Як видалити Браузер Lite з комп'ютера?

 1. Що це за програма?
 2. У чому небезпека таких завантажень?
 3. Як видалити Браузер Lite з ПК повністю?
 4. висновок

В останні роки, вірусна установка партнерського софта трохи зменшила оберти. Швидше за все це пов'язано з посиленням захисту самих браузерів, які можуть сканувати завантаження на наявність загроз. Але ось недавно комп'ютери стала атакувати новий додаток - Браузер Lite. Сьогодні ми розповімо, що це за програма, яку небезпеку вона несе в Windows і як швидко видалити її з комп'ютера.

Що це за програма?

Браузер Lite - це чергова програма, яка без відома власників завантажується на комп'ютер. Додаток являє собою самий стандартний браузер, на основі движка Chromium. Незважаючи на те, що даний софт прогружаются в системі разом з "Службою автоматичного оновлення" від Mail Group, його розробником числиться "© The Lite Authors". Швидше за все це компанія Мейл, яка подарувала нам легендарний Amigo. Ніяких особливих і відмінних фішок в цьому браузері немає - часткова копія Google Chrome і цим все сказано.

Ніяких особливих і відмінних фішок в цьому браузері немає - часткова копія Google Chrome і цим все сказано

Браузер Lite створений на основі движка Chromium

Завантажується в систему Лайт різними способами, але, в основному, це прихована установка в ліцензійній угоді. У моєму випадку, я просто отримав на Робочий стіл своєї Windows 10 повідомлення про початок установки того самого "Update". Через хвилину вже красувався Лайт браузер і посилання на ВК і ОК. Також є момент, що ви кликнули по "Завантажити", на якому-небудь файлообміннику, після чого була активована скачування.

У чому небезпека таких завантажень?

Давайте коротко розповімо про всі загрози, які можуть слідувати за такими програмами. Почнемо з того, що подібний софт створює "дірки" в системній захисту. Через такі діри з Мережі може завантажуватися небезпечний софт, який не завжди блокується і відстежується. Якщо проектувати таку завантаження на мою ситуацію, то я сам дав добро на установку, тому антивірус пропустив цей Лайт в систему.

Якщо проектувати таку завантаження на мою ситуацію, то я сам дав добро на установку, тому антивірус пропустив цей Лайт в систему

Прихована в ліцензії установка Лайт браузера

Не варто забувати і про перехоплення даних, особливо вивуджені з вашого робочого браузера. Так, може перехоплюватися історія запитів, відвідувань, листувань, логін-паролів і т.д. Про банери і рекламу все і так знають і, до речі, такий вірус не завжди можна відстежити - вже дуже вправно вірус підставляє свої банери на сайтах. На щастя, сам додаток Lite не створює проблем з рекламою і банерами.

Як видалити Браузер Lite з ПК повністю?

Слід відразу зазначити - сама по собі програма Лайт не є вірусом, хоч і таємно проникає в систему. У видаленні браузера ніяких видимих ​​складнощів немає. Ви повинні просто відкрити "Видалення програм" і стандартно стерти даний софт. Заодно приберіть інші схожі програми від Mail.Ru.

Ru

Програма видаляється з системи стандартно

Також є момент, що в систему заодно могла проникнути софтіна OneClick. Ця програма викликає рядок "Пошук в інтернеті" внизу, на панелі завдань. Видаляйте також і OneClick.

Крім цього, я настійно рекомендую провести комплексну перевірку самої Windows. На жаль, сьогоднішні реалії такі, що ось такі фонові установки викликають приховані вірусні процеси. Їх потрібно відшукати і видалити.

 1. Для початку завантажте на комп'ютер три надзвичайно корисні програмки: CCleaner - чистильник системи і антивірусні сканери AdwCleaner і MalwareBytes . Установка хвилинна, важать мало.
 2. Для початку закривайте всі активне на ПК - вимкніть через Диспетчер, перегляньте фон і трей.
 3. Пропишіть в "Виконати" комбінацію% TEMP% і повністю зітріть все з відкрилася папки.
 4. Окремо пройдіть по шляху: C: \ Користувачі \ Адміністратор \ AppData. У цій папці будуть вкладені директорії Local і Roaming - перевірте їх, якщо там буде папка Mail.Ru - зітріть її.
 5. Далі запустіть AdwCleaner і виженете через нього комп'ютер - все закріпіть перезавантаженням.

  AdwCleaner відмінно видаляє вірусні завантажувачі

 6. Також активуйте Малварбайтес - він відмінно перевіряє і очищає мережеві екрани системи.
 7. В кінці всі закріплюємо програмою CCleaner. Там виконуємо дві основні опції - "Очищення" з "Реєстром".

  Програма CCleaner стирає всі залишкові дані

Така потрійна очищення допоможе не тільки повністю видалити сліди Lite браузера з комп'ютера, але і знайти приховані зловредів і завантажувачі в системі. Якщо у вас є питання по такій очищення - пишіть в коментарях нижче, я постараюся відповісти і допомогти.

висновок

Наостанок хотів би додати - завжди оновлюйте свій робочий браузер, в апдейтах завжди додають опції, здатні відстежити вірус в момент завантаження. Також стежте за файлообмінниках, з яких вантажите софт - на них дуже часто зустрічаються заражені інсталл, тому їх краще перевіряти антивірусом перед запуском ..

Що це за програма?
У чому небезпека таких завантажень?
Як видалити Браузер Lite з ПК повністю?
Що це за програма?
У чому небезпека таких завантажень?
Як видалити Браузер Lite з ПК повністю?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: