Як вставити віджет від Вконтакте на блог

  1. Як вставити віджет спільноти від Вконтакте

Привіт, шановні читачі і гості LediSeo Привіт, шановні читачі і гості LediSeo! Початок осені цього року у мене ознаменувався повним зануренням в навчальний процес. Так у вересні я посилено займалася по заробітку в інтернеті на партнерських програмах, потім був трьох тижневий тренінг у Цимбаліст по контекстній рекламі . Зробивши перепочинок в півтора тижні пішла до Одегова на курс по збільшенню трафіку з соціальних мереж, а саме з Вконтакте. Мало мені навчання, так я ще записувала в цей час курс по створенню професійної e-mail розсилці і займалася просуванням своїх інших блогів. Все це в купе стало причиною того, що я не оперативно відповідала на Ваші питання, що надсилаються на поштову скриньку, але думаю я все зможу компенсувати дуже скоро, ділячись з Вами отриманими знаннями, а вони як в прямому так і в переносному сенсі дуже дорогі. І сьогодні я відповім одним із постійних читачок блогу Відчайдушною, яка попросила розповісти як вставити віджет спільноти від Вконтакте на блог. Думаю, ця тема буде цікава багатьох і не варто її обходити стороною. Отже, поїхали ... ..

Соціальні мережі досить щільно вже давно увійшли в наше життя, ми там знаходимо нових друзів за інтересами та починаємо потім обмінюватися досвідом, що в підсумку переходить в створення груп, сторінок, які ми можемо використовувати для залучення нових відвідувачів на свої ресурси. Що в свою чергу позитивно позначається на просування ресурсу в пошукових системах.

Тому створивши блог, заповнивши його контентом, можна сміливо відправлятися в соціальні мережі для пошуку нових читачів, але ось тут виникає ряд проблем - групу або сторінку треба розвивати, тобто не тільки анонсувати матеріали, а й писати короткі статті, коментувати одногрупників, ставити " Мені подобається". Група повинна жити, тільки в цьому випадку можна отримати результат від просування в соціальних мережах.

Так само залучити в групу можна і відвідувачів Вашого ресурсу, адже тоді ми з Вами стаємо на рівних і відбувається постійне спілкування і обговорення тем, які ми не можемо обговорити на автономному блозі. Запросити нових читачів в групу Вконтакте можна за допомогою віджета спільноти, який прив'язує групу з Вашим блогом або сайтом. Така прив'язка, коли на сайті розташований віджет групи, а на сторінці групи розміщено посилання на сайт, позитивним чином позначається на просування ресурсу . Справа в тому, що чим більше людей братиме участь у групі, тим більше буде з неї переходів на сайт, а це значить поліпшуються поведінкові фактори, які враховують пошукові роботи. Тим більше ми ще таким чином розширюємо коло від куди приходять користувач на ресурс, бо тільки цільової або тільки пошуковий трафік не припустимі при просуванні. Крім все цього пошуковики звернуть увагу на те, що якщо група велика і з неї здійснюються переходи, то це означає, що відвідуваний ресурс цікавий користувачам.

Про це йдеться практично на багатьох конференціях з просування, може не таким простим мовою, але зміст той самий. Виходить, що як не крути, а без аккаунта в соцмережі не обійтися і вже ніяк не обійтися без власної групи.

У блогу Відчайдушною давно вже створена своя група, але у мене ніяк не доходили руки на її розвиток, але рано чи пізно це необхідно робити і перше, що я зроблю це розміщу віджет спільноти від Вконтакте в бічній панелі. За допомогою даного віджету Ви завжди зможете перейти на сторінку групи і подивитися про що пишуть її учасники, які теми там обговорюються і при бажанні можете також стати самі учасниками такої групи. Розміщення віджета групи вимагає мінімальних зусиль і не складе особливих проблем. Я не буду пояснювати як створити групу Вконтакте, а відразу перейду до теми розміщення віджета.

Як вставити віджет спільноти від Вконтакте

Перш, ніж перейти до розміщення віджета на блозі рекомендую змінити адресу Вашої групи Вконтакте і зробити його більш запам'ятовуючим. Справа в тому, що за замовчуванням адреса групи буде мати приблизно такий вигляд:

http://vk.com/public09678098767

Погодьтеся, що така адреса складно запам'ятати навіть мені, як автору, а що ж говорити про відвідувачів. Тому я адресу своєї групи трохи змінила і вийшло наступне (стрілочка 1):

Щоб отримати подібний адресу необхідно на сторінці групи натиснути на пункт "Управління співтовариством" (стрілочка 2), за допомогою якого ми можемо виробляти основні настройки групи. В результаті чого перед нами відкривається сторінка,

де в полі "Адреса сторінки" і виробляємо зміни, тобто залишаємо основну частину url - http://vk.com/, а ось після слеша (похилій палички) прописуємо на латиниці необхідне нам ім'я. Зберігаємо зміни, внесені пізніше, натиснувши на кнопку "Зберегти". Таким чином ми змінили адресу групи Вконтакте.

Тепер нам залишається тільки вставити віджет спільноти від Вконтакте на блог, а ось для цього в стрічці новин, на сторінці http://vk.com/feed, в самому низу натискаємо по посиланню "Розробникам"

com/feed, в самому низу натискаємо по посиланню Розробникам

В результаті ми потрапляємо на сторінку, де нам пропонується всілякі додаткові інструменти для інтеграції з сайтами. Мене на даний момент цікавить розділ "Віджети і сторонні сайти"

Мене на даний момент цікавить розділ Віджети і сторонні сайти

Кількома по даному пункту і потрапляємо на сторінку всіляких додаткових розширень від Вконтакте, які ми можемо розмістити у себе на сайті або блозі. Але для того щоб вставити віджет спільноти від Вконтакте нам буде потрібно інструмент "Товариства" Кількома по даному пункту і потрапляємо на сторінку всіляких додаткових розширень від Вконтакте, які ми можемо розмістити у себе на сайті або блозі

Натиснувши по даному пункту ми потрапимо на сторінку "Підключення віджету", де в першу чергу нам необхідно в рядку "Посилання на сторінку" вказати адресу нашої групи, тобто просто замінити за замовчуванням - public20003922 - наприклад в моєму випадку на lediseo

Далі, вказуємо вид віджета, тобто те що в ньому буде відображатися. так:

  • учасники - буде відображення аватарок учасників групи
  • новини - в цьому випадку в віджеті буде демонструватися записи зі стіни з групи
  • тільки назва - буде відображено тільки назва групи

Потім вказуємо необхідні нам розміри віджета. І тепер залишається тільки скопіювати згенерований код системи з поля "Код для вставки" і розмістити в боковій колонці блозі, за допомогою віджета довільного html-коду або тексту.

В результаті ось таких простих дій ми вставили віджет спільноти від Вконтакте на блог,

В результаті ось таких простих дій ми вставили віджет спільноти від Вконтакте на блог,

який дозволить поліпшити просування ресурсу і збільшити кількість відвідувачів. Даний код віджета можна не закривати від індексації, він не передає вага сторінки, так як реалізований на Js. Єдиний його недолік - він злегка гальмує завантаження ресурсу, але це можна виправити, видаливши який - небудь зайвий плагін.

Ну ось і все, думаю я вичерпно розповіла про те, як вставити віджет спільноти від Вконтакте. Тепер і Ви зможе це зробити, як бачите нічого складного немає. Залишається тільки залучити читачів до групи за допомогою матеріалів, які не будуть публікуватися на основному блозі.

На сім я відкланюється на сьогодні, не забудьте підписатися на оновлення блогу , Щоб не пропустити гарячі новини від Відчайдушною і головний подарунок всім читалень блогу цієї осені.

Всім удачі і поки-поки.

З повагою, Наталія Яшина

Можливо Вам це буде цікаво:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: