Як створити логотип фотографа: рекомендації і поради

  1. 1. Яким повинен бути логотип фотографа
  2. 2. Інструменти і способи створення логотипу
  3. 3. Яку іконку вибрати
  4. 4. Вибираємо колір логотипу
  5. 5. Який шрифт вибрати
  6. 6. Експериментуємо з розташуванням елементів
  7. 7. Додаткові рекомендації
  8. 8. Висновки

1. Яким повинен бути логотип фотографа
2. Інструменти і способи створення логотипу
3. Яку іконку вибрати
4. Вибираємо колір логотипу
5. Який шрифт вибрати
6. Експериментуємо з розташуванням елементів
7. додаткові рекомендації
8. висновки

Важко не погодитися з тим, що мати власний логотип важливо. Якщо ви хочете, щоб вас сприймали як професіонала своєї справи, то розробка лого повинна стати частиною стратегії брендингу. Говорячи про фотоіндустрії, тут логотип грає другорядну роль, але тим не менш є важливим візуальним сигналом для ваших клієнтів. Адже він може допомогти людям зрозуміти вас, стиль вашої роботи, з яким типом фотозйомок ви працюєте, і т.д.

Перш за все потрібно розуміти, що брендинг не має ніякого відношення до якості ваших фотографій. Ні ваші зусилля, ні величезна сума грошей, витрачена на брендинг, нічого не змінить, якщо ваші фотографії не працюють для вас, не приносять бажаного - залучення клієнтів. Перед тим як приступити до створення свого логотипу та почати рекламувати себе, свої послуги, подумайте про фотографії, які ви робите. Адже саме вони повинні бути на першому місці.

1. Яким повинен бути логотип фотографа

Всім відомо, що фотографія зараз - неймовірно конкурентоспроможна галузь, в якій працює велика кількість відмінних фотографів. Саме тут і вступає в гру брендинг. Адже якщо ви фотографуєте так само добре, як ваші конкуренти, або на порядок краще, то продуманий брендинг, допоможе вам отримати додаткову перевагу перед ними.

Основний компонент брендингу - логотип, важливість якого важко недооцінити. Найвдаліший логотип для фотографа - це той, який відображає стиль його роботи. Залежно від того, в якому напрямку ви працюєте, будь то весільна, репортажна, дитяча фотографія, лого повинен відображати ваш стиль.
Основний компонент брендингу - логотип, важливість якого важко недооцінити

2. Інструменти і способи створення логотипу

Існує більш ніж достатньо способів створення логотипу. Весь процес залежить від ваших можливостей. Наприклад, ви можете намалювати його самостійно, всього лише використовуючи вашу фантазію і навички. Найпростішим способом зробити логотип самому - це використовувати ваше ім'я. Для цього ви можете підібрати непоганий безкоштовний шрифт за допомогою таких сайтів, як FontSpace, MyFonts. Використовуючи Photoshop або Illustrator, ви можете додати іконку або інші елементи.

Весь процес самостійного створення логотипу може відібрати багато часу і не факт, що ви таки залишитеся задоволені результатом.

Можна замовити логотип у дизайнера або дизайн-студії. В такому випадку ви можете розраховувати на отримання відмінного логотипу. Хоча ніхто не може дати гарантії, що логотип вам сподобається, адже його буде розробляти людина, яка не може знати всієї специфіки вашої діяльності. Незалежно від результату вам доведеться заплатити чималі гроші за їхні послуги.

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні часом, можна провести тендер і вибрати найбільш вдалий варіант лого. Звичайно, тут також немає гарантій, що ви зможете вибрати логотип, який буде вам до душі.

Онлайн-сервіси для створення лого виглядають як непогана альтернатива перерахованим вище способів. За допомогою онлайн генератора ви можете самостійно, легко і швидко створити хороший логотип, або просто почерпнути натхнення.

3. Яку іконку вибрати

Найчастіше фотографи використовують своє ім'я або нікнейм в якості логотипу, так як напис вигідніше виглядає в якості водяного знака на фотографіях, але, незважаючи на це, багато хто з них також мають складні лого, основа яких - ікона, малюнок і т.п.

Звичайно, вибір залежить тільки від вас, але ви можете помітити, що особливості стилю логотипу в кожній ніші фотографії різні. Наприклад, комерційні фотографи в якості логотипу в основному використовують ім'я. Весільні або дитячі фотографи можуть використовувати різні іконки, химерні рукописні шрифти з безліччю елементів. Причина в тому, що у різної аудиторії різні переваги і стилі.

Подумайте про те, як логотип буде виглядати на ваших фотографіях в якості водяного знака
Подумайте про те, як логотип буде виглядати на ваших фотографіях в якості водяного знака. Логотип не повинен відволікати або псувати ваші фото незалежно від того, чи буде це просто напис або красива іконка. Крім цього, буде він красиво виглядати на вашому веб сайті.

Найбільш поширений, але не менш успішний варіант іконки для лого фотографа - це використання зображення фотоапарата, камери, плівки, об'єктива, як основи
Найбільш поширений, але не менш успішний варіант іконки для лого фотографа - це використання зображення фотоапарата, камери, плівки, об'єктива, як основи. Навіть такий елемент як об'єктив може бути обіграний безліччю різних способів:

Навіть такий елемент як об'єктив може бути обіграний безліччю різних способів:

Якщо ви вже готові почати роботу над власним логотипом, давайте почнемо з вибору іконки на онлайн-сервісі Логастер, перейдемо від теорії до практики. Для того щоб створити логотип за допомогою Logaster, необхідно вибрати категорію "Захоплення, Хобі".

Для того щоб створити логотип за допомогою Logaster, необхідно вибрати категорію Захоплення, Хобі

Сервіс підбере для вас релевантні іконки, виходячи з обраної вами категорії. Також ви можете шукати зображення, які вас цікавлять, користуючись пошуком іконок. Вводити ключові слова можна як російською, так і англійською мовами.

Вводити ключові слова можна як російською, так і англійською мовами

Ключові слова для пошуку іконки: фото, фотографія, фотограф, фотографувати, фотозйомка, фотокамера, камера, об'єктив.

4. Вибираємо колір логотипу

Підбираючи колірну гаму для свого логотипу, потрібно бути гранично обережним, щоб не відволікати глядача від фотографій, і не перевантажити їх. Вибір кольору залежить від вашого стилю або галузі, в якій ви працюєте.

Найчастіше фотографи використовують чорний і білий кольори, так як вони найбільш вигідно і ефективно виглядають в якості водяного знака на фотографіях. Якщо ви хочете використовувати інші кольори в логотипі, перевірте, наскільки добре він буде виглядати в чорно-білому варіанті.

У процесі редагування лого, використовуючи онлайн-сервіс Логастер, можна вибрати будь-який колір і його відтінок, який вам підходить. Знаючи HEX-код, можна просто вставити його в осередок при виборі кольору і отримати необхідний результат.

5. Який шрифт вибрати

Шрифт виступає одним з основних елементів логотипу фотографа. Правильно підібраний шрифт має. Він повинен відповідати тематиці ваших фото. Наприклад, якщо ваша спеціалізація чорно-біла фотографія, використовуйте простий шрифт, без зайвих деталей. І, навпаки, весільні, дитячі фотографи можуть сміливо використовувати красиві рукописні шрифти.

Незалежно від того, в якому напрямку ви працюєте, кращим вибором для фотографа будуть чисті читабельні шрифти. Також не забудьте перевірити, як лого виглядає на ваших фото в якості водяного знака, чи можна прочитати те, що там написано. Часто, один і той же шрифт виглядає відмінно на сайті, але нерозбірливо на фотографії.
В наш час нові шрифти з'являються щодня. Важко зробити правильний вибір серед такої кількості, але все ж вибирайте більш класичні, прості шрифти. Класика не означає старе, це те, що пройшло випробування часом.

З огляду на вищевикладену інформацію, варто взяти на замітку кілька простих правил при виборі шрифту для лого:

1. Не варто зловживати шрифтами з дрібними деталями, наприклад, зарубками, завитками. Як результат, ваша напис на логотипі може стати нечитабельною.

Як результат, ваша напис на логотипі може стати нечитабельною

2. Гармонія. Підбираючи шрифт, зверніть увагу на його поєднання з іконкою. З масивної іконкою добре виглядають масивні шрифти, наприклад, After Disaster, Europe та інші.

З масивної іконкою добре виглядають масивні шрифти, наприклад, After Disaster, Europe та інші

3. Читабельність. Найважливіше в логотипі - яким би красивим, на ваш погляд, не був шрифт, він повинен залишатися читабельним. Варто також перевірити, чи однаково красивим і зрозумілим буде лого в різних розмірах.

Варто також перевірити, чи однаково красивим і зрозумілим буде лого в різних розмірах

6. Експериментуємо з розташуванням елементів

Не забудьте поекспериментувати з розташуванням елементів лого. Правильна комбінація може зробити ваш логотип привабливішим і помітним. Як варіант, ви можете зробити акцент на іконку, або ж навпаки, на напис. Відстань між елементами може також вплинути на загальну картину.

Для фотографа горизонтальне розташування елементів логотипу найоптимальніше, так як в основному лого використовується в якості водяного знака. А він повинен займати мінімум простору, і не відволікати увагу.

А він повинен займати мінімум простору, і не відволікати увагу

За допомогою Logaster ви можете змінювати розмір елементів, розташування, відстань між ними.

7. Додаткові рекомендації

Не перевантажуйте лого безліччю квітів. У разі, коли ви хочете використовувати кілька кольорів, пам'ятайте, що вони повинні поєднуватися між собою або бути в одній колірній гамі. Не забудьте перевірити, як логотип буде виглядати в чорно-білому варіанті.

Створюйте лого в векторі. Таким чином ви отримуєте якісний логотип, і сміливо можете друкувати його як на фотографіях, так і на банерах, без втрати якості.

Не копіюйте ідеї конкурентів. Будьте зрозумілі для своєї аудиторії, і не повторюйте чужі логотипи.

8. Висновки

Перш за все, продовжуйте працювати, щоб ваші фотографії були якомога краще. Пам'ятайте, відмінний брендинг для фотографа - це додаткова перевага, але він ніколи не замінить якість вашої роботи.

Не важливо, початківець ви фотограф або професіонал, Logaster може допомогти вам створити хороший логотип легко і швидко. Все, що вам потрібно для того, щоб зробити власний логотип - трохи фантазії. Прислухайтеся до наших рекомендацій і спробуйте створити логотип прямо зараз.

створити логотип

Кілька прикладів вже створених логотипів для натхнення:
Кілька прикладів вже створених логотипів для натхнення:

Статті по темі:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: