Як викласти фотки в інтернеті? Покрокова інструкція.Блог Ільдара Мухутдінова

  1. Як викласти фотки в інтернеті: фотохостинги
  2. Як викласти фотки в інтернеті: сервіс Яндекс.Фотки

Вітаю, дорогі друзі!
У сьогоднішній невеликій статті ми розглянемо з вами дуже цікаву тему, про яку регулярно запитують мене мої читачі. Ми поговоримо з вами про те, як викласти фотки в інтернеті? І я вирішив зробити серію статей, в яких ми детально розберемо з вами питання розміщення в мережі Інтернет не тільки фоток, але і відеофайлів або фільмів на різних інтернет-сервісах - на, так званих, фото і відеохостингу.

А почнемо ми з вами з розглядати питання про те, як викласти фотки в інтернеті.

Хто не хотів би поділитися з друзями вдало отриманими фото? Звичайно, якщо ви не боїтеся уславитися нав'язливим, можна розіслати фотографії електронною поштою, але, все-таки, набагато зручніше завантажити фотографії на фотохостинг.

Як викласти фотки в інтернеті: фотохостинги

1. Якщо не хочете витрачати час на реєстрацію, можете викласти фотки в інтернеті без неї. Для цього відкрийте у вікні браузера одну зі сторінок: http://vfl.ru , http://www.saveimg.ru , http://www.easyfoto.ru , http://img-life.ru , http://imglink.ru . Натисніть на кнопку «Огляд», виберіть фотографію для завантаження і натисніть «Відкрити».

2. Одним з популярних фотохостингів є Photobucket.com. У вікні браузера відкрийте сторінку http://photobucket.com . Натисніть на посилання Sign Up. Вона розміщена в декількох місцях головної сторінки цього ресурсу. Заповніть реєстраційну форму: введіть унікальне ім'я користувача, пароль, адресу електронної пошти, дату народження і капчу. Натисніть на кнопку Sign me Now.

3. У вікні з пропозицією отримати платний аккаунт натисніть посилання No, thanks.


4. У вікні, введіть кілька слів для опису свого основного фотоальбому. У Privacy Settings виберіть пункт public ( «загальнодоступний») або private ( «приватний»). Натисніть кнопку Save. Ваш аккаунт на фотохостингу створений.

5. Надіслати свої фото. Для цього натисніть на кнопку Upload Photos and Videos ( «Завантажити фото і відео»). Обрані вами фото за замовчуванням завантажаться в основний альбом. Можете створити новий альбом, натиснувши на посилання Create a new album ( «Створити новий альбом»). Після створення декількох альбомів ви зможете вибирати альбом для завантаження фотографій із списку на сторінці завантаження.

У списку Upload from ( «Завантажити з») виберіть пункт My computer. Натисніть на кнопку Select photos and videos ( «Вибрати фото і відео»). У вікні провідника виберіть файл або файли для завантаження і натисніть кнопку «Відкрити». Дочекайтеся закінчення завантаження.

Примітка. Зазвичай на фотохостингу, що дозволяють завантажувати фотографії без створення аккаунта, обмежений термін зберігання файлів. Подивіться умови розміщення зображень перш, ніж скористатися послугами подібного інтернет-ресурсу.

Корисна порада. При бажанні додайте назву, опис фотографії та теги. Втім, ці кроки не є обов'язковими. Ваша фотографія викладена в інтернет. Натиснувши на кнопці My Albums, ви можете переглядати і редагувати фотографії і підписи до них. Зліва від фотографії розташований адреса фотографії та коди для вставки фото на форум або блог.

Як викласти фотки в інтернеті: сервіс Яндекс.Фотки

В розділі «Яндекс.Фотки» на порталі Yandex дуже зручно створювати свою чітко організовану фотоколекцію. Будь-які - не тільки свої власні - знімки в цьому сервісі можна дивитися в різних розмірах, вибравши найбільш зручний (під кожним зображенням є вказівки).

1. Натисніть на кнопку «Завантажити» на будь-якій сторінці «Яндекс.Фоток» і дотримуйтесь вказівок завантажувача. Можна розмістити відразу декілька виділених фотографій або завантажувати їх по одній.

2. Викладайте файли форматів jpg, png, gif або bmp. Розмір кожного не повинен перевищувати 20 Мб.

3. Вкажіть назву фотографій. Додайте мітки.

4. Виберіть альбом для зображень або створіть новий. Додайте завантажені знімки на карті.

5. Використовуйте налаштування. Автоматично зменшуйте обсяг великих фотографій, що прискорить завантаження знімків на портал. Налаштуйте доступ до фотографій: знімок можна зробити видимим для всіх, відкрити його виключно друзям на Yandex або дозволити перегляд тільки вам.

6. Виберіть або зніміть коментарі до своїх знімків. Якщо це необхідно, вкажіть, що ви завантажили зображення «тільки для дорослих».

7. Якщо потрібно, забороніть оцінку і перегляд оригіналів картинок і їх друк і відключіть показ завантажуваних фото серед «свіжих» і «кращих» (таким чином ваші знімки не потраплять в загальнодоступну стрічку). Також можна обмежити публікацію (цей параметр скасує демонстрацію ваших знімків в стрічці «Все нові фото»; зображення не буде видно вашим друзям в «стрічці улюблених авторів»; їх не можна буде додати в щоденники і соціальні мережі, «вибране» і «замовлення фотодруку» ).

8. Закачайте фотографії c мобільного телефону за допомогою додатків для iPhone, Android, Symbian, Windows Mobile, Java і Maemo. Щоб активувати потрібну програму, відкрийте сторінку завантаження мобільних додатків «Яндекс.Фоток».

Примітка. Yandex надає такі можливості редагування завантажених знімків, як поворот і кадрування, регулювання яскравості, контрастності, насиченості і фарб, скасування змін, збережень оригіналу і зміна посилання на зображення.

Ну, а в наступній статті в продовженні цієї теми, як викласти фотки в інтернеті, ми розглянемо з вами популярний сервіс Google Picasa.

На цьому поки все! Сподіваюся, що ви знайшли в цій замітці щось корисне і цікаве для себе. Якщо у вас є якісь думки або міркування з цього приводу, то, будь ласка, висловлюйте їх у своїх коментарях. До зустрічі в наступних замітках! Успіхів! 😎Рекомендую також почитати:

Ми поговоримо з вами про те, як викласти фотки в інтернеті?
Хто не хотів би поділитися з друзями вдало отриманими фото?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: