Як вибрати хостинг для сайту?

 1. § 1. Якісний хостинг - що це?
 2. § 2. Як я вибирав хостинг для свого сайту
 3. § 3. Що вибрати: безкоштовний або платний хостинг?
 4. § 4. Як купити хостинг і «залити» на нього свій сайт
 5. § 5. Як ви човен назвете ...

Н а своєму досвіді я переконався, що вибрати надійний хостинг для сайту - це все одно, що залежить надійний фундамент для будинку: поки все добре, його і не помітно, але варто з ним тільки з'явитися проблем, як хостинг тут же виходить на перший план . Тому, якщо сайт, навіть найкорисніший, зручний і цікавий, хоче бути ще й популярним, то йому підійде виключно надійний хостинг від авторитетної компанії. Це потрібно усвідомити і запам'ятати.

До упіть якісний хостинг можна тільки у перевірених хостерів (також, як і хороший будинок ти зможеш отримати тільки від надійних будівельних компаній). такі сервіси платного хостингу широко відомі, давно працюють і не стануть тебе обманювати, тому що дорожать своєю репутацією. До того ж, тільки у великих компаній є такий безсумнівний плюс, як цілодобова технічна користувачів, що особливо важливо для початківця вебмастера.

Про сталеві же, вельми численні, напівлегальні і малозрозумілі хостери, особисто у мене, викликають, як мінімум, настороженість. Хоча і пропонують вибір хостингу для сайту за дуже низькими цінами. Чому викликають - спробую пояснити нижче.


§ 1. Якісний хостинг - що це?

І з вищесказаного можна зробити висновок, що якісний хостинг - це хостинг, який не помітний в повсякденному функціонуванні сайту. Його роботу можна порівняти з роботою кращих футбольних арбітрів, які мало свистять і втручаються в хід матчу тільки у справі, але при цьому строго стежать за дотриманням правил. Що в результаті робить матч цільним, захоплюючим дух і таким, що запам'ятовується на довгі роки. Так і хороший хостинг повинен надавати якісні послуги і надійно працювати, не дивлячись на будь-які «критичні» дні.

І з цього, в свою чергу, випливає, що довіряти свій сайт малозрозумілим хостерам, які з'являються і зникають пачками щороку, при цьому пропонують дешевий хостинг і домени, м'яко кажучи, не розумно. А якщо говорити простіше, то треба бути на всю голову нездоровим, щоб, спокусившись на копійчаний хостинг, розміщувати свій сайт у хостера, який присутній на ринку півроку, але реклама якого (у вигляді партнерських посилань ) Висить на кожному другому сайті.

Т и ж не станеш знімати кімнату за 500 рублів на місяць в квартирі, в якій твоїми сусідами будуть алкоголіки, наркомани і повії. При цьому майбутнє будинку, в якому знаходиться ця квартира, залежить цілком від того, скільки ще, крім тебе, нормальних людей погодяться жити в цьому «оточенні». А якщо таких людей буде мало, то будинок просто знесуть до чортової матері. І з ймовірністю в 99% тебе про це не попередять і не дадуть навіть забрати свої речі.

Я дуже сподіваюся, що фінансова криза «почистить» ринок російського хостингу і залишить тільки дійсно якісних і надійних хостерів. Може бути тоді зменшиться кількість повідомлень на форумах типу «мене кинули: домен зареган не на мене» або «техпідтримка не відповідає і відновлювати сайт з резервної копії не хоче».

З посиланням на кращі компанії, які надають недорогий, але якісний хостинг, я зібрав на цій сторінці .

Н у, а тепер трохи докладніше про те, як вибрати хостинг, залишившись задоволеним його ціною, якістю і надійністю.

Відгук відвідувача:

Колись Yus Пітерський, коли я став його донімать- покажи, навчи, etc., сказав-цей шлях ти повинен пройти сам. Почни шлях, шукай, читай, пробуй- це не складно. У початковий список ресурсів включив і ваш блог і Вас зокрема. Тепер розумію-чому! Всяких навчально-пізнавальних ресурсів багато, але таких, де в доступній формі з самих азів і до самих до окраін- це перший. Прочитано до цього чимало, але зачепив саме ваш! Від душі!

Олександр Міхалченков.

§ 2. Як я вибирав хостинг для свого сайту

У ибрать хостинг «в самий раз» можна, тільки якщо з самого початку чітко уявляти собі, який сайт ти плануєш створити і як цей сайт буде розвиватися далі. Від вибору хостингу, надалі, багато в чому буде залежати якість роботи твого сайту. Пам'ятай про те, що новому сайту і так важко зайняти своє «місце під Сонцем», а ненадійне функціонування хостингу може і зовсім поховати ресурс.

Я сное розуміння того, що потрібно твоєму сайту для нормальної роботи (місце на диску, бази даних, підтримка PHP, наявність MySQL і т.д.), зведуть вибір хостингу для сайту всього лише до пошуку варіанту, який влаштовує тебе за ціною. І позбавить тебе від «болісних» роздумів типу «а може ось це мені теж буде потрібно».

Свого часу я теж так «мучився». Гарячково скакав по сайтам хостерів, по форумам, присвяченим різним видам хостингу, і намагався розібратися у всіх цих нових, незрозумілих мені термінах. У підсумку, я вибрав тариф, який включав в свій «меню» більшість цих термінів, вважаючи, що це все мені в майбутньому обов'язково стане в нагоді. Зараз, після довгих місяців, можу сказати, що 90% цих функцій так і залишаються мною незатребуваними, а мій сайт прекрасно працює і без них.

Б ольшое того, по закінченні цього часу я і не починав розбиратися з PHP, Perl або SQL, і до сих пір не маю уявлення про те, як спільно використовувати бази даних і хостинг. А з тих 3 Гб місця на жорсткому диску, що я купив зі своїм тарифом, мій сайт займає приблизно 100-150 Мб. І тепер я розумію, що міг би платити за хостинг НЕ 2000 рублів в рік, які віддаю зараз, а набагато менше.

Н про ось за що я точно можу похвалити себе, так це за вибір дійсно якісного і надійного хостера, який досить відомий і дорожить своєю репутацією. Тому не роби моїх помилок, а вибирай хостинг з тими опціями, які реально потрібні для роботи твого сайту на даний момент. Пам'ятай, що ти можеш в будь-який час без будь-яких проблем перейти на більш функціональний тариф.

!

Примітка. Дам одну пораду, як не витрачати зайвого. Якщо ти, читаючи список послуг, які пропонує той чи інший тариф хостингу, зустрічаєш опції, про які нічого не знаєш, то, значить, для твого сайту вони не потрібні. Слідуючи цьому нехитрому правилу, ти зможеш вибрати хостинг, який тобі дійсно потрібен, і зекономиш свої гроші.

А тепер трохи поговоримо про те, в яких випадках можна використовувати безкоштовний хостинг, а в яких без надійного платного хостингу не обійтися.

Відгук відвідувача:

Дякую за статтю про хостинг !!!) Все конкрнтно і зрозуміло!)

Олена Мішеніна.

§ 3. Що вибрати: безкоштовний або платний хостинг?

З разу скажу, що робити свій вибір на користь платного хостингу я тобі настійно рекомендую в тому випадку, якщо ти створюєш свій перший сайт. Звичайно, я маю на увазі створення сайту , Який розвиватимуть і далі, а не «пограються» і кинуть. Звучить це трохи парадоксально (адже здавалося б, свій перший сайт простіше створювати на безкоштовному хостингу), але зробити це потрібно з якоїсь причини:

 • ~ Ти з самого початку розберешся з тим, що таке платний хостинг сайтів і як ним користуватися. А робити це все одно доведеться, рано чи пізно. Так що краще вибрати «рано».

 • ~ Всі свої задумки по сайту зручніше відчувати на нормальному хостингу. Таким може бути тільки платний хостинг, тому що безкоштовний має сильно урізану функціональність.

 • ~ Розкрутка і просування сайту , Розташованого на якісному платному хостингу, будуть простіше і легше, ніж розкрутка сайту, розміщеного на безкоштовному сервісі. Це пов'язано з тим, що домен твого сайту (адреса сайту) на безкоштовному хостингу буде третього рівня (наприклад, seoded.narod.ru), і навіть елементарну реєстрацію сайту в каталогах буде провести проблематично, тому що більшість каталогів приймають тільки сайти з другим рівнем домену (seoded.ru).
  Звичайно можна купити домен і «прикрутити» його до безкоштовного хостингу. Але особисто я вважаю, що це збочення, тому що сума грошей, витрачена на покупку, буде приблизно дорівнює половині вартості платного хостингу на рік. А якщо врахувати той факт, що всі ці хостери дають будь-домен на твій вибір безкоштовно (при оплаті хостингу відразу на півроку), то покупка і «прикручування» домену до безкоштовного хостингу стають практично безглуздими.

 • ~ Ставлення користувачів до сайтів, розташованим на безкоштовних хостингах, неоднозначне з ухилом в бік негативно-зневажливого. Звичайно, існують досить якісні сайти і на безкоштовних сервісах, але їх одиниці і вони швидше є винятком, який підтверджує правило: на безкоштовному хостингу хороший сайт не створюють. Такому ставленню з боку користувачів Інтернету в чималому ступені сприяє політика адміністрації цих сервісів.
  Яскравий тому приклад Ucoz, адміністрація якого своїм ставленням сама перетворила свій непоганий сервіс в смітник говносайтов, що геть-чисто перекреслює всі його достоїнства. Трохи докладніше про сайтах на безкоштовному хостингу поговоримо нижче.

 • ~ Самим же головним мінусом безкоштовних хостингів є те, що ці сервіси ні за що не відповідають і нічого не гарантують. Твій сайт може бути в будь-який момент знаходиться на відстані (або зіпсований), навмисно або в результаті неполадок. При цьому хостер просто розведе руками і в кращому випадку просто вибачиться.
  Безкоштовний хостинг може змінювати правила обслуговування, коли захоче і як захоче. Загалом, на «халявном» хостингу у тебе і твого сайту немає ніяких прав, але зате є купа всяких обов'язків.

Л ічно я вважаю, що є два варіанти, коли вибір безкоштовного хостингу для розміщення на ньому свого сайту виправданий:

 • ~ Перший - це якщо ти створюєш сайт просто для «душі», побалуватися. При цьому на відвідуваність і популярність тобі надзвичайно наплювати, а основними читачами буде вузьке коло друзів і знайомих.

 • ~ А другий - це використання безкоштовних сервісів (особливо блогосервіс ) Для розкрутки і просування основного сайту, розташованого, звичайно, на надійному платному хостингу. Але про це ми поговоримо в іншій статті.

В про всіх інших випадках настійно рекомендую тобі вибирати якісний платний хостинг і купувати окремий домен для свого сайту, щоб уникнути проблем хоча б з цього боку.

Відгук відвідувача:

Привіт Олексій! Вирішив написати Вам. Перш за все, хочеться подякувати Вам за такий інформативний і хороший сайт. Саме завдяки Вам, я зайнявся цим захоплюючим справою і скажу, що Ваші поради і рекомендації дуже розумні і стоять.

manyfactors.

§ 4. Як купити хостинг і «залити» на нього свій сайт

До ак купити хостинг незрозуміло тільки в перший раз. А сама процедура в общем-то стандартна. Створюєш аккаунт на сайті хостера, вибираєш відповідний тариф, замовляєш його, поповнюєш свій внутрішній рахунок на необхідну суму грошей (дані хостери дозволяють зробити це різними способами від стандартної WebMoney до банківського переказу) і оплачуєш обраний тариф. Все, вважай з цього моменту свій «кут» в Інтернеті у тебе є.

!

Примітка. Для покупки хостингу у тебе вже повинен бути зареєстрований домен . В процесі оформлення хостингу потрібно буде прикріпити до нього свій домен. Без цього ніяк. Якщо ти скористаєшся вже згаданої мною вище можливістю (сплатиш хостинг відразу на півроку і вибереш домен безкоштовно), то всі налаштування, необхідні для прикріплення домену до хостингу, за тебе вкажуть фахівці хостера.

П віслюку завершення всього вищеописаного ти зможеш зайти на свій хостинг під зазначеним тобою логіном і паролем. Твоєму погляду з'являться кілька папок (на різних тарифах різні). Сторінки свого сайту зазвичай потрібно завантажувати в папку public_html (якщо на твоєму хостингу такої папки немає, то запитай у техпідтримки свого хостера, яка папка є її аналогом у них). Тільки ця папка відкрита для доступу з «зовнішнього» світу, інші за замовчуванням доступні тільки тобі.

З агружать сторінки сайту на хостинг найпростіше по FTP. Для цього можеш використовувати будь-який ftp-клієнт. Рекомендую встановлювати різні логін і пароль на вхід в панель управління хостингом і на вхід по FTP.

§ 5. Як ви човен назвете ...

Н адеюсь, що в цій статті я зумів пояснити, чому вибір надійного хостингу дуже важливий для життя і подальшого розвитку твого сайту. Що в кінцевому підсумку предпочтёшь ти, це вирішувати тільки тобі. Я свій вибір зробив давно і, не дивлячись на деякі огріхи і ляпи, нітрохи про це не шкодую.

З писок найбільш відомих і надійних хостерів Рунета ти знайдеш на цій сторінці:

Платний хостинг сайтів

А там вже сам дивись, який тариф найкраще підійде для твого сайту.

Ж елаю тобі безпроблемної роботи твого хостингу, дорогий читачу! Обирай тільки кращий хостинг сайтів і не женися за дешевим. Цінуй надійних і якісних хостерів!

Успіхів!

1. Якісний хостинг - що це?
3. Що вибрати: безкоштовний або платний хостинг?
1. Якісний хостинг - що це?
3. Що вибрати: безкоштовний або платний хостинг?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: