Як заробити на блозі. Кращі способи заробітку на своєму сайті

24 Жов 2017   Відповідь на питання «Як заробити на блозі» цікавить багатьох власників сайтів

24 Жов 2017

Відповідь на питання «Як заробити на блозі» цікавить багатьох власників сайтів. Ми постараємося максимально розгорнуто розкрити дану тему. Також, ви дізнаєтеся кращі способи заробітку на своєму сайті, використовуючи які, можна вийти на високий і, найголовніше, стабільне джерело доходу в інтернеті. Хочу попередити вас, щоб заробляти на власному сайті дійсно хороші гроші, потрібно багато і наполегливо працювати. Потрібно наповнити сайт статтями, розкрутити його і підвищити відвідуваність хоча б до трьохсот унікальних відвідувачів на добу.

Перше, що хочу сказати, заробіток на блозі це реальний спосіб заробляти пристойні суми грошей в інтернеті. Більш того, на мій погляд, заробіток на сайті найприбутковіший спосіб заробітку з усіх можливих. На момент написання статті я веду цей блог два з половиною роки. В інтернеті заробляю, в загальному, близько п'яти років. Яких тільки способів заробітку я не перепробував за весь цей час. Так ось, після того, як я створив свій сайт і почав активно просувати, мої заробітки зросли в десятки разів. Висновки робіть самі. Перше, що хочу сказати, заробіток на блозі це реальний спосіб заробляти пристойні суми грошей в інтернеті Рекомендую дочитати статтю до кінця, так у вас з'являться знання і повне поминання того, як можна заробити на своєму сайті. Способів монетизації блогу дійсно багато. Є прибуткові способи, але є і шахрайські схеми. Ми вибрали тільки найкращі способи. Вам залишається лише вибрати, використовувати кілька або всі ці методи отримання доходу зі свого сайту.

1) Контекстна реклама. Популярний і досить прибутковий спосіб заробітку на блозі. Що таке контекстна реклама? Ця реклама, заснована на поведінці читачів. Якщо користувач на будь-якому блозі дивиться статтю, наприклад, про футбол, він побачить тільки рекламу, пов'язану з футболом. Зазвичай, контекстна реклама доповнює інформацію в статті. Більш докладно про контекстну рекламу розписано тут . Якщо у вас сайт фінансової тематики, рекомендую підключитися до контекстно медійної мережі AdsMmmgp, більш детальна інформація про партнерке знаходиться тут .

У російській сегменті всесвітньої павутини найбільш поширені дві пошукові системи: Яндекс і Гугл. У обох є рекламні мережі: Рекламна мережа Яндекса (РМЯ) і рекламна мережа Гугл це Google AdSense. Розміщувати контекстну рекламу на своєму блозі дуже вельми прибуткове заняття. Якщо твій сайт відвідує багато людей, хороший заробіток забезпечений. З особистого досвіду і за відгуками на форумах, зрозуміло одне: на Яндексі заробіток набагато вище, ніж на Google AdSense.

Після підключення нам будуть платити за те, що людина клацає по рекламі. Кожна натискання на рекламу варто певних грошей. Скільки коштує натискання на рекламне оголошення, це завжди секрет, ми цього знати не можемо. Це ховається рекламними мережами, щоб уникнути накруток з боку веб-майстрів. Якщо потрапити в хорошу нішу, то можна заробляти сотні тисяч рублів щомісячно.

Для підключення до рекламної мережі Яндекса сайт повинен бути з відвідуваністю від 300 осіб на день. Також, необхідно надати доступ до статистики свого сайту і показати, що у нього хороший трафік з пошукових систем. Співробітники компанії Яндекс перевіряють твій сайт, якщо він їм подобається і влаштовує за певними критеріями, то такий сайт приймається в рекламну мережу. Якщо сайт не підходить, тобі відмовляють, подати заявку зможеш тільки через місяць.

В Google AdSense все набагато простіше. Просто регістріруешься, підтверджуєш свої паспортні дані для виведення грошей, вводиш пін код, який тобі прийде на поштову адресу. Потім натискаєш мої оголошення, створюєш нові рекламні оголошення і розміщуєш їх на своєму сайті. Тобто, починаєш заробляти гроші відразу, ніякої модерації немає, все дуже легко і просто.

Для того, щоб заробляти хороші гроші на контекстній рекламі, дуже важливо потрапити в хорошу комерційну нішу і мати високу відвідуваність сайту. Чим більше. Важливо правильно розташувати саму рекламу на блозі. Якщо ти додаси рекламне оголошення, наприклад, в підвал, на нього не будуть натискати. У статті " Плагін WP Quads. Як розмістити рекламу на сайті »Докладно розказано, як і де розмістити рекламні оголошення від будь-якої рекламної мережі. Раджу ознайомитися. Для того, щоб заробляти хороші гроші на контекстній рекламі, дуже важливо потрапити в хорошу комерційну нішу і мати високу відвідуваність сайту 2) Прямі рекламодавці. Прямі рекламодавці є найприбутковішим способом заробітку для багатьох блогів. Для деяких чомусь це дуже складно, для мене нічого складного в цьому немає. В розділі " послуги »Я розмістив контактні дані та перелік платних послуг. Якщо рекламодавця цікавить будь-яка послуга на моєму сайті, він зв'язується зі мною через контакти без особливих проблем. Я не рекомендую вам ставити маленькі ціни на свої послуги, все таки, сайт це наше дітище, яке ми холім і плекаємо, тому брати копійки з рекламодавців це прояв неповаги до своєї роботи, в першу чергу. Прямих рекламодавців потрібно використовувати по повній котушці.

Як знайти рекламодавців і як з ними домовитися. Найчастіше, рекламодавців шукати не потрібно, якщо у сайту хороша відвідуваність, вони до вас самі звернуться. Якщо хочете самі знайти хорошого рекламодавця, спробуйте запропонувати співпрацю сервісів, які за тематикою збігаються з вашим сайтом. Наприклад, ваш сайт про заробіток в інтернеті. Звертайтеся в різні партнерські програми з пропозицією розмістити їх сервіс на вашому сайті на платній основі. Думаю, тут зрозуміло.

3) Партнерські програми. Цей вид отримання доходу на своєму сайті за правильного підходу може стати найприбутковішим. Існує досить багато справді вартісних партнерських програм, на яких можна стабільно заробляти. Мій блог - найяскравіший тому приклад. Переважна більшість статей розбирає заробіток на тій чи іншій партнерській програмі. Просто почитайте мій блог і ви знайдете величезну кількість партнерських програм для заробітку на сайті. Також, раджу ознайомитися зі статтями « Заробіток на сайті »І« Кращі сайти для заробітку на рефералах ». У них ви знайдете найкращі партнерські програми.

Суть заробітку на партнерках вкрай проста: ви входите на сервісі, де є партнерська програма, копіюєте реферальне посилання і рекламуєте її на своєму сайті. Всі, хто зареєструються по вашій реферального посиланням, стануть вашими рефералами. Сам сервіс буде платити вам відсоток від заробітку і покупок ваших рефералів у вигляді бонусу. Все дуже просто.

4) Тізерна реклама. Тизери це маленьке оголошення з заманює картинкою і інтригуючим заголовком. Завдяки тому, що вона дуже помітна, по ній часто клікають. Веб-майстру оплачують кожне натискання по тізерній рекламі. Найпопулярніша тізерна мережу це TeaserNet . Рекомендую використовувати саме цю тизерну мережу, так як вона найнадійніша. Реєстрація на TeaserNet: 4) Тізерна реклама Тут дуже важливо правильно розмістити рекламні оголошення. Для виявлення кращих місць розміщення, зайдіть на сайти конкурентів з перших десяти, двадцяти сторінок в пошуку. Проаналізуйте, де найчастіше конкуренти ставлять тизери, цієї інформації буде достатньо, щоб приймати рішення по розміщенню рекламних блоків.

5) Продаж посилань. Продавати посилання вигідне і не накладне справа. Потрібно лише опублікувати посилання на блозі, що займе буквально десять хвилин вашого часу, і ви отримаєте оплату. Даний спосіб ділиться на 2 види: оренда посилань і публікація посилань на постійній основі (цей вид заробітку користується великим попитом, ніж оренда).

Оптимальний спосіб заробітку - прямий вихід на рекламодавця. Можете самі шукати рекламодавців, можете чекати, коли рекламодавець сам звернеться до вас. Обов'язково розмістіть на сайті розділ з контактами, щоб потенційні рекламодавці могли зв'язатися з вами. До мене часто звертаються власники різних сайтів з проханням розмістити посилання в певній статті. Це дуже вигідно, за п'ять хвилин роботи можна отримати до 1000 рублів, просто додавши посилання рекламодавця на свій сайт.

Розміщення посилань на орендній основі. Найпопулярніша біржа посилань це сайт Sape . Якщо коротко, як влаштована система. У людини теж є сайт, він хоче просунути його в пошукових системах. Він платить за розміщення посилання на вашому блозі. Оренда коштує недорого, від 10 до 20 рублів на добу або від 300 до 600 рублів на місяць. Вічна посилання коштує в середньому від 500 до 1000 рублів. біржа Sape працює з 2006 року і є достатньо надійною. Рекомендую використовувати саме її для заробітку на орендних посиланнях. Реєстрація на Sape: Розміщення посилань на орендній основі Розміщення посилань на вічній основі. Також можна використовувати варіант розміщення посилань на постійній основі. біржа GoGetLinks оптимальний варіант розміщення вічних посилань. Якщо коротко, щоб ваш сайт пройшов модерацію і потрапив в систему, потрібно відповідати її вимогам. Ваш сайт повинен існувати більше, ніж шість місяців і мати високі показники ТІЦ (для Яндекса) і PR (для Гугла). Реєстрація на GoGetLinks: 6) Заробіток на розміщенні та написанні статей. Досить цікавий вид заробітку. До мене дуже часто звертаються представники різних проектів з пропозицією розмістити інформацію про них на моєму сайті. Приблизна ціна за одне подібне розміщення від 30 доларів. А тепер уявіть, що в місяць до вас звернутися, наприклад, десять таких представників. Погодьтеся, непогано.

Тут можливо кілька способів заробітку. По-перше, ви розміщуєте на постійній основі статтю про проект, яку надав його представник. Тобто, вам нічого писати не потрібно, ваш сайт використовують, як рекламний майданчик. По-друге, ви пишіть авторську статтю про проект і розміщуєте її на сайті. Обидва варіанти однаково хороші. У першому випадку вам практично нічого не потрібно буде робити для заробітку. У другому випадку ви самі напишіть статтю під свої ключові запити, що дозволить швидше вивести її на перші позиції пошукової видачі. Порада: якщо ви розміщуєте чужу статтю на сайті, домовтеся, щоб вона була унікальною на 100%. Чи не унікальний текст може нашкодити вашому сайту. Тут можливо кілька способів заробітку 7) Надання різних послуг. Кожна людина, в тому числі і ти, мій дорогий читачу, вміє щось робити якісно. Запиши в word документ усі послуги, які ти зможеш надати потенційним рекламодавцям. Потім створи спеціальний розділ з переліком всіх послуг, такий як цей , Наприклад. Це може бути все що завгодно: написання статей, зйомка відео роликів, допомога у створенні сайту, консультації і так далі. Ось таким простим способом можна заробляти на допомогу іншим людям.

8) Продаж послуг або товарів. Сайт можна використовувати, як майданчик для продажу інформаційних продуктів, навчальних курсів, різних продуктів або послуг і так далі. Тут можливі два варіанти: продаж власних товарів, або продаж чужих товарів. Цей спосіб заробітку найбільше підходить для онлайн магазинів. Але і простий блог можна використовувати для поширення різних товарів в інтернеті.

Резюме. Тепер давайте підведемо підсумок. Можеш спробувати все, але я можу порекомендувати контекстну рекламу, партнерські програми і прямих рекламодавців. Особливо раджу придивитися до контекстної реклами і партнерок. Ці два способи потенційно можуть принести веб-майстру найбільший дохід з сайту. Рекламодавці самі знайдуть якісний майданчик, на мій погляд, не варто витрачати час на їх пошук, але і відмовлятися від їх пропозицій теж не варто. Загалом, пробуй різні способи заробітку і вибирай ті, що найбільше підходить для тебе. Сподіваюся, ця інформація була для тебе корисною. Є питання, задавай в коментарях під статтею.

Опубліковано в Заробіток на сайті
Раджу відвідати наступні сторінки:
Медійна мережа AdsMmgp
Партнерська програма BestChange
Інвестиції в криптовалюта
Автосерфінг - заробіток на автоматі
Як заробити на біткоіни

Що таке контекстна реклама?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: