Де завантажити Windows Essentials 2012 для Windows 7/8/10

На жаль, Microsoft припинила підтримку пакету програм Windows Live Essentials 10 січня 2017 го року і видалила сторінку завантаження з офіційного сайту На жаль, Microsoft припинила підтримку пакету програм Windows Live Essentials 10 січня 2017 го року і видалила сторінку завантаження з офіційного сайту. Читайте далі короткий огляд випусків Windows Live Essentials 2011 і Windows Essentials 2012, з доданою посиланням на скачування останнього актуального набору службового ПО для редагування мультимедіа і миттєвої передачі повідомлень.

Windows Essentials 2012,

Windows Live Essentials або "Основи Windows" - пакет корисних веб та мультимедіа-додатків від всеізвестного софтверного гіганта. Хоча ці спецзасоби призначені для домашніх користувачів, багато з них, як показала практика, застосовуються і в бізнес-середовищі. Вперше "Основні компоненти" з'явилися в листопаді 2005-го, а через рік, в складі сервісів Messenger, Hotmail, Search і Spaces, були анонсовані в Росії. У 2012-му році, в зв'язку з виходом Windows 8, збірник Live Essentials розробники перейменували в Windows Essentials.

Відмінності між Windows Live Essentials 2011 і Windows Essentials 2012

У набір Windows Essentials 2012 входять:

  • Movie Maker ( "Кіностудія");
  • Photo Gallery ( "Фотоальбом");
  • Writer ( "Редактор блогів");
  • Mail (поштовик);
  • Messenger (обмін миттєвими повідомленнями);
  • OneDrive ( "хмарний" клієнт, колишній SkyDrive).

Як свідчить Вікіпедія, "з даного пакету компонентів були виключені Windows Live Messenger, Mesh, Live Mail, Parental Control, Microsoft Sliverlight, Bing Bar і Outlook Connector Park".

Windows Essentials 2012 і Windows 10

Windows Essentials 2012 і Windows 10

Згідно зі статтею Мартіна Брінкманн "Grab an offline copy of Microsoft Windows Live Essentials " з gHacks.net, "Основні компоненти 2012" благополучно працюють в Windows 7/8 і ранніх версіях "десятки". На жаль, з останнім апдейтом Windows 10 1803 оглядає софт явно не "дружить" (перевірено особисто).

Тому власникам вищеперелічених "операційних систем" пропоную завантажити копію Windows Essentials 2012 із порталу Archive.org, що має юридичний статус електронної бібліотеки.

Перейшовши по посиланню нижче, скачайте на вінчестер файл wlsetup-all.exe (~ 130 Мб) і запустіть програму встановлення. Щоб контролювати процес, в який з'явився вікні виберіть не «Install all of Windows Essentials", а "Choose the programs you want to install" → відзначте галочками зацікавили вас утиліти (наприклад, редактор фото і відео Photo Gallery and Movie Maker і Writer) → фінальний клік по "Install".

Безкоштовно завантажити Windows Essentials 2012.

Дмитро dmitry_spb Євдокимов

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: