Чітка і зрозуміла інструкція по прив'язці домену 2-го рівня

 1. Про ієрархії доменних імен
 2. Реєстрація домену
 3. Де реєструвати домен 2 рівня
 4. Що слід врахувати
 5. прив'язка домену
 6. Якщо домен придбаний на 1С-UMI
 7. Якщо домен придбаний у стороннього реєстратора
 8. Якщо щось пішло не так

Щоб користувачі змогли знайти ваш сайт в інтернеті, необхідні дві речі: адреса сайту (домен) і сам сайт. Зв'язати воєдино сайт і домен набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Просто дотримуйтесь нашої інструкції. Функція доступна на платному тариф і в пробному режимі.

Про ієрархії доменних імен

Домен - це назва сайту, яке користувач вводить в адресний рядок браузера. Приклад домену - оzon.ru, aliexpress.com, yandex.ru.

Домени першого рівня по-іншому називаються доменними зонами. Їх буває дуже багато. Знайомі всім - це .ru, .com, .org і інші. Зверніть увагу - перед буквами обов'язково ставиться крапка. Вона є частиною домену.

Домени першого рівня найчастіше визначають географічне розташування сайту. Наприклад, домен .ua належить Україні, .ru - Росії, .kz - Казахстану. За доменному імені можна визначити і вид діяльності сайту, його категорію. Наприклад, сайти для бізнесу мають домен .biz, комерційні - .com, інформаційні - .info.

Домен другого рівня - це безпосередньо назва сайту. Приклади доменів другого рівня - оzon, aliexpress, websecrecy.

Якщо ми сумісний в адресному рядку домени обох рівнів, то вийде ozon.ru, aliexpress.com, websecrecy.ru

ru

Схема доменного імені

Уявіть собі бібліотеку. Ви підходите до стійки і питаєте роман «Євгеній Онєгін». Бібліотекар відправляється на пошуки: переглядає стелажі з сотнями і тисячами книг, щоб знайти ту, яку ви запросили. Знайшовши книгу, бібліотекар несе її вам.

Так працюють інтернет-сервери доменних імен: отримавши від користувача інтернету запит на конкретну сторінку, сервер шукає її в своїй пам'яті. Знайшовши, відкриває в браузері.

Сервер - це бібліотека. Назва вашого сайту (домен) - це назва конкретної книги. Прив'язати сайт до сервера - значить внести книги в загальний бібліотечний каталог.

Про те, як вибрати назву, ми писали тут . Коротко повторимо: назва повинна відображати суть наданих вами послуг, бути коротким, легко запам'ятовується і однозначним.

Ваш сайт розташовується на хостингу. У прикладі з бібліотекою хостинги - це стелажі, на яких стоять книги (сайти). Завдання хостингу - забезпечувати фізичне розміщення сайту на сервері, забезпечувати його безперебійну роботу, робити запасну (резервну) копію сайту на випадок неполадок, виділяти місце для поштової кореспонденції і здійснювати ще сотні важливих, але непомітних для вас дій. Часто однією з додаткових послуг, що надаються хостингом, є реєстрація домену.

Якщо ви вирішили створити сайт на 1С-UMI, то не турбуйтеся про хостинг - він уже включений в сервіс і надається безкоштовно.

Реєстрація домену

Ставши клієнтом 1С-UMI, ви за замовчуванням отримаєте безкоштовний домен третього рівня в зоні umi.ru і зможете ним користуватися. Але до таких доменів користувачі не звикли: вони можуть ввести його назву з помилкою і не потрапити на сайт. До того ж, сайти на таких доменах гірше просуваються в пошукових системах. Тому краще купити домен другого рівня і прив'язати його до сайту. Ця можливість доступна на платному тарифі.

Якщо ви вже придумали назву, то потрібно закріпити його за собою - зареєструвати домен. Буває і так, що сподобався домен «застовпив» хтось інший раніше вас і виставив на продаж. Тоді ви можете його купити у власника і зареєструвати на себе. Але навіть якщо домен перекупити не вдалося - не впадайте у відчай, є й інші можливості .

Де реєструвати домен 2 рівня

1. Купити через 1С-UMI або отримати в подарунок при оплаті сайту відразу на три або більше місяця.

2. Купити у стороннього реєстратора доменів. Вибирайте реєстратора, у якого є акредитація.

При покупці домену у стороннього реєстратора вас чекає більш складна процедура прив'язки домену до сайту. Компанія 1С-UMI дарує домен всім, хто оплачує сервіс зі створення сайтів на термін 3 і більше місяців. І для прив'язки такого домену до свого сайту ви просто натискаєте кнопку «Прив'язати». Все інше за вас зробить система. Вам потрібно лише почекати 2-3 дні, після чого можна приступати до роботи.

Що слід врахувати

 • Термін дії реєстрації домену - 1 рік. Щорічно оренду домену можна продовжувати вручну або автоматично.
 • При реєстрації краще вказувати реальні дані: ПІБ, місце проживання, адреса електронної пошти. За кілька тижнів до кінця оплаченого періоду на пошту приходять листи з нагадуванням про необхідність продовжити домен.
 • Якщо ви не сплатите вчасно продовження домена, його може перекупити хтось інший. Це може статися моментально, як тільки термін реєстрації закінчується. Тому дуже важливо продовжувати домен вчасно - поставте собі нагадування в календарі або налаштуйте повідомлення на пошті про своєчасну оплату домену.
 • Власником домену краще вказувати власника бізнесу. Інакше в майбутньому можуть виникнути проблеми з правами на домен.
 • Фізичній особі при реєстрації домена потрібно вказувати ім'я, місце проживання та паспортні дані. Дуже важливо заповнювати всі дані саме так, як вони зазначені в паспорті - без зайвих пробілів і розділових знаків. Юридичній особі знадобиться внести відомості про державну реєстрацію та внесення особи в ЕГРЮЛ (Єдиного державного реєстру юридичних осіб).
 • Вибираючи зовнішнього реєстратора, зверніть увагу на графік роботи технічної підтримки. Якщо вона працює цілодобово - це дуже зручно.

Скільки коштує домен

Вартість доменів різна. Є варіанти як за 99 рублів, так і за 1600 рублів. Ціна залежить від вибору доменної зони (.org, .com, .biz, info, .com, .ru, .ua і так далі), від супутніх послуг.

ua і так далі), від супутніх послуг

Вартість доменних імен різна

прив'язка домену

Отже, домен придуманий і зареєстрований. Тепер його потрібно прив'язати безпосередньо до вашого сайту. Прив'язати - це значить з'єднати сайт і куплений домен. Завдяки цьому кожен користувач, який написав в адресному рядку браузера адресу домену, зможе його знайти в інтернеті. Наприклад, написавши в адресному рядку "yandex.ru" і натиснувши кнопку «Enter», ми з вами потрапимо на сайт пошукової системи Яндекс.

ru і натиснувши кнопку «Enter», ми з вами потрапимо на сайт пошукової системи Яндекс

Ваш сайт знайдуть за назвою

Якщо ви вирішите викупити сайт на свій хостинг, то необхідно буде поміняти налаштування доменного імені.

Якщо домен придбаний на 1С-UMI

Увага! Прив'язка домену доступна тільки власникам платних акаунтів.

Натиснувши справа на «Главная», ви побачите вікно «Купити / підключити домен».

Потім відкриється вікно «Домени», де можна його придбати. Після покупки домену необхідно почекати близько 2 днів, щоб він став доступним для прив'язки. Якщо ви купували домен саме в 1С-UMI, то вам залишиться тільки натиснути кнопку «Прив'язати».

Зараз нас цікавить прив'язка домену.

прив'язка домену

У рядку введіть обраний вами домен в форматі ХХХ.ru (або .com, .org та ін., В залежності від доменної зони). Потім натисніть на кнопку «Прив'язати домен».

Успішна прив'язка домену

Ви отримаєте системне повідомлення про успішну прив'язці домену. Після інформаційне вікно можна закрити.

Якщо домен придбаний у стороннього реєстратора

Тоді послідовність дій наступна.

1. Йдете в особистий кабінет сайту, на якому ви реєстрували домен (наприклад, reg.ru , sprinthost.ru , timeweb.com ). Наприклад, на 1C-UMI особистий кабінет виглядає так:

Особистий кабінет на 1C-UMI

2. Відкриваєте «Домени», вибираєте вгорі «Управління доменами», натискаєте «Налаштування». На сторонніх сайтах ця процедура може називатися «редагування налаштувань домену».

Увага! На деяких хостингах за редагування (зміна) налаштувань домену потрібно платити. На 1С-UMI - безкоштовно.

3. Знаходьте NS-записи. Перете все, що там написано, замінюючи на:

 • ns1.umi.ru
 • ns2.umi.ru
 • ns3.umi.ru
 • ns4.umi.ru

Якщо рядки не чотири, а дві, то прописуєте перші два рядки:

4. Чи зберігаєте настройки і чекаєте 2-3 дня (зазвичай достатньо доби). Після чого натискаєте кнопку «Прив'язати».

Якщо щось пішло не так

Проблема: ви прописали NS-записи, але раптом з'явилося повідомлення про те, що адресна запис не знайдено і вам необхідно її додати.

Рішення: не панікуйте. Напишіть всі дані заново, тільки поставте крапку після .ru. Це буде виглядати ось так: ns1.umi.ru.

Проблема: ви хочете змінити NS-записи, і раптом система відповідає, що SOA-запис отримати не вдалося.

SOA-запис можна порівняти з бібліотечної карткою, яка вкладається в книгу. На ній зазначається, хто взяв цю книгу в даний момент (орендує домен), а також де вона буде лежати, коли повернеться в бібліотеку (ім'я зони домену).

Рішення №1: знайдіть рядок з відключенням DNS-серверів і поставте там галочку. Після цього завершите зміну.

Рішення №2: зайдіть в адміністративну панель сайту, знайдіть розділ «Домени». Перейдіть звідти в розділ прив'язки і почніть прив'язувати домен.

Домен не буде прив'язаний, але SOA-запис створиться. Ваш домен пройде перевірку, і все, що вам залишиться зробити, - це зайти в «Управління доменами» і заповнити рядки так, як вказано на скріншоті.

Ваш домен пройде перевірку, і все, що вам залишиться зробити, - це зайти в «Управління доменами» і заповнити рядки так, як вказано на скріншоті

Заповнення інформації NS-записи при вирішенні проблем

Прив'язати домен нескладно - дотримуйтесь наших інструкцій, і тоді у вас все вийде.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: