцінку. Це особливо корисно в самому початку, поки у вас ще мало практики, важливий погляд з боку.

Ну а якщо ви хочете дізнатися ще більше про створення сайту і написання статей, то запрошую вас в нашу безкоштовну онлайн-школу «Я Блогер», де ви не тільки навчитеся створювати сайти, але і дізнаєтеся, як заробляти від 30 тисяч рублів на місяць в Інтернеті. Вся інформація про найближчому наборі знаходиться на сайті «Безкоштовна онлайн-школа« Я Блогер »

Природно, в рамках однієї статті я не зможу розібрати багато нюансів написання статті, але ви можете мені допомогти розкрити для вас найбільш важливі питання в наступних випусках. Пишіть в коментарях, чи сподобалася вам стаття і відповіді на які питання ви б хотіли прочитати на моєму блозі в найближчих постах. Дякую за увагу!

З повагою, Дмитро Воробйов

Спасибі, що поділилися статтею в соціальних мережах!

Але чому не всім це вдається?
По секрету скажу, що такий же прийом я використав на самому початку своєї статті, помітили?
Як це працює?
Люди ледачі за своєю природою і анекдот «Купив книжку« Як побороти лінь?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: