Біржі посилань і статей

Переглядів: 4425

Опис: Відносно нова Біржа статей (відкриття в режимі бета-тестування 11 лютого 2013 року) Опис: Відносно нова Біржа статей (відкриття в режимі бета-тестування 11 лютого 2013 року). Для оптимізаторів дуже навіть непогана, тому що у вас буде можливість розмістити свої статті на майданчиках з хорошими показниками. Майданчики вебмайстрів проходять строгий відбір: ТИЦ від 20, вік від року, не приймуть, якщо сайт бере участь в автоматичних біржах посилань (Sape, Linkfeed і т.д.), крім усього іншого потім здійснюється ручний відбір майданчиків. В цілому інтерфейс розміщення мені дуже сподобався і дизайн непоганий, сподіваюся, що функціонал теж не підведе.

Правила участі: Чи не візьмуть сайти: беруть участь або брали участь раніше в довідкових біржах, з каталогами посилань, заборонені сайти наступних тематик: адалт, варез, софт, кіно, онлайн-телебачення, музика (включаючи збірки текстів чи акордів пісень), а також сайти, порушують закони РФ. Заборонені всі види партнерських програм, заборонені форуми, гостьові книги, дошки оголошень, сайти на іноземній мові, в тому числі - українською. Все інше можна)))

Формат реклами: Біржі статей

Виплати: мінімалки немає. Засоби виводяться за запитом в будь-який зручний для вас час на WebMoney або QIWI.

Реєстрація: Зареєструватися в Webartex.ru

Детальніше...

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: