Як почати заробляти на блозі: всі способи монетизації

  1. Способи монетизації блогу
  2. Реклама
  3. Партнерські програми
  4. Інші сервіси монетизації

У сучасному світі інтернет є невід'ємною частиною життя багатьох людей

У сучасному світі інтернет є невід'ємною частиною життя багатьох людей. Всесвітня павутина дозволяє своїм користувачам працювати і заробляти гроші різними способами. Так, наприклад, власники власних сайтів і блогів можуть їх монетизувати.

Для того щоб монетизувати свій ресурс в інтернеті, необхідно знати список інструментів, які можна використовувати для заробітку і правила їх ефективного використання.

Способи монетизації блогу

Способи монетизації блогу

Насправді, існує всього два основних способи монетизації ресурсу:

1. Продаж реклами

2. Участь в бізнесі

Участь в бізнесі

Всі інші способи досить сумнівні і замість вигоди можуть принести тільки збитки. Тому не радимо вам ризикувати. Використовуйте традиційні методи заробітку на блозі. А якщо у вас вже є проблеми з фінансами, і ви ніяк не можете виплатити задолжность банку, використовуйте способи, описані на сайті golovko.com.ua. Залежно від, який борг банку? можна використовувати різні способи для погашення заборгованості і позбавлення від всіх проблем, пов'язаних з боргом.

Тепер давайте докладніше розглянемо способи, які допоможуть вам почати заробляти гроші за допомогою блогу:

Реклама

Реклама

Продаж реклами є одним з найпопулярніших і швидких способів заробітку. Щоб отримати гроші в цьому випадку вам необхідно розмістити рекламу на своєму блозі. Це може бути банерна реклама або Статейное просування. У першому випадку на сайті розміщується спеціальний рекламний банер, а в другому - рекламні посилання необхідно розміщувати в текстах статей або прес-релізів.

Працюючи з банерної рекламою, не варто забувати про те, що багато користувачів ставлять блок на рекламу. Тобто вашої реклами вони не побачать. Враховуйте це, коли будете укладати договір з рекламодавцем.

Заробити гроші ви також зможете, розміщуючи на своєму сайті контекстну рекламу. У той час як користувач буде читати вашу статтю про рідко кристалічних телевізорах, збоку на сторінці буде виводитися реклама цих телевізорів. За переходи по ній ви і будете отримувати гроші від рекламодавців.

Google AdSense також стане відмінним варіантом для заробітку. Опублікувати його рекламні блоки ви можете відразу після створення сайту.

Заробити можна і за допомогою рекламної мережі Яндекса. Однак при роботі з цим сервісом варто враховувати, що використовувати його можуть тільки власники сайтів, відвідуваність яких досягла 500 унікальних користувачів на добу.

Партнерські програми

Партнерські програми

Принцип роботи партнерських програм полягає в тому, що власник блогу розміщує на своєму ресурсі рекламний блок або посилання. Якщо відвідувачі переходять по ним і роблять певні дії, блогер отримує винагороду.

Інші сервіси монетизації

Інші сервіси монетизації

До спеціальних сервісів для монетизації сайтів можна віднести Blogun, Rotapost, Rotaban, Sape.ru, Advmaker, Nolix і ін. Для роботи з цими сервісами необхідно додати в їх базу свій сайт. Після цього ви почнете отримувати заявку на розміщення посилань від рекламодавців.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: