Як заробити на своєму сайті: 5 способів заробітку на блозі, форумі, безкоштовному сайті

 1. Як заробити на своєму сайті: 5 способів заробітку на блозі, форумі, безкоштовному сайті Маючи свій...
 2. § 2. Розміщення реклами на сайті
 3. § 3. Продаж посилань, як спосіб заробітку сайтом
 4. § 4. Розміщення статей на сайті
 5. § 5. Партнерські програми
 6. § 6. Як заробити на файлообмінниках?
 7. § 7. Висновок
 8. Відгуки:
 9. Як заробити на своєму сайті: 5 способів заробітку на блозі, форумі, безкоштовному сайті
 10. § 1. На якому сайті можна заробити, а на якому не варто навіть і намагатися?
 11. § 2. Розміщення реклами на сайті
 12. § 3. Продаж посилань, як спосіб заробітку сайтом
 13. § 4. Розміщення статей на сайті
 14. § 5. Партнерські програми
 15. § 6. Як запрацювати на файлообмінниках?
 16. Як заробити на своєму сайті: 5 способів заробітку на блозі, форумі, безкоштовному сайті
 17. § 1. На якому сайті можна заробити, а на якому не варто навіть і намагатися?
 18. § 2. Розміщення реклами на сайті
 19. § 3. Продаж посилань, як спосіб заробітку сайтом
 20. § 4. Розміщення статей на сайті
 21. § 5. Партнерські програми
 22. § 6. Як заробити на файлообмінниках?
 23. § 7. Висновок
 24. Відгуки:
 25. Як заробити на своєму сайті: 5 способів заробітку на блозі, форумі, безкоштовному сайті
 26. § 1. На якому сайті можна заробити, а на якому не варто навіть і намагатися?
 27. § 2. Розміщення реклами на сайті
 28. § 3. Продаж посилань, як спосіб заробітку сайтом
 29. § 4. Розміщення статей на сайті
 30. § 5. Партнерські програми
 31. § 6. Як заробити на файлообмінниках?
 32. § 7. Висновок
 33. Відгуки:

Як заробити на своєму сайті: 5 способів заробітку на блозі, форумі, безкоштовному сайті

Маючи свій сайт і мізки, можна заробити гроші.
Маючи тільки мізки, можна створити сайт і заробити гроші.
Не маючи мізків, можна штовхати гній. Що теж, в принципі, іноді корисно.
Олексій Востров.

Олексій Востров

Е то розділ про те, як заробити на сайті гроші, які способи для цього існують і що за підводні камені зустрічаються на даному шляху. Я впевнений, що при наявності прямих рук і бажання, заробіток на сайті пристойних грошей можливий для ресурсу абсолютно будь-якої тематики. Детальніше про це читайте нижче.

До оли я починав писати цю статтю, то з усіх способів заробити в інтернеті за допомогою сайту більш-менш знайомі мені були продаж посилань і розміщення контекстної реклами. А моїх знань про ці способи вистачило б хіба що тільки на те, щоб просто поіменно перерахувати біржі посилань і сервіси цієї самої контекстної реклами. Таку «статтю» змогла б написати навіть мавпа, тому було вирішено відкласти сіё «твір» до кращих часів і продовжити набиратися досвіду.

Н а даний момент я також не вважаю себе пізнали все про заробіток на сайті, але ...

Останнім часом відвідувачі мого сайту (улюблені особисто мною), «за сумісництвом» є дуже хорошими людьми, які рекомендують мій сайт на різних форумах і блогах, залишають посилання на сторінки і розділи мого сайту на інших ресурсах і просто пишуть скрізь, де можуть , добрі слова про мій сайт, все частіше і частіше задають мені питання, що стосуються різних способів того, як заробити за допомогою сайту, і який з цих способів краще.

У підсумку, я вирішив узагальнити всі наявні у мене знання про заробіток на сайті і викласти їх тут. Розписати все в подробицях, звичайно, не вийшло. Але вказати напрямок, в якому варто рухатися для того, щоб почати заробляти на своєму сайті гідні гроші, думаю, вийшло.


§ 1. На якому сайті можна заробити, а на якому не варто навіть і намагатися?

З апомні головне: отримати нормальні гроші за допомогою сайту, створеного виключно «для заробітку", не вийде. По крайней мере, до тих пір, поки ти не наберешся досвіду. Новачок з такого сайту або взагалі нічого не отримає, або буде «збивати» сущі копійки.

Ч об мати з сайту стабільний і високий дохід, потрібно замість питання «Як заробити на сайті багато грошей?» Спочатку задуматися над іншим питанням «Як створити сайт, який буде цікавий і корисний людям?».

І тільки вже маючи такий вебсайт (або, принаймні, закінчений план його створення), можна задуматися над тим, як на ньому заробити.

Т акже настійно не рекомендую! тобі створювати сайти про заробіток в інтернеті або з вмістом «тільки для дорослих». Та й взагалі створювати сайти на ті теми, в яких ти або зовсім не розбираєшся, або розбираєшся, але дуже слабо. Пам'ятай, чим якісніше і цікавіше буде твій сайт, тим більше грошей з його допомогою ти зможеш заробити.

Д Вказати, часто задається мені питання - це питання, про те, на якому хостингу (платний чи безплатний) краще створювати сайт, щоб надалі розвивати його і заробляти на ньому гроші. Відповідь тут один і він очевидний: якщо ти, шановний відвідувач, твердо вирішив створити свій сайт , Все зважив і обміркував, знаєш, про що буде сайт і кому він призначений, а найголовніше маєш у своїй голові щось корисне, що можна викласти на сайті і зацікавити інших людей, то біжи риссю купувати домен і хостинг . І навіть не розмірковував. Я тебе запевняю, якісний сайт на абсолютно будь-яку тему, як мінімум, окупить витрати, а як максимум, дозволить своєму авторові ще й заробити на пиріжки з вермішеллю.

Б есплатний же хостинг можна використовувати в наступних випадках:

 • ~ Для підтримки основного сайту (про це поговоримо в окремій статті);

 • ~ Для того, щоб просто побавитися і кинути (не шкода);

 • ~ Якщо дуже сильно свербить в одному місці і хочеться відчути себе крутим перцем, у якого є свій сайт, але в наявності тільки купа фотографій з голими тітками, немає ні знань, ні бажання їх отримати, руки ростуть невідомо звідки, а замість мізків вакуум.

В про всіх інших випадках створювати сайт на безкоштовному хостингу, м'яко кажучи, нерозумно і безрозсудно.

І сключеніем тут є, мабуть, тільки блогові сервіси і соціальні мережі . Деякі з описаних нижче способів заробити на своєму сайті цілком можуть бути реалізовані і на цих ресурсах. Але тільки деякі і з великими труднощами. Маючи ж якісний сайт на надійному хостингу і власний домен , Заробляти гроші буде набагато легше.

А тепер перейдемо безпосередньо до самих способів того, як заробити на сайті гроші і плювати після цього на американців з їх фінансовою кризою. Почнемо, мабуть, з самого популярного, легального і безпечного - розміщення реклами на сайті.

§ 2. Розміщення реклами на сайті

З амий легальний і зручний спосіб заробити на своєму сайті - це розміщення реклами на ньому. Даний варіант може застосовуватися і як додатковий заробіток на сайті, і також має всі шанси стати основним джерелом доходу. Реклама на сайті буває двох видів: контекстна і у вигляді всіляких банерів. Є ще деякі види, але з ними краще працювати, вже маючи досвід і знання.

Є ще деякі види, але з ними краще працювати, вже маючи досвід і знання

Л ічно для мене банерна реклама має два серйозних мінуса. Перший - це самі банери (картинки, файли swf і т.д.). Вони збільшують час завантаження сторінки, а також блимають і переливаються всіма кольорами, що відволікає від основного вмісту.

В торою мінус - це пошук рекламодавців. Як заробити на сайті, розміщуючи банери? Потрібно знайти людину, яка погодиться сплатити це розміщення. Для молодого сайту, що не має ще великий відвідуваності, це практично не реально, бо рекламодавцю немає сенсу платити гроші за рекламу на сайті, на який заходить 20-30 чоловік в день. Звичайно, якщо ти відомий фахівець в своїй області, то швидко продаси всі рекламні місця на своєму сайті, т. К. Рекламодавцю це буде вигідно, тому що твій авторитет приверне до тебе на сайт і колег, і просто цікавляться. А як бути "не фахівцям»? Їм, а точніше нам, допоможе контекстна реклама і сервіси, її розміщують.

Контекстної називається реклама, відповідна за своєю тематикою змістом (контексту) вебсторінки, на якій вона розміщена. Т. е. Якщо на сторінці мова йде про мухах дрозофилах, то і рекламні оголошення будуть на цю ж тему.

П оетому контекстна реклама стала настільки популярна і затребувана. Адже вона вигідна і рекламодавцям (їх оголошення побачать тільки ті, кому це потрібно), і власникам ресурсів (хороший заробіток на сайті і не дратує відвідувачів), і самим користувачам (вони бачать рекламу тільки тих товарів і послуг, які відносяться до теми переглядається ними в даний момент сторінки, і, відповідно, можуть бути їм корисні).

До олічество грошей, які отримує власник сайту, прямо пропорційно кількості кліків по рекламних оголошеннях, які зроблять відвідувачі. Ціна за клік залежить від тематики сайту. Найдорожчі кліки в будівництві, автомобілях або фінансах. Таким чином, на величину заробітку від розміщення контекстної реклами, в першу чергу, впливають відвідуваність сайту і його тематика.

У Рунеті найбільш популярні три сервісу контекстної реклами : Бігун, Яндекс.Директ і AdSense. Перші два - російські, останній - від пошукової системи Google (рекламу AdSense ти можеш побачити на початку цієї статті і трохи нижче по тексту). Бігун в даний час практично зійшов з дистанції. Сервіс занепав і намагатися заробляти на своєму сайті з його допомогою можна тільки від повного відчаю.

У словия в Яндекс.Директ жорсткі. І по відвідуваності сайту, і по оформленню договору. Молодий сайт в Директ візьмуть навряд чи. Та й не молодий повинен сильно постаратися для потрапляння в систему.

!

Примітка. Абсолютно всі сервіси контекстної реклами не приймають сайти з краденим контентом , Сайти зі змістом «тільки для дорослих» і сайти, що порушують закони РФ. З повним списком правил участі ти зможеш ознайомитися на сайті кожного з сервісів.

A dSense - це світовий лідер контекстної реклами. У Росії заробіток на сайті за допомогою AdSense взагалі міг би стати основним, якби не одне але: виведення грошей з системи надзвичайно утруднений. Здійснюється він за допомогою чеків, які надсилаються поштою і які важко перевести в готівку (особливо в невеликих містах). Але останнім часом в цьому напрямку робляться певні кроки і, сподіваюся, що незабаром заробити на своєму сайті за допомогою AdSense стане також просто, як і за допомогою наступного методу - продажу посилань з сайту.

!

Оновлено вересня 2010 року. Уже стало. Сервіс контекстної реклами AdSense спільно з системою Рапіда запустили можливість виведення зароблених грошей через пошту Росії, на гаманець в системах платежів WebMoney і Яндекс.Деньги, на банківський рахунок і т. д.


§ 3. Продаж посилань, як спосіб заробітку сайтом

З разу скажу, що продаж посилань сильно не вітається пошуковими системами. І якщо дуже нахабніти, то можна швидко потрапити в бан до пошуковиків. У той же час, продаж посилань з сайту - це як і раніше дуже популярний спосіб заробити на своєму сайті гроші.

З Посиланням купують для того, щоб підняти позиції сайту у видачі пошукових систем по потрібних запитах або для того, щоб збільшити показники сайту (ТІЦ і PR). Продавати посилання можна вручну або через різні біржі посилань . Друге - швидше і зручніше.

Ц ена посилання залежить від показників сторінки (ТІЦ і PR, ТИЦ присвоюється всьому сайту цілком, PR кожній сторінці окремо), кількості зовнішніх посилань на сторінці, якості самого сайту і число рівнів вкладення сторінки (УВ). Найдорожчі посилання з головної (1 УВ), потім йдуть сторінки 2 УВ (т. Е. Сторінки, на які є посилання з головної) і найдешевші - 3 УВ (на які є посилання зі сторінки 2 УВ). Решта рівні вкладеності (т. Е. Більше 3 УВ), як правило, в біржі не приймаються. Ціна посилання ніяк не залежить від відвідуваності сайту.

П ара рад особисто від мене:

 • ~ Продавай не більш як 5 посилань зі сторінки. А ще краще не більше 3. Так і ціну зможеш поставити вище середньої по системі, і мінімізувати ризик залетіти в бан. Пам'ятай, можна продати 10 посилань і заробити більше, ніж продав 100.

 • ~ Розміщуй посилання тільки на якісні сайти бажано приблизно тієї ж тематики, що і твій.

 • ~ Чи не продавай посилання з нового сайту. Спочатку хоча б трохи розкрути його.

П родавать посилання на блозі (так звані, постові) краще не через біржі посилань, а за допомогою сервісів для розміщення реклами в блогах . Ці сервіси дадуть можливість заробити на блозі, розміщуючи постові (т. Е. Посилання в самих постах), рекламні огляди і т. Д.

В Взагалі, пошукові системи потихеньку нівелюють вплив покупних посилань на видачу. І дуже скоро зведуть його нанівець. Тому цей спосіб заробити сайтом поступово еволюціонував в інший - розміщення статей на сайті за гроші.

§ 4. Розміщення статей на сайті

На мій погляд, розміщення статей - це не тільки хороший спосіб заробітку на сайті, але і найперспективніший варіант просування сайту. Даний вид заробітку, як і контекстна реклама, вигідний усім: оптимізатор, розміщуючи свої статті на інших сайтах, отримує максимально природні посилання на свій; власник сайту, погоджуючись на таке розміщення, не тільки заробляє гроші на своєму сайті, а й отримує унікальний контент , Що в свою чергу приваблює нових відвідувачів; відвідувачі же отримують нову інформацію.

Е дінственний мінус для власників сайтів - це те, що даний спосіб просування сайтів (як і всі інші) намагаються автоматизувати. Я маю на увазі так зване розмноження статей з допомогою різних програм. Т. е. Беруть одну статтю і шляхом заміни слів на синоніми роблять з неї 200-300 статей. Про читабельності таких шедеврів мови вже, звичайно, не йде. Єдиними читачами таких статей будуть роботи пошукових систем. Тут уже все залежить від тебе. Погодишся ти перетворити свій сайт в смітник і розмістити подібні «творіння» або будеш розміщувати тільки якісні статті.

До ак і для продажу посилань, для даного способу заробити на сайті створені свої сервіси для розміщення статей . У них ти можеш вказати свої вимоги до статей: кількість знаків, кількість посилань в статті і т. Д. Рекомендую кількість знаків ставити від 2000, а кількість посилань не більш 2. Ну, і, звичайно, розміщувати тільки якісні, «людські» статті .

У елічіна доходу від розміщення статей залежить від якості сайту та його показників PR і ТИЦ.

А тепер поговоримо про найбільш неоднозначному способі заробити на своєму сайті - заробіток за допомогою партнерських програм.

§ 5. Партнерські програми

П про мою думку, заробіток на сайті за допомогою партнерських програм - це одночасно і найпростіший, і найскладніший спосіб отримання доходу з сайту. Про це варіанті заробити можна написати не одну статтю і тут я постараюся лише коротко пояснити саму суть партнерських програм.

!

Що таке партнерські програми?
Партнерські програми - це вид співпраці між користувачем і сервісом (будь-якої інтернет-магазин, біржа посилань, біржа статей, хостинг і т. Д.), При якому сервіс ділиться з користувачем частиною свого доходу, отриманим від покупців, які прийшли в цей сервіс за рекомендацією користувача. Во, як загнув.

Е слі пояснювати «на пальцях», то, припустимо, є інтернет-магазин. Ти в ньому регістріруешься, отримуєш реферальную або, по-іншому, партнерське посилання (звичайна посилання плюс твій партнерський ідентифікатор) і розміщуєш в тому чи іншому вигляді цю рефссилку у себе на сайті (або в будь-якому іншому доступному місці Інтернету). Відвідувачі твого сайту переходять за цим посиланням в інтернет-магазин і здійснюють там покупки. Магазин запам'ятовує їх (відвідувачів, а не купівлі), як тобою запрошених, і виплачує тобі зі свого доходу від цих покупок певний відсоток. Причому виплачує не одноразово, а при кожній покупці.

Зовні б дуже просто: знай тільки посилай покупців і заробляй гроші з сайту. Але це тільки на перший погляд. Ось деякі мінуси.

мінуси:

1. Для початку користувач повинен перейти по твоїй посиланням, а, перейшовши, витратити свої гроші в партнерському сервісі. Домогтися цього не так легко, як здається.

2. Зазвичай партнерський відсоток дуже малий. З урахуванням того, що розраховується він від прибутку сервісу, а не від всієї суми, витраченої користувачем, виходить, щоб заробити на партнерках пристойні гроші, потрібно багато користувачів, які будуть витрачати свої гроші в партнерському сервісі. Або послуги (товари) сервісу повинні бути дуже дорогими.

Е то головні проблеми заробітку на сайті за допомогою партнерських програм. Але є плюси, які набагато вагоміше мінусів.

плюси:

1. партнерок дуже багато. Практично будь-який сервіс, в якому можна витратити гроші, має свою партнерську програму. Тому підібрати партнерку можна під сайт майже будь-якої тематики. Головне - вибрати надійну і зручну. ось тут є список партнерок , Перевірених особисто мною.

2. партнерки ідеальні як пасивного заробітку на сайті (краще тільки контекстна реклама). Т. е. Розмістив рефссилку на сайті, а там, хто цього потребує, самі клацають. Найефективніше, звісно, ​​заробляти на партнерських програмах активно: залучати різними способами на сторінку з рефссилке якомога більше народу, всіляко рекламувати партнерку і т. Д. Але без належного досвіду велика ймовірність заробити дірку від бублика.

3. партнерського посилання можна розмістити не тільки на своєму сайті, а взагалі де завгодно в Інтернеті: на блогах, форумах, в листах і т. Д. Таким чином, в принципі, є можливість заробляти і без свого сайту, але з сайтом простіше.

Е то основні моменти того, як заробити на сайті за допомогою партнерських програм. Величина доходу цілком і повністю залежить від наявності мізків і прямоти рук власника сайту. Можна вибрати парочку партнерок і працювати тільки з ними, можна працювати з кількома десятками партнерських програм. Все пізнається на досвіді, тому не бійся експериментувати.

А тепер поговоримо про ще один хорошому способі пасивного (а для кого і активного) заробітку на сайті - заробіток на файлообмінниках.

§ 6. Як заробити на файлообмінниках?

Апдейт від вересня 2017 року. На сьогоднішній день заробіток на файлообмінниках помер. Максимум, що сьогодні можна отримати з файлового хостингу - додаткове місце на свій аккаунт (за залучення нових користувачів). Заробляйте способами вище.

Особисто я вважаю, що заробіток на файлообмінниках не тільки приносить гроші, а й взагалі файлообмінники - це дуже зручна штука. Особливо для власника сайту з невеликим бюджетом. Адже можна заощадити і закачати файл солідних розмірів на такий файлохостінг, після чого дати відвідувачам посилання на скачування, не витрачаючи трафік і місце на своєму хостингу. А тут ще й гроші за це платять. Я пробував різні файлообмінники, але сподобався мені найбільше Depositfiles . Його і використовую.

В принципі, заробити на файлообмінниках можна і без власного сайту. Але, маючи ресурс, на якому розміщено багато популярних файлів (програми, фільми, музика, картинки і т. Д.), Зробити це буде набагато простіше.

Принцип заробітку на файлообмінниках простий: регістріруешься, закачувати файл, отримуєш на нього посилання і розміщуєш це посилання, де тобі потрібно. Користувачі качають твій файл, а ти отримуєш за це гроші. Величина доходу залежить від кількості завантажень, від розміру файлів, завантажених тобою (чим більше, тим краще) і від регіону, з якого прийшов користувач (не всі регіони зараховуються). Ось в принципі і все.

§ 7. Висновок

Я описав тут найпопулярніші способи того, як заробити на своєму сайті гроші. Їх грамотне і спільне використання дасть можливість починаючому інтернет-олігарху спокійно розвивати свій ресурс і поступово збільшувати свій заробіток на сайті, одночасно набираючись досвіду. Ну і, звичайно, ніхто не заважає тобі почухати гарбуз і придумати щось своє.

В майбутньому я планую написати більш докладні статті по кожному з перерахованих вище способів. Якщо у тебе є питання або зауваження, то обов'язково озвуч їх у коментарях на блозі (посилання нижче).

З амое головне пам'ятай, можна до глибокої старості читати статті та розповіді про заробіток на сайті, а можна створити сайт і на своєму досвіді дізнатися про те, як на ньому заробити. Чи не мні сиськи, намагайся і пробуй!

У поспіху!

Відгуки:

Привіт, за результатами вашої роботи видно, що Seoded.ru професіонали своєї справи! Ще не бачив такого обсягу потрібної інформації для новачків ні де, крім як у вас! Маю велику надію, що почну працювати і заробляти з вашою допомогою і вашої інформаційною підтримкою!

Олексій.

СПС за статтю, тільки створюю свій сайт про життя, любов і заробіток, матеріал дуже придався і направив в потрібне русло! Молодця, так тримати, розкручуся закину посилання на мій сайт, удачі !!!

Миколай.

прекрасна стаття! шукала інформацію і знайшла її тут в повному обсязі. Дякуємо!

Інна.

Привіт, Альоша! Вибачте за фамільярність, але я значно старше Вас, так що .... Вибачте, в загальному. Це не питання, і не "поболталка", а просто так. Я отримала Ваш лист, ось і відповідаю, але писати більше не має наміру. Мені дуже подобається те, що у Вас написано! Кумедний сайт, дотепний, грамотний і взагалі Ви молодець і розумниця. Спасибі, ознайомилася з задоволенням. З повагою.

Наталя.

Невже мені вдалося знайти що то реально корисне для себе? - Так. Я про твій сайт, Олексій. Завжди що то підказувало мені що гроші тут є ... Чи не розумів тільки як можна використовувати це для себе. Завчасно не вистачало (бажання було) розібратися в мережі, що тут так як, зараз хоч відбавляй. Витрачу його з користю. Дякую за твої знання і старання донести все просто. Респект

Антон.

Як заробити на своєму сайті: 5 способів заробітку на блозі, форумі, безкоштовному сайті

Маючи свій сайт і мізки, можна заробити гроші.
Маючи тільки мізки, можна створити сайт і заробити гроші.
Не маючи мізків, можна штовхати гній. Що теж, в принципі, іноді корисно.
Олексій Востров.

Олексій Востров

Е то розділ про те, як заробити на сайті гроші, які способи для цього існують і що за підводні камені зустрічаються на даному шляху. Я впевнений, що при наявності прямих рук і бажання, заробіток на сайті пристойних коштів можливий для ресурсу абсолютно будь тематики. Детальніше про це читайте нижче.

До оли я починав писати цю статтю, то з усіх способів заробити в інтернеті за допомогою сайту більш-менш знайомі мені були продаж посилань і розміщення контекстної реклами. А моїх знань про ці способи вистачило б хіба що тільки на те, щоб просто поіменно перерахувати біржі посилань і сервіси цієї самої контекстної реклами. Таку «статтю» змогла б написати навіть мавпа, тому було вирішено відкласти сіё «твір» до найкращих часів і продовжити набиратися досвід.

Н а даний момент я також не вважаю себе пізнали все про заробіток на сайті, але ...

Останнім часом відвідувачі мого сайту (улюблені особисто мною), «за сумісництвом» є дуже хорошими людьми, які рекомендують мій сайт на різних форумах і блогах, залишають посилання на сторінки і розділи мого сайту на інших ресурсах і просто пишуть скрізь, де можуть , добрі слова про мій сайт, все частіше і частіше задають мені питання, що стосуються різних способів того, як заробити за допомогою сайту, і який з цих способів краще.

У підсумку, я вирішив узагальнити всі наявні у мене знання про заробіток на сайті і викласти їх тут. Розписати усе у подробицях, звичайно, не вийшло. Але вказати напрям, в якому варто рухатися для того, щоб почати заробляти на своєму сайті гідні гроші, думаю, вийшло.


§ 1. На якому сайті можна заробити, а на якому не варто навіть і намагатися?

З апомні головне: отримати нормальні кошти за допомогою сайту, створеного виключно «для заробітку", не вийде. По крайней мере, до тих пір, поки ти не наберешся досвіду. Новачок з такого сайту або узагалі нічого не отримає, або буде «збивати» сущі копійки.

Ч об мати з сайту стабільний і високий дохід, потрібно замість питання «Як заробити на сайті багато грошей?» Спочатку задуматися над іншим питанням «Як створити сайт, який буде цікавий і корисний людям?».

І тільки вже маючи такий вебсайт (або, принаймні, закінчений план його створення), можна задуматися над тим, як на ньому заробити.

Т акже настійно не рекомендую! тобі створювати сайти про заробіток в інтернеті або з вмістом «тільки для дорослих». Та й взагалі створювати сайти на ті теми, в яких ти або зовсім не розбираєшся, або розбираєшся, але дуже слабо. Пам'ятай, чим якісніше і цікавіше буде твій сайт, тим більше грошей з його допомогою ти зможеш заробити.

Д Вказати, часто задається мені питання - це питання, про те, на якому хостингу (платний чи безплатний) краще створювати сайт, щоб надалі розвивати його і заробляти на ньому гроші. Відповідь тут один і він очевидний: якщо ти, шановний відвідувач, твердо вирішив створити свій сайт , Все зважив і обміркував, знаєш, про що буде сайт і кому він призначений, а найголовніше маєш у своїй голові щось корисне, що можна викласти на сайті і зацікавити інших людей, то біжи риссю купувати домен і хостинг . І навіть не розмірковував. Я тебе запевняю, якісний сайт на абсолютно будь-яку тему, як мінімум, окупить витрати, а як максимум, дозволить своєму авторові ще й заробити на пиріжки з вермішеллю.

Б есплатний же хостинг можна використовувати в наступних випадках:

 • ~ Для підтримки основного сайту (про це поговоримо в окремій статті);

 • ~ Для того, щоб просто побавитися і кинути (не шкода);

 • ~ Якщо дуже сильно свербить в одному місці і хочеться відчути себе крутим перцем, у якого є свій сайт, але в наявності тільки купа фотографій з голими тітками, немає ні знань, ні бажання їх отримати, руки ростуть невідомо звідки, а замість мізків вакуум.

В про всіх інших випадках створювати сайт на безкоштовному хостингу, м'яко кажучи, нерозумно і безрозсудно.

І сключеніем тут є, мабуть, тільки блогові сервіси і соціальні мережі . Деякі з описаних нижче способів заробити на своєму сайті цілком можуть бути реалізовані і на цих ресурсах. Але тільки деякі і з великими труднощами. Маючи ж якісний сайт на надійному хостингу і власний домен , Заробляти гроші буде набагато легше.

А тепер перейдемо безпосередньо до самих способів того, як заробити на сайті гроші і плювати після цього на американців з їх фінансовою кризою. Почнемо, мабуть, з самого популярного, легального і безпечного - розміщення реклами на сайті.

§ 2. Розміщення реклами на сайті

З амий легальний і зручний спосіб заробити на своєму сайті - це розміщення реклами на ньому. Даний варіант може застосовуватися і як додатковий заробіток на сайті, і також має всі шанси стати основним джерелом доходу. Реклама на сайт буває двох видів: контекстна і у вигляді всіляких банерів. Є ще деякі види, але з ними краще працювати, вже маючи досвід і знання.

Є ще деякі види, але з ними краще працювати, вже маючи досвід і знання

Л ічно для мене банерна реклама має два серйозних мінуса. Перший - це самі банери (картинки, файли swf і т.д.). Вони збільшують час завантаження сторінки, а також блимають і переливаються всіма кольорами, що відволікає від основного вмісту.

В торою мінус - це пошук рекламодавців. Як заробити на сайті, розміщуючи банери? Потрібно знайти людину, яка погодиться сплатити це розміщення. Для молодого сайту, що не має ще великий відвідуваності, це практично не реально, бо рекламодавцю немає сенсу платити гроші за рекламу на сайті, на який заходить 20-30 чоловік в день. Звичайно, якщо ти відомий фахівець в своїй області, то швидко продаси всі рекламні місця на своєму сайті, т. К. Рекламодавцю це буде вигідно, тому що твій авторитет приверне до тебе на сайт і колег, і просто цікавляться. А як бути "не фахівцям»? Їм, а точніше нам допоможе контекстна реклама і сервіси, її розміщують.

Контекстної називається реклама, відповідна за своєю тематикою змістом (контексту) вебсторінки, на якій вона розміщена. Т. е. Якщо на сторінці мова йде про мухах дрозофилах, то і рекламні оголошення будуть на цю ж тему.

П оетому контекстна реклама стала настільки популярна і затребувана. Адже вона вигідна і рекламодавцям (їх оголошення побачать тільки ті, кому це потрібно), і власникам ресурсів (хороший заробіток на сайті і не дратує відвідувачів), і самим користувачам (вони бачать рекламу тільки тих товарів і послуг, які відносяться до теми переглядається ними в даний момент сторінки, і, відповідно, можуть бути їм корисні).

До олічество грошей, які отримує власник сайту, прямо пропорційно кількості кліків по рекламних оголошеннях, які зроблять відвідувачі. Ціна за клік залежить від тематики сайту. Найдорожчі кліки у будівництві, автомобілях або фінансах. Таким чином, на розмір заробітку від розміщення контекстної реклами, в першу чергу, впливають відвідуваність сайту і його тематика.

У Рунеті найбільш популярні три сервісу контекстної реклами : Бігун, Яндекс.Директ і AdSense. Перші два - російські, останній - від пошукової системи Google (рекламу AdSense ти можеш побачити на початку цієї статті і трохи нижче по тексту). Бігун в даний час практично зійшов з дистанції. Сервіс занепав і намагатися заробляти на своєму сайті з його допомогою можна тільки від повного відчаю.

У словия в Яндекс.Директ жорсткі. І по відвідуваності сайту, і по оформленню договору. Молодий сайт в Директ візьмуть навряд чи. Так і не молодий повинен сильно постаратися для потрапляння в систему.

!

Примітка. Абсолютно всі сервіси контекстної реклами не приймають сайти з краденим контентом , Сайти зі змістом «тільки для дорослих» і сайти, які порушують закони РФ. З повним списком правил участі ти зможеш ознайомитися на сайтi кожного з сервісів.

A dSense - це світовий лідер контекстної реклами. У Росії заробіток на сайті за допомогою AdSense взагалі міг би стати основним, якби не одне але: виведення грошей з системи надзвичайно утруднений. Здійснюється він за допомогою чеків, які надсилаються поштою і які важко перевести в готівку (особливо в невеликих містах). Але останнім часом у цьому напрямі робляться певні кроки і, сподіваюся, що незабаром заробити на своєму сайті за допомогою AdSense стане також просто, як і за допомогою наступного методу - продажу посилань з сайту.

!

Оновлено вересня 2010 року. Уже стало. Сервіс контекстної реклами AdSense спільно з системою Рапіда запустили можливість виведення зароблених грошей через пошту Росії, на гаманець в системах платежів WebMoney і Яндекс.Деньги, на банківський рахунок і т. д.


§ 3. Продаж посилань, як спосіб заробітку сайтом

З разу скажу, що продаж посилань сильно не вітається пошуковими системами. І якщо дуже нахабніти, то можна швидко потрапити в бан до пошуковиків. У той же час, продаж посилань з сайту - це як і раніше дуже популярний спосіб заробити на своєму сайті гроші.

З Посиланням купують для того, щоб підняти позиції сайту у видачі пошукових систем по потрібних запитах або для того, щоб збільшити показники сайту (ТІЦ і PR). Продавати посилання можна вручну або через різні біржі посилань . Друге - швидше і зручніше.

Ц ена посилання залежить від показників сторінки (ТІЦ і PR, ТИЦ присвоюється всьому сайту цілком, PR кожній сторінці окремо), кількості зовнішніх посилань на сторінці, якості самого сайту і число рівнів вкладення сторінки (УВ). Найдорожчі посилання з головної (1 УВ), потім йдуть сторінки 2 УВ (т. Е. Сторінки, на які є посилання з головної) і найдешевші - 3 УВ (на які є посилання зі сторінки 2 УВ). Решта рівні вкладеності (т. О. Більше 3 УВ), як правило, в біржі не приймаються. Ціна посилання ніяк не залежить від відвідуваності сайту.

П ара рад особисто від мене:

 • ~ Продавай не більш як 5 посилань зі сторінки. А ще краще не більше 3. Так і ціну зможеш поставити вище середньої по системі, і мінімізувати ризик залетіти в бан. Пам'ятай, можна продати 10 посилань і заробити більше, ніж продав 100.

 • ~ Розміщуй посилання тільки на якісні сайти бажано приблизно тієї ж тематики, що і твій.

 • ~ Чи не продавай посилання з нового сайту. Спочатку хоча б трохи розкрути його.

П родавать посилання на блозі (так звані, постові) краще не через біржі посилань, а за допомогою сервісів для розміщення реклами в блогах . Ці сервіси дадуть можливість заробити на блозі, розміщуючи постові (т. Е. Посилання в самих постах), рекламні огляди і т. Д.

В Взагалі, пошукові системи потихеньку нівелюють вплив покупних заслань на видачу. І дуже скоро зведуть його на ні. Тому цей спосіб заробити сайтом поступово еволюціонував в інший - розміщення статей на сайті за гроші.

§ 4. Розміщення статей на сайті

На мій погляд, розміщення статей - це не тільки хороший спосіб заробітку на сайті, але і найперспективніший варіант просування сайту. Цей вид заробітку, як і контекстна реклама, вигідний усім: оптимізатор, розміщуючи свої статті на інших сайтах, отримує максимально природні посилання на свій; власник сайту, погоджуючись на таке розміщення, не тільки заробляє гроші на своєму сайті, а й отримує унікальний контент , Що в свою чергу приваблює нових відвідувачів; відвідувачі же отримують нову інформацію.

Е дінственний мінус для власників сайтов - це те, що даний спосіб просування сайтів (як і все решта) намагаються автоматизувати. Я маю на увазі так зване розмноження статей з допомогою різних програм. Т. е. Беруть одну статтю і шляхом заміни слів на синоніми роблять з неї 200-300 статей. Про читабельності таких шедеврів мови вже, звичайно, не йдеться. Єдиними читачами таких статей будуть роботи пошукових систем. Тут уже все залежить від тебе. Погодишся ти перетворити свій сайт в смітник й розмістити подібні «творіння» або будеш розміщувати тільки якісні статті.

До ак і для продажу посилань, для даного способу заробити на сайті створені свої сервіси для розміщення статей . У них ти можеш вказати свої вимоги до статей: кількість знаків, кількість посилань в статті і т. Д. Рекомендую кількість знаків ставити від 2000, а кількість посилань не більш 2. Ну, і, звичайно, розміщувати тільки якісні, «людські» статті .

У елічіна доходу від розміщення статей залежить від якості сайту та його показників PR і ТИЦ.

А зараз поговоримо про найбільш неоднозначному способі заробити на своєму сайті - заробіток за допомогою партнерських програм.

§ 5. Партнерські програми

П про мою думку, заробіток на сайт за допомогою партнерських програм - це одночасно і найпростіший, і найскладніший спосіб отримання доходу з сайту. Про це варіанті заробити можна написати не одну статтю і тут я постараюся лише коротко пояснити саму суть партнерських програм.

!

Що таке партнерські програми?
Партнерські програми - це вид співпраці між користувачем і сервісом (будь-якої інтернет-магазин, біржа посилань, біржа статей, хостинг і т. Д.), При якому сервіс ділиться з користувачем частиною свого доходу, отриманим від покупців, які прийшли в цей сервіс за рекомендацією користувача. Во, як загнув.

Е слі пояснювати «на пальцях», то, припустимо, є інтернет-магазин. Ти в ньому регістріруешься, отримуєш реферальную або, по-іншому, партнерське посилання (звичайна посилання плюс твій партнерський ідентифікатор) і розміщуєш в тому чи іншому вигляді цю рефссилку у себе на сайті (або в будь-якому іншому доступному місці Інтернету). Відвідувачі твого сайту переходять за цим посиланням в Інтернет-магазин і здійснюють там покупки. Магазин запам'ятовує їх (відвідувачів, а не купівлі), як тобою запрошених, і виплачує тобі зі свого доходу від цих покупок певний відсоток. Причому виплачує не одноразово, а при кожній покупці.

Зовні б дуже просто: знай тільки посилай покупців і заробляй гроші з сайту. Але це тільки на перший погляд. Ось деякі мінуси.

мінуси:

1. Для початку користувач повинен перейти по твоїй посиланням, а, перейшовши, витратити свої гроші в партнерському сервісі. Домогтися цього не так легко, як здається.

2. Зазвичай партнерський відсоток дуже малий. З урахуванням того, що розраховується він від прибутку сервісу, а не від всієї суми, витраченої користувачем, виходить, щоб заробити на партнерках пристойні гроші, потрібно багато користувачів, які будуть витрачати свої гроші в партнерському сервісі. Або послуги (товари) сервісу повинні бути дуже дорогими.

Е то головні проблеми заробітку на сайті за допомогою партнерських програм. Але є плюси, які набагато вагоміше мінусів.

плюси:

1. партнерок дуже багато. Практично будь-який сервіс, в якому можна витратити гроші, має свою партнерську програму. Тому підібрати партнерку можна під сайт майже будь-якої тематики. Головне - вибрати надійну і зручнішу. ось тут є список партнерок , Перевірених особисто мною.

2. партнерки ідеальні як пасивного заробітку на сайті (краще тільки контекстна реклама). Т. е. Розмістив рефссилку на сайті, а там, хто цього потребує, самі клацають. Найефективніше, звісно, ​​заробляти на партнерських програмах активно: залучати різними способами на сторінку з рефссилке якомога більше народу, всіляко рекламувати партнерку і т. Д. Але без належного досвіду велика ймовірність заробити дірку від бублика.

3. партнерського посилання можна розмістити не тільки на своєму сайті, а взагалі де завгодно в Інтернеті: на блогах, форумах, в листах і т. Д. Таким чином, в принципі, є можливість заробляти і без свого сайту, але з сайтом простіше.

Е то основні моменти того, як заробити на сайті за допомогою партнерських програм. Величина доходу цілком і повністю залежить від наявності мізків і прямоти рук власника сайту. Можна вибрати парочку партнерок і працювати тільки з ними, можна працювати з кількома десятками партнерських програм. Все пізнається на досвіді, тому не бійся експериментувати.

А тепер поговоримо про ще один хорошому способі пасивного (а для кого і активного) заробітку на сайті - заробіток на файлообмінниках.

§ 6. Як запрацювати на файлообмінниках?

Апдейт від вересня 2017 року. На сьогоднішній день заробіток на файлообмінниках помер. Максимум, що сьогодні можна отримати з файлового хостингу - додаткове місце на свій аккаунт (за залучення нових користувачів). Заробляйте способами вище.

Особисто я вважаю, що заробіток на файлообмінниках не тільки приносить гроші, а й взагалі файлообмінники - це дуже зручна штука. Особливо для власника сайту з невеликим бюджетом. Адже можна заощадити і закачати файл солідних розмірів на такий файлохостінг, після чого дати відвідувачам посилання на скачування, не витрачаючи трафік і місце на своєму хостингу. А тут ще й гроші за це платять. Я пробував різне файлообмінники, але сподобався мені найбільше Depositfiles . Його і використовую.

Як заробити на своєму сайті: 5 способів заробітку на блозі, форумі, безкоштовному сайті

Маючи свій сайт і мізки, можна заробити гроші.
Маючи тільки мізки, можна створити сайт і заробити гроші.
Не маючи мізків, можна штовхати гній. Що теж, в принципі, іноді корисно.
Олексій Востров.

Олексій Востров

Е то розділ про те, як заробити на сайті гроші, які способи для цього існують і що за підводні камені зустрічаються на даному шляху. Я впевнений, що при наявності прямих рук і бажання, заробіток на сайті пристойних грошей можливий для ресурсу абсолютно будь-якої тематики. Детальніше про це читайте нижче.

До оли я починав писати цю статтю, то з усіх способів заробити в інтернеті за допомогою сайту більш-менш знайомі мені були продаж посилань і розміщення контекстної реклами. А моїх знань про ці способи вистачило б хіба що тільки на те, щоб просто поіменно перерахувати біржі посилань і сервіси цієї самої контекстної реклами. Таку «статтю» змогла б написати навіть мавпа, тому було вирішено відкласти сіё «твір» до кращих часів і продовжити набиратися досвіду.

Н а даний момент я також не вважаю себе пізнали все про заробіток на сайті, але ...

Останнім часом відвідувачі мого сайту (улюблені особисто мною), «за сумісництвом» є дуже хорошими людьми, які рекомендують мій сайт на різних форумах і блогах, залишають посилання на сторінки і розділи мого сайту на інших ресурсах і просто пишуть скрізь, де можуть , добрі слова про мій сайт, все частіше і частіше задають мені питання, що стосуються різних способів того, як заробити за допомогою сайту, і який з цих способів краще.

У підсумку, я вирішив узагальнити всі наявні у мене знання про заробіток на сайті і викласти їх тут. Розписати все в подробицях, звичайно, не вийшло. Але вказати напрямок, в якому варто рухатися для того, щоб почати заробляти на своєму сайті гідні гроші, думаю, вийшло.


§ 1. На якому сайті можна заробити, а на якому не варто навіть і намагатися?

З апомні головне: отримати нормальні гроші за допомогою сайту, створеного виключно «для заробітку", не вийде. По крайней мере, до тих пір, поки ти не наберешся досвіду. Новачок з такого сайту або взагалі нічого не отримає, або буде «збивати» сущі копійки.

Ч об мати з сайту стабільний і високий дохід, потрібно замість питання «Як заробити на сайті багато грошей?» Спочатку задуматися над іншим питанням «Як створити сайт, який буде цікавий і корисний людям?».

І тільки вже маючи такий вебсайт (або, принаймні, закінчений план його створення), можна задуматися над тим, як на ньому заробити.

Т акже настійно не рекомендую! тобі створювати сайти про заробіток в інтернеті або з вмістом «тільки для дорослих». Та й взагалі створювати сайти на ті теми, в яких ти або зовсім не розбираєшся, або розбираєшся, але дуже слабо. Пам'ятай, чим якісніше і цікавіше буде твій сайт, тим більше грошей з його допомогою ти зможеш заробити.

Д Вказати, часто задається мені питання - це питання, про те, на якому хостингу (платний чи безплатний) краще створювати сайт, щоб надалі розвивати його і заробляти на ньому гроші. Відповідь тут один і він очевидний: якщо ти, шановний відвідувач, твердо вирішив створити свій сайт , Все зважив і обміркував, знаєш, про що буде сайт і кому він призначений, а найголовніше маєш у своїй голові щось корисне, що можна викласти на сайті і зацікавити інших людей, то біжи риссю купувати домен і хостинг . І навіть не розмірковував. Я тебе запевняю, якісний сайт на абсолютно будь-яку тему, як мінімум, окупить витрати, а як максимум, дозволить своєму авторові ще й заробити на пиріжки з вермішеллю.

Б есплатний же хостинг можна використовувати в наступних випадках:

 • ~ Для підтримки основного сайту (про це поговоримо в окремій статті);

 • ~ Для того, щоб просто побавитися і кинути (не шкода);

 • ~ Якщо дуже сильно свербить в одному місці і хочеться відчути себе крутим перцем, у якого є свій сайт, але в наявності тільки купа фотографій з голими тітками, немає ні знань, ні бажання їх отримати, руки ростуть невідомо звідки, а замість мізків вакуум.

В про всіх інших випадках створювати сайт на безкоштовному хостингу, м'яко кажучи, нерозумно і безрозсудно.

І сключеніем тут є, мабуть, тільки блогові сервіси і соціальні мережі . Деякі з описаних нижче способів заробити на своєму сайті цілком можуть бути реалізовані і на цих ресурсах. Але тільки деякі і з великими труднощами. Маючи ж якісний сайт на надійному хостингу і власний домен , Заробляти гроші буде набагато легше.

А тепер перейдемо безпосередньо до самих способів того, як заробити на сайті гроші і плювати після цього на американців з їх фінансовою кризою. Почнемо, мабуть, з самого популярного, легального і безпечного - розміщення реклами на сайті.

§ 2. Розміщення реклами на сайті

З амий легальний і зручний спосіб заробити на своєму сайті - це розміщення реклами на ньому. Даний варіант може застосовуватися і як додатковий заробіток на сайті, і також має всі шанси стати основним джерелом доходу. Реклама на сайті буває двох видів: контекстна і у вигляді всіляких банерів. Є ще деякі види, але з ними краще працювати, вже маючи досвід і знання.

Є ще деякі види, але з ними краще працювати, вже маючи досвід і знання

Л ічно для мене банерна реклама має два серйозних мінуса. Перший - це самі банери (картинки, файли swf і т.д.). Вони збільшують час завантаження сторінки, а також блимають і переливаються всіма кольорами, що відволікає від основного вмісту.

В торою мінус - це пошук рекламодавців. Як заробити на сайті, розміщуючи банери? Потрібно знайти людину, яка погодиться сплатити це розміщення. Для молодого сайту, що не має ще великий відвідуваності, це практично не реально, бо рекламодавцю немає сенсу платити гроші за рекламу на сайті, на який заходить 20-30 чоловік в день. Звичайно, якщо ти відомий фахівець в своїй області, то швидко продаси всі рекламні місця на своєму сайті, т. К. Рекламодавцю це буде вигідно, тому що твій авторитет приверне до тебе на сайт і колег, і просто цікавляться. А як бути "не фахівцям»? Їм, а точніше нам, допоможе контекстна реклама і сервіси, її розміщують.

Контекстної називається реклама, відповідна за своєю тематикою змістом (контексту) вебсторінки, на якій вона розміщена. Т. е. Якщо на сторінці мова йде про мухах дрозофилах, то і рекламні оголошення будуть на цю ж тему.

П оетому контекстна реклама стала настільки популярна і затребувана. Адже вона вигідна і рекламодавцям (їх оголошення побачать тільки ті, кому це потрібно), і власникам ресурсів (хороший заробіток на сайті і не дратує відвідувачів), і самим користувачам (вони бачать рекламу тільки тих товарів і послуг, які відносяться до теми переглядається ними в даний момент сторінки, і, відповідно, можуть бути їм корисні).

До олічество грошей, які отримує власник сайту, прямо пропорційно кількості кліків по рекламних оголошеннях, які зроблять відвідувачі. Ціна за клік залежить від тематики сайту. Найдорожчі кліки в будівництві, автомобілях або фінансах. Таким чином, на величину заробітку від розміщення контекстної реклами, в першу чергу, впливають відвідуваність сайту і його тематика.

У Рунеті найбільш популярні три сервісу контекстної реклами : Бігун, Яндекс.Директ і AdSense. Перші два - російські, останній - від пошукової системи Google (рекламу AdSense ти можеш побачити на початку цієї статті і трохи нижче по тексту). Бігун в даний час практично зійшов з дистанції. Сервіс занепав і намагатися заробляти на своєму сайті з його допомогою можна тільки від повного відчаю.

У словия в Яндекс.Директ жорсткі. І по відвідуваності сайту, і по оформленню договору. Молодий сайт в Директ візьмуть навряд чи. Та й не молодий повинен сильно постаратися для потрапляння в систему.

!

Примітка. Абсолютно всі сервіси контекстної реклами не приймають сайти з краденим контентом , Сайти зі змістом «тільки для дорослих» і сайти, що порушують закони РФ. З повним списком правил участі ти зможеш ознайомитися на сайті кожного з сервісів.

A dSense - це світовий лідер контекстної реклами. У Росії заробіток на сайті за допомогою AdSense взагалі міг би стати основним, якби не одне але: виведення грошей з системи надзвичайно утруднений. Здійснюється він за допомогою чеків, які надсилаються поштою і які важко перевести в готівку (особливо в невеликих містах). Але останнім часом в цьому напрямку робляться певні кроки і, сподіваюся, що незабаром заробити на своєму сайті за допомогою AdSense стане також просто, як і за допомогою наступного методу - продажу посилань з сайту.

!

Оновлено вересня 2010 року. Уже стало. Сервіс контекстної реклами AdSense спільно з системою Рапіда запустили можливість виведення зароблених грошей через пошту Росії, на гаманець в системах платежів WebMoney і Яндекс.Деньги, на банківський рахунок і т. д.


§ 3. Продаж посилань, як спосіб заробітку сайтом

З разу скажу, що продаж посилань сильно не вітається пошуковими системами. І якщо дуже нахабніти, то можна швидко потрапити в бан до пошуковиків. У той же час, продаж посилань з сайту - це як і раніше дуже популярний спосіб заробити на своєму сайті гроші.

З Посиланням купують для того, щоб підняти позиції сайту у видачі пошукових систем по потрібних запитах або для того, щоб збільшити показники сайту (ТІЦ і PR). Продавати посилання можна вручну або через різні біржі посилань . Друге - швидше і зручніше.

Ц ена посилання залежить від показників сторінки (ТІЦ і PR, ТИЦ присвоюється всьому сайту цілком, PR кожній сторінці окремо), кількості зовнішніх посилань на сторінці, якості самого сайту і число рівнів вкладення сторінки (УВ). Найдорожчі посилання з головної (1 УВ), потім йдуть сторінки 2 УВ (т. Е. Сторінки, на які є посилання з головної) і найдешевші - 3 УВ (на які є посилання зі сторінки 2 УВ). Решта рівні вкладеності (т. Е. Більше 3 УВ), як правило, в біржі не приймаються. Ціна посилання ніяк не залежить від відвідуваності сайту.

П ара рад особисто від мене:

 • ~ Продавай не більш як 5 посилань зі сторінки. А ще краще не більше 3. Так і ціну зможеш поставити вище середньої по системі, і мінімізувати ризик залетіти в бан. Пам'ятай, можна продати 10 посилань і заробити більше, ніж продав 100.

 • ~ Розміщуй посилання тільки на якісні сайти бажано приблизно тієї ж тематики, що і твій.

 • ~ Чи не продавай посилання з нового сайту. Спочатку хоча б трохи розкрути його.

П родавать посилання на блозі (так звані, постові) краще не через біржі посилань, а за допомогою сервісів для розміщення реклами в блогах . Ці сервіси дадуть можливість заробити на блозі, розміщуючи постові (т. Е. Посилання в самих постах), рекламні огляди і т. Д.

В Взагалі, пошукові системи потихеньку нівелюють вплив покупних посилань на видачу. І дуже скоро зведуть його нанівець. Тому цей спосіб заробити сайтом поступово еволюціонував в інший - розміщення статей на сайті за гроші.

§ 4. Розміщення статей на сайті

На мій погляд, розміщення статей - це не тільки хороший спосіб заробітку на сайті, але і найперспективніший варіант просування сайту. Даний вид заробітку, як і контекстна реклама, вигідний усім: оптимізатор, розміщуючи свої статті на інших сайтах, отримує максимально природні посилання на свій; власник сайту, погоджуючись на таке розміщення, не тільки заробляє гроші на своєму сайті, а й отримує унікальний контент , Що в свою чергу приваблює нових відвідувачів; відвідувачі же отримують нову інформацію.

Е дінственний мінус для власників сайтів - це те, що даний спосіб просування сайтів (як і всі інші) намагаються автоматизувати. Я маю на увазі так зване розмноження статей з допомогою різних програм. Т. е. Беруть одну статтю і шляхом заміни слів на синоніми роблять з неї 200-300 статей. Про читабельності таких шедеврів мови вже, звичайно, не йде. Єдиними читачами таких статей будуть роботи пошукових систем. Тут уже все залежить від тебе. Погодишся ти перетворити свій сайт в смітник і розмістити подібні «творіння» або будеш розміщувати тільки якісні статті.

До ак і для продажу посилань, для даного способу заробити на сайті створені свої сервіси для розміщення статей . У них ти можеш вказати свої вимоги до статей: кількість знаків, кількість посилань в статті і т. Д. Рекомендую кількість знаків ставити від 2000, а кількість посилань не більш 2. Ну, і, звичайно, розміщувати тільки якісні, «людські» статті .

У елічіна доходу від розміщення статей залежить від якості сайту та його показників PR і ТИЦ.

А тепер поговоримо про найбільш неоднозначному способі заробити на своєму сайті - заробіток за допомогою партнерських програм.

§ 5. Партнерські програми

П про мою думку, заробіток на сайті за допомогою партнерських програм - це одночасно і найпростіший, і найскладніший спосіб отримання доходу з сайту. Про це варіанті заробити можна написати не одну статтю і тут я постараюся лише коротко пояснити саму суть партнерських програм.

!

Що таке партнерські програми?
Партнерські програми - це вид співпраці між користувачем і сервісом (будь-якої інтернет-магазин, біржа посилань, біржа статей, хостинг і т. Д.), При якому сервіс ділиться з користувачем частиною свого доходу, отриманим від покупців, які прийшли в цей сервіс за рекомендацією користувача. Во, як загнув.

Е слі пояснювати «на пальцях», то, припустимо, є інтернет-магазин. Ти в ньому регістріруешься, отримуєш реферальную або, по-іншому, партнерське посилання (звичайна посилання плюс твій партнерський ідентифікатор) і розміщуєш в тому чи іншому вигляді цю рефссилку у себе на сайті (або в будь-якому іншому доступному місці Інтернету). Відвідувачі твого сайту переходять за цим посиланням в інтернет-магазин і здійснюють там покупки. Магазин запам'ятовує їх (відвідувачів, а не купівлі), як тобою запрошених, і виплачує тобі зі свого доходу від цих покупок певний відсоток. Причому виплачує не одноразово, а при кожній покупці.

Зовні б дуже просто: знай тільки посилай покупців і заробляй гроші з сайту. Але це тільки на перший погляд. Ось деякі мінуси.

мінуси:

1. Для початку користувач повинен перейти по твоїй посиланням, а, перейшовши, витратити свої гроші в партнерському сервісі. Домогтися цього не так легко, як здається.

2. Зазвичай партнерський відсоток дуже малий. З урахуванням того, що розраховується він від прибутку сервісу, а не від всієї суми, витраченої користувачем, виходить, щоб заробити на партнерках пристойні гроші, потрібно багато користувачів, які будуть витрачати свої гроші в партнерському сервісі. Або послуги (товари) сервісу повинні бути дуже дорогими.

Е то головні проблеми заробітку на сайті за допомогою партнерських програм. Але є плюси, які набагато вагоміше мінусів.

плюси:

1. партнерок дуже багато. Практично будь-який сервіс, в якому можна витратити гроші, має свою партнерську програму. Тому підібрати партнерку можна під сайт майже будь-якої тематики. Головне - вибрати надійну і зручну. ось тут є список партнерок , Перевірених особисто мною.

2. партнерки ідеальні як пасивного заробітку на сайті (краще тільки контекстна реклама). Т. е. Розмістив рефссилку на сайті, а там, хто цього потребує, самі клацають. Найефективніше, звісно, ​​заробляти на партнерських програмах активно: залучати різними способами на сторінку з рефссилке якомога більше народу, всіляко рекламувати партнерку і т. Д. Але без належного досвіду велика ймовірність заробити дірку від бублика.

3. партнерського посилання можна розмістити не тільки на своєму сайті, а взагалі де завгодно в Інтернеті: на блогах, форумах, в листах і т. Д. Таким чином, в принципі, є можливість заробляти і без свого сайту, але з сайтом простіше.

Е то основні моменти того, як заробити на сайті за допомогою партнерських програм. Величина доходу цілком і повністю залежить від наявності мізків і прямоти рук власника сайту. Можна вибрати парочку партнерок і працювати тільки з ними, можна працювати з кількома десятками партнерських програм. Все пізнається на досвіді, тому не бійся експериментувати.

А тепер поговоримо про ще один хорошому способі пасивного (а для кого і активного) заробітку на сайті - заробіток на файлообмінниках.

§ 6. Як заробити на файлообмінниках?

Апдейт від вересня 2017 року. На сьогоднішній день заробіток на файлообмінниках помер. Максимум, що сьогодні можна отримати з файлового хостингу - додаткове місце на свій аккаунт (за залучення нових користувачів). Заробляйте способами вище.

Особисто я вважаю, що заробіток на файлообмінниках не тільки приносить гроші, а й взагалі файлообмінники - це дуже зручна штука. Особливо для власника сайту з невеликим бюджетом. Адже можна заощадити і закачати файл солідних розмірів на такий файлохостінг, після чого дати відвідувачам посилання на скачування, не витрачаючи трафік і місце на своєму хостингу. А тут ще й гроші за це платять. Я пробував різні файлообмінники, але сподобався мені найбільше Depositfiles . Його і використовую.

В принципі, заробити на файлообмінниках можна і без власного сайту. Але, маючи ресурс, на якому розміщено багато популярних файлів (програми, фільми, музика, картинки і т. Д.), Зробити це буде набагато простіше.

Принцип заробітку на файлообмінниках простий: регістріруешься, закачувати файл, отримуєш на нього посилання і розміщуєш це посилання, де тобі потрібно. Користувачі качають твій файл, а ти отримуєш за це гроші. Величина доходу залежить від кількості завантажень, від розміру файлів, завантажених тобою (чим більше, тим краще) і від регіону, з якого прийшов користувач (не всі регіони зараховуються). Ось в принципі і все.

§ 7. Висновок

Я описав тут найпопулярніші способи того, як заробити на своєму сайті гроші. Їх грамотне і спільне використання дасть можливість починаючому інтернет-олігарху спокійно розвивати свій ресурс і поступово збільшувати свій заробіток на сайті, одночасно набираючись досвіду. Ну і, звичайно, ніхто не заважає тобі почухати гарбуз і придумати щось своє.

В майбутньому я планую написати більш докладні статті по кожному з перерахованих вище способів. Якщо у тебе є питання або зауваження, то обов'язково озвуч їх у коментарях на блозі (посилання нижче).

З амое головне пам'ятай, можна до глибокої старості читати статті та розповіді про заробіток на сайті, а можна створити сайт і на своєму досвіді дізнатися про те, як на ньому заробити. Чи не мні сиськи, намагайся і пробуй!

У поспіху!

Відгуки:

Привіт, за результатами вашої роботи видно, що Seoded.ru професіонали своєї справи! Ще не бачив такого обсягу потрібної інформації для новачків ні де, крім як у вас! Маю велику надію, що почну працювати і заробляти з вашою допомогою і вашої інформаційною підтримкою!

Олексій.

СПС за статтю, тільки створюю свій сайт про життя, любов і заробіток, матеріал дуже придався і направив в потрібне русло! Молодця, так тримати, розкручуся закину посилання на мій сайт, удачі !!!

Миколай.

прекрасна стаття! шукала інформацію і знайшла її тут в повному обсязі. Спасибі!

Інна.

Привіт, Альоша! Вибачте за фамільярність, але я значно старше Вас, так що .... Вибачте, в загальному. Це не питання, і не "поболталка", а просто так. Я отримала Ваш лист, ось і відповідаю, але писати більше не має наміру. Мені дуже подобається те, що у Вас написано! Кумедний сайт, дотепний, грамотний і взагалі Ви молодець і розумниця. Спасибі, ознайомилася з задоволенням. З повагою.

Наталя.

Невже мені вдалося знайти що то реально корисне для себе? - Так. Я про твій сайт, Олексій. Завжди що то підказувало мені що гроші тут є ... Чи не розумів тільки як можна використовувати це для себе. Завчасно не вистачало (бажання було) розібратися в мережі, що тут так як, зараз хоч відбавляй. Витрачу його з користю. Дякую за твої знання і старання донести все просто. Респект

Антон.

Як заробити на своєму сайті: 5 способів заробітку на блозі, форумі, безкоштовному сайті

Маючи свій сайт і мізки, можна заробити гроші.
Маючи тільки мізки, можна створити сайт і заробити гроші.
Не маючи мізків, можна штовхати гній. Що теж, в принципі, іноді корисно.
Олексій Востров.

Олексій Востров

Е то розділ про те, як заробити на сайті гроші, які способи для цього існують і що за підводні камені зустрічаються на даному шляху. Я впевнений, що при наявності прямих рук і бажання, заробіток на сайті пристойних грошей можливий для ресурсу абсолютно будь-якої тематики. Детальніше про це читайте нижче.

До оли я починав писати цю статтю, то з усіх способів заробити в інтернеті за допомогою сайту більш-менш знайомі мені були продаж посилань і розміщення контекстної реклами. А моїх знань про ці способи вистачило б хіба що тільки на те, щоб просто поіменно перерахувати біржі посилань і сервіси цієї самої контекстної реклами. Таку «статтю» змогла б написати навіть мавпа, тому було вирішено відкласти сіё «твір» до кращих часів і продовжити набиратися досвіду.

Н а даний момент я також не вважаю себе пізнали все про заробіток на сайті, але ...

Останнім часом відвідувачі мого сайту (улюблені особисто мною), «за сумісництвом» є дуже хорошими людьми, які рекомендують мій сайт на різних форумах і блогах, залишають посилання на сторінки і розділи мого сайту на інших ресурсах і просто пишуть скрізь, де можуть , добрі слова про мій сайт, все частіше і частіше задають мені питання, що стосуються різних способів того, як заробити за допомогою сайту, і який з цих способів краще.

У підсумку, я вирішив узагальнити всі наявні у мене знання про заробіток на сайті і викласти їх тут. Розписати все в подробицях, звичайно, не вийшло. Але вказати напрямок, в якому варто рухатися для того, щоб почати заробляти на своєму сайті гідні гроші, думаю, вийшло.


§ 1. На якому сайті можна заробити, а на якому не варто навіть і намагатися?

З апомні головне: отримати нормальні гроші за допомогою сайту, створеного виключно «для заробітку", не вийде. По крайней мере, до тих пір, поки ти не наберешся досвіду. Новачок з такого сайту або взагалі нічого не отримає, або буде «збивати» сущі копійки.

Ч об мати з сайту стабільний і високий дохід, потрібно замість питання «Як заробити на сайті багато грошей?» Спочатку задуматися над іншим питанням «Як створити сайт, який буде цікавий і корисний людям?».

І тільки вже маючи такий вебсайт (або, принаймні, закінчений план його створення), можна задуматися над тим, як на ньому заробити.

Т акже настійно не рекомендую! тобі створювати сайти про заробіток в інтернеті або з вмістом «тільки для дорослих». Та й взагалі створювати сайти на ті теми, в яких ти або зовсім не розбираєшся, або розбираєшся, але дуже слабо. Пам'ятай, чим якісніше і цікавіше буде твій сайт, тим більше грошей з його допомогою ти зможеш заробити.

Д Вказати, часто задається мені питання - це питання, про те, на якому хостингу (платний чи безплатний) краще створювати сайт, щоб надалі розвивати його і заробляти на ньому гроші. Відповідь тут один і він очевидний: якщо ти, шановний відвідувач, твердо вирішив створити свій сайт , Все зважив і обміркував, знаєш, про що буде сайт і кому він призначений, а найголовніше маєш у своїй голові щось корисне, що можна викласти на сайті і зацікавити інших людей, то біжи риссю купувати домен і хостинг . І навіть не розмірковував. Я тебе запевняю, якісний сайт на абсолютно будь-яку тему, як мінімум, окупить витрати, а як максимум, дозволить своєму авторові ще й заробити на пиріжки з вермішеллю.

Б есплатний же хостинг можна використовувати в наступних випадках:

 • ~ Для підтримки основного сайту (про це поговоримо в окремій статті);

 • ~ Для того, щоб просто побавитися і кинути (не шкода);

 • ~ Якщо дуже сильно свербить в одному місці і хочеться відчути себе крутим перцем, у якого є свій сайт, але в наявності тільки купа фотографій з голими тітками, немає ні знань, ні бажання їх отримати, руки ростуть невідомо звідки, а замість мізків вакуум.

В про всіх інших випадках створювати сайт на безкоштовному хостингу, м'яко кажучи, нерозумно і безрозсудно.

І сключеніем тут є, мабуть, тільки блогові сервіси і соціальні мережі . Деякі з описаних нижче способів заробити на своєму сайті цілком можуть бути реалізовані і на цих ресурсах. Але тільки деякі і з великими труднощами. Маючи ж якісний сайт на надійному хостингу і власний домен , Заробляти гроші буде набагато легше.

А тепер перейдемо безпосередньо до самих способів того, як заробити на сайті гроші і плювати після цього на американців з їх фінансовою кризою. Почнемо, мабуть, з самого популярного, легального і безпечного - розміщення реклами на сайті.

§ 2. Розміщення реклами на сайті

З амий легальний і зручний спосіб заробити на своєму сайті - це розміщення реклами на ньому. Даний варіант може застосовуватися і як додатковий заробіток на сайті, і також має всі шанси стати основним джерелом доходу. Реклама на сайті буває двох видів: контекстна і у вигляді всіляких банерів. Є ще деякі види, але з ними краще працювати, вже маючи досвід і знання.

Є ще деякі види, але з ними краще працювати, вже маючи досвід і знання

Л ічно для мене банерна реклама має два серйозних мінуса. Перший - це самі банери (картинки, файли swf і т.д.). Вони збільшують час завантаження сторінки, а також блимають і переливаються всіма кольорами, що відволікає від основного вмісту.

В торою мінус - це пошук рекламодавців. Як заробити на сайті, розміщуючи банери? Потрібно знайти людину, яка погодиться сплатити це розміщення. Для молодого сайту, що не має ще великий відвідуваності, це практично не реально, бо рекламодавцю немає сенсу платити гроші за рекламу на сайті, на який заходить 20-30 чоловік в день. Звичайно, якщо ти відомий фахівець в своїй області, то швидко продаси всі рекламні місця на своєму сайті, т. К. Рекламодавцю це буде вигідно, тому що твій авторитет приверне до тебе на сайт і колег, і просто цікавляться. А як бути "не фахівцям»? Їм, а точніше нам, допоможе контекстна реклама і сервіси, її розміщують.

Контекстної називається реклама, відповідна за своєю тематикою змістом (контексту) вебсторінки, на якій вона розміщена. Т. е. Якщо на сторінці мова йде про мухах дрозофилах, то і рекламні оголошення будуть на цю ж тему.

П оетому контекстна реклама стала настільки популярна і затребувана. Адже вона вигідна і рекламодавцям (їх оголошення побачать тільки ті, кому це потрібно), і власникам ресурсів (хороший заробіток на сайті і не дратує відвідувачів), і самим користувачам (вони бачать рекламу тільки тих товарів і послуг, які відносяться до теми переглядається ними в даний момент сторінки, і, відповідно, можуть бути їм корисні).

До олічество грошей, які отримує власник сайту, прямо пропорційно кількості кліків по рекламних оголошеннях, які зроблять відвідувачі. Ціна за клік залежить від тематики сайту. Найдорожчі кліки в будівництві, автомобілях або фінансах. Таким чином, на величину заробітку від розміщення контекстної реклами, в першу чергу, впливають відвідуваність сайту і його тематика.

У Рунеті найбільш популярні три сервісу контекстної реклами : Бігун, Яндекс.Директ і AdSense. Перші два - російські, останній - від пошукової системи Google (рекламу AdSense ти можеш побачити на початку цієї статті і трохи нижче по тексту). Бігун в даний час практично зійшов з дистанції. Сервіс занепав і намагатися заробляти на своєму сайті з його допомогою можна тільки від повного відчаю.

У словия в Яндекс.Директ жорсткі. І по відвідуваності сайту, і по оформленню договору. Молодий сайт в Директ візьмуть навряд чи. Та й не молодий повинен сильно постаратися для потрапляння в систему.

!

Примітка. Абсолютно всі сервіси контекстної реклами не приймають сайти з краденим контентом , Сайти зі змістом «тільки для дорослих» і сайти, що порушують закони РФ. З повним списком правил участі ти зможеш ознайомитися на сайті кожного з сервісів.

A dSense - це світовий лідер контекстної реклами. У Росії заробіток на сайті за допомогою AdSense взагалі міг би стати основним, якби не одне але: виведення грошей з системи надзвичайно утруднений. Здійснюється він за допомогою чеків, які надсилаються поштою і які важко перевести в готівку (особливо в невеликих містах). Але останнім часом в цьому напрямку робляться певні кроки і, сподіваюся, що незабаром заробити на своєму сайті за допомогою AdSense стане також просто, як і за допомогою наступного методу - продажу посилань з сайту.

!

Оновлено вересня 2010 року. Уже стало. Сервіс контекстної реклами AdSense спільно з системою Рапіда запустили можливість виведення зароблених грошей через пошту Росії, на гаманець в системах платежів WebMoney і Яндекс.Деньги, на банківський рахунок і т. д.


§ 3. Продаж посилань, як спосіб заробітку сайтом

З разу скажу, що продаж посилань сильно не вітається пошуковими системами. І якщо дуже нахабніти, то можна швидко потрапити в бан до пошуковиків. У той же час, продаж посилань з сайту - це як і раніше дуже популярний спосіб заробити на своєму сайті гроші.

З Посиланням купують для того, щоб підняти позиції сайту у видачі пошукових систем по потрібних запитах або для того, щоб збільшити показники сайту (ТІЦ і PR). Продавати посилання можна вручну або через різні біржі посилань . Друге - швидше і зручніше.

Ц ена посилання залежить від показників сторінки (ТІЦ і PR, ТИЦ присвоюється всьому сайту цілком, PR кожній сторінці окремо), кількості зовнішніх посилань на сторінці, якості самого сайту і число рівнів вкладення сторінки (УВ). Найдорожчі посилання з головної (1 УВ), потім йдуть сторінки 2 УВ (т. Е. Сторінки, на які є посилання з головної) і найдешевші - 3 УВ (на які є посилання зі сторінки 2 УВ). Решта рівні вкладеності (т. Е. Більше 3 УВ), як правило, в біржі не приймаються. Ціна посилання ніяк не залежить від відвідуваності сайту.

П ара рад особисто від мене:

 • ~ Продавай не більш як 5 посилань зі сторінки. А ще краще не більше 3. Так і ціну зможеш поставити вище середньої по системі, і мінімізувати ризик залетіти в бан. Пам'ятай, можна продати 10 посилань і заробити більше, ніж продав 100.

 • ~ Розміщуй посилання тільки на якісні сайти бажано приблизно тієї ж тематики, що і твій.

 • ~ Чи не продавай посилання з нового сайту. Спочатку хоча б трохи розкрути його.

П родавать посилання на блозі (так звані, постові) краще не через біржі посилань, а за допомогою сервісів для розміщення реклами в блогах . Ці сервіси дадуть можливість заробити на блозі, розміщуючи постові (т. Е. Посилання в самих постах), рекламні огляди і т. Д.

В Взагалі, пошукові системи потихеньку нівелюють вплив покупних посилань на видачу. І дуже скоро зведуть його нанівець. Тому цей спосіб заробити сайтом поступово еволюціонував в інший - розміщення статей на сайті за гроші.

§ 4. Розміщення статей на сайті

На мій погляд, розміщення статей - це не тільки хороший спосіб заробітку на сайті, але і найперспективніший варіант просування сайту. Даний вид заробітку, як і контекстна реклама, вигідний усім: оптимізатор, розміщуючи свої статті на інших сайтах, отримує максимально природні посилання на свій; власник сайту, погоджуючись на таке розміщення, не тільки заробляє гроші на своєму сайті, а й отримує унікальний контент , Що в свою чергу приваблює нових відвідувачів; відвідувачі же отримують нову інформацію.

Е дінственний мінус для власників сайтів - це те, що даний спосіб просування сайтів (як і всі інші) намагаються автоматизувати. Я маю на увазі так зване розмноження статей з допомогою різних програм. Т. е. Беруть одну статтю і шляхом заміни слів на синоніми роблять з неї 200-300 статей. Про читабельності таких шедеврів мови вже, звичайно, не йде. Єдиними читачами таких статей будуть роботи пошукових систем. Тут уже все залежить від тебе. Погодишся ти перетворити свій сайт в смітник і розмістити подібні «творіння» або будеш розміщувати тільки якісні статті.

До ак і для продажу посилань, для даного способу заробити на сайті створені свої сервіси для розміщення статей . У них ти можеш вказати свої вимоги до статей: кількість знаків, кількість посилань в статті і т. Д. Рекомендую кількість знаків ставити від 2000, а кількість посилань не більш 2. Ну, і, звичайно, розміщувати тільки якісні, «людські» статті .

У елічіна доходу від розміщення статей залежить від якості сайту та його показників PR і ТИЦ.

А тепер поговоримо про найбільш неоднозначному способі заробити на своєму сайті - заробіток за допомогою партнерських програм.

§ 5. Партнерські програми

П про мою думку, заробіток на сайті за допомогою партнерських програм - це одночасно і найпростіший, і найскладніший спосіб отримання доходу з сайту. Про це варіанті заробити можна написати не одну статтю і тут я постараюся лише коротко пояснити саму суть партнерських програм.

!

Що таке партнерські програми?
Партнерські програми - це вид співпраці між користувачем і сервісом (будь-якої інтернет-магазин, біржа посилань, біржа статей, хостинг і т. Д.), При якому сервіс ділиться з користувачем частиною свого доходу, отриманим від покупців, які прийшли в цей сервіс за рекомендацією користувача. Во, як загнув.

Е слі пояснювати «на пальцях», то, припустимо, є інтернет-магазин. Ти в ньому регістріруешься, отримуєш реферальную або, по-іншому, партнерське посилання (звичайна посилання плюс твій партнерський ідентифікатор) і розміщуєш в тому чи іншому вигляді цю рефссилку у себе на сайті (або в будь-якому іншому доступному місці Інтернету). Відвідувачі твого сайту переходять за цим посиланням в інтернет-магазин і здійснюють там покупки. Магазин запам'ятовує їх (відвідувачів, а не купівлі), як тобою запрошених, і виплачує тобі зі свого доходу від цих покупок певний відсоток. Причому виплачує не одноразово, а при кожній покупці.

Зовні б дуже просто: знай тільки посилай покупців і заробляй гроші з сайту. Але це тільки на перший погляд. Ось деякі мінуси.

мінуси:

1. Для початку користувач повинен перейти по твоїй посиланням, а, перейшовши, витратити свої гроші в партнерському сервісі. Домогтися цього не так легко, як здається.

2. Зазвичай партнерський відсоток дуже малий. З урахуванням того, що розраховується він від прибутку сервісу, а не від всієї суми, витраченої користувачем, виходить, щоб заробити на партнерках пристойні гроші, потрібно багато користувачів, які будуть витрачати свої гроші в партнерському сервісі. Або послуги (товари) сервісу повинні бути дуже дорогими.

Е то головні проблеми заробітку на сайті за допомогою партнерських програм. Але є плюси, які набагато вагоміше мінусів.

плюси:

1. партнерок дуже багато. Практично будь-який сервіс, в якому можна витратити гроші, має свою партнерську програму. Тому підібрати партнерку можна під сайт майже будь-якої тематики. Головне - вибрати надійну і зручну. ось тут є список партнерок , Перевірених особисто мною.

2. партнерки ідеальні як пасивного заробітку на сайті (краще тільки контекстна реклама). Т. е. Розмістив рефссилку на сайті, а там, хто цього потребує, самі клацають. Найефективніше, звісно, ​​заробляти на партнерських програмах активно: залучати різними способами на сторінку з рефссилке якомога більше народу, всіляко рекламувати партнерку і т. Д. Але без належного досвіду велика ймовірність заробити дірку від бублика.

3. партнерського посилання можна розмістити не тільки на своєму сайті, а взагалі де завгодно в Інтернеті: на блогах, форумах, в листах і т. Д. Таким чином, в принципі, є можливість заробляти і без свого сайту, але з сайтом простіше.

Е то основні моменти того, як заробити на сайті за допомогою партнерських програм. Величина доходу цілком і повністю залежить від наявності мізків і прямоти рук власника сайту. Можна вибрати парочку партнерок і працювати тільки з ними, можна працювати з кількома десятками партнерських програм. Все пізнається на досвіді, тому не бійся експериментувати.

А тепер поговоримо про ще один хорошому способі пасивного (а для кого і активного) заробітку на сайті - заробіток на файлообмінниках.

§ 6. Як заробити на файлообмінниках?

Апдейт від вересня 2017 року. На сьогоднішній день заробіток на файлообмінниках помер. Максимум, що сьогодні можна отримати з файлового хостингу - додаткове місце на свій аккаунт (за залучення нових користувачів). Заробляйте способами вище.

Особисто я вважаю, що заробіток на файлообмінниках не тільки приносить гроші, а й взагалі файлообмінники - це дуже зручна штука. Особливо для власника сайту з невеликим бюджетом. Адже можна заощадити і закачати файл солідних розмірів на такий файлохостінг, після чого дати відвідувачам посилання на скачування, не витрачаючи трафік і місце на своєму хостингу. А тут ще й гроші за це платять. Я пробував різні файлообмінники, але сподобався мені найбільше Depositfiles . Його і використовую.

В принципі, заробити на файлообмінниках можна і без власного сайту. Але, маючи ресурс, на якому розміщено багато популярних файлів (програми, фільми, музика, картинки і т. Д.), Зробити це буде набагато простіше.

Принцип заробітку на файлообмінниках простий: регістріруешься, закачувати файл, отримуєш на нього посилання і розміщуєш це посилання, де тобі потрібно. Користувачі качають твій файл, а ти отримуєш за це гроші. Величина доходу залежить від кількості завантажень, від розміру файлів, завантажених тобою (чим більше, тим краще) і від регіону, з якого прийшов користувач (не всі регіони зараховуються). Ось в принципі і все.

§ 7. Висновок

Я описав тут найпопулярніші способи того, як заробити на своєму сайті гроші. Їх грамотне і спільне використання дасть можливість починаючому інтернет-олігарху спокійно розвивати свій ресурс і поступово збільшувати свій заробіток на сайті, одночасно набираючись досвіду. Ну і, звичайно, ніхто не заважає тобі почухати гарбуз і придумати щось своє.

В майбутньому я планую написати більш докладні статті по кожному з перерахованих вище способів. Якщо у тебе є питання або зауваження, то обов'язково озвуч їх у коментарях на блозі (посилання нижче).

З амое головне пам'ятай, можна до глибокої старості читати статті та розповіді про заробіток на сайті, а можна створити сайт і на своєму досвіді дізнатися про те, як на ньому заробити. Чи не мні сиськи, намагайся і пробуй!

У поспіху!

Відгуки:

Привіт, за результатами вашої роботи видно, що Seoded.ru професіонали своєї справи! Ще не бачив такого обсягу потрібної інформації для новачків ні де, крім як у вас! Маю велику надію, що почну працювати і заробляти з вашою допомогою і вашої інформаційною підтримкою!

Олексій.

СПС за статтю, тільки створюю свій сайт про життя, любов і заробіток, матеріал дуже придався і направив в потрібне русло! Молодця, так тримати, розкручуся закину посилання на мій сайт, удачі !!!

Миколай.

прекрасна стаття! шукала інформацію і знайшла її тут в повному обсязі. Спасибі!

Інна.

Привіт, Альоша! Вибачте за фамільярність, але я значно старше Вас, так що .... Вибачте, в загальному. Це не питання, і не "поболталка", а просто так. Я отримала Ваш лист, ось і відповідаю, але писати більше не має наміру. Мені дуже подобається те, що у Вас написано! Кумедний сайт, дотепний, грамотний і взагалі Ви молодець і розумниця. Спасибі, ознайомилася з задоволенням. З повагою.

Наталя.

Невже мені вдалося знайти що то реально корисне для себе? - Так. Я про твій сайт, Олексій. Завжди що то підказувало мені що гроші тут є ... Чи не розумів тільки як можна використовувати це для себе. Завчасно не вистачало (бажання було) розібратися в мережі, що тут так як, зараз хоч відбавляй. Витрачу його з користю. Дякую за твої знання і старання донести все просто. Респект

Антон.

6. Як заробити на файлообмінниках?
1. На якому сайті можна заробити, а на якому не варто навіть і намагатися?
6. Як запрацювати на файлообмінниках?
1. На якому сайті можна заробити, а на якому не варто навіть і намагатися?
6. Як заробити на файлообмінниках?
1. На якому сайті можна заробити, а на якому не варто навіть і намагатися?
6. Як заробити на файлообмінниках?
1. На якому сайті можна заробити, а на якому не варто навіть і намагатися?
Ч об мати з сайту стабільний і високий дохід, потрібно замість питання «Як заробити на сайті багато грошей?
» Спочатку задуматися над іншим питанням «Як створити сайт, який буде цікавий і корисний людям?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: