Безкоштовний движок для сайту CMS WordPress

Добридень! У даній статті ми з вами розшифруємо абревіатуру CMS і я рас скажу вам що таке Движок сайту.

Насамперед людина, яка хоче почати створювати власні сайти в Internet повинен розібратися з основними термінами. У даній статті розшифруємо два з них:

технічний термін CMS і жаргонне слово яке вживають набагато частіше - «Движок» сайту.

CMS розшифровується як «Content Manager System». Тобто система управління контентом сайту. У поняття контент входить абсолютно все, що пов'язано з інформацією і управління нею в адміністративній панелі створеного сайту. Цей же термін має ще одну назву в народі - движок сайту.

Тобто якщо вам кажуть, що сайт зроблений на движку WordPress це означає, що при створенні сайту використовувався безкоштовний движок для сайту CMS WordPress. Ось так все просто.

Двигуни бувають різних призначень.

  1. Для створення блогів
  2. Для створення новинних порталів
  3. Двигуни для інтернет-магазинів (e-commerce)
  4. Двигуни для великих корпоративних сайтів і т.д.

Є також універсальні движки, які я особисто пропагую це найкращий і безкоштовний движок для сайту WordPress. І це найкращий движок для сайту, якщо вам потрібно створити свій блог. Система, яка досить легко підлаштовується під будь-які завдання. Звичайно над-великі магазини і форуми на ній будувати було б не розумно і складно.

Також хочеться сказати, що сайти робляться не тільки вже на готових движках, а й пишуться з нуля. Це більш дорогий і тривалий процес, яким користуються клієнти, які бажають отримати понад міцний і унікальний продукт. Досить велика кількість сайтів (близько 31%) робиться все-таки на безкоштовних і широко поширених двигунах з відкритим кодом.

Досить велика кількість сайтів (близько 31%) робиться все-таки на безкоштовних і широко поширених двигунах з відкритим кодом

Процентне співвідношення використання різних CMS

Тут я згадаю найпоширеніші cms движки для створення сайтів (дані - липень 2015):

  • WordPress (лідер в області кількості сайтів) - 54% сайтів створені на цій платформі.
  • Joomla (друге почесне місце движку для інтернет-магазинів) - 9% сайтів на цьому движку.
  • Drupal (який став додавати обертів в світі) - 7% сайтів.

От і все. Вибирайте собі відповідний движок для блога або CMS-систему управління контентом, робіть установку і користуйтеся на здоров'я.

Інші статті на сайті:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: