Як запустити презентацію в powerpoint в повний екран

 1. Як зробити презентацію на весь екран
 2. Робота в режимі показу слайдів
 3. Сполучення клавіш для рукописних приміток
 4. Режим доповідача в PowerPoint

Привіт, дорогі читачі блогу! Я часто бачив, як багато демонструють свою презентацію в режимі редагування слайдів. Тобто, з правого боку слайди, а з лівого боку - мініатюри. Але це неправильна демонстрація, оскільки тут немає ні анімації, ні повноекранного режиму, що складає певні незручності доповідачу. І один з найпопулярніших питань для новачків - як запустити презентацію в powerpoint в повний екран.

Як зробити презентацію на весь екран

Виконати це можна декількома способами:

 1. натисканням кнопки F5 на клавіатурі вашого комп'ютера,
 2. натисканням кнопки З початку на вкладці Показ слайдів (або Слайд-шоу в останніх версіях)

На ноутбуці презентація запускається при натисканні комбінації клавіш Fn + F5 з першого слайда і щоб вийти з повноекранного режиму демонстрації натискаємо клавішу Esc.

На ноутбуці презентація запускається при натисканні комбінації клавіш Fn + F5 з першого слайда і щоб вийти з повноекранного режиму демонстрації натискаємо клавішу Esc

Вкладка Показ слайдів в Microsoft PowerPoint

Якщо ви хочете запустити показ з якогось певного слайда, не з першого, то вибирайте в панелі ескізів потрібний слайд і тут також можливі варіанти:

 1. натисканням кнопки З поточного слайда на вкладці Показ слайдів або комбінацією клавіш Shift + F5 (або Слайд-шоу в останніх версіях)
 2. в правому нижньому кутку редактора натискаємо значок «Показ слайдів»

Нижній край екрана редактора презентацій

До речі, щоб показувати презентацію в окремому вікні зайдіть на вкладці Показ слайдів у Налаштування демонстрації і поставте перемикач в положення "Керований користувачем (вікно)". Так ви зможете управляти розмірами вікна демонстрації. Можливо, комусь цей варіант теж стане в нагоді.

Робота в режимі показу слайдів

Тут ніякого інтерфейсу або драже покажчика миші не видно. Перехід до наступного слайду можна здійснити керуючими кнопками, причому, декількома способами:

 • натиснути ліву кнопку миші на клавіатурі,
 • стрілочку вниз стрілку вправо
 • пробіл або Enter

Для повернення на один слайд назад: стрілочка вгору або вліво або кнопка Backspace.
Кнопка "Home" приведе нас до першого слайду, а "End" - до останнього.

 • Зміна слайда або перехід до нового ефекту - клацання лівою кнопкою миші, пробіл, клавіша «N», «Enter», «Page down», стрілка вправо, стрілка вниз
 • Показ попереднього слайда або ефекту анімації - клавіша «P», «Page Up» або «Backspace», стрілка вліво, стрілка вгору.
 • Перехід до зазначеного слайду - число, потім кнопка введення.
 • Затемнення і відновлення - клавіша «B» або «.» (Крапка).
 • Засветления і відновлення - клавіша «w» або «,» (кома).
 • Завершення показу - клавіша «Esc»

Якщо перемістити мишку вниз в лівий кут, то з'являється курсор і кілька кнопок. Стрілки вліво і вправо дозволяє знову ж перегортати слайди. Наступна кнопка у вигляді олівця. При натисканні на неї відкриється невеликий список додаткових інструментів. З їх допомогою ви можете робити позначки на слайді під час демонстрації.

Сполучення клавіш для рукописних приміток

 • Ctrl + P - заміна покажчика олівцем
 • Ctrl + А - заміна покажчика стрілкою
 • Ctrl + Е - заміна покажчика ластиком
 • Ctrl + М - показувати ваш телефонний рукописних приміток
 • Е - очищення екрану

Іноді при демонстрації необхідно акцентувати увагу глядачів на будь-якому елементі. Можна вказати його стрілкою миші, а якщо натиснути клавішу "Ctrl" разом з лівої кнопкою миші, то отримаємо ефект лазерної указки.

Режим доповідача в PowerPoint

Вище було розглянуто приклад показу презентації на одному моніторі або на двох в режимі дублювання. Якщо ви показуєте презентацію через проектор, то доцільніше в цьому випадку використовувати режим доповідача.

Тут показ слайдів виводиться на проектор, а на вашому моніторі ви отримуєте ще і можливість бачити ескізи всіх ваших слайдів, замітки до демонстрируемому слайду, поточний час і таймер часу вашого виступу.

Екран монітора в режимі доповідача

Вам не доведеться згадувати, що-ж має з'явитися на наступному екрані, і зможете чітко контролювати регламент вашого виступу.

В останній версії Microsoft Word для перегляду на екрані можна запустити режим доповідача комбінацією клавіш Alt + F5. При цьому проектор або другий монітор не потрібно.

Для включення даного режиму при вашому виступі, на вкладці Показ слайдів у групі Монітори поставте прапорець і виберіть режим другого монітора (відзначено червоною рамкою нижче на малюнку)

Функція переходу в режим доповідача

Даний режим можна включити за умови, що до комп'ютера додатково підключений проектор або ще один монітор.

Сподіваюся, що остання фішка значно спростить ваше публічний виступ. І слухачі будуть задоволені вашим доповіддю . Бажаю вам вдалих виступів.

Додаткова інформація:

PS: Цікаві факти зі створення презентації

Дорогий читач! Ви подивилися статтю до кінця. Отримали ви відповідь на своє питання? Напишіть в коментарях пару слов.Еслі відповіді не знайшли, вкажіть що шукали.

Отримали ви відповідь на своє питання?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: