Як створити логотип для сайту своїми руками

  1. Як створити логотип для сайту?

У попередніх статтях ми вже розглядали:   як змінити дизайн   ,   створити фавікон У попередніх статтях ми вже розглядали: як змінити дизайн , створити фавікон . Сьогодні поговоримо про те, як додати вашому блогу ще трохи індивідуальності.

Створити логотип для сайту в принципі не складно, але лише деякі приділяють цьому увагу, по крайней мере, в блогосфері. Хоча логотип - це обличчя сайту. Звичайно, не можна сказати, що завдяки йому, ви станете більш популярним. Швидше навпаки, доведеться багато працювати, щоб логотип став упізнаваним і асоціювався з вашим блогом. Тобто, спочатку доведеться працювати на авторитет , А вже потім він буде працювати на вас.

Що стосується виду логотипу і що взагалі на ньому має бути зображено залежить тільки від вашої фантазії і можливостей. Причому необов'язково створювати щось складне. Наприклад, логотип Mercedes - куди вже простіше? Але він відомий всьому світу.

Як створити логотип для сайту?

Є кілька варіантів: звернутися до професіоналів, скористатися спеціальними сервісами або створити логотип самостійно.

Перший варіант - найлегший, але платний. А у початківців блогерів , Як правило, вільних грошей немає. Другий - швидкий і зручний, але мені ніколи не подобалося якість в таких сервісах. Я дотримуюся думки, що якщо хочеш зробити щось добре - зроби це сам. Може і не вийде створити шедевр, але ви отримаєте досвід, а це набагато важливіше. І не потрібно говорити, що ви не вмієте, у вас не вийде і т. Д. Нічого складного в цьому немає.

Все, що для цього потрібно - це аркуш паперу, олівець і Photoshop. Зробіть кілька начерків майбутнього логотипу. Повторюся, не обов'язково створювати шедевр. Нехай це буде що-небудь просте, але запам'ятовується.

Перебираючи різні варіанти, орієнтуйтеся на свої знання в фотошопі. Реально оцінюйте свої сили. Коли вибір буде зроблений, залишиться тільки створити логотип.

Подальші дії залежать від вашої теми. Якщо логотип вже є і потрібно тільки поміняти його, тоді все просто. Єднаймося з сервером за допомогою програми FileZilla і відкриваємо папку, де зберігаються зображення вашої теми:

/ Wp-content / themes / назва теми / images /

Знаходимо файл logo.jpg і копіюємо собі на комп'ютер. Тепер потрібно створити логотип сайту такого ж розміру і з таким же ім'ям. Тут труднощів виникнути не повинно. Вистачить і мінімальних знань. Після чого завантажуємо його на хостинг замість наявного. В принципі це все. Можете перезавантажити сторінку і помилуватися результатом.

Якщо ви вибрали тему в якій логотип не передбачений, потрібно не тільки створити логотип, а й відредагувати файли теми header.php і style.css.

Спочатку визначитеся з розміром. Для цього подивіться висоту і ширину шапки і скільки місця ви можете виділити під логотип. Адже повинні вміститися не тільки назва і опис блогу, але і банери (в більшості випадків). Тепер малюємо відповідну картинку, зберігаємо її як logo.jpg і завантажуємо в директорію

/ Wp-content / themes / назва теми / images /

Прописуємо в шапці наступний рядок рядок:

<Div id = "logo"> <img src = "<? Php bloginfo ( 'template_url')?> / Images / logo.jpg" /> </ div>

У файлі style.css задамо потрібні відступи:

#header #logo {
float: left;
padding: 33px 0 0 0px;

Усе. На цьому установка і створення логотипу для сайту закінчені. Можете оновити вкладку браузера і оцінити результати своєї праці.

Потрібно визнати, що створення логотипу - робота творча і не кожен може якісно її виконати. В такому випадку, потрібно подумати про допомогу профессіоналл.

Popularity: 22%

Схожі записи:

Як створити логотип для сайту?
Наприклад, логотип Mercedes - куди вже простіше?
Як створити логотип для сайту?
Php bloginfo ( 'template_url')?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: