«Яндекс» запустив голосовий асистент «Аліса»

Завдання «Аліси» - допомагати користувачу у вирішенні повсякденних завдань. Вона підкаже погоду, де поїсти, в який магазин зайти, вміє шукати будь-яку інформацію в інтернеті і запускати додатки на ваше прохання. Ставлячи «Алісі» питання, вам не доведеться продумувати коректну формулювання - помічник враховує контекст бесіди і відновлює пропущені частини пропозицій. А ще з «Алісою» можна просто поговорити.

А ще з «Алісою» можна просто поговорити

В основі голосового помічника лежить нейросеть, навчена на величезному масиві текстів. Вона знає казки, історії та анекдоти, але також здатна імпровізувати. Примітно, що нейросеть продовжує навчатися. Якщо відповідь «Аліси» здасться некоректним, можна вказати їй на це, і вона виправиться.

Крім нейромережі, «Алісі» допомагає комплекс мовних технологій SpeechKit. Він відповідає за розпізнавання природної мови, причому, за заявою «Яндекс», рівень можна порівняти з людським. Завдяки тій же технології помічник вміє говорити. Голос синтетичний, але в його основі лежить голос актриси Тетяни Шитов.

Оцінити здатності «Аліси» можна в мобільних додатках «Яндекс» і «Голосовому помічника» для Windows.

Ціна: Безкоштовно

Ціна: Безкоштовно

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: