Безкоштовний хостинг для сайту та блогу

  1. 3 компанії, що надають безкоштовний хостинг для сайту
  2. 2. Хостинг ЕваКомп (freehost96.ru)
  3. 3. Ще один безкоштовний хостинг для блогу - Web-times.ru
  4. Підводячи підсумок
  5. Доповнення до статті від 20.12.2016 року

А А А

Вітаю вас на своєму блозі і сьогодні мова піде про те, де і як можна отримати безкоштовний хостинг для сайту або блогу (наприклад, WordPress) з можливістю установки на нього потрібної нам CMS, з підтримкою PHP і MySQL. Тобто всякі там Ucoz, Wix, Setup і т.д. я тут розглядати не буду - мені це просто не цікаво. Взагалі я такі хостинги в апріорі не можу назвати безкоштовними, так як всякі висять і вистрибують з усіх боків рекламні банери на створеному у них сайті це вже плата за їхні послуги. Саме на прикладі я покажу, де можна отримати безкоштовний хостинг для блогу на WordPress, власники ж ресурсів на інших двигунах також можуть ними скористатися. Про те, де можна безкоштовно зареєструвати домен 2 рівня я писала в цієї статті .

Про те, де можна безкоштовно зареєструвати домен 2 рівня я писала в   цієї статті

Напевно, ви вже знаєте, що таке хостинг і як правильно його вибрати , Якщо ж ні, то почитайте мої попередні статті, там все докладно і барвисто розписано. Також додам, що якщо у вас серйозний проект, а не сайт - одноденка, то вам потрібен дійсно хороший і надійний хостинг. Сама я користуюся хостингом Макхост , Так що рекомендую, а я, самі знаєте, поганого не пораджу. Якщо є бажання спробувати цей хостинг безкоштовно, то просто Напишіть мені і я вишлю вам Промо-код, за яким ви зможете цілий місяць халявно користуватися цим хостингом за тарифом «Мак-10».

3 компанії, що надають безкоштовний хостинг для сайту

1. Хостинг Hostinger

Я ж переходжу від вступної частини, так би мовити, до справи, і першою «жертвою» буде хостинг Hostinger - http://www.hostinger.com.

Не лякайтеся, що сайт англомовний, просто опускаетесь трохи нижче і вибираєте потрібну вам країну, наприклад, Росія (відкриється сторінка - http://www.hostinger.ru) або Україна (відкриється http://www.hostinger.com.ua/ ) - і там і там буде російська мова (українська при бажанні також присутній, перемикач мов вгорі сайту).

Тут далеко ходити не потрібно, прямо перед нами розміром в пів екрану буде посилання, по якій ви можете перейти для замовлення безкоштовного хостингу для сайту, ну або тиснете на сторінку «Хостинг» в верхньому меню сайту.

До речі, сайт www.hostinger.ru у мене постійно тупив і я користувалася сайтом www.hostinger.com.ua, так що майте це на увазі.

Натискаємо на кнопку «Замовити зараз» і бачимо, що нам пропонують створити акаунт за допомогою облікового запису соц.сети «В Контакте» або «Google+». Я вибрала соц. мережу «Google+», далі у вікні натиснула на стандартне в такі випадки дозвіл для додатка Hostinger надають допуск до свого облікового запису і все, я опинилася в панелі управління хостингом.

Далі вгорі в меню вибираємо «Хостинг» - «Новий акаунт» і в колонці «Безкоштовний» натискаємо «Замовити».

Далі вгорі в меню вибираємо «Хостинг» - «Новий акаунт» і в колонці «Безкоштовний» натискаємо «Замовити»

Тут як завжди заповнюємо необхідні поля - вибираємо, що будемо підключати - домен або субдомен. Якщо домен у вас вже є, то вибираєте домен і в наступній графі вказуєте його ім'я, якщо немає, то підбираєте собі субдомен. Ну і, звичайно ж, вводите пароль.

Ну і, звичайно ж, вводите пароль

Так, якщо ви підключили свій домен, то не забудьте у реєстратора змінити DNS вашого домену, вказавши наступні значення:

ns1.hostinger.ru
ns2.hostinger.ru
ns3.hostinger.ru
ns4.hostinger.ru

Ці дані ви можете також знайти, зайшовши через верхнє меню «Хостинг» - ваш аккаунт - Управління - Додатково - Редактор DNS зони.

Ці дані ви можете також знайти, зайшовши через верхнє меню «Хостинг» - ваш аккаунт - Управління - Додатково - Редактор DNS зони

Ось загалом то і все, тепер можна перейти до управління хостингом. Якщо потрібно встановити яку-небудь CMS або PHP додаток на хостинг, натискаєте «Авто-установник» і вибираєте те, що вам потрібно. WordPress у мене встановився без проблем.

WordPress у мене встановився без проблем

Також можете підключити собі поштовий акаунт з адресою вашого сайту, зайти в файловий менеджер і т.д., загалом є практично все, що і на платному хостингу, тільки з певними обмеженнями.

Від себе додам, що може просто так співпало, а може і ні, але, створивши на цьому хостингу свій тестовий блог на WordPress , Приблизно через місяць виникли проблеми при завантаженні блогу - він то завантажувався, то немає. Через день, два і три була така ж картина. При спробі відновити блог з резервної копії (благо вона у мене була) відбувалися якісь чудеса, плюс до всього файловий менеджер працював через раз і категорично не дозволяв мені хоч щось зробити. Плюнувши на все, я вирішила закинути це пропаща справа, і яке ж було моє здивування, коли, зайшовши на блог приблизно через тиждень, я виявила, що він нормально відкривається. За швидкістю завантаження сторінок блогу теж не айс, принаймні безкоштовний тариф, але напевно це і є своєрідна плата за безкоштовність хостингу. Так що, як то кажуть, думайте самі, вирішуйте самі.

Доповнення: в даний час безкоштовних тарифів на хостингу Hostinger немає, що дуже засмучує.

2. Хостинг ЕваКомп (freehost96.ru)

Другою компанією, що пропонує чудодійний, ой вибачте, безкоштовний хостинг для сайту, є якась компанія ЕкаКомп - http://freehost96.ru. До слова у них є і платні тарифи хостингу на співзвучному сайті - http://www.host96.ru.

З описів безкоштовних тарифів хостингу слід, що максимум ми можемо отримати - 2 Гб дискового простору, можливість розмістити 1 сайт, 1 базу даних, підключити 1 поштову скриньку, управління web-скриптами, обмеження трафіку в 100 Гб в місяць, обмеження на пам'ять 128 Мб , службу підтримки тільки через форум і ін ..

Загалом, як то так. Сама я з цим хостингом не знайома, так що більше про нього нічого сказати не можу. Якщо вам доводилося їм користуватися, то напишіть свою думку про нього в коментарях, буде цікаво.

3. Ще один безкоштовний хостинг для блогу - Web-times.ru

Ну і, нарешті, третій герой сьогоднішньої статті, який попався мені на просторах інтернету - це web-times.ru.

З цим хостингом я також не знайома, але ось кількість негативних відгуків на різних тематичних форумах на корні вбиває всяке бажання ним користуватися. І в принципі це не дивно - на безкоштовному тарифі вони вішають на ваш сайт свій рекламний банер; техпідтримка тільки через форум, при переході по посиланню на який відкривається якась хрень з рекламними оголошеннями;

відсутність інформації, що це взагалі за контора і т.д ..

Ще один сюрприз - після реєстрації вам люб'язно повідомляють, що мовляв, ваш аккаунт не активований і, щоб його активувати потрібно заплатити 30 рублів або написати про них відгук на будь-якому тематичному форумі.

Ще один сюрприз - після реєстрації вам люб'язно повідомляють, що мовляв, ваш аккаунт не активований і, щоб його активувати потрібно заплатити 30 рублів або написати про них відгук на будь-якому тематичному форумі

Загалом, я пас, користуватися таким хостингом особисто я б точно не стала.

Підводячи підсумок

Загалом, роблю висновок, що для своїх молодих і відвідуваних сайтів і блогів в принципі цілком можна спробувати безкоштовний хостинг Hostinger (посилання дивіться вище), звичайно ж, не забуваючи при цьому робити постійні бекапи сайтів.

На цьому у мене все. Удачі вам і 100% аптайма вашим сайтам!

Доповнення до статті від 20.12.2016 року

Не так давно я дізналася про ще одному хостингу, у якого також є безкоштовний тариф - це хостинг HostiMan (https://hostiman.ru).

Безкоштовний тариф, звичайно, дещо обмежений в порівнянні з платними, але в той же час на ньому є все найнеобхідніше, ось основне:

  • ви можете встановити будь-яку з 237 CMS і скриптів,
  • кількість розміщуваних сайтів обмежена двома,
  • місце під сайти - 1 Гб,
  • наявність конструктора сайтів і 63 шаблонів (у безкоштовній версії).

Інші параметри безкоштовного тарифу ви можете подивитися безпосередньо на сайті хостингу Hostiman. Єдине, що може деяких відштовхнути від використання цього хостингу - це те, що, згідно з їхніми правилами, для реєстрації безкоштовного хостингу необхідно надати фотографію документа, що посвідчує особу на тлі їхнього сайту.

Загалом, як-то так. На цьому все, всім пока!

kak-sdelat.biz

Сподобалася стаття? Поділіться нею в соц.сетях:

Читайте також:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: