Де завантажити безкоштовні іконки для сайту.

Іконки є незамінний елемент інтерфейсу сайту або програми. Зображення привертають увагу користувачів краще, ніж слова, і в цілому прикрашають дизайн сайту, так що використання привабливих іконок на сторінці підвищує ймовірність того, що відвідувач затримається у вас в гостях надовго. trevordiy.wordpress.com http://vian34.ru

ru

Хороші іконки досить складно відшукати, і тому їх можна розцінювати як справжнє багатство для веб-дизайнерів. Замість того, щоб розробляти власні іконки з нуля, ми пропонуємо вам відмінні ресурси, де ви зможете знайти безкоштовні набори іконок, які дозволять вам заощадити час і власні сили, і при цьому закінчити будь-який проект в термін!

1. Instantshift : На цьому сайті ви зможете знайти найкращі безкоштовні іконки, які підійдуть до дизайнів різної спрямованості.

2. <a target = "_ blank" rel = "nofollow" href = "http: // web-profy web link .com / go / http: //icons.mysitemyway.com/ »target =" _ blank "> Icons ETC: тут можна бачити більш 100 тисяч іконок і кліпарт-зображень для графічних дизайнів, веб-дизайну, дизайнів додатків і інших проектів. Отже, якщо ви відвідаєте цей сайт, ви точно знайдете собі відповідні іконки. Як тільки зайдете на сайт, переходите в пошук за тегами в меню, щоб вибрати необхідну вам категорію іконок.

Як тільки зайдете на сайт, переходите в пошук за тегами в меню, щоб вибрати необхідну вам категорію іконок

3. FreeiconsWeb : З цього сайту ви можете завантажити більше 20.000 безкоштовних іконок для Windows, Macintosh and Linux.

4. Abbsoft : Цей сайт - це збірка з більш ніж 41 тисячі ікон. Просто зареєструйтеся на сайті і приступайте до завантаження іконок.

5. Free Icons Download : Тут представлені 6000 наборів високоякісних іконок. Всі іконки можна безкоштовно використовувати в особистих і некомерційних проектах. Авторські права на іконки належать їх розробникам.

6. Yellowpipe : Тут ви можете завантажити більше 500 безкоштовних іконок. Крім цих іконок, ви також можете завантажити фавіконки, і ресурси для ПО. Якщо вас цікавлять послуги з розробки дизайнів, управління сайтами або просуванню їх в пошукових системах, то цей ресурс - то, що доктор прописав.

7. Iconarchive : Найбільша підбірка іконок в інтернеті, і якщо це те, що ви шукайте, то обов'язково відвідайте цей сайт. Тут ви зможете знайти іконки для Windows, Linux і Macintosh. Якщо ви дизайнер, то зможете без зусиль знайти необхідні вам іконки.

8. Iconfinder : Це безкоштовна пошукова система, де ви можете завантажити більше 2000 наборів іконок. Ви можете завантажити іконки в форматах png, ico і icns в багатьох різних розмірів. Єдиний мінус у тому, що іконки потрібно завантажувати по черзі. Ресурс виглядає як сторінка Google.

Ресурс виглядає як сторінка Google

9. Proicons : Це добірка з більш ніж 2500 високоякісних іконок в форматах ico і png. Тут ви зможете скачати іконки для ваших додатків windows vista і windows 7 в розмірі 256х256.

Ви можете завантажити іконки і використовувати їх за призначенням з усіх наведених вище ресурсів.

Олексій Повловскій

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: