Антон Попов і нове видання \ "Блоги. Нова сфера впливу \"

Це я так багатозначно про заклику Антона Попова - допомогти вибрати для другого видання книги «Блоги. Нова сфера впливу » нові розділи з блогу книги.

Мені подобається ідея, коли самі блогери можуть вибрати саме ті теми, які сподобалися Мені подобається ідея, коли самі блогери можуть вибрати саме ті теми, які сподобалися. Тому я приготувала список тих тем, які сподобалися особисто мені :)

До слова, тим, хто цікавиться (в найширшому сенсі слова) блогінгом - раджу почитати ці глави ... (3-5 у мене не вийшло ... Їх трохи більше, тому що подобаються. Хоча вже далеко не 30, а за особистою традицією 13: ))

Після проведення такого своєрідного опитування Антон Попов просто підрахує кількість трекбеків на дані статті - таким чином визначаться глави-переможці.

Найцікавіше в тому, що кожен блогер може в цей момент «засвітитися» в блозі Антона Попова:

Зауважте, глави будуть надруковані з вашими коментарями! З вдячністю і посиланнями на ваші блоги :).

Допоможіть впорядкувати глави ( список нових глав ). Досить у себе в блозі написати, які 3-5 глав з нових стоїть / НЕ варто включити до нового видання. І в кінці місяця за кількістю трекбеків ми разом дізнаємося результат.

Всі відгукнулися отримають посилання з blogbook.ru і ant-on-popov.ya.ru.

Схожі записи

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: