Де брати контент для сайту або блогу? Вихід є! |

  1. Чим більше контенту, тим краще!
  2. Де брати контент для сайту?
  3. Що робити?

Здравствуйте мои дорогие відвідувачі блогу WebMasterDima . У даній статті я хочу поговорити з вами на таку популярну тему, як контент для сайту, де його можна взяти, яким чином можна отримати як платний, так і безкоштовний вид унікального і якісного контенту. Я вважаю так, що дана тема дуже популярна у новачків, адже як відомо, що саме новачки допускають страшні помилки стосуються унікального контенту. Вони або крадуть контент з чужих сайтів, або роблять корявий контент через сіномайзер.

WebMasterDima


Якщо ви новачок в сайтобудування та блогосфері, то хочу вам дати особистий рада особисто від мене, людини який вже 4 роки в даній інтернет - каші))) Забудьте в просуванні власних ресурсів на початковому етапі буквально про все! Думайте тільки про унікальний і цікавий контент. На жаль багато новачків збиваються в оптимізації саме тому, що читають всяку маячню, який пишуть на різний форумах. Це пишуть в основному школярі недоучки, які самі не можуть розкрутити свій сайт хоча - б до 100 відвідувачів на добу, і радять вам різні прогони, реєстрації за профілями, як генерувати контент. Ви повинні запам'ятати раз і назавжди, що наповнення сайту контентом найважливіша річ в просуванні хоч сайту, блогу, або інтернет - магазину. Без унікального контент ви не зможете зрушити з мертвої точки, забудьте про всякі закупівлі посилань, про ТИЦ який вам і не потрібен, мені особисто плювати на даний показник. Забудьте про продаж посилань, якщо ваш блог створений під подальшу серйозну розкрутку, і якщо ви хочете почати заробляти на ньому великі гроші. Ви повинні думати тільки про свій сайт, про розкручування, наповненні контентом.

Чим більше контенту, тим краще!

Насправді в цьому є частка правди, але не варто забувати про якість контенту. Я знаю деяких диваків, які вважають так, що для отримання 1000 відвідувачів необхідно мати 1000 статей на сайті. Маячня якась, це жах !!! Ви можете отримує 1000 хостів вже навіть через рік, маючи на блозі всього 50 - 100 постів, які якісно написані і грамотно заточені. У минулих постах я писав про те, що категорично нам заважає в блогінгу , вчимося писати правильний пости на свій блог , важливі аспекти грамотної розкрутки блогу . Я настійно рекомендую вам ознайомитися з цією інформацією, особливо якщо ви ще тільки зелений блогер!

Де брати контент для сайту?

Ну насправді досить дурне питання. Писати! Де його ще можна брати! Самі подумайте, що якби унікальний контент роздавали б на ліво і на право, то ми мали б з вами сотні сайтів, і заробляли б мільйони рублів на місяць. Блогінг і сайтобудування це така ж робота, і дуже часто блогосфера мені нагадує MLM бізнес, причому 1 в 1. Ми повинні витрачати багато часу, сил, працювати з рекламою, інвестувати кошти, слухати бредні друзів і родичів, і тільки відсотків 5 зможуть вийти на дохід в тисячі доларів. Дуже схоже на мережевий маркетинг. Що стосується контенту, для він існує по суті 3 типів, а саме:

1. Самостійне написання контенту

2. Купівля або замовлення на біржах копірайтингу

3. Сіномайзер, злодійство, і інша нісенітниця

Грамотна людина розуміє, що саме самостійне написання контенту для сайту принесе особливий успіх вашого проекту, адже писати ви будете самі і для себе, тим самим підійдете до роботи в творчому плані, а що стосується контенту заточеного під партнерські програми, то ви підійдете до цього процесу з цілком серйозно.

Що стосується покупки контенту, або замовлення контенту, то даний спосіб хороший тим, що працюючи з копирайтерами, або купуючи статті ви зможете швидко наповнити свій ресурс інформацією. 100 - 200 татей в місяць? Жодних проблем! Але даний варіант не особливо підходить для блогу, швидше за для сайту. Я сам працюю з копирайтерами, для наповнення свого фінансового сайту, але якщо у вас блог, то пишіть самостійно, і не потрібно шукати відмазки! Зараз 4 - 30 ранку, а я сиджу і пишу цей пост, ви так не хочете? Удачі в іншій сфері! Писати і ще раз писати!

Сіномайзер, злодійство та інше, про це я взагалі говорити не хочу. Це відноситься до школярів, які звикли отримувати в подарунки дорогі смартфони, комп'ютери, і звикли до халяви. Вони здатні взяти і поцупити статтю з блогу, але не знають про те, що зараз кожен пост підтверджений авторством, і що за такі діяння їх заблокують в пошукових системах. Особисто у мене разок вкрали контент, і тепер цей сайт, на якому крадена стаття заблокований хостинг - провайдером! Так і треба! До речі не варто забувати і про те, що навіть текст штука серйозна, і за злодійство контенту ви з легкістю зможете опинитися на зоні !, або заплатите штраф в 250 000 рублів. Повірте, це не жарт!

Що робити?

Пишіть контент самостійно, або купуйте на біржі копірайтингу, або замовляйте у копірайтерів на біржі копірайтингу. Хочу порекомендувати вам 2 біржі, де зможете знайти будь-який контент.

- Біржа копірайтингу ETXT . Ви зможете купити контент в магазині статей, або на сайт як замовник і замовляйте унікальні тексти.

- Магазин контенту TextSale . Купуйте готовий контент на будь-які теми.

Про те, як замовляти контент у копірайтерів, я напишу в наступній статті, тому підписуйтесь на оновлення мого блогу нижче, щоб не пропустити в подальшому нічого цікавого!

З повагою, Дмитро Смирнов

Де брати контент для сайту?
Що робити?
Де брати контент для сайту?
?татей в місяць?
Зараз 4 - 30 ранку, а я сиджу і пишу цей пост, ви так не хочете?
Що робити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: