Як зробити логотип для сайту самому (онлайн безкоштовно)

 1. 1. Що таке логотип
 2. 2. Як зробити текстовий логотип (онлайн)
 3. 2.1 Logaster.ru
 4. 2.2 Creatr.cc
 5. 2.3 Cooltext.com
 6. 3. Як зробити текстовий логотип у вигляді кнопки
 7. 3.1 Web20badges.com
 8. 3.2 Dabuttonfactory.com
 9. 4. Як створити логотип у фотошопі
 10. 5. Як зробити графічний логотип
 11. 6. Де замовити хороший логотип
 12. 7. Чому мій сайт на блог wordpress

Як зробити логотип для сайту самостійно, якщо немає таких навичок і відповідних програм? На щастя, в наш час - це цілком вирішуване завдання. Не потрібно ніякого спеціалізованого софту, створити логотип для свого блогу можна самому в режимі ONLINE, за допомогою спеціальних сервісів. Про них як раз і піде мова в цій статті, а й крім цього, ви дізнаєтеся про те, як зробити логотип у вигляді напису або кнопки, графічного елементу або просто тексту, за допомогою фотошопу або онлайн-сервісів, а також як його встановити на блог wordpress.

Логотип (лого, logo) - це фірмовий знак блогу, який відрізняє його від інших Логотип (лого, logo) - це фірмовий знак блогу, який відрізняє його від інших. Це найважливіший елемент, який повинен бути присутнім на кожному сайті, практично всі успішні web-сайти мають свій унікальний логотип! Він може являти собою як звичайну напис (url-адреса або назва сайту), так і графічний елемент (тварина, рослина чи будь-який предмет).

Якщо у вас серйозні плани на блог, ви хочете його розкрутити і зробити високо відвідуваним, то вам просто необхідно створити власний logo, адже без нього ваш ресурс навряд чи сприймуть всерйоз.

1. Що таке логотип

Спочатку логотип представляв собою товарну марку будь-якої компанії, як правило, виробляє продукцію. За допомогою нього організація виділялася серед конкурентів і залишалася в пам'яті споживачів. Лого був обличчям компанії.

З появою інтернету логотип став з'являтися у багатьох сайтів. Так вебмастери намагалися виділитися. А зараз ситуація кардинально змінилася: популярність логотипу так зросла, що він став невід'ємною частиною будь-якого сайту. І тепер лого потрібен для того, щоб «не виділятися з натовпу» - в поганому сенсі фрази.

Так, відсутність логотипу не допоможе збільшити відвідуваність сайту з пошукових систем, але його завдання інше - привернути увагу відвідувачів, змусити їх повернутися.

Логотипи можна розділити на три види:

 • текстові;
 • графічні;
 • і текстові, і символьні.

До логотипу пред'являється велика кількість вимог:

 • повинен легко запам'ятовуватися, занадто складний логотип не допоможе розвиватися блогу;
 • повинен бути оригінальним, інакше на нього не будуть звертати увагу відвідувачі;
 • повинен бути унікальним, інакше він не зможе виділитися;
 • повинен бути асоціативним, тобто відображає характер блогу і його автора.

2. Як зробити текстовий логотип (онлайн)

Текстові логотипи дуже просто зробити за допомогою онлайн-сервісом. Їх зараз досить, тому є з чого вибрати. Я приведу ті, які мені здаються найбільш корисними.

2.1 Logaster.ru

Починає наш список російський онлайн генератор логотипів Logaster
Цей сервіс дозволяє швидко створювати безкоштовні логотипи.

Процес створення логотипу дуже простий Процес створення логотипу дуже простий. Все що вам потрібно зробити - це ввести назву фірми і вибрати тематику бізнесу.
Далі, конструктор сам згенерує безліч різних варіантів, а вам залишається тільки вибрати найбільш сподобалася.
При бажанні, логотип можна відредагувати, клікнувши на "Редагувати лого".
Основні переваги сервісу - це простота, російський інтерфейс, підтримка кирилиці і величезна база якісних іконок і шрифтів.

За окрему плату логотип можна скачати в растрі (PNG, JPEG) і векторі (SVG, PDF) За окрему плату логотип можна скачати в растрі (PNG, JPEG) і векторі (SVG, PDF)

2.2 Creatr.cc

Зручний і простий генератор лого, відмінно підійде для тих, хто бажає швидко створити логотип, що не вдаючись в усі тонкощі цієї справи. Ви зможете зробити собі логотип менш, ніж за хвилину - вам потрібно буде лише ввести напис, яку ви бажаєте бачити в логотипі, вибрати відповідний стиль і натиснути на кнопку [Enter]. Іншими словами, створення лого проходить в 3 етапи:

 • крок 1: вибираємо сподобався стиль і натискаємо на нього;
 • крок 2: вводимо бажану напис, при необхідності міняємо деякі настройки стилю;
 • крок 3: натискаємо на кнопку [Create Logo] і викачуємо логотип.

В результаті ви отримаєте нехитрий logo невеликого розміру (близько 50 кілобайт) В результаті ви отримаєте нехитрий logo невеликого розміру (близько 50 кілобайт). Розширення - png. Ось як у мене вийшло:

2.3 Cooltext.com

Трохи складніший, але відмінний багатофункціональний генератор, що допомагає зробити логотип для сайту.

Перейшовши на головну сторінку сайту, ви побачите перед собою безліч різних шаблонів. Виберіть той, який вам подобається більше за інших, і натисніть на нього лівою клавішею миші.

Після цього ви перейдете на сторінку з параметрами стилю, де ви зможете налаштувати: Після цього ви перейдете на сторінку з параметрами стилю, де ви зможете налаштувати:

 • шрифт;
 • колір шрифту;
 • колір фону (якщо є);
 • градієнт фону;
 • параметри градієнта;
 • розширення логотипу.

Якщо ви вирішите поміняти шрифт тексту або фон, на якому він розташований - клікніть по ним і виберіть найбільш підходящі Якщо ви вирішите поміняти шрифт тексту або фон, на якому він розташований - клікніть по ним і виберіть найбільш підходящі.

Найкраще зберігати логотип в форматі gif (гірше якість, менше розмір) або png (краще якість, але більше розмір).

Налаштувавши параметри, натискайте на [Render Logo]. Після цього ви потрапите на сторінку із зображенням вашого логотипу. Скачайте його за допомогою посилання Download Image.

Ось такий логотип я зробив для свого сайту за допомогою даного генератора:

2.4. Simwebsol.com

Цей генератор трохи менш функціональний, ніж два попередні, але зате їм легко користуватися. Все що потрібно - налаштувати вікно з параметрами майбутнього лого:

[Text] - напис на логотипі [Text] - напис на логотипі.

Галочка [Bold] - жирний, [Italic] - курсив, [Underline] - підкреслений.

[Background Color] - колір фону, праворуч від нього знаходиться палітра. Натиснувши на неї, ви зможете вибрати підходящий. Аналогічно для полів [Color A] і [Color B] - це інші кольори логотипу.

[Font] -від шрифту.

[Font size] - розмір шрифту.

[Reflection Proximity] - це поле можна пропустити, воно відповідає за прозорість лого.

[Add Symbol] - тут можна вибрати гарний символ і додати його в логотип.

[Symbol Position] - розташування символу: [Left] - зліва; [Right] - справа.

[DPI] - роздільна здатність, чим вона вища, тим більше розмір файлу і вище якість. Я використовую стандартне значення.

[Type] - тип розширення. Я рекомендую зберігати файл у форматах png або gif.

Налаштуйте параметри і натисніть на кнопку [Create Logo], через кілька секунд сторінка перезавантажиться, і ви побачите свій логотип у верхній частині сторінки. Щоб завантажити його, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть «Зберегти картинку на комп'ютер» або щось аналогічне.

3. Як зробити текстовий логотип у вигляді кнопки

Крім звичайних генераторів, існують також і конструктори кнопок. У цьому випадку ваш логотип може красуватися на тлі кнопки. Такі logo оригінальні і красиві, тому є сенс їх використовувати.

3.1 Web20badges.com

Непоганий конструктор кнопок. Ви за хвилину зробите самостійно логотип, перейшовши на даний сайт.

Отже, ви побачите три поля:

Перше поле містить шаблони кнопок Перше поле містить шаблони кнопок. Вибирайте будь-який вподобаний і натискайте на нього лівою кнопкою миші. Через кілька секунд в третьому полі картинка оновиться. До речі, врахуйте, що колір шаблону поміняти не можна!

Друге поле містить параметри написи. Поле [Text] - напис на логотипі. Кнопка [Aply] - застосувати зміни.

[Font] - вид шрифту; [Font size] - розмір шрифту; [Font color] - колір шрифту. Нижче розташований палітра, з її допомогою ви можете поміняти колір напису.

[X, Y coordinate] - координати написи (за замовчуванням - центр). Якщо ви хочете змістити напис, змініть ці значення.

[Angle] - обертання написи в градусах (проти годинникової стрілки).

Третє поле відображає вид логотипу. Ви можете завантажити його в будь-який момент, для цього натисніть на нього правою кнопкою миші і збережіть зображення на комп'ютер.

3.2 Dabuttonfactory.com

Цей конструктор кнопок містить більше налаштувань, ніж попередній. Але його основна перевага полягає в тому, що він створює css-код стилю кнопки. Ви можете зберегти цей стиль у відповідному файлі теми і використовувати його, чи не повертаючись на сайт. Натисніть на картинку для збільшення.

Генератор кнопок складається з трьох областей Генератор кнопок складається з трьох областей. Тут кнопки створюються у вигляді прямокутників.

У першому полі знаходяться параметри написи logo-картинки:

[Text] - напис лого.

[Font] - розмір шрифту.

Галочки [Bold] і [Italic] - жирний і курсив.

[Size] - розмір напису.

[Color] - колір напису.

[Text shadow] - тінь написи.

[Distance to text] - віддаленість тіні від напису.

[Color] - колір тіні.

[Output type] - вихідний тип (виберіть css background, щоб отримати css-код).

[Image format] - формат зображення.

У другому полі знаходяться налаштування кнопки:

[Style] - вид кутів.

[Background] - стиль заливки.

[Bolder] - наявність рамки.

[Shadow] - наявність тіні від рамки.

[Size] - розмір кнопки (або фіксований, або гумовий).

У третьому полі відображається сам логотип. Ви можете його зберегти на комп'ютер в будь-який момент.

4. Як створити логотип у фотошопі

Не обов'язково використовувати онлайн-сервіси для створення логотипу. Ви також можете скористатися фотошопом, програма дозволяє створити дуже гарні варіанти logo-картинок і фавіконок . Давайте спробуємо зробити міні-логотип у вигляді кнопки.

Запустіть фотошоп і виберіть Файл-> Створити, тут виберіть ширину і висоту нового документа. Вибирайте їх розміри такими, який хочете бачити кнопку. Я, наприклад, взяв їх рівними по 250 пікселів. Тепер вибираємо форму кнопки: це може бути прямокутник зі звичайними або гострими кутами, коло, овал, ромб і т.д. Я вибрав коло. Стрілочками показано, де можна знайти форми (спочатку натисніть туди, куди вказує цифра «1», а потім вибирайте форму там, куди показує цифра «2» на малюнку нижче):

До речі, якщо захочете зробити коло, то виберіть овал (як на картинці), затисніть [Shift] і малюйте До речі, якщо захочете зробити коло, то виберіть овал (як на картинці), затисніть [Shift] і малюйте. Також не забудьте вказати відповідний колір кнопки.

Тепер потрібно трохи прикрасити вийшов овал. Вибирайте Слоі-> Стиль шару-> Внутрішня тінь. Тут потрібно виставити зміщення і розмір тіні. Я вибрав зсув рівним 5 пикселям (стандарт), а розмір тіні - 50 пікселям. Можете експериментувати з цими цифрами, спробуйте також і додати стягування.

Тепер я трохи деформується кнопку, щоб вона виглядала нерівною Тепер я трохи деформується кнопку, щоб вона виглядала нерівною. Для цього я вибираю Фільтр-> Іскаженіе-> Викривлення і налаштовую його. Добиваюся того, щоб кнопка виглядала не надто криво. До речі, ви можете спробувати який-небудь інший ефект.

Тепер додамо промінчик світла на кнопку, заходимо в Фільтр-> Рендерінг-> Блинк, вибираємо місце, де він буде:

Майже всі, залишилося додати напис. Я вибрав url-адресу свого блогу. Ось і все, у мене наприклад вийшло наступне (я промінчик додавати не став):

Ви також можете подивитися онлайн відео, яке навчить вас створювати красиві логотипи в фотошопі: Ви також можете подивитися онлайн відео, яке навчить вас створювати красиві логотипи в фотошопі:

5. Як зробити графічний логотип

Логотип може містити не тільки напис, але і який-небудь графічний елемент. Для цієї справи підійде відмінний конструктор, що знаходиться за адресою onlinelogomaker.com . Перейдіть на цей сайт, знайдіть Силка online logo maker, на неї і потрібно натиснути для того, щоб потрапити в генератор лого.

Як тільки конструктор завантажиться, ви можете почати роботу. Він досить потужний, функцій багато, тому не поспішайте - розбирайтеся з ним потихеньку. Генератор має 5 полів (натисніть на картинку для збільшення):

Перше поле містить у вигляді списку об'єкти логотипу (на англ. Мові).

Друге поле містить кнопки для створення нових елементів, як графічних так і текстових (але, на жаль, російські літери не підтримуються), а також кнопки завантаження logo-картинки.

Третє поле містить посилання, які, в принципі, вам не знадобляться. На них не звертайте уваги.

Четверте поле містить такі параметри, як обертання, затемнення, позиція елемента і т.д. Ви можете використовувати параметри цього поля, але все це можна зробити за допомогою миші.

П'яте поле - зовнішній вигляд отриманого логотипу, робоча панель.

6. Де замовити хороший логотип

На жаль, але у таких генераторів є істотний недолік - ви отримуєте логотип середнього якість. Якщо ж ви хочете створити для свого сайту дійсно якісний logo, тоді вам краще звернутися до професіоналів і замовити у них розробку логотипу. Знайти таких фахівців ви можете на біржах фрілансерів:

Якщо ви хочете отримати хороший логотип, постарайтеся якомога докладніше скласти завдання фрілансерам. Визначтеся з розмірами логотипу, кольоровою гамою і іншими важливими параметрами.

Загалом, логотип обійдеться вам десь в 1000-1500 рублів. Дорогувато, але воно того варте!

Якщо ви не можете знайти відповідного логотипу, тоді скористайтеся послугами цього веб-дизайнера. І замовте його тут: polimax.com.ua . Ціна приблизно така ж, але ви можете бути впевнені в якості роботи цього виконавця.

7. Чому мій сайт на блог wordpress

Після того, як логотип буде зроблений вами або виконавцем, його потрібно буде додати на блог wordpress. Процес додавання буде залежати від вашої теми:

 • тема підтримує заміну логотипу в своїх настройках;
 • тема не підтримує заміну лого, але має стандартний логотип logo.png;
 • тема не підтримує заміну і не має логотипу.

Перший випадок найпростіший: зайдіть в налаштування теми і замініть стандартний логотип на власний.

Другий випадок складніше. Тут вам знадобиться відкрити папку з темою (за допомогою ftp-менеджера або через хостинг) і знайти файл, який є логотипом. Швидше за все, ваша тема буде знаходитися за адресою:

/ Wp-content / themes / імя_вашей_теми / images /

У цій папці пошукайте логотип, швидше за все, це буде файл logo.png або logo.jpg. Скопіюйте його на свій комп'ютер, потім за допомогою будь-якої програми роботи з зображеннями визначте розміри завантаженого логотипу (в пікселях). Виставте такі ж розміри для вашого логотипу (який ви хочете додати), перейменуйте файл також, як був названий базовий логотип - logo.png або logo.jpg, і закачайте на хостинг.

Третій випадок найбільш складний. Вам доведеться «змусити» тему сприймати логотип. Для цього треба зайти в редактор теми (через адмінку wordpress) і відредагуйте Тема (header.php). Вставте в потрібному місці (всередині тегів <body> </ body>) таку строчку:

<? Php bloginfo ( 'template_url')?> /Images/logo.jpg

<? Php bloginfo ( 'template_url')?> / Images / logo.jpg

Тепер виконайте всі дії, описані в другому випадку. Якщо все виконайте, то картинка з'явиться.

І ось ви знаєте, як зробити логотип для сайту самому і додати його на блог wordpress. Дерзайте!

Php bloginfo ( 'template_url')?
Php bloginfo ( 'template_url')?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: