Як зробити логотип безкоштовно онлайн? Сервіси для створення логотипів та емблем без реєстрації російською мовою

 1. Як створити логотип самому і що для цього потрібно?
 2. 5 онлайн-сервісів для створення логотипу
 3. Online Logomaker - просто і зі смаком
 4. Logaster - тисячі готових варіантів
 5. Flamingtext для текстового логотипу
 6. DesignMantic - лого за 4 кроку
 7. Мрія хіпстера - Hipster Logo Generator
 8. 5 порад, як створити логотип самому в онлайн редакторі

Створити фірмовий знак компанії можна кількома способами: звернутися до дизайнера і заплатити від 100 до кількох тисяч доларів або зробити логотип безкоштовно в онлайн редакторі. Для цього не обов'язково вміти малювати або володіти фотошопом. Все вже придумано за вас - вибирайте, підставляйте, міняйте колір, шрифт і т.д. Професійного дизайнера це не замінить, але якщо бюджет обмежений, а терміни підтискають, подібні програми - практичний варіант вирішення завдання.

Ми склали список популярних і функціональних онлайн-сервісів, які допоможуть вам за 5 хвилин створити логотип для сайту безкоштовно або за невелику суму.

Як створити логотип самому і що для цього потрібно?

У ХХI столітті покупець платить не за продукт, а за фірмовий знак. Чим популярніший бренд, тим вище ціна продукту або послуги.

Логотип - це візуальне відображення головної ідеї компанії. Це не просто набір графічних елементів, букв, квітів. Кожна деталь лого несе в собі певний сенс, асоціацію, посил.

Наприклад, логотип найбільшої віртуальної торгового майданчика Amazon, відображає філософію компанії Наприклад, логотип найбільшої віртуальної торгового майданчика Amazon, відображає філософію компанії. Маленька стрілка внизу має подвійну смислове навантаження. По-перше, символізує усмішку і говорить про те, що компанія робить все, щоб клієнти були задоволені. По-друге, стрілка показує, що на сайті можна знайти все - від A до Z (від А до Я).

Логотип несе в собі набагато більше сенсу, ніж може здатися на перший погляд. Крім того, він виконує відразу кілька важливих функцій:

 • Идентифицирующая. Логотип допомагає споживачеві відрізнити одну компанію від іншої.
 • Рекламна. Лого використовується в рекламній продукції, створює чіткий образ фірми і асоціації, які запам'ятовує цільова аудиторія.
 • Психологічна. Фірмовий знак несе в собі набір цінностей, близьких цільової аудиторії. Тому, працюючи над його узнаваемостью, ви створюєте психологічну зв'язок між споживачем і компанією.
 • Естетична. Візуально привабливий логотип підвищує естетичну цінність продукту.
 • Гарантійна. Ставлячи логотип на продукт, ви гарантуєте його якість.

Логотип -це ваше обличчя, яке бачать в рекламі, на сайті, товари, документах. Щоб створити яскравий і запам'ятовується знак, потрібно розуміти особливості логотипу, як ключового елементу фірмового стилю організації.

Існує 4 основних види логотипів:

 • Текстовий - графічне зображення назви організації, виконане оригінальним шрифтом в певній колірній гамі.
 • Символьний - ілюстрація у вигляді символу, іконки, знака, що має пряму або опосередковану асоціацію з діяльністю фірми.
 • Комбінований - поєднання графічної ілюстрації і тексту.
 • Емблема - складний тип знака, який складається з символу компанії, назви, фірмових графічних елементів. Все це укладено в геометричну форму.

Все це укладено в геометричну форму

Щоб створити свій логотип або емблему безкоштовно в онлайн редакторі, враховуйте основні параметри запам'ятовується фірмового знака:

✅ Простота і лаконічність. Чим простіше лого, тим легше його ідентифікувати серед тисячі інших. Це ж стосується кількості квітів знака.

✅ Ідейність. Знак повинен передавати головну ідею компанії, її характер, стиль; нести особливий посил, зрозумілий цільової аудиторії.

✅ Асоціативність. Дивлячись на фірмовий знак, споживач повинен розуміти, що йому пропонують купити.

✅ Унікальність. Логотип, який копіює чужу ідею асоціюється у споживача з підробкою. Будьте оригінальними!

✅ Універсальність. Колірна гамма, шрифт, графічні елементи логотипу повинні однаково добре виглядати на моніторі комп'ютера і на друкованої продукції.

5 онлайн-сервісів для створення логотипу

Для огляду сервісів, які допоможуть вам створити логотип самостійно і безкоштовно, ми використовували 6 критеріїв:

 1. Простота - наскільки легко працювати;
 2. Які мови підтримує сервіс;
 3. Чи потрібна реєстрація на сайті;
 4. Можливість редагувати шаблони;
 5. Функціональність - які інструменти пропонує редактор;
 6. Безкоштовність скачування логотипу.

Online Logomaker - просто і зі смаком

http://www.onlinelogomaker.com/

Зручний сервіс для створення символьних, текстових або комбінованих логотипів. Редактор англомовний, але розібратися зі скромним функціоналом зможе навіть людина, яка не володіє англійською.

Щоб зробити логотип безкоштовно в онлайн редакторі Logomaker, необхідно вибрати в меню потрібну вкладку: додати текст, символ або завантажити власну картинку. Запропоновані символи розділені на тематичні блоки, що спрощує пошук потрібного значка.

Кольорову гаму, шрифт, розміри кожного графічного елемента можна налаштувати. Головний мінус цього редактора - всього пара шрифтів підтримує російську мову.

Logomaker дозволяє зробити логотип онлайн, безкоштовно і без реєстрації. Створений макет доступний для скачування в форматі png. Якість підійде для розміщення на сайті, візитках, листівках, бланках. Векторний формат продається за невелику суму.

Logaster - тисячі готових варіантів

https://www.logaster.ru/

Популярний конструктор логотипів, який пропонує пару тисяч варіантів готових шаблонів. Все, що потрібно - це ввести назву компанії, вказати сферу діяльності, вибрати те, що вам подобається.

Logaster - це вітчизняний сервіс, в якому можна створити логотип безкоштовно, онлайн і російською мовою. Перевага цього редактора в тому, що запропоновані макети легко редагуються. Змінюється колір тексту і значка, додаються нові графічні елементи, варіюються розміри, положення.

На сайті потрібна реєстрація, а створений лого доступний в низькій роздільній здатності з водяними знаками сервісу. Використовувати такий макет можна тільки в якості зразка для дизайнера.

Лого у високій роздільній здатності доступний за демократичною ціною - 10 $. Додатково вам запропонують готові шаблони візиток, бланків, конвертів.

Flamingtext для текстового логотипу

http://www.flamingtext.com/

Сервіс Flamingtext пропонує сотні цікавих 3D шаблонів текстових логотипів, розділених на 4 тематичні групи. Редактор простий у використанні, цілком функціональний. Він має кілька важливих налаштувань: шрифт, колір, кегль, тінь, фактура, фон, фільтр.

Мова інтерфейсу англійська, але за допомогою перекладача можна швидко розібратися з пропонованими функціями. Головний плюс Flamingtext - можна створити логотип онлайн, безкоштовно, і в хорошій якості його скачати. Сервіс пропонує 4 формату на вибір: png, gif, jpeg, xcf. Реєстрація не потрібна.

Мінус конструктора - шрифти не підтримують російську мову.

DesignMantic - лого за 4 кроку

https://www.designmantic.com/ru/

Ще одна російськомовна онлайн програма з великим вибором готових шаблонів.

Як зробити логотип самому за допомогою DesignMantic? Легко! Спочатку вводите назву компанії, вибираєте сферу діяльності. Потім генератор сам підбирає близько сотні підходять за змістом макетів. Вам залишається лише вибрати потрібний варіант і трохи його підредагувати. Сервіс створений для невибагливого користувача, тому має мінімум налаштувань: колір, розмір, нахил.

Сайт пропонує 40 кириличних шрифтів, а також додаткову послугу - макет візиток. Головний мінус цього редактора - неможливо безкоштовно скачати картинку навіть маленького дозволу. Щоб купити макет, потрібна реєстрація на сайті.

Мрія хіпстера - Hipster Logo Generator

http://www.hipsterlogogenerator.com/

За допомогою Hipster Logo Generator можна створювати лаконічні логотипи вінтажного стилю. Редактор дає користувачеві мінімум необхідних інструментів, але навіть такий скромний функціонал дозволить зібрати цікавий фірмовий знак.

Щоб створити логотип онлайн, безкоштовно і без реєстрації, Hipster Logo Generator пропонує пройти 4 кроки. На першому етапі вибираєте форму: квадрат, ромб, коло, лінії.

На другому - додаєте графічні елементи і надаєте трохи хіпстерского стилю. Далі створюєте текстовий блок і маєте в своєму розпорядженні його по колу, вгорі, внизу або по центру. Але, варто пам'ятати, що змінити становище написи у вас не вийде. Інші графічні елементи також не редагуються.

Фінальний етап найбільш цікавий. Тут сервіс пропонує поекспериментувати з колірною гамою, вибрати фон, використовувати симпатичну картинку для підкладки. Фонове зображення можна відредагувати, додавши до нього один з 4-х запропонованих фільтрів.

Після натискання на кнопку "генерувати логотип", ви отримаєте макет формату png 600 × 500 px безкоштовно, без реєстрації. Цей розмір підійде для сайту, візитки, листівки, бланків та інших матеріалів дрібного формату. Векторний варіант доступний за 5 $.

В кінці вашу роботу оцінює "хіпстометр", який показує за шкалою від 1 до 5, наскільки хіпстерскім вийшов логотип.

5 порад, як створити логотип самому в онлайн редакторі

 1. Надихнути прикладами відомих брендів. Зверніть увагу на логотипи компаній з вашої ніші - в якому стилі вони виконані, чим відрізняються, ніж залучають, а що в них відштовхує.
 2. Визначте відразу, який формат логотипу ви робите: текстовий, символьний, комбінований.
 3. Створіть 3-4 варіанти лого і протестуйте на свою цільову аудиторію.
 4. Перевірте, чи не використовує інша фірма такий же знак.
 5. Якщо ви завантажили макет в низькій якості, зверніться до дизайнера з завданням отрисовать логотип векторного формату за заданим зразком. Ця послуга набагато дешевше, ніж створення лого з нуля.

Ми поділилися популярними онлайн сервісами і головними секретами, як створити логотип компанії самому безкоштовно або за скромну суму.

Напишіть в коментарях, який редактор вам припав до душі і чому. А може ви скористалися іншим цікавим сервісом, які не ввійшов до нашого списку? Поділіться з нами своїми враженнями і результатами!

Як створити логотип самому і що для цього потрібно?
Як створити логотип самому і що для цього потрібно?
Як зробити логотип самому за допомогою DesignMantic?
А може ви скористалися іншим цікавим сервісом, які не ввійшов до нашого списку?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: