Як підняти тИЦ сайту з ЯК

Як відомо, пузомерка тИЦ від Яндекса розшифровується як тематичний індекс цитування. Але, всім сайтам Яндекс не присвоюються тематику, а привласнює тим, що описані в Яндекс каталозі (є ще прихований ЯК, це коли в самому ЯК сайту немає, але тематика сайту присвоєна). Відповідно, сайту з присвоєної тематикою що б підняти свій тИЦ потрібно отримати якомога посилань з сайтів тієї ж тематики. Але це все теорія, а що ж на практиці?

А про практику я вже   якось писав   (Під рядком «Інформація для роздумів (з власного досвіду)»), і тоді результати виявилися досить сумними

А про практику я вже якось писав (Під рядком «Інформація для роздумів (з власного досвіду)»), і тоді результати виявилися досить сумними ... Опишу ще один приклад - є сайт з прихованого ЯК, почав закуповувати посилання на нього з сайтів того ж розділу - результат виявився майже нульовий, при місячному бюджеті, зараз вже не пам'ятаю точно, щось типу 500р.

Що краще за все розслаблює людину? Звичайно ж, масаж. А що може бути краще масажу? тільки еротичний масаж !

Але, після сьогоднішнього апу я переглянув свої погляди на нарощування тИЦ сайтам з Яндекс каталогу. Той сайт, про невдалий досвід з яким я писав отримав тИЦ +40, з самого початку у нього було 10, після апдейта 06.08.2010 стало 40. Спеціально тиц йому не нарощували, а вирішили просто просувати його вічними посиланнями і вічними статтями . Бюджет на цю справу було виділено 10000р. / Міс., 4000р. з якого йдуть на статті, а 6000р. на посилання. Встигли освоїти майже два місячних бюджету.

Як купувалися посилання? Було вибрано близько 30 ключових слів, за ним і закуповувалися. При покупці перевага віддавалася сайтам з ЯК близької тематики, які не торгують в автоматичних системах (типу сапи). Так само, для масовості, купувалися недорогі посилання з сайтів з будь-яких розділів Яндекс Каталогу, і з сайтів не в ЯК.

Скільки вийшло посилань? Статей було куплено всього 12, все з сайтів в ЯК, але не всі сайти схожої тематики. Тепер, швидше за все, від статей відмовимося, так як 8000р. всього за 12 статей (разом з написанням, замовляв прямо на біржі), по-моєму, дорогувато (почав перевіряти статті на проіндексованості і зауважив, що з одного сайту було куплено 3 (!) статті, перший раз працював з Міралінкс, тепер буду перевіряти, що б сайти-донори не повторювалися, так що можна вважати, що куплено 10 статей, при погляді з боку корисності для тИЦ ). Посилань куплено (тих, що встигли проіндексувати - купувалися на нових сторінках) 55 штук, з них 27 з сайтів з ЯК, не всі з того ж розділу, але більшість.

Чому так само не вистрілила сапу? Складно сказати, можливо, через те, що посилання там розміщуються не в основному вмісті сайту, можливо через те, що вони там розміщуються на вже проіндексованих сторінках ...

Що в підсумку маємо? Якщо вважати, що посилання з сайтів не з ЯК Тіца нашому сайту не передали (а приблизно так і є), то виходить, що купивши всього 37 посилань (27 + 10) з сайтів в Яку, наш сайт отримав тИЦ +70. Звичайно ж, це тільки перші результати, які з часом обов'язково зміняться. Але, на цей сайт посилання будуть закуповуватися до тих пір, поки основна маса запитів не ввійде в ТОП5 Яндекса, а до того часу ще закуповуватися і закуповуватися, так що буде ще зростання Тіца. При серйозних змінах я буду відписуватися на блозі, так само планую відписати про результати просування вічними посиланнями. Якщо вам це цікаво, підписуйтесь на RSS , Що б не пропустити ці пости.

А як ви прокачує сайти з ЯК?

Але це все теорія, а що ж на практиці?
Що краще за все розслаблює людину?
А що може бути краще масажу?
Як купувалися посилання?
Скільки вийшло посилань?
Чому так само не вистрілила сапу?
Що в підсумку маємо?
А як ви прокачує сайти з ЯК?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: