Як вставити банер

Розміщення банерів - один із способів заробітку на своєму сайті або блозі. Найпростіше додати його, якщо у вас вже є готовий html-код. Але вносити шаблонний і потенційно шкідливий елемент на сторінки власного проекту - не найкраща ідея. Тому, перед тим як вставити банер, уважно вивчіть його вміст і при необхідності відредагуйте.

1

Спочатку розглянемо вставку банера на сайт, зверстаний на чистому HTML + CSS. Скопіюйте готовий код елемента з сайту рекламодавця і внесіть необхідні зміни відповідно до загальних правил форматування. Для внесення виправлень використовуйте копію сторінки свого сайту, ніколи не робіть редагування відразу на сервері. Код банера є стандартною html-розмітку зі стилями, розташованими всередині тегів. Вони повинні знаходитися в окремих файлах і бути пов'язані один з одним селекторами.

Вони повинні знаходитися в окремих файлах і бути пов'язані один з одним селекторами

2

Особливу увагу приділіть перевірці унікальності класів і id в коді проекту. Ніякі інші елементи не повинні впливати на відображення банера. Переконайтеся, що назви селектор не перетинаються, за допомогою пошуку в звичному для вас редакторі файлів (зазвичай викликається після натискання Ctrl + F).

3

Подивіться, чи немає в коді підозрілих елементів. Найпростіший банер складається з двох тегів: <a> і <img>. Бажано, щоб вони знаходилися всередині блоку <div> або <iframe>. Іноді в рекламних вставках зустрічаються застарілі теги, їх використання призводить до того, що сайт не пройде перевірку на валідність. А це може негативно позначитися на просуванні проекту.

А це може негативно позначитися на просуванні проекту

4

Потім проведіть ревізію атрибутів в тегах. Якщо бачите що-небудь незвичайне, з'ясуйте призначення цього елемента в довіднику. Обов'язковим атрибутом для тега посилання <a> є href - адреса, за якою веде банер. Часто використовується title - підпис для линка, а також target - вказівка ​​відкривати рекламу на новій сторінці або вкладці. За розміщення зображень відповідає тег <img>. Він завжди містить атрибут src - вказівка ​​відносного або абсолютного шляху до картинки. Також всередині <img> можуть використовуватися підказки title і alt.

5

Запустіть змінену копію сторінки в браузері. Подивіться, як відображається банер в різних веб-браузерах. Спробуйте змінити розмір і масштаб вікна. Якщо реклама потрібному напрямку і після натискання на неї відбувається перехід на потрібний сайт, збережіть код в редакторі.

Якщо реклама потрібному напрямку і після натискання на неї відбувається перехід на потрібний сайт, збережіть код в редакторі

6

Далі цілком замініть оригінальну сторінку щойно зробленим дублікатом з рекламою. Для цього найзручніше скористатися ftp-клієнтом, наприклад, безкоштовною і кросбраузерності програмою FileZilla . Просто перетягніть новий файл в правильний розділ каталогу. Назва дубліката має збігатися з оригіналом, щоб не порушити структуру посилань на сайті. При однакових назвах ftp-клієнт запропонує замінити сторінку більш нової. Після цього перезавантажте свій сайт і ще раз переконайтеся, що банер правильно відображається.

7

Якщо ваш сайт або блог працює на популярній CMS WordPress, зайдіть в консоль управління інтернет-ресурсом. На бічній панелі знайдіть розділ «Зовнішній вигляд» і виберіть пункт «Віджети».

На бічній панелі знайдіть розділ «Зовнішній вигляд» і виберіть пункт «Віджети»

8

Знайдіть елемент з назвою «Текст» і перетягніть його в вибране місце області для віджетів. Після переміщення з'являться два текстових поля, заповніть другого попереднього скопійованих рекламним кодом. Потім натисніть «Зберегти» і перейдіть на сайт, щоб побачити результат своєї роботи.

Розміщення банерів - простий спосіб заробітку на своєму сайті. Вставити таку рекламу ви зумієте всього за кілька хвилин. Але будьте уважні до того коду, який ви додаєте в свій проект.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: