Як почати блог для дітей

Ведення блогу є феноменальною можливістю навчання для дітей Ведення блогу є феноменальною можливістю навчання для дітей. Воно дозволяє навчитися здійснювати дослідження, писати і використовувати платформу публікації на мережі. Це також відмінний спосіб для батьків надихнутися їх дитиною і мати з ними спільні цілі для роботи. Внизу представлені корисні кроки і поради для початку дивного пригоди ведення блогу.

Навчіться вести блог самі

Найкращий спосіб навчитися - це робити, і батьки, які хочуть допомогти своїй дитині почати блог, повинні почати свій блог першими для навчання і для того, щоб стати хорошими моделями онлайн поведінки.

Навіть якщо Ваша дитина ще занадто малий для того, щоб створювати власні записи для блогу, Ви зможете працювати разом для створення чогось надихаючого, забавного і цікавого для всіх Ваших користувачів.

Виберіть нішу

Більшість блогерів мають цілеспрямовану нішу, будь то готування, садівництво або щоденні скарги. Виберіть нішу, яка зацікавить і Вас і Вашої дитини, для того щоб Ви змогли їй займатися разом. Наприклад, малювання і здійснення проектів «зроби-сам» є справами, придатними для дітей і відмінним вибором для тематики блогу.

Виберіть ідеальне доменне ім'я

Попросіть Ваших маленьких придумати доменне ім'я. Вам треба вибрати таке, яке буде легко запам'ятовується для інших людей. Якщо Ви не можете придумати щось креативне і веселе, то Ваша дитина може мати ідеальне назву для Вашого блогу і домену. Коли Ви оберете ідеальний варіант, Ви можете купити домен і почати побудову всього, включаючи в себе картинок і контенту.

Придумайте креативні пости

Іноді, досить важко придумувати теми на щоденній основі, так що сядьте з Вашою дитиною і постарайтеся створити цілий список різних креативних тим, які Ви можете зробити разом. Отримайте багато вкладу з Вашого малюка, щоб він або вона відчували себе залученими. Все-таки, Ви намагаєтеся створити блог для дітей, і хто краще допоможе Вам у цьому, ніж Ваш власний дитина? Коли у Вас є величезний список різних потенційних ідей, Ви можете почати створювати ці записи, редагувати їх, і планувати їх розташування, щоб вони випускалися в певний час дня протягом місяця.

Працюйте разом над проектами для блогу

Не забувайте працювати з Вашою дитиною над кожним записом в блог. Може бути, Вам треба буде робити більшість друкування, якщо Ваша дитина ще досить малий. Однак, Ви все одно можете додавати її або його думки до записів на блозі. А якщо Ви завершуєте проекти «зроби-сам» разом, то знімайте багато фотографій виконання різних справ. Вашим читачам дуже сподобається бачити веселі справи, які вони теж можуть спробувати будинку.

використовуйте WordPress

Платформа для блогів і веб-сайтів WordPress (також відома як Система управління контентом) є найпопулярнішою на інтернеті. Найкраще в ній те, що вона дуже проста у використанні і може легко масштабуватися від маленьких і простих блогів до професійних вебсайтів. Звісно ж, розумні діти навчаться її використовувати досить швидко і придбають перевага майстра WordPress, яке може принести їм користь і в дорослому житті. Подивіться деякі поради по хостингу на WordPress ( Hosting WordPress ) З легкої установкою через одне натискання. Всі етапи установки, ведення блогу і управління були зроблені легкими для дітей і дорослих.

Так що, пам'ятаєте, створення блогу для дітей - це не складно, але Вам треба будь роз'яснити деякі подробиці заздалегідь. Якщо Ви виберіть нішу, знайдете ідеально ім'я для використання, працюєте разом і створюєте дійсно веселі записи, то Ви і Ваш малюк будете мати успіх

Все-таки, Ви намагаєтеся створити блог для дітей, і хто краще допоможе Вам у цьому, ніж Ваш власний дитина?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: