Блогінг для SEO: як писати в блог, який буде першим в пошуковій видачі

Ви в курсі, що перша посилання в пошуковій видачі отримує 33% усього пошукового трафіку? І перша сторінка результатів пошуку отримує 92% від всього трафіку, який скорочується на 95% на другій сторінці.

І перша сторінка результатів пошуку отримує 92% від всього трафіку, який скорочується на 95% на другій сторінці

Цифри не брешуть. Якщо ви хочете дістатися до першого місця в пошуковій видачі, один тільки добре написаний, захоплюючий контент не допоможе цього досягти. Необхідно сфокусуватися на написанні SEO-дружніх текстів, що включають ключові слова та залучають цільовий трафік.

Ви повинно бути думаєте «Звучить прекрасно. Але з чого почати? »

Ми виділили п'ять головних прийомів створення «SEO-дружнього» блогу, які можна використовувати вже сьогодні:

1. Виберіть високоефективні ключові слова.

Google управляє більш ніж 40 000 пошукових запитів в секунду. Вражаюче, правда?

Якщо ви хочете стати помітними серед усієї множини пошукових результатів і перевершити своїх конкурентів, ви повинні націлюватися на специфічні слова і фрази, які використовуються вашою цільовою аудиторією. Як ще вони знайдуть ваш контент і сайт?

Для визначення найбільш «гарячих» слів, пройдіться по тим соціальним мережам і платформ, де постійно мешкає ваша цільова аудиторія, і подивіться, що зараз на піку їх інтересу. Приділіть пильну увагу точним фразам, які використовують відвідувачі, проводите моніторинг популярних термінів і запитів.

Google і Yandex також дає інформацію, яка ключове слово популярно в певний момент часу, а які слова більше не доцільно використовувати.

Якщо ваші ідеї ключових слів закінчилися, можна звернутися до конкурентному середовищі. Чи використовуєте інструменти, що дозволяють побачити, за якими ключовими словами ранжуються сайти ваших конкурентів - якщо вони відносяться до вашого бізнесу, сміливо їх використовуйте.

Чи використовуєте інструменти, що дозволяють побачити, за якими ключовими словами ранжуються сайти ваших конкурентів - якщо вони відносяться до вашого бізнесу, сміливо їх використовуйте

Пам'ятайте, що найочевидніші ключові слова не завжди найкращі. Користувачі, як правило, використовують при пошуку чогось не окремі слова, а фрази, питання з 3-4 слів - «long-tail» ключові запити. Такі «long-tail» ключові запити становлять 70% пошукового трафіку і дають дорогу успішному SEO. Коли найбільший ресурс по WordPress для новачків впровадив SEO-стратегію, засновану на «long-tail» ключових словах, їх органічний трафік збільшився на 20% за два місяці.

Оскільки по коротким, більш загальним запитам ви завжди зіткнетеся з жорсткою конкуренцією, використання специфічних «long-tail» запитів дає вам шанси на більш високі місця в пошуковій видачі. «Long-tail» запити дозволяють зосередитися на цінному для вас цільовому трафіку відвідувачів, які точно знають, що шукають.

Як тільки ви провели дослідження і склали список найбільш цінних, на ваш погляд, релевантних ключових слів, скористайтеся сервісами статистики запитів по кожному слову - Yandex Wordstat , Keyword Tool , GoogleAdwords .

Залежно від виду бізнесу, вашої галузі або бюджету на SEO-просування виникають ситуації, коли варто боротися за високі позиції по висококонкурентних загальним запитам. Але не забувайте про нізкоконкурентним запити. Може виявитися, що за цими запитами значно простіше вибратися на верхні позиції в пошуковій видачі.

Пам'ятайте, що ваша добірка ключових слів буде змінюватися з плином часу, так як змінюються тенденції, термінологія, життєвий цикл продукту / послуги.

Необхідно проводити періодичні дослідження ключових слів, щоб переконатися, що ви зосереджені на використанні правильних ключових слів для вашої цільової аудиторії і не втрачаєте життєво важливі можливості ранжирування.

2. Включайте ключові слова в ваші пости

Як тільки ви склали список перевірених ключових слів, час написати пост в ваш блог, сфокусований на одному з ключових слів. Проведіть мозковий штурм за вибором теми поста, використовуючи інформацію про ваших відвідувачів, їх інтересах, мотивах, проблеми, бажання. Тоді написаний пост викличе емоційний відгук у ваших потенційних клієнтів.

Тоді написаний пост викличе емоційний відгук у ваших потенційних клієнтів

Якщо ви пишете в блог, ключове слово і його варіації має зустрічатися протягом всього посту. Основне ключове слово повинне бути присутнім в наступних місцях:

  • Заголовок вікна браузера (тег TITLE)
  • Заголовки і підзаголовки (теги h1, h2, h3, і т.д.)
  • URL, якщо це можливо
  • Альтернативний текст для зображень (image alt text)
  • Тег meta description
  • Протягом всього тексту.

Пам'ятайте, що ви пишете для людей, а не для пошукових машин. Природний стиль тексту, що ставить на чільне місце потреби і інтереси читачів, найбільш ймовірно захопить їх.

3. Посилання на авторитетні ресурси

При написанні статті в блог не бійтеся давати посилання на статті та блоги інших авторів. Посилання на авторітение сайти не тільки надає читачам додаткову інформацію, а й добре сприймаються пошуковими машинами і суттєво покращують позиції в пошуковій видачі. Крім того авторитетний сайт, як правило, «відповідає взаємністю» - вказує посилання на ваш ресурс - беклінк, що також призводить до посилення позицій вашого блогу в пошуковій видачі.

4. Пріоритет довгим постам

У століття дефіциту часу і уваги, існує думка, що короткі статті - це вихід. Але пошукові машини вважають за краще довгі, поглиблені в тему пости.

Чим довше ваш пост, тим більше його шанси на кращі позиції в пошуковій видачі. За даними досліджень сторінки, що займають 10-е місце в пошуковій видачі, містять на 400 слів менше, ніж сторінка, яка займає 1-е місце.

За даними досліджень сторінки, що займають 10-е місце в пошуковій видачі, містять на 400 слів менше, ніж сторінка, яка займає 1-е місце

Подумайте тільки: чим більше контенту на вашій сторінці, тим більше у пошукових машин иноформацию і ключових слів, щоб визначити, про що ваш блог. Ми рекомендуємо писати пости в блог, що містять не менше 300 слів.

Недолік довгих постів - вони можуть налякати читачів. Ми живемо в світі людей-сканерів. Інструменти веб-аналітики показують, що в середньому лише 10-20% читачів дочитують довгі статті до кінця. Тому питання на мільйон доларів - наскільки довгим повинен бути пост, щоб сподобатися сучасним онлайн-читачам?

Ви можете писати легким для читання пости, використовуючи короткі речення та абзаци. Розбивайте довгі речення на кілька. У параграфи включайте не більш 2-3 пропозицій.

Також використовуйте переваги маркованих, нумерованих списків і підзаголовків, що привертають увагу читача. Слідуючи цій тактиці ви створите чіткий блог, який приємно читати особливо на мобільних пристроях.

5. Не забувайте про внутрішніх посиланнях

Посилання на інші сторінки або пости вашого сайту допомагають:

  • пошуковим машинам скласти точну карту сайту;
  • читачам краще вивчити ваш контент;
  • сприймати ваш ресурс як надійний, достовірне джерело інформації;
  • утримати відвідувачів на сайті, скорочуючи відсоток відмов і збільшуючи потенціал конверсії.

Посилаючись на сторінки сайту або зовнішні ресурси, використовуйте природний мову для тексту посилання. Уникайте загальних спам-фраз на кшталт «найпопулярніші дешеві ноутбуки» або «натиснути тут». Замість цього використовуйте описові ключові слова, що дають читачеві уявлення, що вони знайдуть, перейшовши за посиланням, наприклад «гід по пошукової оптимізації».

Застереження: не захоплюйтеся внутрішньої перелінковкою. Використовуйте посилання на інші сторінки або ресурси тільки в тих випадках, якщо вони доречні в рамках статті і можуть запропонувати що-небудь цінне читачеві.

підсумок:

Якщо ви хочете, щоб ваш блог займав топові позиції на першій сторінці пошуку, він повинен подобатися як користувачам, так і пошуковим системам. Оптимізуючи свій блог під потреби і тих і інших, ви отримуєте високу рейтинг в пошуковій видачі, якісний цільовий трафік, і високу конверсію. Чи не це ті причини, за якими ви почали вести блог?

Ви в курсі, що перша посилання в пошуковій видачі отримує 33% усього пошукового трафіку?
Але з чого почати?
Вражаюче, правда?
Як ще вони знайдуть ваш контент і сайт?
Тому питання на мільйон доларів - наскільки довгим повинен бути пост, щоб сподобатися сучасним онлайн-читачам?
Чи не це ті причини, за якими ви почали вести блог?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: