Як зменшити (збільшити) значки на робочому столі в Windows 7

Привіт друзі! Хтось скаже ха-ха, знайшов про що написати, та це ж простіше простого. Так, може хтось і знає як зменшити, або збільшити значки на робочому столі в Windows 7, але впевнений що не всі, і багато хто шукає як це зробити. І до того ж, у мене блог з порадами, тому буду радити все :).

І до того ж, у мене блог з порадами, тому буду радити все :)

Так, значить що там з іконками? Ну ви напевно погодитеся, що після Windows XP, в сімці вони великі, це начебто і зручно, та й красиво якось, але не завжди практично. Просто є дуже багато людей, у яких робочий стіл, це все, точніше на ньому все :), ну ви мене розумієте, і на ньому завжди не вистачає місця, до того ж якщо ще монітор маленький.

[NEW] Рейтинги F1 на кінець 2018 - початок 2019 року:
ноутбуки

, Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , роутери , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Значить наше завдання зменшити іконки на робочому столі, ну або збільшити, якщо ви вже їх зменшили і забули як повернути назад. Нічого складно, всього кілька дій. Якщо ж у вас в процесі цих змін виникнуть проблеми, то ви можете поставити запитання на cyberforum.ru, гарне форум де завжди раді допомогти.

На робочому столі натискаємо правою кнопкою на порожню область і натискаємо "Вид", потім вибираємо один з варіантів. Великі, звичайні, або маленькі.

Якщо ж вам такий фіксований розмір змін не підходить, то можна спробувати інший спосіб. Затискаємо Ctrl і крутимо ролик на мишці, розмір значків на робочому столі буде зміняться.

Можна накрутити навіть до ось таких розмірів:

Можна накрутити навіть до ось таких розмірів:

Ось і все друзі, сподіваюся стане в нагоді. Успіхів! А я піду шукати ідею для наступного корисного ради.

Так, значить що там з іконками?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: