Як створити особистий щоденник в інтернеті?

Вам захотілося створити особистий щоденник в інтернеті, розміщувати записи та ділитися ними з іншими користувачами? Величезна кількість сервісів надають функціонал, для створення особистого щоденника.

Напевно ви вже чули таке слово як Блог - це і є особистий щоденник користувача інтернету. Даний вид сайтів зараз активно використовується, а з особистих щоденників, такі проекти перетворюються на великі інформаційні ресурси.

Як створити особистий щоденник в інтернеті? Як вже говорилося, для цього створені спеціальні платформи, скористатися ними можна навіть якщо ви не знаєте мови HTML. У даній статті ми розглянемо найпростіші сервіси для безкоштовного створення особистого щоденника.

  1. - це найпоширеніша платформа для створення особистого щоденника в інтернеті. Відразу після реєстрації на сайті, ви зможете додати нові записи в свій щоденник, для цього не потрібно створювати сайт, налаштовувати якісь параметри і т.д. Адреса вашого щоденника буде виду workion.livejornal.ru. Через цей сервіс створено досить багато цікавих блогів, ви можете поповнити їх кількість.
  2. - наступний проект також пропонує створення щоденника за кілька хвилин. Після переходу на сайт в правому верхньому куті натисніть «Створити щоденник», заповніть форму реєстрації та підтвердіть свою пошту, після цього ви отримаєте готовий щоденник, в якому можна буде відразу ж додавати нові записи.
  3. - наступний проект надає рунетовського пошуковик Яндекс. Якщо ви зареєстровані в Яндексі, тоді вам достатньо перейти за адресою My.ya.ru і натиснути «Зберегти думка». Подібно простому блогу ваші записи будуть розміщуватися в щоденнику.
  4. - через цей сервіс можна створити досить привабливий блог, на вибір пропонується кілька шаблонів. Якщо ви зареєстровані в Google, ніяких реєстрацій робити не потрібно, переходите на сайт Blogger.com, натискаєте «новий блог» заповнюєте спеціальну форму і вже через хвилину можете додати перший запис.
  5. - також популярний сервіс для створення особистого щоденника в інтернеті. Реєстрація проста, також як і інтерфейс сайту. Щоденники виходять не дуже барвистими, але з іншого боку, немає зайвого функціоналу, тому навіть новачків не заплутаються в кнопках.

Щоденники виходять не дуже барвистими, але з іншого боку, немає зайвого функціоналу, тому навіть новачків не заплутаються в кнопках

У будь-який моменти ви абсолютно безкоштовно можете створити особистий щоденник в інтернеті, це зовсім не складно і займає кілька хвилин.

Вам також буде цікаво:
- Інструменти для оптимізації картинок
- Від чого залежить успіх блогу
- Як отримувати природні посилання?

Вам захотілося створити особистий щоденник в інтернеті, розміщувати записи та ділитися ними з іншими користувачами?
Як створити особистий щоденник в інтернеті?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: