Як заробити в декретній відпустці мамі? Найкращий спосіб!

  1. Які способи заробітку найбільше підходять мамам в декреті
  2. Мінуси ПП, копірайтингу і фрілансу для мам
  3. Блог - кращий спосіб заробітку для кожної мами

Вітаю всіх молодих і майбутніх мам, які перебувають у декретній відпустці або незабаром збираються туди йти. Сьогодні я розповім вам про те, як заробляти гроші, перебуваючи в декретній відпустці.

Але перед тим, як читати статтю, краще приходьте ось на цей інтенсив , Де ви в прямому ефірі створите собі блог самі, а через рік він вже буде приносити вам по 30-50 тисяч на місяць. Перевірено на учнях .

Питання про підробіток виникає у кожної молодої мами. Зрозуміло, що причина у всіх різна: у кого-то скрутне фінансове становище, кому-то нудно сидіти цілими днями вдома і хочеться себе чимось зайняти, а хтось просто хоче зробити приємне своєму чоловікові, допомагаючи приносити гроші в будинок.

Однак питання кожної мами буде звучати однаково - як заробити в декретній відпустці? Природно, що ця робота передбачає, що мами повинні перебувати вдома і мати можливість доглядати за своєю дитиною. Тому в даному випадку у мам в декреті немає великого вибору, і їх єдиний вихід з цієї ситуації - заробляти вдома, сидячи в інтернеті.

Працювати мамам в інтернеті я раджу неспроста, адже робота в мережі дає великі перспективи для кожного, хто там працює, в тому числі і мамам з дитиною на руках. Деякі намагаються підробляти в декреті, займаючись шиттям, в'язанням, варенням мила і т.д., але я б порекомендував відкинути такі способи в сторону, так як вони не дадуть вам ніяких переваг в майбутньому і будуть для вас лише тимчасовим підробітком.

Робота в інтернеті, навпаки, дає дуже великі перспективи на майбутнє, дозволяючи вийти на дуже хороший дохід, завдяки чому багато мам після закінчення декрету пишуть заяву про звільнення, роблячи заробіток в інтернеті основним джерелом доходу.

способів заробити в мережі дуже багато, але багато хто з них не підійдуть мамам, які перебувають у декретній відпустці. Чому не підійдуть, я поясню по ходу цієї статті, а також розповім, який тип заробітку найкраще підійде матусям в декреті, і чому саме на ньому варто зупинити свій вибір.

Які способи заробітку найбільше підходять мамам в декреті

Ну і давайте, нарешті, почнемо наш огляд видів заробітку для молодих мам, які знаходяться в декреті.

Партнерські програми. Це вид заробітку, заснований на співпраці з іншими людьми, чиї послуги і товари ви повинні просувати, залучаючи клієнтів і покупців. Суть його в тому, що за кожного нового клієнта, наведеного вами, ви будете отримувати винагороду. Плюс партнерських програм в тому, що вони практично не потребують будь-яких знань і зусиль, що, безумовно, підійде кожній молодій мамі, яка хоче почати заробляти з перших днів.

Копірайтинг. Досить поширений спосіб заробітку не тільки серед жінок в декреті, а й серед інших новачків в інтернеті. Якщо бути коротким, то робота в копірайтингу полягає в написанні статей. Писати їх не так складно, як вам може здатися, тому копірайтинг теж можна віднести до роботи для мам в декреті.

Дистанційна робота і фріланс. Це більш складний вид діяльності, який може вимагати певних знань, наприклад, створювати сайти, розкручувати їх або бути добре знайомим з основами інтернет маркетингу, щоб допомагати інтернет підприємцям. Але фріланс і удаленка цим не обмежуються, таких професій набагато більше. І якщо ви володієте будь-то з них або намагаєтеся освоїти, то така робота підійде вам теж.

І якщо ви володієте будь-то з них або намагаєтеся освоїти, то така робота підійде вам теж

Нижче я розповім ще про один спосіб заробити мамі в декреті, але спочатку я зупинюся на тих способах, що перерахував вище. Я не став їх розписувати докладно з тієї причини, що про кожного з них я вже розповідав, тому ви можете перейти по посиланнях і почитати статті про фрілансі і про копірайтингу .

Мінуси ПП, копірайтингу і фрілансу для мам

Так, всі ці способи дійсно добре підходять кожній мамі з огляду на досить високого доходу і простоти, але я б порекомендував вам залишити цю роботу тим, хто має дуже багато часу на роботу. Справа в тому, що копірайтинг і фріланс увазі роботу з замовниками, які вимагають виконувати роботу якісно і в строк.

Як ви думаєте, чи зможете ви здавати свої замовлення вчасно і виконувати їх якісно, ​​враховуючи, що вам потрібно дуже багато часу приділяти своїй дитині? Теоретично це, звичайно, можливо, але на ділі вам буде дуже складно працювати в таких умовах.

Що стосується партнерських програм, то тут окрема пісня. Вибір партнерських програм дуже великий, а тому тут потрібно також приділяти особливу увагу партнерськими програмами, з якими ви працюєте, і тестувати їх, приділяючи цьому час. Загалом, доведеться дуже багато вчитися шляхом проб і помилок.

До того ж після того, як ваша дитина підросте, вам доведеться повертатися на своє старе місце роботи, і ви, швидше за все, просто закинути цю діяльність з тієї причини, що вона приносила вам не так багато грошей, як кажуть інші люди. Насправді всі ці способи дійсно високоприбуткові, але займатися ними краще тим, у кого немає маленьких дітей, які будуть весь час відволікати від роботи.

Також я не виключаю випадку, що ви цілком ймовірно будете шукати ще якусь додаткову інформацію по заробітку і будете натикатися на різного роду пропозиції заробити в пірамідах, хайп, кліки, мережевому маркетингу і т.д. Хочу попередити вас - навіть не думайте про це, тому що в більшості випадків це справжнісінький розлучення.

Займайтеся тим, що дійсно вимагає від вас якихось зусиль і часу, так як дохід може приносити лише та робота, яку ви дійсно виконуєте, а не вкладаєте свої гроші в сумнівні проекти, вважаючи себе без п'яти хвилин мільйонером. І якщо вже я про це заговорив, то не забудьте ознайомитися зі статтею про те, як розводять в інтернеті .

Блог - кращий спосіб заробітку для кожної мами

Ну а тепер, як я і обіцяв, я розповім про четвертому вигляді заробітку, який підійде абсолютно кожній мамі в декреті. Цей заробіток - ведення свого блогу.

Блог - це ваш особистий сайт, на якому ви розповідаєте про себе, свої захоплення і діліться з іншими людьми своїми знаннями. Ведення свого блогу може стати для мам в декреті не тільки джерелом доходу, але і хобі. Адже це цікаво, ділитися чимось з іншими, заводити нові знайомства з відвідувачами і ще отримувати за це дохід.

Чому ж цей вид заробітку є найкращим для мам? По-перше, вам не доведеться взаємодіяти з замовниками, так як блог це ваш особистий сайт, над яким працюєте тільки ви. Вам зовсім необов'язково цілими днями сидіти за комп'ютером, працюючи над своїми блогом. Працюйте над ним тоді, коли у вас дійсно є час.

Звичайно, у блогінгу теж є свої мінуси, наприклад, дохід від блогу ви станете отримувати не відразу, адже дохід будуть приносити відвідувачі, отримати яких можна шляхом розкрутки. Природно, на це потрібен час, але повірте, навіть в цьому випадку блог можна вважати найкращим способом заробітку для жінок в декреті.

Я, звичайно, не знаю, скільки триває декретну відпустку, але знаю точно, що триває він не місяць і не два, і може тривати 2-3 роки, поки ваша дитина не підросте і не піде в дитячий сад. Все це я кажу до того, що цього часу буде цілком достатньо, щоб зробити свій блог відвідуваним і вивести його на високий дохід.

Таким чином, вже до кінця декретної відпустки ви відкриєте для себе зовсім нове джерело доходу, який може стати для кожної мами основним, адже цифри доходу з блогу досить значні. 30, 60, 150 тисяч рублів - це абсолютно реальний заробіток, який може приносити ваш блог. Яким чином блог може приносити гроші, читайте в статті про монетизації сайту .

Плюс до всього займатися блогом не так вже й складно - просто пишіть цікаві статті, спілкуйтесь зі своїми відвідувачами, і ваші показники будуть поступово рости, збільшуючи ваш дохід.

Не варто боятися створювати блог, адже ви можете подумати, що це дуже складно і вам доведеться наймати програміста. Ні, це не так, і зробити свій блог зможе абсолютно кожна мама, причому досить буде витратити всього лише годину свого часу, якщо створювати блог по курсу про створення блогу . А в доповненні до цієї статті хочу порекомендувати вам ще один курс про заробіток для новачків .

Ну а я на цій ноті прощаюся з вами і бажаю кожній молодій мамі з користю провести свій декретну відпустку, домогтися успіхів в інтернет бізнесі і, звичайно ж, удачі.

Автор статті: Олександр Борисов

Однак питання кожної мами буде звучати однаково - як заробити в декретній відпустці?
Як ви думаєте, чи зможете ви здавати свої замовлення вчасно і виконувати їх якісно, ​​враховуючи, що вам потрібно дуже багато часу приділяти своїй дитині?
Чому ж цей вид заробітку є найкращим для мам?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: